حساب آموزش من (رویکرد آنلاین) | ، چگونه می توان حساب آموزش شخصی خود را CPF فعال کرد? | وال استریت انگلیسی

چگونه حساب آموزش شخصی خود را فعال کنم

برای آن شما به خود نیاز دارید شماره تأمین اجتماعی و یک آدرس ایمیل معتبر. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای نهایی کردن ایجاد حساب خود روی پیوند “ثبت” کلیک کنید.

حساب آموزش من (رویکرد آنلاین)

شما باید شناسه های خود را داشته باشید یا از طریق France Connect: TitleContent وصل شوید .

توجه: برای شما ثبت نام برای آموزش در حساب آموزشی من ، شما باید حساب اتصال فرانسه +, حتی اگر قبلاً یک حساب فرانسه اتصال دارید.

بررسی در تاریخ 04 مه 2023 – وزارت اطلاعات حقوقی و اداری (نخست وزیر)

برای هر توضیحی ، با برگه های عملی مشورت کنید:

 • ارزیابی مهارت یک کارمند بخش خصوصی
 • بیکاری: حساب آموزش شخصی (CPF) یک جستجوگر شغل
 • چگونه یک داوطلب در یک قطار انجمن می تواند ?
 • حساب آموزش شخصی (CPF) یک کارمند بخش خصوصی
 • حساب آموزش شخصی (CPF) در خدمات عمومی دولتی (FPE)
 • حساب آموزش شخصی (CPF) در خدمات عمومی بیمارستان (FPH)
 • حساب آموزش شخصی (CPF) در خدمات عمومی سرزمینی (FPT)
 • حساب نامزدی شهروندان (CEC) چیست ?
 • این به ساعات آموزش ثبت شده در DIF در خدمات عمومی تبدیل می شود ?
 • چه کمکی برای تأمین اعتبار گواهینامه رانندگی ?

چگونه حساب آموزش شخصی خود را فعال کنم ?

از اول ژانویه سال 2019 ، اصلاح حساب آموزش شخصی (CPF) از نظر حق آموزش یک انقلاب کوچک بوده است. کارمندان ، متقاضیان شغل و جوانان بالای 16 سال می توانند از آن بهره مند شوند. فقط تعهد: حساب آنلاین خود را فعال کنید تا بتوانید بودجه آموزش مورد نظر را بدست آورید.

حساب آموزش شخصی خود را ایجاد کنید

ایجاد یک حساب آموزش شخصی برای هر کس حداقل 16 سال امکان پذیر است.

این کار در سایت www انجام می شود.انطباق من.گوا.خط.

با کلیک بر روی “حساب آموزش من” ، می توانید یک حساب شخصی آنلاین باز کنید.

برای آن شما به خود نیاز دارید شماره تأمین اجتماعی و یک آدرس ایمیل معتبر. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای نهایی کردن ایجاد حساب خود روی پیوند “ثبت” کلیک کنید.

بعداً یک ایمیل اعتبار سنجی برای شما ارسال می شود.

آموزش واجد شرایط CPF را انتخاب کنید

پس از انجام این مراحل اول ، می توانید به طور کامل از حساب آموزش شخصی خود استفاده کنید. اکنون این سؤال از انتخاب نوع دوره ای است که می خواهید به لطف این دستگاه دنبال کنید.

برای به دست آوردن تأمین اعتبار دروس مورد نظر خود ، ضروری است که آموزش مورد نظر واجد شرایط CPF باشد. با کلیک بر روی برگه “آموزش جستجو” که در صفحه اصلی ظاهر می شود ، می توانید لیستی از امکانات پیدا کنید.

سپس می توانید به راحتی با کلمه کلیدی ، فعالیت یا سطح صلاحیت ، جستجوی خود را انجام دهید. پس از انتخاب آموزش مناسب برای شما ، باید کد CPF آن را یادداشت کنید و آن را در فضای شخصی خود برای تنظیم یک پرونده درخواست تأمین مالی نشان دهید. به کدهای CPF امتحانات انگلیسی که سطح شما را تأیید می کنند ، مراجعه کنید و اجازه دهید آموزش های انگلیسی را به زبان انگلیسی تأمین کنید ، یا برای نصب پرونده خود با Wall Street English کمک کنید:

برای بهره مندی از مزایای CPF ، امکان انتخاب آموزش غیر از مواردی که در لیست ارائه شده در سایت وجود دارد ، امکان پذیر نیست.

پرونده درخواست تأمین مالی خود را تهیه کنید

به منظور استفاده از حساب آموزش شخصی خود ، اکنون بسته به ساعات (تبدیل به یورو) موجود در حساب خود ، می توانید بودجه آموزش خود را درخواست کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که روی برگه “Files Training My Training” کلیک کنید تا کد CPF دوره هایی را که انتخاب کرده اید نشان دهید. پرونده شما سپس در بالا سمت راست ظاهر می شود ، با وضعیت “در حال توسعه” (درخواست هنوز صورت نگرفته است) ، “معتبر” (تأمین مالی پذیرفته شده است) یا “نزدیک” (آموزش انجام شد). یک شماره شناسه به هر پرونده اختصاص می یابد.

