Consomac: Apple Pay بالاخره در نیکل موجود است ، نیکل بالاخره Apple Pay سازگار است. و چه بانکهای دیگر?

نیکل بالاخره اپل سازگار است. و چه بانکهای دیگر 

30 ژوئن 2023 در 12:10 صبح 3 ماه,

Apple Pay بالاخره در نیکل موجود است

این یک تازگی است که مشتریان حساب نیکل مدت طولانی منتظر آن بودند: مراقبت Apple Pay امروز با به روزرسانی برنامه نیکل راه اندازی شد (نسخه 2.61). حساب نیکل این تمایز را دارد که از سن دوازده سالگی ، بدون شرایط درآمدی ، برای هر فرد طبیعی باز باشد (ممنوعیت های بانکی واجد شرایط است) ، بدون اینکه امکان کشف ، با ثبت نام احتمالی در بین تنباکو ، به مدت 20 € در سال باشد. نیکل ، یک شرکت تابعه BNP Paribas ، 3 میلیون مشتری در فرانسه ادعا می کند.

حساب نیکل

اگر مشتری نیکل هستید ، فقط باید برنامه را به روز کنید و کارت بانکی خود را به برنامه کارت اضافه کنید تا بتوانید با آیفون ، اپل واچ یا در وب خود پرداخت خود را با Apple Pay شروع کنید.

پیوندها ظاهر نمی شوند ? تصاویر از دست رفته اند ? مسدود کننده تبلیغات شما ترفندهایی را روی شما بازی می کند. برای مشاهده تمام مطالب ما ، لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید !

نیکل بالاخره اپل سازگار است. و چه بانکهای دیگر ?

در اینجا لیست بانکهای فرانسوی و خدمات سازگار با Apple Pay که مرتباً به روز می کنیم.

30 ژوئن 2023 در 12:10 صبح 3 ماه,

پرداخت بدون تماس

© Unsplash / Nathan Dumlao

بروزرسانی 30 ژوئن 2023: افزودن سرویس نیکل

Apple Pay این است راه حل پرداخت با موبایل امضا شده اپل ، که در سال 2014 راه اندازی شد. به طور خلاصه ، این اجازه می دهد در هنگام خرید فروشگاه با استفاده از iPhone یا Apple Watch خود پرداخت کنید, و در اینترنت ، با بازرگانان شریک. برای این کار ، با این حال ، یک کارت بانکی که توسط یک بانک سازگار تهیه شده است باید در دسترس باشد. و در فرانسه ، در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی ، مانند انگلستان ، تعداد بانکهای سازگار با راه حل پرداخت اپل کند بود. با این وجود ، استقرار مترقی بود. و به مدت 6 سال و ورود راه حل در بازار ، بسیاری از بانک ها به لیست اضافه شده اند. برخی از آنها هنوز هم برای سازگاری آینده انتظار می رود ، گاهی اوقات اعلام می شوند.

در هر صورت ، برای پیروی از تکامل بانک ها و خدمات بانکی موجود در فرانسه که از Apple Pay پشتیبانی می کند ، اما برای بدانید که آیا می توانید از راه حل پرداخت بدون تماس با کارت بانکی ارائه شده توسط بانک خود استفاده کنید, در اینجا لیست سازگاری Apple Pay ما ، به طور مرتب به روز شده است.

اپل بانک های سازگار را پرداخت می کند

بدون اطلاعات

برای بانک های زیر ، شاخص های خاصی می توانند به تصور همکاری با اپل پرداخت بپردازند. اما ، مراقب باشید ، هرچه منبع اطلاعات ، تماس با روزنامه نگار ، مصاحبه با رئیس یا دیگری باشد ، هیچ چیز برای لحظه ای که این بانک ها در آینده سازگار خواهند بود ، تأیید نمی کند.

  • الیاس : هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست

در اینجا ، شما اکنون از سازگاری Apple Pay آگاه هستید.

ما نتوانیم این مقاله را مطابق با اعلامیه های بعدی در مورد این موضوع به روز کنیم ، در حالی که ما شما را نیز دعوت می کنیم اظهار نظر اگر از Apple Pay با بانکی استفاده می کنید که در اینجا ذکر نشده است ، یا اگر یکی از بانک ها هنوز در بالا حضور داشته باشد ، به شما امکان نمی دهد از راه حل پرداخت تلفن همراه برای اپل استفاده کنید.

پرونده برنامه های ما را در اینجا برای مدیریت امور مالی خود در آیفون ، و همچنین کامل Apple Pay (استفاده اول ، پرداخت و بهره برداری) ، بلکه اطلاعات زیر پیدا کنید:

سرانجام ، اگر می خواهید در خارج از فرانسه بدانید ، که در آن بانک ها نیز Apple Pay در دسترس است ، مستقیماً در اپل بروید ، با لیست کامل شرکای Apple Pay طبق منطقه Globe.