هشدارهای اضطراری و سیستم ملی هشدار عمومی | CRTC ، نحوه غیرفعال کردن و فعال کردن هشدارهای اضطراری در Android

نحوه غیرفعال کردن و فعال کردن هشدارهای اضطراری در تلفن های اندرویدی

تهدید قریب الوقوع – این هشدار در نظر گرفته شده است تا مردم را از هوای بد مطلع کند. هدف هشدار مذکور جلوگیری از خسارت به اموال و زندگی است. هشدار به طور کلی به “تهدیدهای جدی” یا “تهدیدهای شدید” تقسیم می شود.

هشدارهای اضطراری و سیستم هشدار عمومی ملی

در سیستم هشدار عمومی عمومی یک سیستم فدرال ، استانی و سرزمینی است که به سازمان های مدیریت اضطراری از سراسر کانادا اجازه می دهد تا مردم را از خطرات قریب الوقوع یا احتمالی مانند سیل ، گردبادها ، مواد خطرناک ، آتش سوزی و سایر بلایا هشدار دهند. این سیستم همچنین برای هشدارهای کهربا و سایر بولتن های فوری در مورد آدم ربایی کودکان استفاده می شود وقتی فکر می کنید کودک به طور جدی در معرض خطر است.

این هشدارها احتمالاً جان خود را نجات می دهند ، که مخصوص یک منطقه (Geocibbles) هستند ، خوانده می شوند هشدارهای اضطراری. هنگامی که هشدار صادر می شود ، از طریق تلویزیون و رادیو پخش می شود و به دستگاه های تلفن همراه متصل به یک شبکه LTE (تکامل طولانی مدت) ارسال می شود.

هشدارهای اضطراری توسط سازمان های مجاز مدیریت اضطراری مانند پلیس ، محیط زیست و خدمات تغییرات آب و هوا کانادا و سازمان های استانی و ارضی ایجاد و ارسال می شوند.

نقش CRTC

CRTC با همکاری صنعت رادیو کانادا و ذینفعان دولت در توسعه سیستم ملی هشدار عمومی شرکت کرد. وی همچنین مسئول استفاده از آیین نامه هایی است که ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه ، شرکت های توزیع کابل و ماهواره ای و همچنین پخش کننده ها و TeMediffusers را برای توزیع هشدارهای اضطراری موظف می کند.

هر ساله ، ارائه دهندگان خدمات بی سیم و پخش کنندگان دو هشدار آزمایشی را پخش می کنند. اولین مورد در ماه مه ، در هفته امنیت مدنی ارسال می شود. دوم معمولاً در ماه نوامبر ارسال می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد سیستم ملی هشدار عمومی در سایت Enalerte است.این که. لینک خارجی

در این صفحه

ظاهر و هشدارهای منسجم آن

برای اطمینان از اینکه آنها به راحتی در همه جای کانادا قابل تشخیص هستند ، ظاهر بصری ، صدا ، محتوا و سایر جنبه های هشدارهای اضطراری توسط مدیران ارشد مسئول مدیریت اضطراری هدایت می شود. این سازمان فدرال ، استانی و سرزمینی در تلاش است تا شیوه های مداخله اضطراری را در سراسر کشور هماهنگ و بهبود بخشد.

هشدارهای تلویزیونی و رادیویی

هنگامی که یک سازمان مدیریت اضطراری هشدار اضطراری را در شرایطی ارسال می کند که می تواند شخص را در معرض خطر قرار دهد ، این هشدار به طور خودکار پخش می شود و برنامه نویسی منظم در تلویزیون و رادیو در منطقه جغرافیایی انتخاب شده قطع می شود ، همراه با یک لحن هشدار منحصر به فرد.

هشدارهای دستگاههای تلفن همراه

کلیه ارائه دهندگان خدمات بی سیم موظفند هشدارهای اضطراری را به دستگاههای متصل به شبکه های LTE خود منتشر کنند. هشدارها در دستگاه های تلفن همراه باعث لرزش منحصر به فرد می شوند و از همان لحنی استفاده می کنند که برای هشدارها در تلویزیون و رادیو استفاده می شود.

