Crunchyroll در فروشگاه App ، 16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

برای افرادی که به زبان انگلیسی اصول اولیه دارند ، به دنبال انیمه به صورت رایگان حتی ساده تر است. این به ویژه در مورد برنامه 4 روزه که آثاری را برای مشاهده رایگان در زیرنویس و صدای انگلیسی ارائه می دهد.

Crunchyroll 17+

برنامه خوب است ، انتخاب صحیح است ، اما من عدم وجود مانگا مانند ناروتو و سایر عناوین شناخته شده را نفهمیدم. و سپس در تنظیمات من فرانسوی را به محتوای انگلیسی قرار دادم. و laaaaaaaaaaaammm! ناروتو ، بوروتو ، و بسیاری از عناوین دیگر تحت عناوین انگلیسی اما نه. حیرت آور. ارائه کل کاتالوگ زیرنویس بسیار دشوار است? من در گرفتن اشتراک حق بیمه اشتباه کردم ، که به سرعت لغو می شوم تا Fantrad FR را پیدا کنم. به بعضی از کسانی که به من می گویند “سلام شما نمی دانید چگونه انگلیسی صحبت کنید?!”به کسانی که در آنجا هستم پاسخ خواهم داد که من در فرانسه متولد شده ام ، من صحبت می کنم فرانسوی خوانده ام ، اگر ما آن را به عنوان مشتری می خواهیم کمترین چیزها ارائه محصولی است که با مشتری سازگار است و به زبان او ارائه می شود.

تحریم مستقیم و شرم آور است.

Wulfangsama ، 04/03/2022

بهتر و بهتر

من مدتی است که مشترک شده ام ، و پیشرفت های ارائه شده توسط کم کم را می بینم. استفاده از این برنامه بیشتر و دلپذیر تر می شود و با همجوشی Crunchyroll ، Funimation و Wakanim ، کاتالوگ از همیشه ثروتمندتر است. با توجه به برنامه ، دو ویژگی که من می خواهم به زودی ظاهر شوم: اول ، امکان اینکه بتوانیم انیمه را مستقیماً از برنامه یادداشت کنیم: مطمئناً می توانیم یادداشت کلی و جزئیات یادداشت ها را ببینیم ، اما باید از آن عبور کنیم وب سایت برای قرار دادن ما. این باعث صرفه جویی در وقت و سادگی قابل توجهی می شود.
در دوم ، امکان ایجاد پروفایل ، به گونه ای که تاریخ مشاهده را با هم مخلوط نشود.
با تشکر از شما برای کاری که انجام می دهید.

عنوان

صادقانه بگویم ، برنامه خوب است ، محتوا وجود دارد اما من این تصور را دارم که اشتراک خود را برای دریافت نصف پرداخت کنم. چندین مورد از انیمه ها به زبان فرانسه زیرنویس ندارند اما به زبانهای دیگر بله ، به نظر من پرداخت یک اشتراک برای داشتن فقط نیمی از چیزها کاملاً پوچ است. لطفا. زیرنویس را به زبان فرانسه به انیمیشن اضافه کنید.
فرانسه که دومین کشور مصرف کننده انیمه است و ما در برنامه در اکثر انیمیشن ها زیرنویس را به زبان فرانسه نمی یابیم. کاملاً مسخره است. صادقانه بگویم ، ما ماه را نمی خواهیم. اما اضافه کنید من دوباره آن را تکرار می کنم زیرنویس فرانسوی را به انیمیشن اضافه کنید. لطفا برای ما دشوار است • فرانسوی ها که انگلیسی زبان نیستند ، پس از اینکه مشتریانی را که به سیستم عامل های دیگر می روند ، شکایت نکنید

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

حمله تایتان ها ، اژدها توپ ، یک قطعه و غیره., انیمه تبدیل شده است ژانر فیلمبرداری بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره. اگر برخی از آثار طرفداران را به دوران کودکی برگردانند ، سریال های انیمیشن بیشتری وجود دارد.

استفاده آسان ، سیستم عامل های جریان که بسیاری از انیمه ها را در همان مکان متمرکز می کنند ، راه حل ایده آل برای مشاهده آنها هستند. با این وجود ، لذت بردن از انیمه های مورد علاقه خود کمی پیچیده شده است بدون انتخاب یک اشتراک پرداخت شده.

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

خوشبختانه ، برخی از برنامه ها گزینه های خوبی برای سیستم عامل هایی هستند که به اشتراک نیاز دارند. در اینجا یک انتخاب زیبا از بهترین برنامه ها برای دسترسی رایگان به انیمه های مورد علاقه خود !

1. گودال

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

در Japanimation Streaming, گودال بدون شک مرجع طرفداران فرانسوی است. این پلتفرم اکثریت بزرگی از انیمیشن های انیمیشن را در نسخه زیرنویس با صدای فرانسوی یا فرانسوی جمع می کند.

