با حساب CPF تماس بگیرید ، چگونه می توان یک مشاور را از طریق تلفن همراه داشت?

چگونه می توان یک مشاور را از طریق تلفن از طریق تلفن همراه داشت

دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر (تماس تلفنی با شما نیست).

تلفن CPF

دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر (تماس تلفنی با شما نیست).

قبل از تماس با شماره تلفن CPF مشاوره

توجه داشته باشید که بهتر است قبل از تماس با این سرویس ، حساب CPF خود را فعال کنید. برای انجام این کار ، به سایت محفظه من وصل شوید.گوا.FR و شماره تأمین اجتماعی خود را بگیرید.

چرا به پشتیبانی تلفنی CPF بپیوندید

شما می توانید برای تمام سؤالات خود در مورد حقوق آموزش خود به دریافت تلفن CPF برسید:

  • چند ساعت یا یورو در حساب خود دارید
  • چطور یک حساب کاربری ایجاد کنیم
  • اگر در شناسایی خود در CPF خود مشکلی دارید
  • اگر می خواهید OPCO خود را شناسایی کنید یا همه چیز را در مورد هزینه ها درک کنید
  • اگر برای آموزش با CPF خود به مشاوره نیاز دارید
  • اگر بی نظمی در تهیه CPF خود مشاهده می کنید

چگونه می توان یک مشاور را از طریق تلفن از طریق تلفن همراه داشت ?

چگونه می توان یک مشاور را در حساب کاربری خود از طریق تلفن داشت؟

برای مدیریت حساب CPF یا حساب آموزش شخصی خود به کمک نیاز دارید ? نیاز به کمک درخواست ? در مورد انتخاب آموزش به مشاوره نیاز دارید ? مشاوران CPF برای کمک به شما در آنجا هستند. در اینجا نحوه تماس با آنها آورده شده است.
چگونه می توان یک مشاور را از طریق تلفن از طریق تلفن همراه داشت ? می توانید از طریق شماره 09 70 82 35 50 دوشنبه تا جمعه بین 9 صبح و 5 بعد از ظهر با وی تماس بگیرید.

حساب آموزشی من چیست ?

حساب آموزشی من یا حساب آموزش شخصی من ، که به عنوان CPF شناخته می شود ، یک سیستم تأمین مالی آموزش حرفه ای است. این به ویژه برای همه افراد فعال یا جوانانی که به دنبال پشتیبانی برای شروع شغل خود هستند در نظر گرفته شده است. دوره های مختلف آموزشی به ویژه واجد شرایط دریافت این کمک ، از جمله آموزش از راه دور هستند. چه کسانی که مایل به تغییر شغلی هستند. برای استفاده از آن ، می توانید به راحتی و آزادانه یک حساب کاربری در سایت باز کنید انطباق من.گوا.خط. شناسه ها و رمز عبور خود را ایجاد کنید. که به شما امکان می دهد هر بار که به آن نیاز دارید متصل شوید. این فضای شخصی امن خواهد بود و مال شما خواهد بود. در حساب خود می توانید از اعتبار در یورو استفاده کنید تا بتوانید آموزش های حرفه ای را تأمین کنید.

یک مشاور آموزش من از طریق تلفن داشته باشید

به مشاوره یا پشتیبانی نیاز دارید ? می توانید مستقیماً از طریق تلفن با تلفن CPF تماس بگیرید. 09 70 82 35 50 را آهنگسازی کنید. مشاوران به شما پاسخ خواهند داد تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به شما ارائه دهند. تماس اضافی نخواهد بود. اگر مشکلات فنی یا مشکلات مربوط به برنامه CFP دارید, با 09 70 82 35 51 تماس بگیرید. باز هم تماس برای شما اضافی نخواهد بود.

چگونه می توان یک مشاور را در حساب کاربری خود از طریق تلفن داشت؟

در هر دو مورد ، دستیاران در اختیار شما خواهند بود دوشنبه تا جمعه بین 9 صبح و 5 بعد از ظهر. بدانید که در ساعات اداری ، خط اغلب بسیار شلوغ است. اگر اورژانس ندارید ، ما به شما توصیه می کنیم منتظر ساعتهای خاموش یا پایان روز باشید تا با مشاوران تماس بگیرید. واقعیت باقی مانده است که شما باید صبور باشید تا به یک دستیار از طریق تلفن برسید.