برای دریافت هشدارهای بی سیم ، دستگاه تلفن همراه شما باید باشد:

 • قادر به اتصال به یک شبکه LTE ، مانند تلفن هوشمند ؛
 • سازگار با هشدارهای بی سیم برای عموم ؛
 • هنگام صدور هشدار اضطراری به یک شبکه سلولی LTE متصل شده است.

برای دریافت هشدار نیازی به فعال کردن خدمات مکان در دستگاه بی سیم خود ندارید.

از آنجا که پیام های هشدار اضطراری در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده توزیع می شوند ، فقط دستگاه های موجود در منطقه انتخاب شده قادر به دریافت هشدار اضطراری خواهند بود. این بدان معناست که اگر در جای دیگری در کانادا سفر می کنید و هشدار برای مکان شما بیان می شود ، هشدار را دریافت خواهید کرد ، مشروط بر اینکه یک دستگاه سازگار به شبکه LTE متصل باشید.

آیا می توانم هشدار دریافت نکنم?

هیچ. هشدارهای اضطراری فقط در صورتی صادر می شود که تهدید قریب الوقوع برای زندگی یا کالاها وجود داشته باشد تا بتوانید اقدامات لازم را برای اطمینان از امنیت و خانواده خود انجام دهید. به همین دلیل ، آنها برای همه افراد منطقه مورد نظر از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

بنابراین CRTC مستلزم آن است که ارائه دهندگان خدمات بی سیم هشدار را پخش کنند همه دستگاه های بی سیم سازگار متصل به یک شبکه LTE در منطقه تحت پوشش هشدار.

با این حال ، بسته به دستگاه شما ، می توانید نحوه هشدار دادن به شما را انتخاب کنید.

توزیع کنندگان هشدار اضطراری

توزیع کنندگان هشدار اضطراری به چهار دسته تقسیم می شوند:

 • ایستگاه های رادیویی FM و AM ؛
 • ایستگاه های تلویزیونی زنده ؛
 • ارائه دهندگان خدمات تلویزیونی اشتراک ؛
 • ارائه دهندگان خدمات بی سیم Luter Note 1

لیست ارائه دهندگان خدمات اشتراک شرکت کننده

در اینجا لیستی از ارائه دهندگان خدمات تلویزیونی اشتراک که در سیستم ملی هشدار عمومی شرکت می کنند. این لیست به روز در تاریخ 30 نوامبر 2022 در نظر گرفته شده است.

 1. 2251723 شرکت انتاریو.
 2. دسترسی به ارتباطات تعاونی محدود
 3. مشارکت محدود Amtelecom
 4. در بالای باند باند.
 5. زنگوله
 6. Bragg Incorporation ارتباطات
 7. Cablevision از Nord de Québec Inc.
 8. Cogeco Connection Inc.
 9. Comwave Networks Inc.
 10. Cooptel ، ارتباطات از راه دور
 11. ارتباطات k-راست محدود محدود
 12. تعاونی کابل کابل Hinterland
 13. Northwestel Inc.
 14. Persona Communications Inc.
 15. ارتباطات راجرز Canada Inc.
 16. ارتباطات ساسکاچوان
 17. سیستم های کابلی شاو محدود
 18. Sogetel Inc.
 19. توبیتل
 20. TELUS Communications Inc.
 21. فیلمبرداری

لینک های مربوطه

 • محل توزیع کنندگان هشدار اضطراری (پخش و بی سیم)
 • در لینک هشدار خارجی
 • پیوند خارجی سیستم هشدار عمومی ملی
 • آزمایشات انجام شده در تلفن های همراه در مورد هشدارهای بی سیم به عموم (خلاصه گزارش)
 • اکتشاف نگرش به سیستم هشدار عمومی بی سیم در کانادا (گزارش تحقیقاتی در مورد افکار عمومی)

پانویسها و منابع

LUTS Note 1

در سال 2017 ، CRTC به ارائه دهندگان خدمات بی سیم (دستگاه های تلفن همراه) دستور داد تا ظرفیت هشدار بی سیم را به شبکه های LTE خود اضافه کنند.

