Consomac – Mac News ، iPhone ، iPad و Apple ، iOS 17 ، MacOS Sonoma: این تازه های اپل که زندگی شما را آسان تر می کند

iOS 17 ، MacOS Sonoma: این اخبار اپل که زندگی شما را آسان تر می کند

22 سپتامبر 2023 ساعت 10:30 صبح

اخبار اپل

بسته به منابع Macrumors ، می توان به راحتی میکروفن آیفون 15 را در صورت خرابی یا شکستگی جایگزین کرد. اپل طراحی این عناصر را مجدداً طراحی می کند تا به راحتی قابل جابجایی باشد .

24 سپتامبر 2023 ساعت 3:29 بعد از ظهر

iPhone 15 Pro: یک نماد غیرفعال برای حالت سکوت

اکنون که آیفون 15 Pro دیگر سوئیچ آهنگ زنگ ندارد ، دیگر نمی توان با یک نگاه دانست که تلفن در حالت زنگ زدن است یا در حالت خاموش. بنابراین اپل راه اندازی کرده است.

23 سپتامبر 2023 در ساعت 13:29

iPhone 15 Pro: اثر انگشت می تواند به طور موقت رنگ را تغییر دهد

علی رغم پایان قلم مو ، تیتانیوم آیفون 15 Pro نسبت به اثر انگشت به خصوص در مدل های تیره همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید حساس است. که در.

22 سپتامبر 2023 ساعت 11:45 صبح

آیفون 15 رسما در دسترس است

یک هفته پس از راه اندازی Pre -Rorders ، آیفون 15 و آیفون 15 Pro امروز به طور رسمی در دسترس هستند ، همانطور که Apple Watch Series 9 و Apple Watch Ultra 2 که سفارشات آنها انجام شده است.

22 سپتامبر 2023 ساعت 10:30 صبح

Apple Watch: دو بار در ماه اکتبر با Watchos 10 لمس کنید.1

این جدیدترین نرم افزار Apple Watch Series 9 و Apple Watch Ultra 2 است که امروزه به طور رسمی در دسترس هستند: عملکرد “لمس کردن دو بار” به شما امکان می دهد تا یک عمل را تأیید کنید.

22 سپتامبر 2023 در 09:57

اپل صفحات ، شماره ها و کلید اصلی iOS 17 و MacOS Sonoma را به روز می کند

اپل دیشب مجموعه دفتر Iwork Office خود را به روز کرد ، که از صفحات ، شماره ها و برنامه های اصلی تشکیل شده است. این نسخه های شماره جدید 13.2 سازگاری با فرمت USDZ برای اشیاء.

22 سپتامبر 2023 ساعت 08:52

MacOS Ventura‌ 13.6 موجود است

این آخرین به روزرسانی MacOS Ventura قبل از انتشار MacOS Sonoma است: اپل شب گذشته MacOS 13 را راه اندازی کرد.6 ، یک به روزرسانی جزئی که برای اصلاح اشکالات و پر کردن گسل ها در نظر گرفته شده است. او.

22 سپتامبر 2023 ساعت 08:34

اصلاحیه ها: اپل لنس ios 17.0.1 و 17.0.2 و همچنین Watchos 10.0.1

بالادست انتشار آیفون 15 و جدید اپل واچ امروز ، اپل شب گذشته به روزرسانی های سیستم های خود را آغاز کرد. از طرف آیفون ، دو نسخه متفاوت با iOS 17 وجود دارد.0.1.

22 سپتامبر 2023 ساعت 08:24

اپل دندان های خود را بر روی مودم 5G خود می شکند

چهار سال است که اپل فعالیت مودم های اینتل را با هدف ایجاد تراشه 5G خود خریداری کرده است. با وجود سرمایه گذاری چندین میلیارد دلار ، از جمله استخدام هزاران نفر.

