آقای Cuisine Smart ، ربات جدید آقای Cuisine Lidl در حال فروش است (با تغییر)

غذای جدید Monsieur Cuisine Lidl در حال فروش است (با تغییر)

Mister Cuisine Connect از دوشنبه 5 ژوئن در مغازه های Lidl باز می گردد. به همین مناسبت ، مارک توزیع پیشنهاد جالبی را برای همه اعضای برنامه Lidl Plus ارائه می دهد.

آقای غذاهای هوشمند

آقای غذاهای هوشمند – ربات خانگی نسل مدرن. به لطف عملکردهای مختلف ، یک روش کاملاً جدید برای پخت و پز را کشف کنید. صفحه لمسی جدید 8 اینچی به شما امکان می دهد به راحتی بین مراحل آماده سازی حرکت کنید. مراحل بسیاری که در زمان صرفه جویی در زمان. لوازم جانبی کامل برای ساده کردن تقریباً تمام کارهای موجود در آشپزخانه. عملکرد فوق العاده دستگاه نتایج سریع و با کیفیت را تضمین می کند. با سایر جوانب آشپزی در تماس است. دستور العمل های جدید را امتحان کنید ، نسخه های قدیمی را دوباره کشف کنید و فراتر از خود باشید. با غذاهای آقای هوشمند ، لوازم جانبی کامل آشپزخانه را در کنار خود دارید!

کارکرد

 • 10 سطح سرعت و عملکرد توربو
 • 11 برنامه اتوماتیک
 • تنظیم دما: 37-130 درجه سانتیگراد

تجهیزات

 • به روزرسانی های فنی نوآورانه برای ربات آشپزخانه بالا ما
 • چند منظوره – برای پخت ، کباب ، بخار ، ورز دادن ، مخلوط کردن ، مخلوط کردن ، خرد کردن ، خرد کردن ، خرد کردن ، پوره و امولسیون
 • 8 “پاسخگوتر و بزرگتر • پخت و پز -پخت -بیش از 600 دستور العمل از پیش نصب شده با دستورالعمل های مرحله -مرحله
 • مقیاس یکپارچه آشپزخانه
 • قدرت موتور: 1000 W ؛ موتور بادوام ما با گشتاور و افزایش قدرت می تواند حداکثر دو برابر خمیر از سلف خود را آماده کند.
 • پوشش پخت و پز ، درج پخت و پز مسطح ، درج سبد بخار ، پوشش با باز کردن باز ، عنصر پخت و پز ، میکسر 4.5 لیتر در فولاد ضد زنگ با دسته برای دست زدن به دست
 • با بسیاری از لوازم جانبی ماشین ظرفشویی ؛ اسپاتول ، فنجان دوزر برای پر کردن ، تیغه ها ، نوک میکسر
 • آشپزی با دستورالعمل های مجازی: هر مرحله از دستور العمل های انتخاب شده در فیلم را تماشا کنید و در نتیجه نتیجه کاملی کسب کنید.
 • کارکردهای هوشمند اضافی: لیست مسابقات هفتگی خود را به لطف دستور کار آماده کنید و اکنون دستور العمل های شخصی خود را با کیت دستور العمل ایجاد کنید.

برنامه های آشپزی خودکار

 • 11 برنامه اتوماتیک

حالت های پخت و پز

تجهیزات ایده آل برای همه موارد به لطف 11 حالت آشپزی مورد نظر شما! در بسیاری از دستگاه ها از تنوع استفاده کنید و در پول و مکان صرفه جویی کنید!

پیشنهادات ما را از دست ندهید!

 • اطلاع قانونی
 • حفاظت از داده ها
 • انطباق

مخاطب شماره: +41 71 588 05 10 یک پیام دوشنبه بنویسید – سام: 8:00 صبح – 6:00 بعد از ظهر (به استثنای تعطیلات)

شرکتهای تابعه در این نزدیکی موقعیت

غذای جدید Monsieur Cuisine Lidl در حال فروش است (با تغییر)

میکسر میکسر نسخه 2022 در آنجاست ! آیا باید آن را بخریم ?

