تعمیر آیفون – اپل – مرکز خدمات تأیید شده CoolBlue ، تأیید مراکز تعمیر – کمک رسمی اپل

ارائه دهندگان مرکز خدمات اپل و مستقل اپل

فروشگاه های اپل فقط یک راه حل در میان دیگران برای تعمیر تلفن آن هستند. نمایندگی فروش Apple Premium (APR) وجود دارد که علاوه بر فروش و آموزش ، یک سرویس پس از فروش را تضمین می کند. سپس مراکز خدمات تأیید شده Apple (CSAA) وجود دارد که به طور سیستماتیک توسط APR پشتیبانی نمی شوند و ممکن است انفرادی وجود داشته باشند. یک ماه پیش لیست APR در برنامه Apple Store به همان روش Apple Store Store ظاهر شد. این اولین بار است ، اما این فهرست CSAA هنوز از دست رفته است.

تعمیر آیفون

شما می خواهید آیفون اپل خود را تعمیر کنید ? بنابراین با coolblue تماس بگیرید. ما تعمیرات را نه تنها انجام می دهیم ، بلکه باتری آیفون شما را نیز جایگزین می کنیم تا مانند جدید باشد. اگر تلفن شما دیگر عکس های مشخصی نمی گیرد ، CoolBlue از تعمیر دوربین شما مراقبت می کند. مدل آیفون اپل خود را در این صفحه انتخاب کنید تا ببینید چه چیزی نصب می کنیم و هزینه تعمیر چقدر است.

صفحه آیفون را تعمیر کنید

صفحه آیفون شما ترک خورده است ? دور از ایده آل است. خوشبختانه ، شما می توانید آن را در CoolBlue تعمیر کنید. تعمیرکاران ما وظیفه تعویض صفحه شما را بر عهده دارند. مانند این ، شما می توانید سریال و فیلم های مورد علاقه خود را بدون خجالت کشیدن از ترک یا پنجه تماشا کنید.

مرکز خدمات تأیید شده اپل

ما همچنین می توانیم آیفون شما را تحت ضمانت ترمیم کنیم. برای این کار ، ما از اجزای رسمی اپل استفاده می کنیم. علاوه بر این ، تعمیرکاران ما در آموزش و مجوزهای عمیق از اپل دریافت کردند.

مدل آیفون خود را انتخاب کنید

روی مدل کلیک کنید تا ببینید هزینه تعمیر چقدر است.

دستگاه های تحت پوشش گارانتی اپل
فرقی نمی کند محصول را از کجا خریداری کرده اید
3 ماه ضمانت در تعمیر
دستگاه در دسترس
دستگاه های تحت پوشش گارانتی اپل
فرقی نمی کند محصول را از کجا خریداری کرده اید
3 ماه ضمانت در تعمیر
دستگاه در دسترس

قرار گذاشتن

برای تعمیر دستگاه اپل خود می توانید به فروشگاه های ما بروید

دستگاه اپل خود را بیاورید

ترمیم کننده شرم

  • همچنین در زیر گارانتی اپل
  • که در گنت و آنتورپ
  • تعمیر کردن 2 ساعت

پرداخت توسط بررسی کننده های سازگار با محیط زیست

پرداخت توسط Eco-Checks

  • با قرار ملاقات ، آماده در ساعت در ساعت
  • پرداخت توسط بررسی کننده های سازگار با محیط زیست ممکن
  • که در گنت و آنتورپ

از کجا ما را پیدا کنیم ?

در هر فروشگاه CoolBlue ، تعمیرگرهای معتبر را پیدا خواهید کرد که قادر به تعمیر آیفون خود هستند. از رفتن به یکی از فروشگاه های زیر دریغ نکنید ، کارشناسان ما با لذت به شما کمک می کنند !

آیفون reparatie antwerp

کنگره Boomsesteenweg 670
2610 Antwerp
مرکز خدمات مصوب

reparatie gand آیفون

غوغا Antwerpsesteenweg 693
9040 گنت
مرکز خدمات مصوب

شما سوالات بیشتری دارید ?

در اینجا شایع ترین سؤالات در مورد تعمیر GSM آورده شده است.

  1. “مرکز خدمات تأیید شده اپل” چیست ?