21 سپتامبر 2023 در 15:56

فروشگاه اپل: حرکت اعتصاب برای راه اندازی آیفون 15

این جمعه ، 22 سپتامبر است که آیفون 15 و اپل واچ جدید به طور رسمی راه اندازی می شوند. کارمندان فروشگاه های اپل فرانسوی از این رویداد استفاده می کنند تا به آنها فشار بیاورند.

21 سپتامبر 2023 در 09:13

اپل توسعه می داد و سپس یک سرویس تجاری را دفن می کرد

اپل در توسعه یک سرویس تجاری با همکاری گلدمن ساکس ، که قبلاً اپل کارت را در ایالات متحده منتشر می کند ، قبل از تغییر خود و دفن پروژه به اندازه کافی پیش می رفت. این است.

21 سپتامبر 2023 ساعت 08:11

آیفون 15 (سرانجام) تعداد چرخه باتری آن را نمایش می دهد

این یک تازگی کوچک است که باید مدتها پیش تنظیم شده باشد: با آیفون 15 ، سرانجام می توان تعداد چرخه های باتری را بدون نیاز به هک دانست ! مانند.

20 سپتامبر 2023 در 3:13 بعد از ظهر

تیتانیوم: نوارهای بسیار قابل مشاهده در آیفون 15 Dark Pro

برای رنگ آمیزی تیتانیوم آیفون 15 Pro ، اپل فرآیند آنودایزاسیون را انتخاب نکرد بلکه یک پوشش PVD است که طبق گفته اپل باعث بهبود استحکام کل در عین حال بهتر رنگ ها می شود.

20 سپتامبر 2023 ساعت 10:18 صبح

آیفون 15: گزینه جدیدی برای محدود کردن بار به 80 ٪

آیفون 15 و آیفون 15 طرفدار افتتاح گزینه جدیدی برای شارژ مجدد ، آلیسون جانسون را از The Verge به ما می گوید: یک تنظیم جدید واقع در تنظیمات> باتری> “وضعیت باتری سلامت.

20 سپتامبر 2023 در 09:10

تراشه A20 از سال 2026 با ظرافت 2 نانومتر حک شده است ?

اکنون که تراشه آیفون 15 Pro A17 Pro از حکاکی از ظرافت 3 نانومتر TSMC بهره می برد ، مرحله بعدی در حکاکی حکاکی نباید قبل از سال 2026 و گذرگاه رخ دهد.

20 سپتامبر 2023 در 08:26

iOS 17 ، MacOS Sonoma: این اخبار اپل که زندگی شما را آسان تر می کند

iOS 17 iPados 17 Macos Sonoma Apple

ویندوز 11

سیستم عامل CRU 2023 Apple انقلابی نیست. ویژگی های جدیدی که در طول پاییز به عموم مردم تحویل داده می شود ، عادت ها را تکان نمی دهد اما از این گذشته ، هیچ نکته ای برای اختراع مجدد چرخ هر ساله وجود ندارد !

iOS 17 ، iPados 17 ، MacOS Sonoma ، WatchOS 10 و TVOS 17 مشترکات زیادی دارند ، به همین دلیل یک تازگی اعلام شده برای آیفون اغلب در دسترس در Mac است و برعکس. و 2023 از این قاعده مستثنی نیست ، زیرا بسیاری از توابع از سد سیستم عامل عبور می کنند.

بنابراین دیگر منطقی نیست که محصولات جدید را توسط سیستم عامل ذکر کنید ، به جز آنچه که منحصر به فرد برای یک پلتفرم است. امسال ، سازنده استعداد خود را مجبور نکرده است ، عملکردهای جدید عمدتاً برای بهبود کیفیت زندگی کاربران وجود دارد ، بدون اینکه ناراحت کننده استفاده از آیفون ، آی پد یا مک باشد. و صادقانه بگویم ، هیچ کس نمی خواهد از آن شکایت کند ! بررسی جزئیات اخبار اصلی iOS 17 ، iPados 17 و MacOS Sonoma (ما در مقاله آینده بیشتر در مورد WatchOS 10 خواهیم بود).