تاریخ اصلاح: 2023-09-22

نحوه غیرفعال کردن و فعال کردن هشدارهای اضطراری در تلفن های اندرویدی

شما می خواهید بدانید که چگونه هشدار اضطراری اندرویدی را غیرفعال کنید ? برای رعایت استانداردهای تعیین شده توسط FCC ، اندروید اخیراً عملکرد “اضطراری” را اضافه کرد.

دره

مورو

• ضبط شده در: مشکلات اندرویدی • راه حل های اثبات شده

برای رعایت استانداردهای تعیین شده توسط FCC ، اندروید اخیراً عملکرد “اضطراری” را اضافه کرد. این نوع خدماتی است که باعث می شود هر از گاهی هشدارهایی از طریق تلفن خود دریافت کنید. نه تنها با هشدارهای کهربا ، بلکه به احتمال زیاد وقتی یک تهدید امنیتی بالقوه در منطقه شما وجود دارد ، هشدار اضطراری دریافت می کنید. حتی اگر تلفن خود را در حالت خاموش قرار دهید ، همیشه صدای بسیار آزار دهنده هشدار اضطراری را در تلفن خود می شنوید.

 • درباره هشدارهای اضطراری اندرویدی
 • انواع مختلف هشدارها
 • غیرفعال کردن همه هشدارها
 • غیرفعال کردن هشدارهای فردی
 • غیرفعال کردن هشدارها از برنامه نامه
 • غیرفعال کردن هشدارها از یک برنامه هشدار اضطراری جداگانه
 • فعال سازی هشدارهای اضطراری

درباره هشدارهای اضطراری اندرویدی

هنگامی که هشدار اضطراری فعال می شود ، صدای اضطراری هشدارهای وحشتناک اندرویدی و وزوز موتور ارتعاش را خواهید شنید. پس از آن ، شما چاره ای جز دریافت خبرهای وحشتناک مبنی بر غایب بودن کسی نخواهید داشت یا اینکه هشدار بحرانی آب و هوا از اندروید شما را به شما می دهد. دریافت این هشدارهای اضطراری در طول روز واقعاً ترسناک است و می تواند در نیمه شب بسیار افتضاح باشد.

این از نظر فنی این ایده است که دولت فدرال با فشار دادن هشدارها در دستگاه Android شما توسعه داده است. آنها از شما سؤال نمی کنند که آیا می خواهید بدانید که چگونه هشدارهای آب و هوایی را در Android دریافت کنید. آنها همه چیز را روی شما قرار می دهند. شما در نهایت از خود سؤال خواهید کرد: “چرا هشدارهای کهربا را از طریق تلفن خود دریافت می کنم”?

محصول Wondershare drfone

دکتر.FONE – مدیر تلفن (Android)

همه در یک برای همگام سازی داده های اندرویدی خود

 • موسیقی ، عکس ، فیلم ، مخاطب ، پیام کوتاه و غیره خود را ذخیره کنید. روی رایانه خود و آنها را به راحتی بازیابی کنید
 • مدیریت ، صادرات / وارد کردن موسیقی ، عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین ، پیام کوتاه ، برنامه ها و غیره.
 • iTunes را به Android منتقل کنید (برعکس).
 • دستگاه Android خود را در رایانه خود مدیریت کنید.
 • کاملاً با Android 8 سازگار است.0.