یک مرکز خدمات تأیید شده اپل از تعمیرگرهای تأیید شده توسط اپل استفاده می کند. این تعمیرکاران برای تعمیر آیفون شما با اجزای رسمی آموزش داده شده اند ، بدون اینکه ضمانت شما منقضی شود. ما همچنین تعمیراتی را انجام می دهیم که تحت ضمانت سازنده قرار می گیرند و در نتیجه لغو هزینه های تعمیر انجام می شود. محصول شما توسط AppleCare پوشانده شده است+ ? بنابراین ، شما فقط هزینه های مربوط به این بیمه را پرداخت خواهید کرد. تعمیرات احزاب غیر مجوز بدون اجزای رسمی انجام می شود و منجر به ضمانت باقی مانده خواهد شد. علاوه بر این ، شما قادر به استفاده از ضمانت سازنده نخواهید بود.

اگر مدل دستگاه شما در این صفحه نیست ، متأسفانه ما نمی توانیم آن را تعمیر کنیم. مؤلفه ای که می خواهید تعمیر کنید در لیست نیست ? لزوماً نشانه بد نیست. اغلب ما هنوز هم می توانیم آن را برطرف کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر به یکی از فروشگاه های ما بروید. اگر می خواهید قرار ملاقات بگذارید ، ممکن است ؛ فقط گزینه “مؤلفه دیگر” را در لیست تعمیرات بررسی کنید.

ضمانت باقی مانده شما همیشه پس از تعمیر حفظ می شود. اگر دستگاه شما هنوز تحت پوشش دوره 2 ضمانت قرار گرفته است ، تعمیر نقص تولید هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. تعویض صفحه یا باتری به طور کلی تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرد. اگر دستگاه شما بیش از یک سال است و از CoolBlue خریداری نشده است ، فراموش نکنید که اثبات خرید خود را بدست آورید. اگر دستگاه شما بیش از یک سال است و با اشتراک خریداری شده است ، متأسفانه نمی توانیم دستگاه شما را تحت ضمانت تعمیر کنیم. برای انجام این کار ، شما باید با اپراتور خود تماس بگیرید.

در بعضی موارد ، گاهی اوقات برای تضمین عملکرد مناسب یک دستگاه ، جایگزینی یک جزء اضافی لازم است. اگر این رویکرد منجر به هزینه های اضافی شود ، ما از قبل به شما اطلاع خواهیم داد. ما هزینه های ضد معاینه را پرداخت نمی کنیم. با این حال ، اگر تصمیم به لغو تعمیر پس از ضبط محصول خود دارید ، هزینه آزمون 19.50 یورو را پرداخت خواهیم کرد. این مبلغ برای جبران زمانی که تعمیرکار ما در ضبط و تعمیر سرمایه گذاری کرده است استفاده می شود.

به عنوان مثال ، هزینه های تعمیر گاهی اوقات بازپرداخت می شود. از آنجا که شرکت های بیمه تمام شرایط خود را اداره می کنند ، مهم است که با شرکت خود سؤال کنید تا بررسی کنید که آیا این خسارت خاص تحت پوشش قرار گرفته است و آیا می توانید آن را در CoolBlue تعمیر کنید. ما می توانیم یک نقل قول برای شما ایجاد کنیم. می توانید از فاکتور برای درخواست بازپرداخت هزینه های تعمیر پس از آن استفاده کنید.

ارائه دهندگان مرکز خدمات اپل و مستقل اپل

بررسی کنید که آیا مرکز شما به منابع تعمیر و قطعات اصلی اپل دسترسی دارد.

لطفا صبر کنید ؛ بارگیری مراکز تعمیر فعلی
بارگیری مراکز تعمیر تمام شده
لطفا صبر کنید ؛ بارگیری شهرهای فعلی
لطفا صبر کنید ؛ بارگیری لیست مراکز فعلی
لطفا صبر کنید ؛ به روزرسانی لیست مراکز فعلی
لیست مراکز به روز شده ؛ نتایج اضافه شده
منوی قطره کشورهای فیلتر شده ؛ کشورهای موجود.
منوی Drop -down شهرهای فیلتر شده ؛ شهرهای موجود.

برنامه تعمیر مرکز خدمات مستقل اپل یک سرویس از طریق اپل با وب سایت مشورت کنید

جستجوی شما هیچ نتیجه ای به همراه داشت.