نسخه های نهایی این به روزرسانی ها برای پاییز انتظار می رود. در ضمن ، همیشه آزمایش آنها با بتا عمومی امکان پذیر است که فقط به ثبت نام رایگان نیاز دارد.

پیام ها و FaceTime همیشه به اشتراک گذاری بیشتر

برنامه پیام هایی که برای میلیون ها کاربر آیفون ، آی پد و مک ضروری است ، بنابراین کاملاً منطقی است که امسال تکامل یابد و در جهت درست باشد ! بنابراین اپل به روز می کند برنامه های iMessage, بسیار قابل مشاهده تر و در دسترس در پانل بزرگ شفاف آنها که کل صفحه را اشغال می کند. پنجره ای که همچنین طعم خوبی برای لیست برخی از کارکردهای اساسی مانند به اشتراک گذاری تصاویر یا فعال سازی دوربین (در iPhone و iPad) دارد.

ios 17 پیام جدید

یک تابع جدید همراهی همچنین برای جلوگیری از ورود اطرافیان به خانه یا یک مقصد خاص در دسترس است. برای اطمینان دادن به عزیزانتان هنگام خشک شدن بعد از شام مفید است. برنامه پیام ها همچنین شامل یک جدید است استیکر که برچسب های برنامه های iMessage را متمرکز می کند ، بلکه همچنین ایموجی ها و برچسب های زنده که مستقیماً از پیام های یک تصویر ایجاد می شوند یا با برنامه عکس ایجاد می شوند: کافی است که موضوع را لمس کنید که بطور خودکار برش داده شود تا ایجاد شود استیکر.

این برچسب ها البته در پیام ها موجود هستند ، اما همچنین در همه برنامه ها از آنجا که کشو آنها در صفحه کلید emojis وجود دارد ! و با هماهنگ سازی iCloud ، ما آنها را در تمام دستگاه های آن می یابیم.

iOS 17 برچسب زنده

ارتباط همیشه ، اما در کنار زمان رویارویی تازگی. شروع با یک دستگاه پاسخگو: برنامه به شما امکان می دهد یک پیام صوتی یا تصویری را به خبرنگاری که تماس را از دست داده است بگذارید. همچنین می توان بحث و گفتگو را با جلوه هایی از قبیل انتشار بالن و کنفت یا حتی قلبهای متحرک تقویت کرد – آنها با ساختن یک ژست از دست به طور خودکار فعال می شوند: دو اینچ بلند شده به شما امکان می دهد یک آتش سوزی دیدنی و جذاب را راه اندازی کنید !

iOS 17 FACETIME FIRE D

یکی از تازه های بزرگ سال برای FaceTime آن است پشتیبانی توسط Apple TV. یک برنامه اختصاصی جدید در TVOS 17 ظاهر می شود تا با دوستانش در تلویزیون اتاق نشیمن گپ بزنید. البته ، Apple TV شامل یک دوربین نیست ، اما این اتفاق نمی افتد ، فقط یک آیفون یا آیپد با این پرونده دوقلوی است. دومی از دوربین در پشت تلفن هوشمند یا رایانه لوحی برای انتقال جریان ویدیو استفاده می کند.

TVOS 17 FACETIME

همیشه از نظر ویدئویی ، اما این بار برای MacOS Sonoma: تابعی ازاز بلندگو برای برنامه های کاربردی سوم به عنوان زوم در دسترس است. همانطور که از نام آن پیداست ، کاربر را در تصویر صفحه اشتراک گذاری رمزگذاری می کند. دو قالب در دسترس است: یک حباب یا کاملاً یک inlay بزرگ.

Inlance MacOS

ابزارک به همه سس ها

ویجت ها برای مدت زمان بسیار طولانی در سیستم عامل های اپل حضور داشته اند ، اما فقط با iOS 14 ، در سال 2020 ، آنها از پنل اختصاصی خود خارج شده و در صفحه اصلی آیفون “. این ابزارک ها از آن زمان در iPados و MacOS ظاهر شده اند و امسال همه در همان سطح هستند !

