به سمت پایان کلاهبرداری های CPF: بوم به زودی ممنوع شد | HelloWork ، حساب آموزش شخصی: “بوم تلفنی لزوماً کلاهبرداری است” – Le Parisien

حساب آموزش شخصی: “بوم تلفنی لزوماً کلاهبرداری است”

با ورود به ممنوعیت ، شما هنوز هم باید هوشیار باشید و برای جلوگیری از کلاهبرداری چند توصیه را دنبال کنید: وقتی در مورد CPF تماس بگیرید ، آویزان شوید ! هرگز روی پیوندهای ارسال شده توسط پیام کوتاه کلیک نکنید و پیام را حذف نکنید. سرانجام ، هرگز اطلاعات تماس شخصی خود ، شماره کارت حیاتی یا شماره کارت بانکی را هرگز به.

در پایان کلاهبرداری های CPF: بوم به زودی ممنوع شد

معاونان به اتفاق آرا لایحه ای برای ممنوعیت بوم در ارتباط با CPF رای دادند.

در پایان کلاهبرداری های CPF: بوم به زودی ممنوع شد

برای تشویق شما به تسویه حساب کاربری شخصی خود ، دیگر تماس تلفنی یا اس ام اس وجود ندارد: معاونان تصویب شده در ابتدا با خواندن ممنوعیت بوم سازی. موفقیت CPF که به لطف میزان حقوق انباشته شده توسط تجربه حرفه ای خود ، امکان آموزش آموزش را فراهم می کند ، همچنین باعث افزایش کلاهبرداری شده است. با بیش از 38 میلیون فرانسوی نگران ، اقدام به کلاهبرداری در سالهای اخیر چند برابر شده است. به گفته Tracfin ، واحد اطلاعاتی برسی در مورد کلاهبرداری مالی ، این خسارت 43.2 میلیون یورو تخمین زده می شود. بنابراین وقت آن بود که عمل کنیم !

جریمه حداکثر 375،000 یورو

معاونان این پنجشنبه ، 6 اکتبر ، ممنوعیت بوم در حساب آموزش شخصی ، چه از طریق تلفن ، پیام کوتاه و یا از طریق پست ، به اتفاق آرا (73 رای دهنده) پذیرفتند. عدم رعایت این ممنوعیت به شدت مجازات خواهد شد: تا 75.000 یورو جریمه برای یک شخص طبیعی و حداکثر 375.000 یورو جریمه برای یک شرکت. “” که در از بین بردن تعداد زیادی از کلاهبرداران و سوءاستفاده ها به اندازه کافی بازدارنده است “مودم مودم برونو فوکس ، یکی از گزارشگران این لایحه توضیح می دهد.

این ممنوعیت می تواند توسط “اوایل سال 2023” لازم الاجرا شود

این لایحه باید به زودی به سناتورها ارائه شود. برونو فوچس در پاسخ به این سؤال که در مورد اطلاعات فرانسه ، امیدوار است که این قانون به سرعت رأی داده شود و اطمینان دارد: “ما با سنا هماهنگ می شویم. یک فرصت خوب وجود دارد که او به همان روش به متن رای دهد. بنابراین به شما امکان می دهد در ابتدای سال 2023 اعمال کنید “. او با این حال ، این را تشخیص می دهد “” کلاهبرداری ها بلافاصله خشک نمی شوند زیرا کلاهبرداران همچنان به کلاهبرداری ادامه می دهند »».

برای انجمن مصرف کننده ، UFC Que Choisir ، این لایحه ” مشکل غول پیکر بوم را که با انتهای کوچک لورگنت خواسته نشده است ، می گیرد “و پشیمان می شود که وقتی هزاران قربانی قبلاً فریب خورده اند ، یک بار دیگر محدودیت دیرهنگام است. این انجمن برای ممنوعیت کل بوم عدم تحمل شبه نظامیان می کند.

توصیه ما برای هوشیار بودن و جلوگیری از کلاهبرداری

با ورود به ممنوعیت ، شما هنوز هم باید هوشیار باشید و برای جلوگیری از کلاهبرداری چند توصیه را دنبال کنید: وقتی در مورد CPF تماس بگیرید ، آویزان شوید ! هرگز روی پیوندهای ارسال شده توسط پیام کوتاه کلیک نکنید و پیام را حذف نکنید. سرانجام ، هرگز اطلاعات تماس شخصی خود ، شماره کارت حیاتی یا شماره کارت بانکی را هرگز به.

از گزارش شماره های مظنون برای مبارزه با هرزنامه و پیام کوتاه دریغ نکنید: 33700.خط. همچنین می توانید پیامک را به شماره 33700 منتقل کنید یا به سادگی شماره ها را از طریق تلفن خود مسدود کنید.