مرکز خدمات تأیید شده اپل

مراکز خدمات تأیید شده اپل خدمات تعمیر را تأیید می کنند که توسط اپل ، تحت ضمانت و به استثنای ضمانت نامه ، برای کلیه محصولات اپل تأیید شده است. تکنسین های کلیه مراکز خدمات تأیید شده اپل آموزش اپل را دریافت می کنند و فقط از قطعات ، ابزارها ، تشخیص ها و منابع اپل اصلی استفاده می کنند. تعمیرات توسط اپل تضمین می شود.

ارائه دهنده تعمیر مستقل

ارائه دهنده تعمیر مستقل شرکا شرکت هایی هستند که در خارج از آیفون و مک تعمیراتی ارائه می دهند. این شرکت ها می توانند به منظور اجرای تعمیرات مختلف به استثنای ضمانت در ارتباط با آیفون و مک ، از جمله تعویض صفحه و باتری آیفون یا Mac Logic Card ، به قطعات ، ابزارها ، آموزش ها ، تشخیص ها و منابع اصلی اپل دسترسی پیدا کنند. این شرکا می توانند ضمانت های خود را ارائه دهند.

از کجا می توانید آیفون خود را غیر از فروشگاه اپل تعمیر کنید ?

تعمیر آیفون شما گاهی در فروشگاه اپل پیچیده شده است. محبوبیت این محصول نیاز دارد ، مغازه ها با هجوم مشتریان روبرو هستند ، که می تواند انتظار چند روز برای دستگاهی را داشته باشد که برای مدت زمان طولانی دشوار باشد. توضیحاتی در این مورد وجود دارد ، اما گزینه های دیگری نیز برای به دست آوردن تعمیر در جای دیگر و شاید سریعتر وجود دارد. مراکز تعمیر مختلفی در فرانسه وجود دارد ، با ویژگی هایی که خوب است بدانید.

اگر خوش شانس هستید که در یکی از مناطق نادر فرانسه که فروشگاه اپل وجود دارد ، این یک مقصد آشکار است. با این حال ، نگاهی به برنامه Apple Store نشان می دهد که اغلب لازم است درد شما در صبر و شکیبایی باشد. در چندین مغازه ، قرار ملاقات در نوار نبوغ برای چند روز غیرممکن است. شکاف های زمانی موجود در آن زمان بسیار متغیر هستند … در بدترین حالت ، رزرواسیون به سادگی غیرممکن است.

فروشگاه اپل

هیچ چیز مانع از ارائه خود در فروشگاه اپل بدون قرار ملاقات نمی شود (“پیاده روی” در ژارگون آنها). برنامه ریزی شده است ، و کار می کند. این همچنین دلیلی است که اسلات های ارائه شده به قرار ملاقات ها (“کتاب از خانه”) سقوط کردند. بسته به مغازه ها و اندازه آنها ، می توانید سه چهارم مشتری را بدون قرار ملاقات یا نسبت معکوس داشته باشید.

یک الگوریتم وظیفه تصمیم گیری در مورد برنامه های عبور “پیاده روی” را بر عهده دارد ، به ما یک کارمند گفت. یکی از همکارانش دچار تسویه شد و افزود که مدیر فروشگاه نگه داشته است در نهایت دست در سازماندهی گذرگاه ها برای روز.

رزرو در تعداد اولویت ها نیست ، اما مشتریانی که از خانه خود رزرو کرده اند اولویت دارند. کسی که برای 2 بعد از ظهر قرار ملاقات دارد باید حداکثر ساعت 2 بعد از ظهر عبور کنید. در حالی که شخصی در لیست انتظار ، حتی اگر سیستم ما ارزیابی کند که آنها ساعت 1:55 بعد از ظهر می روند ، باید منتظر بمانند تا ساعت 2 بعد از ظهر از مشتری مراقبت کنند.