صفحه ابزارک MacOS Sonoma

مانند iOS و iPados ، اکنون امکان نصب ویجت های MacOS Sonoma امکان پذیر است مستقیماً در دسک تاپ MAC. آنها از پانلی که ابزارک های ارائه شده توسط نرم افزار را گرد هم آورده اند ، مستقر شدند و ما حتی آیفون های او را پیدا می کنیم ، بدون اینکه برنامه های مربوطه را در MAC نصب کنند. این ابزارک ها هنگام باز کردن نرم افزار یا یک پنجره با احتیاط تر هستند.

iPados 17 ویجت قفل شده است

جدید دیگری که برای مدت طولانی انتظار می رود: ویجت ها اکنون تعاملی هستند ! بنابراین می توانیم با یک ویجت در صفحه قفل شده یا پذیرایی ارتباط برقرار کنیم: عملی برای تکمیل لیستی از کارها ، کنترل موسیقی یا فعال کردن صحنه اتوماسیون خانگی ، بدون نیاز به راه اندازی برنامه های مربوطه.

هوش مصنوعی بدون نشان دادن بیش از حد آن

اپل با دور زدن قطار اعتیاد به مواد مخدره در اطراف هوش مصنوعی تولیدی بدون اینکه وارد شود – به نظر می رسد. با این وجود: تولید کننده سالها برای انجام کارهای خاص از هوش مصنوعی استفاده کرده است. به عنوان مثال برای بهبود خودکار عکس ، قطع یک شخص یا بازیابی متن موجود در یک تصویر.

iOS 17 و MacOS Sonoma این مسیر را با چندین ویژگی جدید ادامه می دهند که بر اساس پیشرفت های اخیر در این زمینه استوار است. این مورد در مورد صفحه کلید مجازی با نام تجاری جدید و به ویژه اصلاح کننده اتوماتیک حدت آن مدتهاست که موضوع توهین های بزرگ بوده است. در استخوانهای جدید ، این اصلاح کننده اکنون بر اساس یک مدل زبان فرستنده ساخته شده است ، به عبارت دیگر همان فناوری که امکان توسعه OpenAi GPT را فراهم کرده است.

باهوش تر و باهوش تر ، صفحه کلید نیز هنگام استفاده از آن اطلاعات بیشتری کسب می کند. و همه چیز به صورت محلی اداره می شود ، بدون اینکه چیزی با دیگران به اشتراک بگذارد. بدیهی است ، فقط زمان می گوید اگر این صفحه کلید به درستی رسالت خود را انجام دهد. استخوان های جدید همچنین نحوه مدیریت اصلاحات را تغییر می دهند. کلمات اصلاح شده به طور موقت مورد تأکید قرار می گیرند و امکان لمس آنها را به منظور بازگرداندن کلمه اصلی می گذارد.

صفحه کلید IOS 17 Corrector

آنجا تحقیق بصری تاکنون در عکس ها کار کرده است: اکنون در فیلم ها نیز موجود است ! این عملکرد با قرار دادن یک فیلم در حال استراحت ، منظره ، گیاهان یا حتی حیوانات را شناسایی می کند. دکمه “I” را در مورد اطلاعات کنترل کنید: اگر ستاره ها را نمایش می دهد ، این است که iOS چیزی پیدا کرده است.

سافاری در بهترین پروفایل خود نشان داده شده است

نسخه 17 سافاری یک اصل جدید را افتتاح می کند ، مشخصات. ایده مبتکرانه است: ما در خانه ، در دفتر ، در یک قهوه به همان روش گشت و گذار نمی کنیم … برای هر یک از این مواقع ، اکنون می توان پروفایل هایی را از تنظیمات سافاری ایجاد کرد (مستقیماً گزینه ای وجود ندارد. مرورگر).

iPados 17 Safari 17 پروفایل 17

پروفایل ها شامل تاریخچه خاص خود ، گروه زبانه ها ، کوکی ها ، پسوندها ، موارد دلخواه … این است که شما چندین بدن سافاری را کاملاً ضد آب بین آنها داشتید. این پروفایل ها و محتوای آنها در تمام دستگاه های شما هماهنگ می شوند.