اگر مایل به دریافت تماس برای مراحل تجاری نیستید ، می توانید از سرویس Bloctel رایگان نیز استفاده کنید: Bloctel.گوا.خط

سرانجام ، اگر واقعاً به دنبال آموزش هستید ، به حساب آموزش شخصی خود بروید تا میزان تعادل موجود و پیشنهادات مربوطه را ببینید: محفظه من.گوا.خط

همچنین می توانید لیست کاملی از آموزش موجود در فرانسه را در سایت ما پیدا کنید: MaFormation.خط

اعتبار عکس: Fizkes / سهام.خشت.کم

 • مقاله را به اشتراک بگذارید

همه چیز در مورد اشتغال در فرانسه: مشاوره ، زندگی حرفه ای ، شرکت هایی که با کلیک بر روی من مشترک می شوند ، شما CGU و همچنین خط مشی رازداری ما را می پذیرید که هدف از پردازش داده های شخصی شما را توصیف می کند.

اخبار بیشتر در مورد زندگی حرفه ای

 • مرخصی زایمان: چگونه تاریخ شروع را محاسبه کنیم و چه موقع از کارفرمای خود جلوگیری کنید؟مرخصی زایمان Pro Pro: چگونه می توان تاریخ شروع را محاسبه کرد و چه زمانی از کارفرمای خود جلوگیری کرد ?
 • آیا می توانم اگر بیش از حد در مرخصی بیمار باشم ، برکنار شوم؟اگر بیش از حد در مرخصی بیمار باشم ، می توانم زندگی حرفه ای را برکنار کنم ?
 • CPF: کارمندان هیچ مسئولیتی برای پرداخت در سال 2024 نخواهند داشتPro CPF Life: کارمندان هیچ مسئولیتی برای پرداخت در سال 2024 نخواهند داشت
 • 5 دلیل خوب برای ارزیابی مهارت (حتی بدون تبدیل)Pro Life 5 دلایل خوبی برای ارزیابی مهارت (حتی بدون تبدیل)

همه پیشنهادات شغلی

 • پیشنهادات شغلی توسط تجارت
 • پیشنهادات شغلی در هر شهر
 • پیشنهادات شغلی برای هر شرکت
 • پیشنهادات شغلی توسط کلمات کلیدی
 • ما که هستیم ?
 • ما استخدام می کنیم
 • دسترسی مشتری

حساب آموزش شخصی: “بوم تلفنی لزوماً کلاهبرداری است”

کمیسر تقسیم بندی سوفی رابرت ، که اخیراً ریاست تیپ سرکوب بزهکاری هوشمندانه (BRDA) پلیس قضایی پاریس را بر عهده داشت ، توضیح می دهد که چگونه شبکه ها شایع هستند تا بتوانند شناسه های CPF کارمندان را برای اهداف کلاهبرداری بازیابی کنند.

تیپ سرکوب بزهکاری هوشمندانه (BRDA) یک سرویس پلیس قضایی پاریسی است. محققان در حال حاضر 12 پرونده مرتبط با کلاهبرداری CPF در پاریس و در یک تاج کوچک دارند. LP/Olivier Boitet

زمین لغزش از 27 اوت باعث ایجاد وقفه در جاده و ترافیک راه آهن شده است. آنتوان Bouthier / AFPمظنون در جستجوی قربانیانی که وی اعتماد به نفس خود را برای لذت بردن از پول خود به دست آورد ، میله های PMU را فریاد زد. (تصویر) LP/Olivier Boitetدر دفتر به عنوان دادستان مارسی (Bouches-du-rhône) به مدت 5 سال ، ژاک دالست (در اینجا در مارس 2013 پس از تیراندازی مرگبار در مناطق شمالی) سه وزیر داخلی را تجربه کرد اما هیچ کس نتوانست اصطلاح را برای ناامنی مزمن از این امر به وجود آورد شهر مارسی. AFP/Gérard Julien

رپر MHD در دادگاه ، جایی که وی به جرم قتل یک مرد جوان هنگام نزاع در پاریس در سال 2018 محاکمه شد. LP / Olivier Lejeuneاین پلیس که توسط وسیله نقلیه کیفرخواست اصابت کرده بود ، تحت شاسی وسیله نقلیه رانده شد. LP/Arnaud Journoisشهردار سابق سنت براوین ، یانیک مورز ، پس از دریافت تهدید به مرکز پذیرش پناهجویان استعفا داده بود. AFP/Sebastien Salom-Gomisتظاهرات علیه خشونت پلیس حداقل 31000 نفر در فرانسه را گرد هم آورد. (تصویر) LP/Olivier Ariandel

راهنمای خرید پاریس

 • این تلویزیون سامسونگ 4K این هفته با قیمت بی نظیر نمایش داده می شود
 • جاروبرقی جاروبرقی Dyson Cyclone V10 Origin می بیند که قیمت آن به شدت کاهش می یابد
 • چرا اضافه وزن سگ یا گربه شما باید به شما هشدار دهد?
 • CDISCOUNT DESOCKING با صدها محصول مربوطه ادامه می یابد
 • انتخاب خرید