با گذشت زمان ، نوار نبوغ در پذیرش مشتریان خود تکامل یافته است. در سال 2012 ، یکی از این همکاران به ما یادآوری کرد ، این یک قرار ملاقات کاملاً لازم بود. به راحتی می توانید آن را در 48 ساعت یا کمتر دریافت کنید. سپس مشتریان بدون قرار ملاقات با معرفی یک منطقه انتظار به نام “شروع کار” پذیرفته شدند. هدف آن یا حل و فصل نگرانی های آشکار (جهل از کار با تلفن) ، ارائه خرید یک محصول جدید (در صورت عدم وجود یا دیگر ضمانت نامه به عنوان مثال یک کابل پاره شده یا آیفون با غیر صفحه نمایش اپل) ، یا برای ارائه راه حل های کمک: به نوار نبوغ ، تماس تلفنی با AppleCare یا حتی APR بروید. همه اینها برای رسیدن به وضعیت فعلی که مشتریان با و بدون قرار ملاقات در فروشگاه همزیستی هستند.

با کاهش دید بیشتر در مورد مداخلات که هر روز در انتظار تکنسین ها هستند ، زمان مداخله آنها حتی تنش بیشتری نسبت به گذشته است: ” اگر ما به همان سرعت که این الگوریتم ارائه نمی دهیم ، به سرعت پیش نمی رویم ، پایان روز به یک کابوس تبدیل می شود. ما شاهد تأخیر در پیش بینی های 1 ساعت هستیم ، در حالی که 1 ساعت عادی برای بیمه شدن وجود دارد … به طور خلاصه ، شما باید در یک ساعت کار دو را بکشید »».

هنگامی که پیش نمایش به قرار ملاقات ها داده شد ، این اتفاق افتاد که برخی از مشتریان ، چه با بی احتیاطی یا به دلیل حل مشکل خود ، نمی آیند. تاخیر 10 دقیقه ای که تکنسین ها مجبور بودند به یک سؤال در مورد آیفون اختصاص دهند ، می توانند چند دقیقه گرانبها دراز بکشند. اهمیت مشتری بدون قرار ملاقات باعث شده این حاشیه ذوب شده یا حتی ناپدید شود. بعضی اوقات افراد برای مشکلی که یکی نیست ، می آیند ، پس از آن با یک توضیح ساده از عملکرد تلفن یا رابط آن برطرف می شود. با این حال ، دیگران نیاز به مداخله طولانی تری دارند.

در این مورد نیز همه چیز تغییر کرده است: ” پیش از این ، ما تلفن ها را خیلی بیشتر جایگزین کردیم ، اکنون ابتدا آنها را تعمیر می کنیم »». از طرف باتری ، این تغییرات بدون بحث ، شایستگی ساده سازی زندگی نبوغ را داشت ، اما از طرف صورت ” ما عادت های بدی به مردم داده ایم چه کسی تعجب می کنند – وقتی هنگام بلند کردن صدای خود به کشش ها عجله نمی کنند – وقتی ما آیفون ایلیکو آنها را برای کوچکترین مشکل سخت افزاری جایگزین نمی کنیم.

نسل بعد از نسل ، اپل تعمیر فروشگاه ها را آسانتر کرده است. بین آیفون 4 ، 5 و 6 ، Ifixit یادداشت خود را از 6 به 7 منتقل کرده است ، هر بار که پیشرفت در از بین بردن از بین بردن که برای اجزای مهم آسان تر شده است.

اکنون ما آموزش می دهیم ، توضیح می دهیم و مهمتر از همه ما تعمیر می کنیم. آیفون در فروشگاه ها بسیار قابل تعمیر است. تفاوت بین تعمیرات احتمالی در آیفون 6 و 4 بسیار زیاد است. ما حتی دستگاه هایی برای کالیبراسیون نسخه های لمسی و مینیاتوری آنهایی که در خطوط تولید وجود دارند.

تعمیرگرهای تأیید شده اپل

فروشگاه های اپل فقط یک راه حل در میان دیگران برای تعمیر تلفن آن هستند. نمایندگی فروش Apple Premium (APR) وجود دارد که علاوه بر فروش و آموزش ، یک سرویس پس از فروش را تضمین می کند. سپس مراکز خدمات تأیید شده Apple (CSAA) وجود دارد که به طور سیستماتیک توسط APR پشتیبانی نمی شوند و ممکن است انفرادی وجود داشته باشند. یک ماه پیش لیست APR در برنامه Apple Store به همان روش Apple Store Store ظاهر شد. این اولین بار است ، اما این فهرست CSAA هنوز از دست رفته است.