Macos Sonoma Web Appli

تازگی مهم دیگر سافاری 17 مربوط به macos sonoma است. اکنون وب سایت ها می توانند به داخل حوض بکشند و به عنوان برنامه ها (تقریباً) کار کنند ! رابط سافاری کاملاً چشم انداز محو می شود. به عنوان یک جایزه ، دریافت اعلان ها نیز امکان پذیر است ، گویی این نرم افزار کلاسیک است.

برنامه یادداشت های ایجاد شده از پیوند

با توجه به لباس های متوسط ​​، برنامه یادداشت ها با این حال قهرمان بهره وری است ! اپل در تلاش است تا سال به سال آن را بهبود بخشد و Vintage 2023 از این قانون با ویژگی های جدید بسیار قدرتمند نیز از این قاعده مستثنی نیست. اکنون می توانیم ضربه زدن بین آنها یا با یک وب سایت. فقط کلمات (ها) را برجسته کرده و سپس گزینه را لمس کنید پیوند اضافه کنید.

لینک یادداشت ios 17

این پیوندها امکان اتصال یادداشت ها به یکدیگر را بدون نیاز به گروه بندی آنها در پرونده ها یا برچسب ها فراهم می کند. می توان از آن برای یک پروژه تحقیقاتی یا … برای دستور العمل های آشپزی استفاده کرد !

برنامه یادداشت ها نیز می تواند ادغام اسناد PDF در عرض و بهتر ، می توان آنها را اصلاح و حاشیه نویسی کرد. فرم های موجود در PDF ها را می توان به طور خودکار از اطلاعات ثبت شده در مخاطبین پر کرد. اپل همچنین عملکردهای همکاری را بهبود بخشیده است: تغییر در PDF در یادداشت ها به طور خودکار در همکاران همکاران نمایش داده می شود.

iOS 17: در حالت آماده به کار و هوایی

اگر بسیاری از ویژگی های جدید سال عرضی و موجود در کلیه استخوان های اپل باشد ، برخی از آنها مخصوص یک سیستم عامل هستند. این مورد بادفع, تابعی از iOS 17 که بنابراین فقط مربوط به آیفون است … برای لحظه. زیرا ما می توانیم تمام پتانسیل هایی را که این تازگی در iPad دارد احساس کنیم !

iOS 17 در حالت آماده به کار iOS 17 در حالت آماده به کار iOS 17 در حالت آماده به کار iOS 17 در حالت آماده به کار

با آماده به کار ، آیفون هنگام مسئولیت (با MagSafe یا سیمی) رابط کاربری کاملاً جدیدی را نشان می دهد و به صورت افقی قرار می گیرد: می تواند ویجت های بزرگی باشد (تقویم ، آب و هوا ، ساعت ، صحنه های اتوماسیون خانگی …) ، از یک عکس تمام صفحه ، پخش کننده صوتی ، ساعت و غیره. بسیاری از تنظیمات برای انتخاب نوع صفحه نمایش مورد نظر و شخصی سازی آنها در دسترس است. و بهتر از این ، این ابزارک ها تعاملی هستند ، بنابراین می توان خواندن موسیقی یا پادکست را کنترل کرد.

در حالت آماده به کار نیاز به خرید پشتیبانی دارد (ده ها مورد از آنها با تمام قیمت وجود دارد) ، اما ما برای تبدیل آیفون شما به یک قاب عکس مجلل چه کاری انجام نمی دهیم !

iOS 17 Airdrop به نام rop

AirDrop با عملکرد جدیدی به نام یک درمان جوان ارائه می دهد نامگذاری شده. فناوری انتقال فایل به شما امکان می دهد با نزدیک شدن به دو آیفون ، برگه های تماس را مبادله کنید (با اپل واچ نیز کار می کند). با نامگذاری ، کاربر می تواند اطلاعاتی را که می خواهد به اشتراک بگذارد انتخاب کند: شماره تلفن ، پست الکترونیکی ..

