شماره تلفن تضمین های کشاورزی Crédit چیست?, شماره تلفن Crédit Agricole چیست? به روزرسانی 2023

نحوه تماس با Crédit Agricole

Contents

�� تعطیلات دستگاه

شماره تلفن تضمین های کشاورزی Crédit چیست ?

شما به دنبال شماره تلفن Crédit Agricole Assurance هستید ? این که آیا شما یک کشاورزی Crédit یا یک مشتری ساده کنجکاو هستید ، ما تمام وسایل ممکن را برای تماس با تضمین های Crédit Agricole ، از آدرس پستی ، گرفته تا شبکه های اجتماعی از طریق برنامه ها و شماره تلفن ها ذکر کرده ایم.

�� نقل قول بیمه اتومبیل

ماشین خود را با بیمه با نیازهای خود با Crédit Agricole تطبیق دهید

�� تعطیلات دستگاه

از محل اقامت و ملک خود در چند کلیک با Crédit Agricole و همچنین ممکن محافظت کنید

خدمات رایگان بدون تعهد

�� از طریق تلفن Crédit Agricole تماس بگیرید

نحوه تماس با تضمین های Crédit Agricole از طریق تلفن ? از صفحه اصلی Crédit Agricole می توانید روی “تماس با ما” کلیک کنید: شما باید دلیل درخواست خود را مشخص کنید (حساب ها و کارت ها ، ذخیره و غیره.) و با یک مشاور تماس بگیرید یا شما را به یاد بیاورید.

�� یک آژانس Agricole Crédit را در نزدیکی خانه یا محل کار من پیدا کنید

در مورد شماره تلفن Crédit Agricole ، در صفحه اصلی ، نمادی که به نمایندگی از جغرافیایی است ، می یابید. با کلیک بر روی آن ، به صفحه ای دسترسی خواهید یافت که به شما امکان می دهد کد پستی خود را وارد کنید یا “اطراف من” را جستجو کنید ، بنابراین در اطراف خود برای یافتن آژانس. یک کارت به شما امکان می دهد تا خود را بهتر پیدا کرده و آژانس را پیدا کنید.

�� با اطمینان از طریق ایمیل یا از طریق نامه با Crédit Agricole تماس بگیرید

این ممکن است کهارسال ایمیل به Crédit Agricole از طریق صفحه اصلی وی در سایت خود ، با کلیک بر روی نماد نمایانگر یک نامه. شما باید موضوع درخواست خود را وارد کنید و طبق انتخاب خود ، به محتوای مختلف دسترسی پیدا می کنید.

برای ارسال نامه ای به Crédit Agricole (خاتمه ، درخواست اطلاعات ، اسناد پشتیبانی) ، می توانید به این آدرس پستی که مطابق با دفتر ثبت شده است ارسال کنید:

�� از دست دادن یا سرقت کارت بانکی Crédit Agricole ، چه کاری باید انجام دهید ?

خواه در فرانسه و چه در خارج از کشور باشید ، سریع تماس بگیرید شماره اضطراری کارت SOS ::
+339 69 39 92 91 (شماره غیررسمی ، بسته به اپراتور ، 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز در دسترس است).

با ساختن a ، مقامات ذیصلاح را از ضرر یا سرقت کارت بانکی خود مطلع کنید اعلامیه به کلانتری یا نزدیکترین کنسولگری. اگر برای مخالفت درخواست می کنید ، که توصیه می کنیم, نامه ثبت شده را در اسرع وقت به نزدیکترین آژانس کشاورزی خود ارسال کنید. از جستجوی آژانس در صفحه اصلی دریغ نکنید و یا هنگام تلفن با یک مشاور کارت SOS ، آدرس آژانس را درخواست کنید.

�� چه شماره تلفن Crédit Agricole تضمین می کند در صورت ادعای ? یا اختلاف نظر ?

�� نقل قول بیمه اتومبیل

ماشین خود را با بیمه با نیازهای خود با Crédit Agricole تطبیق دهید

�� تعطیلات دستگاه

از محل اقامت و ملک خود در چند کلیک با Crédit Agricole و همچنین ممکن محافظت کنید

خدمات رایگان بدون تعهد

فاجعه خودکار ، خانه ، گاو (ضمانت حوادث زندگی) ? ادعای خود را در در مقابلOntactant در 0 800 810 812 (شماره سبز ، 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز موجود است).
تماس از خارج از کشور ? از طریق تلفن Crédit Agricole Assurances +331 40 25 58 48 بپیوندید (هزینه مطابق با اپراتور ، پی وی سی پذیرفته شده است).