یکی از بازیکنان بزرگ اپل پس از خدمات فروش پس از فروش در فرانسه ، MainTronic ، اولین کسی که در مورد تعمیر آیفون تأیید شده است ، SME ، حساب های بزرگ بلکه افراد را نیز مدیریت می کند. دارای آژانس هایی در شهرهای خاص بدون فروشگاه اپل (بورژ ، روئن ، آوینیون ، لیموژ ، PAU و غیره).

وینسنت سائورل ، مدیر حساب های بزرگ و شرکا ، توضیح می دهد که خدمات ارائه شده با مواردی که در فروشگاه اپل یافت می شود متفاوت نیست. جلسات اجباری نیستند و با توجه به سهام قطعات ، دستگاه در سایت تعمیر می شود یا در بهترین حالت 48 ساعت نگهداری می شود. در مورد قیمت های آنها ” مشابه موارد موجود در شبکه مستقیم یا غیرمستقیم »، یعنی فروشگاه اپل و اپل شرکا.

همه CSAA ها برای تعمیر آیفون توانمند نیستند. اگر یکی از آنها را در نزدیکی خود دارید ، این اولین سؤالی است که از آنها می پرسید. این اطلاعات همچنین در هر برگه هویت APR در برنامه Apple Store ظاهر می شود. همچنین باید بدانید که همه تعمیرات در سایت انجام نمی شود. این مورد برای یک باتری ، برای یک دکمه شناسه لمسی آسیب دیده یا یک سنسور عکس معیوب است.

از طرف دیگر ، به محض اینکه جایگزینی از صفحه یا یک مادربرد معیوب وجود داشته باشد ، این تلفن در مرکز بردا … در هلند سفر به اپل می کند … در هلند … این نکته ای است که اپل باید نسبت به شرکای خود که از این قسمت ها محروم هستند بهبود یابد و این مزیت را به فروشگاه اپل می دهد.

توجه داشته باشید که برخی از این CSAA ها عادت کرده اند که اگر تلفن آنها برای چند روز بی حرکت شود ، سهام کمی از آیفون را که به مشتریان خود وام می دهند ، داشته باشند.

تعمیرگرهای بدون تأیید

گزینه دیگر این است که مراجعه کنید به تعمیرگرانی که در خارج از مدار مارک های تأیید شده اپل کار می کنند. ما دو بار با آژانس Lyonnaise در MacBoutic آزمایش کرده ایم (همچنین در Dijon و Montpellier وجود دارد). اولین بار برای باتری آیفون 5 بود که تحت تأثیر مشکلی که توسط اپل شناخته شده بود ، از انقراض ناگهانی تلفن در حالی که باتری آن هنوز شلوغ است. این باتری که قبلاً یک بار جایگزین شده بود ، Applecare علیرغم تکرار این پدیده به طور یکسان نمی خواست دوباره مداخله کند. بار دوم ، شما مجبور بودید دکمه خانه نسبتاً خسته را از یک آیفون 4 قدیمی تغییر دهید.

مداخلات در کمتر از یک ساعت ، بدون قرار ملاقات و با توجه به قیمت های مسطح نمایش داده شده در سایت انجام شد (به ترتیب 49 یورو و 59 یورو). این تعمیرات در آیفون ما در اواخر سپتامبر و اواسط اکتبر انجام شده است ، تاکنون شکایت نشده است.

در غیر این صورت می توانید این قطعات را به طور ارزان در آمازون خریداری کنید (به عنوان مثال 8 € برای باتری و 1.5 یورو برای دکمه). آموزش های زیادی در اینترنت برای از بین بردن این آیفون وجود دارد ، اما شما باید از مهارت خود اطمینان داشته باشید. علاوه بر این ، اگر یک دکمه یا آیفون پشت عناصر بی اهمیت باشد ، ما با یک باتری مشکوک خواهیم بود. نظرات مشتری در این زمینه فصیح است. کمترین محتاطانه نیز می تواند توسط مقاله ای که از اپل نشان داده شده است سوءاستفاده شود وقتی اپل هرگز چنین قطعاتی را در آمازون یا جاهای دیگر نمی فروشد.

در صورت عدم تأیید اپل ، ما ترجیح می دهیم این نوع علائم را برای تجهیزات کاملاً مناسب و تا حدودی قدیمی توصیه کنیم. زیرا یک فروشگاه اپل یا CSAA از مداخله روی تجهیزات موجود در دست یک تکنسین Unkrocked امتناع می ورزد.

برای … بیشتر :