سرانجام ، برای به دست آوردن بودجه برای دوره ها ، باید پرونده خود را پر کنید. از جمله اطلاعاتی که باید نشان داده شود شامل مدت زمان آموزش ، نوع دوره ، وضعیت شما (کارمند یا شاکی شغلی) و تعداد کل ساعات تأمین مالی است. ساعتهای DIF و CPF شما قابل جمع شدن است. فراموش نکنید که توافق خود و تاریخ اعتبارسنجی پرونده خود را نیز ارائه دهید. این امر برای تصویب بودجه به OPCA منتقل می شود.

شما می خواهید به عنوان بخشی از CPF به زبان انگلیسی آموزش بگیرید ? هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد: با وال استریت انگلیسی ، شما در یافتن آموزش واجد شرایط برای دستگاه مشکلی نخواهید داشت. برای انجام این کار ، به سادگی با مرکز انگلیسی وال استریت نزدیک به شما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد حق آموزش خود کسب کنید.

مراحل فعال کردن CPF شما

مراحل CPF را فعال کنید

حساب آموزش شخصی (CPF) سیستمی است که توسط دولت ایجاد می شود تا به هر شخص اجازه دهد در طول زندگی حرفه ای خود آموزش ببیند. CPF به هر فرد وصل شده است و امکان جمع آوری ساعات آموزش قابل استفاده در طول حرفه خود را فراهم می کند.

طبق گفته وزارت کار ، بیش از 1،000،000 فرانسوی تا به امروز ثبت نام کرده اند. CPF به شما امکان می دهد ساعات اکتسابی خود را برای حقوق فردی در آموزش بازیابی کنید (DIF). برای تنظیم CPF و همچنین نکات مهم این حساب در زیر مراحل دنبال خواهید شد. برای دسترسی به شما ، آموزش ها در هر مرحله در دسترس است.

 • 1 در اینجا 4 مرحله برای ایجاد CPF شما آورده شده است:
  • 1.1 مرحله 1: حساب آموزش شخصی خود را ایجاد کنید
  • 1.2 مرحله 2: ساعتهای مختلف خود را اطلاع دهید
  • 1.3 مرحله 3: آموزش خود را انتخاب کنید
  • 1.4 مرحله 4: پرونده آموزشی خود را ایجاد کنید

  در اینجا 4 مرحله برای ایجاد CPF شما آورده شده است:

  مرحله 1: حساب آموزش شخصی خود را ایجاد کنید

  برای ایجاد حساب آموزش شخصی خود ، باید به وب سایت رسمی CPF بروید. می توانید با شماره تأمین اجتماعی یا آدرس ایمیل خود ارتباط برقرار کنید. سپس باید با اطلاعات شخصی خود فرم ثبت نام را پر کنید. پس از ایجاد حساب شما ، می توانید به فضای شخصی خود دسترسی پیدا کرده و با استفاده از CPF خود شروع کنید.

  مرحله 2: ساعتهای مختلف خود را پر کنید

  اگر قبل از 31 دسامبر 2014 کار کرده اید ، ممکن است ساعات حقوق فردی را برای آموزش جمع کرده باشید (DIF). این ساعت ها به CPF شما به یورو منتقل شد. برای بازیابی آنها ، باید تعداد ساعات مختلفی را که در فضای شخصی CPF خود به دست آورده اید وارد کنید. این ساعات سپس به یورو تبدیل می شود و می تواند برای تأمین مالی آموزش استفاده شود.

  مرحله 3: آموزش خود را انتخاب کنید

  پس از ایجاد حساب شما و ساعت های مختلف متفاوت ، می توانید به دنبال آموزش باشید. CPF به شما امکان می دهد آموزش های لازم ، ارزیابی مهارت ها ، آموزش زبانی ، آموزش را برای به دست آوردن گواهینامه رانندگی و غیره تأمین کنید. می توانید آموزش در وب سایت رسمی CPF یا سایر سایت های تخصصی پیدا کنید.

  مرحله 4: پرونده آموزشی خود را ایجاد کنید

  برای ایجاد فایل آموزشی خود ، باید آموزشی را که می خواهید دنبال کنید انتخاب کرده و روی دکمه “ایجاد یک پوشه” کلیک کنید. پس از آن باید با مشخص کردن هزینه آموزش ، مکان و مدت زمان آموزش ، فرم را پر کنید. پس از ایجاد پرونده ، اگر کارمند باشید ، یا به سازمان مسئول اعتبارسنجی آموزش خود در صورت جستجوگر شغلی به کارفرمای شما ارسال می شود. اگر پرونده شما پذیرفته شده است ، می توانید آموزش خود را شروع کنید.

  در پایان ، ایجاد CPF یک رویکرد ساده و سریع است که می تواند به شما امکان دهد در طول زندگی حرفه ای خود آموزش دهید. با دنبال کردن این 4 مرحله ، می توانید به راحتی از ساعتهای آموزشی خود برای تأمین مالی آموزش مورد نظر خود استفاده کنید.