Crunchyroll به طور عمده در قالب Freemium در دسترس است. پیشنهادات حق بیمه که برای پرداخت در دسترس هستند وجود دارند ، اما واقعاً موضوع این بالا نیستند. با پیشنهاد کاملاً رایگان ، خودمان را در معرض دید خود قرار می دهیم بسیاری از تبلیغات را ببینید توسط قسمت.

علاوه بر این ، بر خلاف کاربران Crunchyroll Premium که در همان روز ژاپن قسمت هایی دریافت می کنند ، کاربران رایگان باید یک هفته بشنود. آنها همچنین از عملکرد صفحه نمایش آفلاین برنامه ها بهره نمی برند.

2. DNA

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

شبکه دیجیتال انیمه, بهتر در حوزه اوتاکو به عنوان شناخته شده استDNA, یکی از برنامه های جریان است که بیشتر توسط بلندگوهای فرانسوی استفاده می شود. یک پیشنهاد پرداخت شده ارائه می شود ، اما برخی از انیمه هایی که توسط سایت انتخاب شده اند در دسترس اعضایی هستند که اشتراک پرداخت نشده ای ندارند.

à la carte از انیمه های رایگان موجود در DNA ، بسیاری انیمه فرقه مانند :

 • D اولیه ؛
 • نیکی لارسون ؛
 • Dragon Ball Z Kai ؛
 • سفید کننده ؛
 • هفت گناه کشنده ؛
 • افسانه؛
 • باکومان ، و غیره.

برنامه DNA نیز با تلفن های هوشمند سازگار است اندروید وت منزوی, رایانه ها ، تلویزیون های متصل و Apple TV.

3. واکانیم

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

مثل Crunchyroll, واکانیم یک سکوی جریان فرانسوی است. جدا از پیشنهاد حق بیمه خود به 5 یورو, برنامه Wakanim یک سرویس رایگان محدود ارائه می دهد. فقط با آدرس ایمیل خود ارتباط برقرار کنید و سپس شناسه ها را ایجاد کنید تا از آن استفاده کنید.

با این پیشنهاد رایگان ، مشاهده قسمت های جدید امکان پذیر است یک هفته بعد اولین پخش آنها در ژاپن. کیفیت تصاویر قابل مشاهده با این حال محدود به وضوح 480 p.

بدیهی است که تبلیغات موجود است و گاهی اوقات قسمت ها را تلاقی می کند. آنها واقعاً مشاهده را پیچیده می کنند. سرویس رایگان منحصراً در تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، رایانه های شخصی و MacBook قابل دسترسی است.

4. تفریح

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

تفریح مهمتر از همه مکانی برای یافتن بهترین انیمه در یک کاتالوگ متنوع و عادلانه است. در تلفن های هوشمند و رایانه لوحی موجود است Android 5.0 و علاوه بر این ، برنامه دسترسی نامحدود به انیمه را ارائه می دهد.

شما همچنین کلاسیک هایی را پیدا خواهید کرد سفید کننده از آثار اخیر ژاپنی. اکثر آثار در زیرنویس اصلی زیرنویس به زبان انگلیسی یا ژاپنی و در قالب HD.

برنامه با Chromecast سازگار است و امکان همگام سازی یک حساب بین چندین دستگاه را فراهم می کند تا پیشرفت خود را از دست ندهد.

5. وابسته به انیمیشن

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

اکثر طرفداران انیمه لیست های بی پایان عناوین انیمه های جدید را برای کشف دارند. به منظور کنار آمدن با لیست تماشای خود, وابسته به انیمیشن برنامه مورد نیاز شما است. محتوای چندرسانه ای ارائه شده در آنجا فقط دسته اقتباس های مانگا انیمیشن است.

برنامه منحصراً در دسترس است اندروید در حال حاضر. علاوه بر پخش ، ویژگی ضبط آفلاین برای مشاهده انیمه بعداً بدون مصرف داده در دسترس است.

از عنوان در آثار ژاپنی ، انگلیسی یا اسپانیایی که در کاتالوگ ارائه شده اند در نسخه های موجود هستند.

6. شادی

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

این که آیا شما عاشق درام ، وحشت ، رمز و راز هستید ، کتابخانه رسانه ای شادی بدون شک خوشحال است. این برنامه در کاتالوگ نسبتاً عرضه شده از نظر محتوا بسیار متفاوت است.

این سازمان همچنین در کاتالوگ Voiranime وجود دارد ، زیرا هر کار با جزئیات ارائه شده است:

 • نویسنده یا نویسنده ؛
 • رتبه بندی
 • وضعیت انتشار (در حال انجام ، در مکث یا به پایان رسیده)
 • خلاصه.

