وبلاگ Coquen -telephone – یک آیفون 14 را با یک کابل قدیمی بارگیری کنید., نحوه بارگذاری آیفون 14 با شارژر کوول? – kovol inc.

نحوه بارگذاری آیفون 14 با شارژر کوول

خرید آیفون جدید می تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد ، اما اگر همه چیزهایی را که در جعبه نیاز دارید دریافت نکنید ، می تواند ناامید کننده باشد. از آنجا که تلفن ها پیشرفته تر شده اند ، اپل به آرامی لوازم جانبی را حذف کرد. منآیفون 14 شامل کابل USB-C منحصر به فرد به رعد و برق است. بنابراین ، موارد خاصی وجود دارد که باید در مورد آداپتور شارژر آیفون 14 خود بدانید. اگر شارژر اصلی اپل ندارید یا شارژر آیفون 14 شما از بین رفته است ، چگونه می توانید آیفون خود را به سرعت شارژ کنید وقتی باتری آیفون کم است?

آیفون 14 را با یک کابل قدیمی بارگیری کنید

بله ، می توانید دستگاه جدید خود را با یک کابل قدیمی بارگیری کنید. با این حال ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر آداپتور USB-A دارید ، آیفون شما کندتر از آداپتور USB-C مراقبت خواهد کرد. آداپتورهای USB-A چندان کارآمد نیستند زیرا قدرت کمتری نسبت به آداپتورهای USB-C دارند. آداپتورهای USB-A چندان کارآمد نیستند زیرا قدرت کمتری نسبت به آداپتورهای USB-C دارند. بیشتر مدل های آیفون قبل از آداپتورهای 5 وات تحویل داده می شوند. شارژر 5 وات با سری آیفون 14 سازگار نیست.

نحوه انتخاب شارژر مناسب ?

هنگام خرید شارژر جدید ، باید مطمئن شوید که با کابل مورد استفاده سازگار است. آیفون 14 دارای کابل برق USB-C است که برای آن به آداپتور USB-C نیاز دارید. آیا آداپتور شما دارای درگاه USB-A است؟ ? در این حالت ، شما هنوز نمی توانید تلفن خود را شارژ کنید. بنابراین توجه به آن مهم است.

آداپتورها در مقادیر مختلف وات موجود هستند. مقادیر وات سرعت بارگذاری تلفن شما را تعیین می کند. یک شارژر “عادی” قدرت بین 5 تا 12 وات دارد. یک شارژر سریع قدرت 20 وات دارد. با یک شارژر سریع ، تلفن خود را سریعتر از یک شارژر “معمولی” بارگذاری می کنید.

بارگیری سریع

شما فکر می کنید آداپتور USB-A شما آیفون شما را خیلی آهسته بار می کند ? در این حالت ، شارژ سریع راه حل است. شما می توانید به سرعت آیفون 14 خود را با آداپتور USB-C حداقل 20 W شارژ کنید. با یک شارژر سریع 20 W ، حدود نیم ساعت طول می کشد تا آیفون شما 50 ٪ بارگیری شود. با یک شارژر استاندارد 5 یا 12 W ، زمان بیشتری طول می کشد. علاوه بر شارژ سریع ، روش های دیگری برای شارژ مجدد آیفون 14 وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شارژ مجدد آیفون 14 ، به وبلاگ ما مراجعه کنید: چگونه می توان آیفون 14 را شارژ کرد.

با کابل شارژر 20 W سریع ما ، یک آداپتور و همچنین کابل دریافت می کنید که به شما امکان می دهد همیشه لوازم یدکی داشته باشید. ما همچنین برای راحتی و محافظت بهینه ، لوازم جانبی آیفون دیگر و آیفون 14 را در محدوده خود داریم.

عمر باتری آیفون 14

هر سال ، اپل روش جدیدی برای بهبود عمر باتری پیدا می کند. اپل استقلال را با توجه به تعداد ساعاتی که در طی آن می توانید فیلم ها را در آیفون خود تماشا کنید ، محاسبه می کند. آیفون 14 می تواند 20 ساعت فیلم را تماشا کند. آیفون 13 مجهز به همان تراشه A15 Bionic است که آیفون 14 است. تفاوت بین این دو از نظر ساعت تماشای فیلم فقط یک ساعت است.