3981454 مردم آن را بارگیری کردند

دانلود Drfone Google Play

این اعلان های اضطراری مانند هشدارهای هواشناسی Google و هشدارهای ریاست جمهوری برای هشدار دادن شما از شرایط نامطلوب آب و هوایی یا سؤالاتی که از اهمیت ویژه ای برای ملت برخوردار است. این هشدارهای اضطراری اندرویدی به امید نجات یک زندگی سازگار هستند.

با این حال ، همه نمی خواهند برای دریافت این هشدارهای اضطراری تحت فشار قرار گیرند. حتی اگر هشدارهای هواشناسی اندرویدی بسیار مهم باشد ، برخی از افراد روش خود را برای به روز نگه داشتن دارند. همه از دریافت هشدارهای اضطراری Android در تلفن هوشمند خود خوشحال نخواهند شد. بدانید که چگونه هشدارهای کهربا را متوقف کنید یا هشدارهای آب و هوایی اضطراری در اندروید را غیرفعال کنید باید مفید باشد.

انواع مختلف هشدارها

قبل از نزدیک شدن به نحوه غیرفعال کردن هشدار اضطراری ، مفید است بدانید که انواع مختلف هشدارهای اضطراری تحمیل شده توسط دولت فدرال چیست. از نظر فنی ، سه نوع هشدارهای اضطراری وجود دارد که یک تلفن اندرویدی می تواند دریافت کند. یعنی ، این یک هشدار ریاست جمهوری ، یک هشدار تهدید قریب الوقوع و یک هشدار کهربا است.

هشدار ریاست جمهوری – این هشدار خاص نوع هشدار است که توسط رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا صادر می شود. گاهی اوقات یک فرد مشخص نیز می تواند شخصی باشد که هشدار داده است. این هشدار به طور کلی مربوط به سؤالات جدی بر ملت است.

تهدید قریب الوقوع – این هشدار در نظر گرفته شده است تا مردم را از هوای بد مطلع کند. هدف هشدار مذکور جلوگیری از خسارت به اموال و زندگی است. هشدار به طور کلی به “تهدیدهای جدی” یا “تهدیدهای شدید” تقسیم می شود.

عنبر هشدار – هشدارهای خاص با هدف یافتن کودکان مفقود شده هشدار کهربا نامیده می شوند. کهربا میانبر “مفقود آمریکا: پاسخ اضطراری انتشار” است. معمولاً هشدار کهربا فقط مکان ، شماره پلاک اتومبیل و مدل ، مارک و رنگ ماشین را به شما می دهد.

اکنون می دانید که چگونه انواع مختلفی از هشدار را متمایز می کنید. شما آماده نیستید که آنها را از تلفن هوشمند Android خود غیرفعال کنید. در اینجا مراحل غیرفعال کردن هشدار اضطراری آورده شده است.

غیرفعال کردن همه هشدارها

اگر نمی خواهید از هرگونه اضطراری مطلع شوید ، می توانید به سادگی پیش بروید و تمام هشدارهای اضطراری را که تلفن هوشمند اندرویدی شما برنامه ریزی کرده است ، غیرفعال کنید. در این کار ، شما فقط یک گزینه را غیرفعال می کنید.

مرحله 1 به “تنظیمات” تلفن خود دسترسی پیدا کنید.

مرحله 2 به پایین بروید و گزینه “به علاوه . “”.

مرحله 3 به دنبال گزینه “پخش اضطراری” باشید. به طور کلی در پایین یافت می شود.

مرحله 4 به دنبال گزینه “Notifications” باشید. سپس می توانید این گزینه را غیرفعال کنید تا تمام هشدارهای اضطراری را به طور کامل غیرفعال کنید.

فقط تماس اضطراری Huawei P20

غیرفعال کردن هشدارهای فردی

البته ممکن است هشدارهای اضطراری وجود داشته باشد که می خواهید به روز باشید. شما ممکن است بخواهید که هشدار کهربا فعال شود اما بقیه غیرفعال می شوند زیرا می توانید از طریق تلویزیون در مورد این موضوع مطلع شوید. اگر این مورد است ، پس باید یاد بگیرید که چگونه هشدارها را به صورت جداگانه غیرفعال کنید.