شما با Crédit Agricole یک قرارداد حمایت قانونی دارید و اختلاف دارید ?
قبل از هر رویکردی ، با اطمینان از Crédit Agricole از طریق تماس بگیرید:
با تلفن Crédit Agricole در 0 800 813 810 تماس بگیرید (شماره سبز ، دوشنبه تا جمعه 8:30 صبح تا 7 بعد از ظهر و شنبه از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر).
در صورتی که در خارج از کشور باشید ، با +332 35 59 42 78 تماس بگیرید (هزینه مطابق با اپراتور ، خدمات رایگان ، دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 صبح تا 7 بعد از ظهر و شنبه از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر قابل دسترسی است.

�� شکایت با تضمین های Crédit Agricole

به عنوان یک یادآوری ، در صورتی که مشاور شما برای شما هیچ پاسخ رضایت بخش ارائه دهد ، خدمات مشتری در هر صندوق منطقه ای در دسترس است.

توجه داشته باشید که هر صندوق منطقه ای نیز واسطه خود را دارد.

�� برنامه های کاربردی Crédit Agricole

برای اینکه همیشه به مشتریان خود نزدیک باشد ، Crédit Agricole نه برنامه رایگان و در دسترس 24/7 را در Android و iOS ارائه می دهد:

 1. اقیانوس آرام : شما یک قرارداد بیمه اتومبیل Pacifica ، خانه ، ضمانت تصادف زندگی (GAV) یا مسئولیت مدنی (RC) را با CAA بیرون آورده اید ? شما می توانید با توضیح حقایق و ارسال سه عکس که حاکی از ضرر است ، ادعای خود را از طریق این برنامه اعلام کنید. یک مدیر ادعا در اسرع وقت به شما یادآوری می کند. در صورت وقفه در یخ ، برنامه قادر به برقراری ارتباط با تعمیرکار تا حد امکان برای شما است. این برنامه همچنین شماره های اضطراری را برای شما فراهم می کند که در مواقع اضطراری وصل شوید.
 2. بانک من : حساب های خود را با Crédit Agricole مدیریت و مدیریت کنید ، با مشاور خود قرار ملاقات بگذارید ، به راحتی نقل و انتقالات کنید ، در چند کلیک ذخیره کنید ، هشدارهایی را برای مدیریت بهتر بودجه خود تنظیم کنید.
 3. nexecur من : اگر با CAA یک قرارداد نظارت از راه دور دارید ، می توانید سیستم هشدار خود را از راه دور مدیریت و مدیریت کنید.

این برنامه ها و همچنین شش مورد دیگر را در این صفحه کشف کنید !

نحوه تماس با Crédit Agricole ?

شما می خواهید با Crédit Agricole تماس بگیرید تا از دست دادن کارت اعتباری اعلام کنید ، اطلاعات خود را در حساب های خود بدست آورید یا در مورد پیشنهادات بانکی آنها سؤال کنید ? تمام وسایل مختلف را برای تماس با Crédit Agricole ، چه از طریق تلفن و چه به صورت الکترونیکی ، پستی یا از طریق منطقه مشتری خود پیدا کنید. کلیه اطلاعات تماس وارد شده در اینجا رایگان و تأیید شده است.

نحوه تماس با خدمات مشتری Crédit Agricole ?

از طریق تلفن با Crédit Agricole تماس بگیرید

شما می خواهید با خدمات مشتری Crédit Agricole تماس بگیرید ? توجه داشته باشید که Crédit Agricole از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر و شنبه از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر از طریق شماره رایگان می توان به دست آورد:

اگر ترجیح می دهید یادآوری شوید, همچنین می توانید شماره تلفن خود را ترک کنید تا خدمات مشتری Crédit Agricole با شما تماس بگیرد.

از طریق پست با Crédit Agricole تماس بگیرید

اگر ترجیح می دهید از طریق پست با Crédit Agricole تماس بگیرید, می توانید درخواست خود را به صورت کتبی به آدرس زیر ارسال کنید:

اعتبار کشاورزی
91-93 بلوار پاستور
75015 پاریس

از طریق برنامه تلفن همراه خود با Crédit Agricole تماس بگیرید

سرانجام ، Crédit Agricole از تلفن هوشمند شما نیز موجود است با بارگیری برنامه موبایل آن. آن را برای بارگیری در iOS یا Android در دسترس خواهید دید:

بانک اعتباری کشاورزی من

با اتصال از تلفن هوشمند خود ، می توانید حساب های خود را مشاهده کنید ، با مشاور خود تماس بگیرید, کارت اعتباری خود یا هر راه دیگری برای پرداخت از دست رفته را انتقال یا مخالفت کنید. بارگیری برنامه اعتباری کشاورزی موبایل 100 ٪ رایگان است.