شما می خواهید از استقلال باتری خود جلو بروید ? در این حالت ، 14 Pro یا 14 Pro Max یک نسخه خوب را تشکیل می دهند. این دستگاه ها به ترتیب 23 و 29 ساعت خواندن فیلم را ارائه می دهند. هر دو مجهز به تراشه جدید A16 Bionic هستند که باعث می شود آیفون بدون از دست دادن سرعت اقتصادی تر شود.

سوالات متداول

آیا می توانم از کابل قدیمی خود برای شارژ آیفون 14 استفاده کنم ?

بله ، می توانید آیفون 14 خود را با یک کابل قدیمی شارژ کنید. با این حال ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر آداپتور USB-A دارید ، آیفون شما کندتر از آداپتور USB-C مراقبت خواهد کرد.

آیا من با آیفون 14 شارژر دریافت می کنم ?

نه ، هیچ شارژر با آیفون 14 ارائه نمی شود. کابل برق USB-C به صورت استاندارد با آیفون ارائه شده است.

طول عمر باتری آیفون 14 چیست ?

آیفون 14 شما 20 ساعت است. اپل استقلال را با توجه به تعداد ساعاتی که در طی آن می توانید فیلم ها را تماشا کنید محاسبه می کند.

آیا می توانیم آیفون را یک شبه شارژ کنیم ?

البته ، اما باید بدانید که وقتی آیفون به 100 ٪ رسیده است و آداپتور همچنان به انرژی خود ادامه می دهد ، باتری ضعیف می شود. بنابراین من به شدت به شما توصیه می کنم. در واقع ، باتری شما تضعیف می شود.

چرا با آیفون جدید همراه نیستید ?

به دلیل زباله های الکترونیکی ، اپل این روزها دیگر آداپتورها و هدفون هایی با تلفن های هوشمند آیفون ارائه نمی دهد.

نحوه بارگذاری آیفون 14 با شارژر کوول ?

نحوه شارژ آیفون 14 با لودر Kovol

خرید آیفون جدید می تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد ، اما اگر همه چیزهایی را که در جعبه نیاز دارید دریافت نکنید ، می تواند ناامید کننده باشد. از آنجا که تلفن ها پیشرفته تر شده اند ، اپل به آرامی لوازم جانبی را حذف کرد. منآیفون 14 شامل کابل USB-C منحصر به فرد به رعد و برق است. بنابراین ، موارد خاصی وجود دارد که باید در مورد آداپتور شارژر آیفون 14 خود بدانید. اگر شارژر اصلی اپل ندارید یا شارژر آیفون 14 شما از بین رفته است ، چگونه می توانید آیفون خود را به سرعت شارژ کنید وقتی باتری آیفون کم است?

اپل آیفون 14 را راه اندازی کرد

در طول رویداد دور اپل در 7 سپتامبر ساعت 10 A.M. وت., آیفون 14 رسما ارائه شد. منآیفون 14 6.1pous با به روزرسانی های چشمگیر دوربین و ویژگی های امنیتی انقلابی جدید ، طراحی پیشرفته ای را ارائه می دهد. این تراشه A15 بیونیک را با یک پردازنده گرافیکی 5 نفره مجهز می کند و سرعت و کارآیی استثنایی را برای الزامات ارائه می دهد و همزمان محرمانه بودن و ایمنی آن را تضمین می کند.

آیفون 14

تصاویر وب سایت رسمی اپل با توجه به ظرفیت های حیاتی ایمنی ، تشخیص برخورد و SOS اضطراری ماهواره ای را در صدر صنعت معرفی می کند. عملکرد باورنکردنی A15 Bionic همچنین به بهبود بیشتر عمر باتری کمک می کند. علاوه بر مزایای فنی فوق ، آیفون دارای ساخت آلومینیومی با کیفیت هوافضا جامد و ظریف در پنج پایان عالی است. صفحه قفل آن با یک اثر چند لایه و ابزارک های تازه طراحی شده شخصی ، جذاب و مفیدتر از همیشه است. با این حال ، iPhone14 سنت iPhone12 و iPhone13 را حفظ می کند ، که با آداپتور AC تحویل داده نمی شود. به عنوان مشتری ، می توانید از یک شارژر قدیمی Appleou بارگیری بی سیم Apple استفاده کنید ، یک سیستم رایانه ای را از طریق USB وصل کنید یا یک شارژر شارژر جدید را یک شارژر شخص سوم خریداری کنید تا yournouvelhone را بارگیری کنید. خواندن مرتبط:رویداد راه اندازی Apple 2022: چرا شارژرهای اپل بسیار گران هستند?