پس از ایجاد نمایه خود ، می توانید یک ایجاد کنید لیست انیمه برای دنبال کردن هر چیزی که فراموش نشود ، کمی شبیه Netflix. هشدارها سپس به شما یادآوری می کنند که به محض اینکه یک قسمت جدید از سری شما در دسترس است.

7. انیمیشن

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

عمدتا خدمت می کنداسترالیا و نیوزلند, انیمیشن یک کاربرد نسبتاً شناخته شده از دوستداران ژاپن است. برای بارگیری در فروشگاه Google Play و در فروشگاه برنامه iOS در دسترس است.

Animelab خود را در قالب Freemium ارائه می دهد. هزاران اثر شناخته شده یا ساخته نشده در آنجا ساخته شده است: Ousama Ransage ، توکیو Mew Mew ، Oshi no ko, و غیره. قسمت های جدید با چند ساعت تفاوت با ژاپن منتشر می شود تا یک انحصار خاص را حفظ کند.

آ نسخه وب همچنین در دسترس است تا خواندن در رایانه شخصی امکان پذیر باشد. علاوه بر این ، این سرویس در مناطق جغرافیایی خاصی که در آن لازم است از VPN برای دسترسی به سیستم عامل استفاده شود ، غیرقابل دسترسی است.

8. 9 روزه

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

اگر برای شما طراحی رابط کاربری زیادی در تجربه کاربر بازی می کند ، باید کاملاً آزمایش کنید 9 روزه. این برنامه موبایل با زیبایی زیبایی برای یک سرویس رایگان ارائه شده است.

9 زمان مشترک برای دلپذیر از طریق سیستم فیلتر که ناوبری ساده ترین را ایجاد می کند. آنها به اندازه کافی دقیق هستند که اجازه می دهند هر انیمه پیدا کنید از جزئیات خاص.

جدا از آن سرعت بارگیری چه کسی چیزی را برای دلخواه خود باقی می گذارد ، 9 ساله یک سرویس به اندازه کافی رضایت بخش ارائه می دهد. یک حساب رسمی توییتر همچنین به طور مرتب کاربران را از تغییرات مختلف ایجاد شده بر روی این سیستم عامل آگاه می کند.

9. انیمه پنهان

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

که بهتر از خود ژاپنی ها برای تهیه انیمه های رایگان قرار گرفته است ? این همان نقش است که برنامه بازی می کند مخفی که از کشور طلوع خورشید می آید. این برنامه 100 ٪ حقوقی به شما امکان می دهد بدون نیاز به تماشای تبلیغات ، بسیاری از انیمه ها را به صورت رایگان دنبال کنید.

مزیت دیگر Hidive این است که محتوای ویدیویی آن در دسترس است با کیفیت بالا. به همین ترتیب ، با انتخاب این برنامه برای مشاهده انیمه ها به صورت رایگان ، دیگر نیازی به ترس از سانسور نخواهید داشت.

10. مباحث

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

به طور کلی ، این حد به وضوح بین دوستداران انیمه و علاقه مندان به مانگا برای خواندن مشخص شده است. با برنامه مباحث, هر مانعی برداشته می شود. در واقع ، این پلتفرم مکانی را ارائه می دهد که در آن آثار نوشته شده و سری انیمیشن ها به طور هماهنگ زندگی می کنند.

بدیهی است که این سرویس کاملاً رایگان است. هر از گاهی ، تبلیغاتی که از کار توسعه دهندگان پشتیبانی می کنند ممکن است ظاهر شوند. با این وجود ، آنها خیلی آزار دهنده نیستند ، زیرا گاه به گاه.

نزولی کوچک ، انیمه ها واقعاً در تعریف ویدیویی بالا نیستند ، که تا حدی به تجربه جهانی تجاوز می کند.

11. انیمه هولو

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

برای تجربه موقت, انیمه هولو یک سرویس نسبتاً جالب برای دسترسی به آخرین انیمه های منتشر شده است. این برنامه بر اساس اشتراک پرداخت می شود ، اما دوره ای از آن را ارائه می دهد 30 روز آزمایش رایگان.

با این حال ، تبلیغات بین قسمت های نسخه Freemium ظاهر می شود. در انیمه هولو ، آثاری مانند:

 • ارائه زمان تابستان ؛
 • آیا این اشتباه است که سعی کنید دختران را در یک سیاه چال انتخاب کنید?
 • افزایش قهرمان سپر ؛
 • flcl ؛
 • گریمگار ، خاکستر و توهم ؛
 • به مدرسه دیو خوش آمدید! Iruma-Kun و بسیاری دیگر.

آنجا کیفیت جریان در این برنامه با تجربه سیال بدون دردسر بسیار خوب است.