با اینترنت با Crédit Agricole تماس بگیرید

خدمات مشتری Crédit Agricole نیز توسط وب سایت آنها قابل دستیابی است یا یک سرویس گربه 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز در دسترس است. یک مشاور Le Crédit Agricole می تواند به سؤالات شما پاسخ دهد و در صورت لزوم شما را به سمت سرویس مناسب تر درخواست شما هدایت کند.

اگر مشتری هستید کشتار, شما می توانید از فضای شخصی خود که به هر یک از مشتریان خود اختصاص داده شده است با خدمات مشتری تماس بگیرید. یک فرم تماس تنظیم شده است تا به راحتی به خدمات مشتری Crédit Agricole برسید.

شما می خواهید پیشنهاد بانکی را به بهترین وجه متناسب با نیازهای خود پیدا کنید ? مقایسه بانکی ما به شما امکان می دهد تمام بانکهای موجود در بازار را با یک کلیک مقایسه کنید تا با توجه به مشخصات خود جالب ترین را پیدا کنید.

من را تصویر کنید

بهترین پیشنهاد بانکی با توجه به نیاز و بودجه شما

چگونه با کارت بانکی خود Crédit Agricole مخالفت کنیم ?

شما به تازگی کارت اعتباری یا دفترچه چک خود را گم کرده اید یا سرقت کرده اید ? در این حالت ، تماس با Crédit Agricole برای مخالفت یک رفلکس عالی است ! در اینجا نحوه پیوستن به Crédit Agricole به منظور حل و فصل این نوع ناامیدی در اسرع وقت آورده شده است. چندین راه حل برای شما در دسترس است:

 • تلفنی : برای اعلام پرواز یا از دست دادن کارت بانکی یا دفترچه چک ، می توانید با شماره 0800 810 812 با Crédit Agricole تماس بگیرید .

اگر نمی توانید از طریق تلفن به Crédit Agricole برسید, می توانید با سرور مخالف کارت بانکی بین بانکی تماس بگیرید 0 892 705 705 (قیمت تماس + سرویس پرداخت شده از تلفن ثابت یا تلفن همراه). این سرویس 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز در دسترس است. لطفاً توجه داشته باشید ، برخی از بانک ها ممکن است شما را مجبور به تماس با شماره تلفن ویژه برای مخالفت کنند. به یاد داشته باشید که قبل از رفتن به خارج از کشور متوجه شوید.

 • توسط ایمیل : همچنین می توانید از طریق پست به آدرس زیر ضرر یا پرواز را به Crédit Agricole اعلام کنید:

اعتبار کشاورزی
91-93 بلوار پاستور
75015 پاریس

 • از آنجا که برنامه شما Bank of Crédit Agricole: در بخش کمک ، یک برگه در مورد مخالفت با کارت آبی پیدا خواهید کرد. شما فقط باید کلیک کنید تا Crédit Agricole از درخواست شما مراقبت کند و از مسدود کردن وسایل پرداخت گمشده یا سرقت شده مراقبت کند.

پس از ارسال درخواست شما, Crédit Agricole از مسدود کردن کارت اعتباری شما و سفارش ساخت کارت جدید مراقبت خواهد کرد. مشاور شما Le Crédit Agricole هنگام آماده شدن با شما تماس خواهد گرفت و می توانید بیایید و آن را از آژانس خود Crédit Agricole انتخاب کنید یا آن را از طریق پست از طریق پست دریافت کنید.

نحوه شکایت در Crédit Agricole ?

شما می خواهید برای یک اختلاف با Crédit Agricole تماس بگیرید یا شکایتی در مورد بدهی مستقیم ، هزینه های توهین آمیز یا یک سوء تفاهم ساده که به حساب بانکی شما مرتبط است ? در اینجا اطلاعات تماس وجود دارد که مستقیماً به سرویس Crédit Agricole در مسئول شکایات می روند.

کشتار در چندین مرحله یک فرآیند شکایت را فراهم می کند برای اینکه اعضای وی سؤالات یا نارضایتی خود را از خدمات وی یا هزینه های مربوط به فعالیت بانکی شما برای او ارسال کنند:

 • مرحله 1: برای توضیح شکایت خود با مشاور خود تماس بگیرید.
 • مرحله 2: اگر مشکل حل نشده است با سرویس کیفیت تماس بگیرید. شما می توانید از طریق فضای شخصی خود به صورت آنلاین یا در آدرس زیر با او تماس بگیرید:

شما ناراضی هستید یا با Crédit Agricole مخالف هستید ? پیشنهاد بانکی امروز چنان گسترده است که پشتیبانی از خدماتی که برای شما مناسب نباشد شرم آور است. بانک شما خیلی گران به نظر می رسد ? برای نیازهای شما خیلی مناسب نیست ? چرا تأسیس بانکی را تغییر نمی دهد ? به لطف تحرک بانکی ، این بازی کودک است !

