Consomac: iPhone 12 اندازه: تمام مدل های مقایسه شده ، اپل: صفحه نمایش آیفون 12 و آیفون 11 مقایسه شده ، اولین تصاویر مدل 5.4 اینچ

اپل: اندازه صفحه نمایش آیفون 12 و آیفون 11 ، اولین تصاویر مدل 5.4 اینچ

عکس ها نشان می دهد که چگونه به نظر می رسد چندین ردیف پانل تلفن های هوشمند از یک زنجیره نصب. در نگاه اول ، به نظر می رسد که پانل ها دارای اندازه یکسان مانند آیفون 11 هستند ، اما نسبت صفحه نمایش/بدنه بهبود یافته ، اگرچه ممکن است که فقط به دلیل ظاهر آنها قبل از مونتاژ باشد.

اندازه آیفون 12: همه مدل های مقایسه شده

اپل با داشتن طیف جدید آیفون 12 و آیفون 12 Pro که در این هفته ارائه شده است ، اندازه صفحه نمایش خود را شوخی کرده است اما نه تنها: به لطف کاهش حاشیه های اطراف دال و بازگشت شاسی به لبه های مسطح ، اندازه تلفن ها همه حتی با مورب صفحه مساوی کمی تغییر کردند. اگر می خواهید بتوانید اندازه های مختلف را با هم مقایسه کنید ، می توانید در تصویر زیر تمام مدلهای طبقه بندی شده از کوچکترین تا بزرگترین ، در یک مقیاس پیدا کنید. هنگامی که چندین نسل تقریباً اندازه یکسان دارند ، ما فقط نماینده جدید را به نمایش گذاشتیم.

مقایسه آیفون 12 اندازه

(برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید)

می بینید که آیفون 12 مینی ، که دارای مورب 5.4 “است ، بسیار جمع و جور تر از نسل دوم آیفون SE با صفحه نمایش مستطیل 4.7 خود است”. آیفون 12 و 12 Pro ، آنها بسیار بزرگتر از آیفون 11 Pro هستند (باید گفت که این مورب از 5.8 “به 6.1” رفته است) ، اما کوچکتر از آیفون XR و 11 که صفحه نمایش آنها به هر اندازه یکسان است. سرانجام ، iPhone 12 Pro Max ، با صفحه نمایش غول پیکر 6.7 “(6.5” برای سلف خود) جای تعجب ندارد که بزرگترین تلفن هوشمند تولید شده توسط اپل.

این جمعه 16 اکتبر ساعت 2 بعد از ظهر است که اپل پیش از آیفون 12 و آیفون 12 Pro (که هر دو یک مورب 6.1 “را می پوشند) در فروشگاه اپل راه اندازی می کند. برای پیش نمایش های آیفون 12 مینی (5.4 “) و آیفون 12 Pro Max (6.7”) ، لازم است تا 6 نوامبر صبر کنید.

پیوندها ظاهر نمی شوند ? تصاویر از دست رفته اند ? مسدود کننده تبلیغات شما ترفندهایی را روی شما بازی می کند. برای مشاهده تمام مطالب ما ، لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید !

اپل: اندازه صفحه نمایش آیفون 12 و آیفون 11 ، اولین تصاویر مدل 5.4 اینچ

از یک مدل 5.4 اینچی گرفته تا نسخه عظیم 6.7 اینچ ، اپل چهار مدل را در تمام مواردی که باید متناسب با تعداد زیادی از دست های مختلف در جهان باشد آماده می کند.

برای دیدن اینکه چگونه این اندازه های صفحه نمایش یکدیگر را با یکدیگر مقایسه می کنند و همچنین برای مقایسه با اندازه مقایسه با آیفون 11 Pro و iPhone 11 Pro Max نسل قبلی ، یک نشت دهنده نه تنها نمودار مقایسه صفحه های اندازه را ارائه داده است, بلکه اندازه شکافها.

تصویر 1: اپل: آیفون 12 و آیفون 11 اندازه صفحه نمایش ، اولین تصاویر مدل 5.4 اینچی

تصویر فوق توسط komiya_kj در توییتر منتشر شده است ، همان حساب که در پشت نشت اخیر در مورد تاریخ انتشار آیفون 12 بعدی قرار دارد. همانطور که قبلاً حدس زده شد ، ظاهراً اپل آیفون 12 از صفحه 5.4 اینچی را مجهز می کند ، که این امر آن را به طور قابل توجهی کوچکتر از آیفون 11 می کند. در واقع ، یک آیفون 12 از 5.4 اینچ حتی می تواند باشد نزدیک به اندازه آیفون جدید SE از آیفون 11.

تصاویر آیفون 12 فاش شده است

عکس ها نشان می دهد که چگونه به نظر می رسد چندین ردیف پانل تلفن های هوشمند از یک زنجیره نصب. در نگاه اول ، به نظر می رسد که پانل ها دارای اندازه یکسان مانند آیفون 11 هستند ، اما نسبت صفحه نمایش/بدنه بهبود یافته ، اگرچه ممکن است که فقط به دلیل ظاهر آنها قبل از مونتاژ باشد.

گفته می شود ، با وجود دست موجود در تصویر ، بلافاصله آشکار نیست ، طبق عکس ها ، چه اندازه ای از آیفون 12 قرار است در نظر گرفته شود. ناسازگار ایستگاه گربه دیجیتال می گوید آنها برای مدل 5.4 اینچ در نظر گرفته شده اند.

https: // توییتر.com/stationchat/وضعیت/1287548372316954624?S = 20

آیفون 12 باید در آن ارائه شود 8 سپتامبر. طبق اطلاعات اخیر ، مجهز به 4 گیگابایت رم در برابر 6 گیگابایت رم برای آیفون 12 Pro است. با توجه به قیمت ، این نیز کمی گرانتر از آیفون 11 فعلی خواهد بود. آیفون 12 همچنین به احتمال زیاد با دو فناوری 5G ، MMWAVE و SUB-5G سازگار خواهد بود.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.