مرحله 1 به “پارامترها” بروید.

مرحله 2 گزینه “به علاوه” . “”.

مرحله 3 “پخش اضطراری” در پایین واقع خواهد شد. برای دیدن گزینه های هشدار که می توانید بررسی کنید باید آن را فشار دهید.

مرحله 4 به طور پیش فرض ، جعبه ها در کنار هشدارهای اضطراری بررسی می شوند. این بدان معنی است که شما هشدارهای اضطراری برای آنها دریافت می کنید. می توانید جعبه های هشدارهای اضطراری را که مایل به دریافت آن نیستید انتخاب کنید.

فقط تماس اضطراری Huawei P20

اگر جعبه “تهدید شدید” را انتخاب نکنید ، از فوری ترین وضعیت اضطراری کشور یا محل خود اخطار نخواهید شد. اگر این جعبه “تهدیدهای جدی” باشد که شما بی نظیر هستید ، هرگز شرایط اضطراری دریافت نخواهید کرد که از تهدیدهای شدید کمتر جدی باشند. اگر جعبه “نمایش هشدارهای نمایشگاه” را غیرفعال کرده اید ، در مورد کودکان مفقود شده یا افراد مسن سرگردان هشدارهایی دریافت نخواهید کرد.

غیرفعال کردن هشدارها از برنامه نامه

بعضی اوقات ممکن است نتوانید گزینه غیرفعال کردن هشدار اضطراری را از طریق مراحل فوق الذکر مشاهده کنید. اگر این مورد است ، ممکن است لازم باشد در برنامه پیام رسانی خود جستجو کنید.

مرحله 1 “پیام رسانی” خود را راه اندازی کنید

مرحله 2 از جایی که همه پیام ها ذکر شده است ، “منو” را پیدا کنید. معمولاً این با سه نقطه در گوشه چپ یا راست صفحه نمایش داده می شود. پس از فشار دادن این کلید ، “تنظیمات” را انتخاب کنید.

مرحله 3 “هشدارهای اضطراری” را انتخاب کنید.

مرحله 4 هشدارهایی را که می خواهید غیرفعال کنید ، از بین ببرید. توجه داشته باشید که اگر می توانید هشدارهای دیگر را غیرفعال کنید ، نمی توانید هشدار ریاست جمهوری را غیرفعال کنید.

هشدار سیار

غیرفعال کردن هشدارها از یک برنامه هشدار اضطراری جداگانه

برخی از دستگاه های Android یک برنامه هشدار اضطراری جداگانه دارند. اگر از برنامه های هشدار اضطراری استفاده می کنید ، باید مراحل مختلفی را طی کنید.

مرحله 1 از صفحه اصلی ، برای نمایش برنامه هشدار اضطراری خود باید مکان نما برنامه را فشار دهید.

مرحله 2 برنامه “برنامه اضطراری” را باز کنید.

مرحله 3 “منو” را انتخاب کنید ، سپس به “تنظیمات” بروید.

مرحله 4 برای این برنامه اعلان اضطراری “هشدارها را دریافت کنید” را انتخاب کنید.

مرحله 5 هشدارهایی را که نمی خواهید دریافت کنید ، بردارید.

هشدار سیار

هشدارهای اضطراری را فعال کنید

ممکن است قبلاً هشدارهای اضطراری Google را غیرفعال کرده باشید ، اما نظر خود را تغییر داده اید. در این صورت ، پس نباید در فعال کردن هشدارهای اضطراری مانند هشدارهای Google Weather مشکلی داشته باشید.

مرحله 1 به “تنظیمات” بروید

مرحله 2 گزینه “به علاوه” . “”.

مرحله 3 یافتن “انتشار اضطراری”.

مرحله 4 هشدارهای اضطراری غیرفعال را که می خواهید دوباره فعال کنید ، بررسی کنید.