چگونه به اعتبار کشاورزی حساب آنلاین خود دسترسی پیدا کنیم ?

مانند اکثر موسسات بانکی ، Crédit Agricole خدمات بانکی آنلاین را ارائه می دهد. به محض اینکه مشتری Crédit Agricole هستید ، به این سرویس مواد مخدر دسترسی دارید. برای استفاده از آن ، این وظیفه شماست که با وارد کردن اطلاعات تماس و رمز عبور ، فضای آنلاین خود را ایجاد کنید.

از اعتبار خود به طور آنلاین ، به طور خاص می توانید:

 • با مانده حساب های خود مشورت کنید
 • نقل و انتقالات داخلی یا خارجی ؛
 • راه اندازی مالیات بانکی ؛
 • دنده خود را بارگیری کنید
 • با مشاور خود تماس بگیرید
 • ادعا کنید
 • اعلام یک شوم.

شناسه حساب شما اعتبار کشاورزی آنلاین به اندازه کد کارت اعتباری شما گرانبها است ! آنها را به کسی فاش نکنید ، تحت مجازات شگفتی های ناخوشایند !

مخاطب

1. همبستگی های ممتاز شما: بانک شما و خدمات مدیریتی اعتماد به نفس شما – مشاور Crédit Agricole یا LCL Bank شما تماس روزانه شماست ، در اختیار شماست که انتظارات خود را برآورده کنید و راه حل های سازگار با نیازهای خود را به شما ارائه دهید. او واسطه ای ممتاز است که در صورت شکایت باید با آن تماس بگیرید.اطلاعات تماس آن را در صورتحساب بانکی خود پیدا خواهید کرد. او برای دستیابی به توافق همه کارها را انجام خواهد داد.اگر با این وجود نتوانید رضایت خود را بدست آورید ، می توانید به خدمات مشتری بانک خود نیز نزدیک شوید. آدرس در وب سایت آن یا مشاور شما به شما ابلاغ می شود. – برای یک فایل Sinister آسیب (Pacifica) ، Interocutor شما سرویس مدیریت ادعاها و به ویژه مدیر شما است. می توانید از طریق تلفن یا نامه خود در مورد شکایت خود بگویید. 2. خدمات شکایات بیمه گر شما در صورت عدم توافق مداوم, می توانید شکایت کتبی خود را برای ما ارسال کنید, با نشان دادن: • نام و نام شما • شماره قرارداد شما • ارائه مصنوعی شکایت شما Crédit Agricole Assurances شرکت های بیمه تلاش می کنند در اسرع وقت به شکایت شما پاسخ دهند ، در اسرع وقت و در هر صورت حداکثر 60 روز کاری پس از دریافت. در صورت عدم وجود شکایت در این دوره ، خدمات ما در طی 10 روز کاری از دریافت آنها ، دریافت شکایات را تأیید می کنند. برای یک قرارداد پس انداز ، بیمه عمر ، بازنشستگی ، مشروط ، مرگ, مخاطب:
رابطه predica و خدمات به مشتری
16-18 ، بلوار د وگیرارد
75724 پاریس Cedex 15 برای a قرارداد بیمه خسارت (خودکار ، مسکن و دیگران) ، بهداشت, مخاطب:
خدمات مصرف کننده اقیانوس آرام
8-10 ، بلوار د وگیرارد
75724 پاریس Cedex 15 برای یک قرارداد پیش بینی ، تشییع جنازه یا بیمه وام, هرگونه درخواست اطلاعات یا شکایت مربوط به نتیجه گیری یا اجرای قرارداد ممکن است به مشاور بانکی شما ارائه شود. اگر جواب رضایت بخش به نظر نرسد ، شکایت را می توان به صورت کتبی به:
اطمینان از تضمین های Agricole – خدمات احیا – TSA 82222 59652 Villeneuve d’Ascq Cedex 3. واسطه در پایان دوره دو ماه پس از ارسال اولین شکایت کتبی خود ، یا اگر پاسخ به دومی رضایت شما را نمی دهد ، می توانید در چارچوب منشور واسطه ای که در آن پیدا می کنید ، از یک روش میانجیگری رایگان استفاده کنید سایت www.اطمینان میانجیگری.org ، با پرداختن به واسطه بیمه در آدرس زیر:
واسطه گری
TSA 50110 – 75441 Paris Cedex 09
یا در وب سایت: http: // www.اطمینان میانجیگری.ارگ.

با این حال ، این رویه فقط در صورتی امکان پذیر است که هیچ اقدام قانونی آغاز نشده و بدون تعصب در مورد هیچ اقدام قانونی دیگر اعمال می شود.