و اگر شارژر آیفون خود را از دست دادید?

  • magsafe شارژ بی سیم

واشر بارگیری بی سیم MagSafe به صورت مغناطیسی به پشت آیفون 14 وصل شده است. با Magsafe ، تلفن می تواند تا 15W به قدرت شارژ برسد.

در مقایسه با Magsafe ، ضریب هوشی استاندارد تقریباً در همه موارد بازار کار می کند. با بار بی سیم اصلی Qi ، حداکثر توان شارژ آیفون 7.5 وات است. اگرچه این یک روش کندتر برای بارگذاری آیفون است ، اما اگر آن را روی میز کنار تختخواب خود یا یک دستگاه مشابه قبل از خواب بارگذاری کنید ، گزینه ای عملی است.

  • آداپتور جدید شارژر اصلی اپل

با نگاهی به وب سایت رسمی اپل ، قیمت آداپتور بخش USB-C در 20W در حال حاضر 19.00 USD است. منآیفون 14تا 50 ٪ ظرفیت بار خود را در حدود 30 دقیقه بارگذاری کنید. یا شارژر جدید اپل ، آداپتور برق دو بار جمع و جور از 35 W یا آداپتور تأمین کننده پورت دوگانه USB-C از 35 W را خریداری کنید. هر دو 59.00 دلار قیمت دارند و به شما امکان می دهند دو دستگاه را همزمان بارگیری کنید.

در سالهای اخیر ، توسعه شارژرهای سریع حزب سوم به پیشرفت خود ادامه داده است. در همین حال ، از سری آیفون 8 ، تمام آیفون ها از پروتکل شارژ سریع USB PD ، حداکثر 27 W ، حدود سه برابر بار دستگاه استاندارد پشتیبانی می کنند.

بار سریع هنگام استفاده از Apple USB-C به کابل لایتنینگ و یکی از آداپتورهای زیر به دست می آید: Apple18W ، 20W ، 229W ، 30W ، 61W ، 87W یا 96W USB-C.

شکی نیست که بار سیمی همیشه سرعت و راندمان بی سیم را ضرب می کند. و بارگیری با یک شارژر سریع کاربردی تر و سریعتر از شارژر استاندارد است.

Kovol Sprint 65W PD 2 بندر شارژر گان

این شارژر دیوار دیوار سریع دیوار در قالب جمع و جور شامل 2 پورت ، 45W PD و 18W QC است که دو دستگاه را همزمان و سریع تهیه می کند. هنگامی که فقط از کانکتور PD استفاده می کنید ، خروجی قدرتمند 65 W PD MacBook Pro 13 “شما را تا 50 ٪ در 45 دقیقه بار می کند.

این شارژر PD با یک تخصیص هوشمند از منبع تغذیه ، جریان را برای یک خروجی بهینه به هر پورت بطور هوشمندانه توزیع می کند. این هزینه های بهینه فعلی را برای آن ارائه می دهد آیفون 14, Airpods ، MacBook Pro 13 “و بسیاری از دستگاه های پاپ.

فناوری انقلابی GAN باعث می شود شارژر دیوار حمل و نقل ، بارگیری آسان تر و کارآمدتر از شارژرهای استاندارد باشد. سرانجام ، چندین کارکرد محافظت برای جلوگیری از خطرات بار و بهبود ایمنی دارد.

شارژر دیواری Kovol Sprint 65W PD USB-C

این شارژر PD یک خروجی PD 65 W و یک کابل USB-C 65 W 5A را فراهم می کند و لپ تاپ و تبلت را با سرعت کامل تهیه می کند. او از پروتکل شارژ سریع PD 3 پشتیبانی می کند.0 و 25W PPS ، سازگار با MacBook Air ، Galaxy S20 / Note 20 ، iPad Pro و غیره.

فناوری پیشرفته GAN آن را برای همه دستگاه های شما کوچکتر ، ایمن تر و کارآمدتر می کند. اگر نیاز به تغذیه خود دارید آیفون14, می توانید از این شارژر دیواری برای مطابقت با USB-C خود در کابل لایتنینگ استفاده کنید. آسان برای بارگذاری سریع. به خودتان اجازه دهید در چشمان چشم شارژ شود.