iPados 17: سلامتی و صفحه قفل شده

iPados 17. iOS 16 یک کل افتتاح شده بود صفحه قفل شده قابل تنظیم جدید در آیفون ، یک سال بیشتر طول کشید تا iPad حق آن را داشته باشد ! انتظار ارزشش را داشت ، زیرا اکثر کارکردها و گزینه های موجود در آیفون را می یابیم. از جمله تصویر زمینه “ایموجی ها” ..

iPados 17 پس زمینه صفحه قفل شده D iPados 17 پس زمینه صفحه قفل شده D

اپل تصاویر پس زمینه زیادی را برای شخصی سازی ارائه می دهد ، که برخی از آنها کاملاً دیدنی و جذاب هستند ستاره شناسی. کاربر امکان اصلاح قلم ساعت و همچنین رنگ رنگ را دارد که برای بهبود خوانایی بی فایده نخواهد بود. تصاویری که خود را به آن وام می دهند نیز می توانند ساعت را برای “فعال کردن اثر عمق” منتقل کنند.

بسیار جدی تر اما دقیقاً همانطور که انتظار می رود ، iPados 17 سرانجام برنامه سلامت را در خود جای می دهد ، سالهاست که در آیفون ارائه می دهد. برنامه iPad هنوز اجازه نمی دهد که یک اپل واچ یا سایر دستگاه های نظارت بر سلامت جفت شود: بنابراین داده های مربوط به آن از پایگاه داده HealthKit تولید شده توسط آیفون و هماهنگ در ابر تهیه شده است.

iPados 17 Health

با وجود همه چیز ، قادر به مشورت در صفحه بزرگ iPad ، تمام روندها ، نکات کلیدی و بسیاری از میزها و مقالات کاربرد سلامتی بسیار خوشایند است ، به خصوص برای همه کسانی که چشمانشان شروع به خسته شدن می کند ..

روزانه کمک می کند

بعد از آزمایش برخی از تازه های استخوانهای اپل آینده ، تعجب می کنیم که چگونه بدون این همه سال زندگی کردیم ! بررسی جزئیات در برخی از برنامه ها.

برنامه های iOS 17 عکس های AirTags را پیدا می کند

برنامه اجازه می دهد (سرانجام !) برای بارگیری کارت در iPhone یا iPad خود برای اینکه بتوانید بدون اتصال به شبکه با آنها مشورت کنید. اگر خود را در یک منطقه سفید بدون Wi-Fi یا در تعطیلات پیدا کنید بسیار مفید است. در برنامه در محل قرار گرفتن, Airtags اکنون می تواند با پنج نفر دیگر به اشتراک گذاشته شود: عملکردی که به طور بی تاب در انتظار همه کسانی است که یک ردیاب را در ماشین خانوادگی قرار داده اند ، به عنوان مثال. آلبوم مردم کاربرد تصاویر اکنون می داند که چگونه سگ ها و گربه ها را به همان روشی که سایر اعضای خانواده تشخیص می دهند !

IOS 17 Airtags یادآوری

لیست جدید خريد كردن کاربرد یادآوری غذاهای درجه یک براساس دسته ها (“میوه و سبزیجات” برای سیب ، به عنوان مثال). اگر طرف اتوماتیک شما را خاموش کند ، برنامه همچنین به شما امکان می دهد بخش های “دستی” را برای جدا کردن لیست یادآوری ها ایجاد کنید. رمزهای عبور منشی اکنون می توان با اقوام ، دوستان یا همکاران در گروه های رمز عبور به اشتراک گذاشته شد (همچنین با “PassKeys” کار می کند).

iOS 17 ، iPados 17 ، MacOS Sonoma ، TVOS 17 و Watchos 10 شامل بسیاری از کارکردهای دیگر هستند ، اما برخی از آنها سزاوار ارائه کوچک به صورت خوب و مناسب بودند. به ابتدای سال تحصیلی بروید تا بتوانید از آن در دستگاه اپل خود استفاده کنید !