12. بوسه

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

برای دائماً قسمتهای انیمه در دسترس است ، Kissanime یکی از عملی ترین برنامه های تلفن همراه است. آنجا وسیع کتابخانه آثار متنوع Kissanime بدون شک اگر در رده ناظران التقاطی قرار بگیرید.

عدم ارائه اشتراک حق بیمه, اشتراک رایگان در دسترس است. با این وجود شامل تبلیغات است. هر کار با پیشنهاد شده است عنوان, بلکه با گزینه دو برابر انگلیسی دو برابر شده است.

13. خرد یکپارچهسازی با سیستمعامل

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

همانطور که از نام آن نشان می دهد ، برنامه خرد یکپارچهسازی با سیستمعامل عمدتا در تهیه انیمه “یکپارچهسازی با سیستمعامل” تخصص دارد. بنابراین می توانید قبل از نسل جدید انیمیشن ، ملزومات کلاسیک را پیدا کنید.

در کاتالوگ ، چیزی برای همه با دسته هایی مانند عاشقانه ، کمدی یا اکشن وجود دارد. جدا از رابط کاربری ساده خود که استفاده را تسهیل می کند ، Crush یکپارچهسازی با سیستمعامل با یک موتور جستجوی هوشمند.

بنابراین ، اگر شما از نوستالژی گرفته شده اید ، یکپارچهسازی با سیستمعامل Crush برنامه مناسبی برای یک جلسه مشاهده انیمه در آن زمان است. آثار مانند جنگنده خیابانی ، معلم عالی Onizuka ، City Hunter ، Yu-Gi-Oh 5ds ، Seed Blue و Belzebub بنابراین در دسترس هستند.

14. VRV

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

قبلاً تحت هدایتقصبها, VRV اکنون یکی از خدمات جریان Sony Funimation Global است. این برنامه یک سرویس Freemium ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با ایجاد یک حساب کاربری بدون نیاز به اشتراک حق بیمه ، انیمه را به صورت رایگان دنبال کنید.

تنها نزولی که در اینجا بوجود می آید این است که در حالت رایگان, بسیاری از تبلیغات به طور مرتب مشاهده کنید. برای اجازه دادن به هر قسمت جدید از سری انیمیشن های مورد علاقه خود ، می توانید یک لیست ایجاد کنید.

بنابراین برنامه به محض موجود بودن قسمت جدید اعلان های فراخوان را ترک می کند. سرانجام ، محتوای ویدیویی قابل دسترسی است VRV در وضوح 720 و 1080 پیکسل.

15. 4 انیمه

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

برای افرادی که به زبان انگلیسی اصول اولیه دارند ، به دنبال انیمه به صورت رایگان حتی ساده تر است. این به ویژه در مورد برنامه 4 روزه که آثاری را برای مشاهده رایگان در زیرنویس و صدای انگلیسی ارائه می دهد.

برنامه در iOS و Android موجود است ، برنامه به شما امکان می دهد عناوین محبوب را مشاهده کنید ، اما همچنین برخی از جریان های کمتر. آ سیستم ارزیابی سری تنظیم شده است تا کاربران بتوانند بعد از مشاهده آثار را یادداشت کنند.

همچنین ممکن است یک لیست ایجاد کنید برای جستجوی همه نسخه های جدید. تنها کسی که در 4anime است این است که او رابط غیر منتظره بعضی اوقات به طور مستقل از جریان اینترنت کند است.

16. یوتیوب

16 بهترین برنامه برتر برای تماشای انیمه ها به صورت رایگان

YouTube برنامه ای است که قبلاً در تلفن هوشمند خود نصب کرده اید. اگر آن را تصور نمی کردید ، کاملاً ممکن است قسمتهای انیمه را به صورت رایگان دنبال کنید. فقط بدانید که چگونه فیلم های مناسب را پیدا کنید.

می توانید آن را پیدا کنید کلاسیک انیمیشن مانند Beyblade ، No Game No Life ، Hajime No IPPO ، One Piece ، Naruto ، Dragon Ball یا Death Note. در اینجا ، نیازی به عضویت در هر پیشنهادی برای دسترسی به محتوا نیست.

تعداد کمی کانال های یوتیوب اساساً در انتشار قسمت های انیمه تخصصی هستند. این به ویژه در مورد:

 • MUSE ASIA ؛
 • ani-one ؛
 • بیلیبیلی ؛
 • AnimeLog ؛
 • دنباله دار.

از طرف دیگر ، پیدا کردن قسمت ها در دیدگاه زمانی مناسب مشاهده ، تا حدودی پیچیده است.

از همه اینها برنامه های کاربردی, بدون شک مواردی را پیدا خواهید کرد که مناسب شما باشد انیمیشن های مورد علاقه خود را به صورت رایگان تماشا کنید از هر کجا.