CPF: شماره تلفن حساب آموزش من چیست? maformation ، شماره CPF من چیست? | تشکیل CPF فرانسه

شماره CPF من چیست 

شما در مورد CPF خود سوالی دارید ? شما در بستر آموزش من با یک مشکل فنی روبرو می شوید ? فکر می کنید قربانی کلاهبرداری CPF شده اید ? Caisse des Dépôts از پایان سال 2019 برای پاسخ به سؤالات دارایی در مورد حساب آموزش شخصی خود ، یک بستر تلفنی تنظیم کرده است.

CPF: شماره تلفن حساب آموزش من چیست ?

اگر CPF هرگز با شما تماس نخواهد گرفت تا در مورد حساب آموزش شخصی خود به شما بگوید و در مواجهه با تلاش برای کلاهبرداری از افراد بی پروا ، باید هوشیار باشید ، شما امکان تماس تلفنی را دارید که به تمام سوالات و سؤالات شما پاسخ می دهد CPF و پلت فرم شورای آموزش من.

شما در مورد CPF خود سوالی دارید ? شما در بستر آموزش من با یک مشکل فنی روبرو می شوید ? فکر می کنید قربانی کلاهبرداری CPF شده اید ? Caisse des Dépôts از پایان سال 2019 برای پاسخ به سؤالات دارایی در مورد حساب آموزش شخصی خود ، یک بستر تلفنی تنظیم کرده است.

شماره تلفن کمک تلفنی از حساب آموزش من چیست ?

یک نفر وجود ندارد ، بلکه دو شماره است که می توانید با توجه به ماهیت تماس خود با آنها تماس بگیرید:

سکوی تلفن از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 5:00 بعد از ظهر باز است. ممکن است عاقلانه باشد که در ساعات خاموش روز تماس بگیرید تا زمان انتظار خود را محدود کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که این یک مرکز تماس مانند سایر منابع انسانی و فنی محدود است و بنابراین غیر معمول نیست که باید چند دقیقه قبل از داشتن یک مشاور برای نوک زدن صبر کنید.

در این صورت برای تماس با CPF تلفنی تماس بگیرید ?

برای انواع الگوهای می توانید با پلت فرم تلفن CPF تماس بگیرید:

روش های دیگر برای تماس با حساب آموزش من چیست ?

علاوه بر خط تلفن ، شما همچنین می توانید از طریق فرم تماس به پلت فرم آموزش من از طریق ایمیل دسترسی پیدا کنید. برای این کار ، شما باید به فضای شخصی خود وصل شوید. اگر این اولین اتصال شماست ، بدانید که روش ثبت نام ساده است: برخی از اطلاعات شخصی ، شماره تأمین اجتماعی شما و یک رمز عبور ایمن برای ایجاد یک حساب در کمتر از یک دقیقه کافی خواهد بود. توجه داشته باشید که یک فرم گزارش برای اعلام تلاش برای کلاهبرداری CPF نیز وجود دارد.

سرانجام ، این احتمال وجود دارد که پاسخ سوال شما در حال حاضر در بخش ما است که به حساب آموزش شخصی اختصاص داده شده است.

از CPF خود استفاده کنید

همه دارایی ها یک حساب آموزش شخصی (CPF) دارند. شما می توانید از CPF خود در هر زمان برای تأمین مالی آموزش خود استفاده کنید !

شماره CPF من چیست ?

شماره CPF من چیست؟

حساب آموزش شخصی یا CPF به شما امکان می دهد تا حقوق آموزش خود را تأمین کنید تا زمانی که انتخاب شده برای این سیستم واجد شرایط باشد. برای تشخیص این صلاحیت ، دولت آنچه را که به آن شماره یا کد CPF. ما به شما می گوییم که چیست و در چه مرحله ای از سفر خود در حساب آموزشی خود: از آن استفاده کنید: شماره CPF من چیست ?

شماره CPF یک کد 6 دیجیتالی است که هنگام ایجاد حساب خود در سایت MonComptEformation به شما اختصاص داده شده است.گوا.خط. پس از داشتن حساب خود ، می توانیدبرای اتصال و دسترسی به تمام اطلاعات مربوط به آموزش خود استفاده کنید. همچنین می توانید مستقیماً از سازمان آموزش خود سؤال کنید. در اینجا یک راهنمای دقیق برای استفاده از CPF خود پیدا خواهید کرد.

شماره CPF: هنگام انتخاب آموزش خود

برای بهره مندی از اعتبار CPF خود ، پیدا کردن آموزش هایی که مطابق با جاه طلبی ها و مهارت های شما باشد یا اینکه به شما امکان می دهد به مرحله بالاتر حرفه ای حرفه ای خود دسترسی پیدا کنید ، کافی نیست. در واقع ، شما باید از طریق حساب CPF خود به صورت آنلاین اقدام کنید. هنگام ثبت نام ، از شما سؤال می شود شماره CPF معروف ، یک کد 6 ضلعی که به ما اجازه می دهد تأیید کنیم که آموزش هایی که انتخاب می کنید به خوبی برای حساب آموزش شخصی واجد شرایط است. بنابراین ، بنابراین ، شما فقط می توانید برای آموزش متنوع شماره CPF تأمین مالی کنید.