ارسال شده در 6 دسامبر 2022 در ساعت 9:30 A.M

لیدل

این یک ایده هدیه ویژه است ، اما به هر حال یک ایده هدیه است ! و برای بسیاری از فرانسوی ها ، حتی یک اضطراری است. از دوشنبه 5 دسامبر ، تمام لیدل دو فرانسه به میکسر جدید Mister Monsieur Smart Mixer به بخش خود اضافه کرده اند ، همانطور که سنت این برند قبل از جشن های پایان سال می خواهد. برای سال 2022 ، او در مقایسه با نسخه قبلی با چندین ویژگی جدید وارد می شود.

غذاهای مونسیور Lidl به سرعت قربانی موفقیت خود در گذشته بوده است زیرا نام تجاری Lidl Silvercrest آن را به هر آنچه لازم است برای تهیه دستور العمل های خوشمزه و بدون نیاز به ابزار دیگری مجهز کرده بود. میکسر ، اجاق گاز ، اسپاتول ، درامر … آشپزخانه می تواند همه کارها را انجام دهد و این با قیمت پایین تر. حالت پخت و پز بخار حتی در دسترس است.

آشپزخانه هوشمند قیمت های خود را می شکند

4 برابر ارزان تر از رقیب خود The Thermomix ، به عنوان همکاران ما از مجله گیک, میکسر جدید لیدل از روز دوشنبه برگشته است و خبر خوب اول مربوط به قیمت آن است. این تنها 429 یورو به لطف کاهش نسبتاً استثنایی که توسط LIDL ارائه شده است هزینه دارد. اما قیمت آن حتی به لطف کارت Advantage Lidl+، رایگان است ، که به شما امکان می دهد آشپزخانه LIDL را فقط با 359 یورو خریداری کنید.

کاهش فوری 70 یورو در بیش از 1500 لیدل فرانسه در این هفته در زمانی که فصل تعطیلات با تورم شایع مشخص می شود ، ویران خواهد شد.

لیدل آقای ربات آشپزخانه 2022

3 موردی که باید در مورد آشپزخانه هوشمند Lidl بدانید

1/ دستیار Google سازگار است

بله ، این یک شوخی نیست ، ربات جدید Lidl با دستیار Google سازگار است. راهی برای اینکه بتوانید آن را از طریق صدا و از راه دور سفارش دهید.

2/ به شما امکان می دهد دستور العمل های غذایی را برنامه ریزی کنید

باهوش ، آقا بسیار کاربردی است به طوری که شما هرگز نمی توانید از ایده وعده های غذایی استفاده کنید و بسته به دستور العمل ها همیشه محصولات خوبی داشته باشید. در واقع ، ربات اجاق گاز می تواند لیست های خرید را ایجاد کند و وعده های غذایی را برنامه ریزی کند.

3/ خیلی بهتر از مدل 2019

Silvercrest در سال 2019 برای اولین ربات آشپزخانه خود در برابر ترمومیکس آزمایشی داشت ، زیرا این رقابت قوی بود و این محصول بسیار ارزان تر با مرجع این بخش رقابت می کرد. امروز ، برای خارج شدن از آن ، لیدل آشپزخانه هوشمند را راه اندازی کرد و دومی یک صفحه نمایش بزرگتر ، یک اندازه جمع و جور در سطح جهانی و ظرفیت های قوی تر (سریعتر ، قدرتمندتر) اضافه می کند.

Lidl امروز از غذاهای آقایان خود با قیمت بسیار جذاب ارتباط دارد !

Mister Cuisine Connect از دوشنبه 5 ژوئن در مغازه های Lidl باز می گردد. به همین مناسبت ، مارک توزیع پیشنهاد جالبی را برای همه اعضای برنامه Lidl Plus ارائه می دهد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

یادداشت نوشتن: 3 از 5

توجه: 3 از 5

بازار آمازون

عملکرد هیئت مدیره قیمت
مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید تا به تمام پیوندهای فوق دسترسی پیدا کنید.

امروز ، Mister Cuisine Connect در فروشگاه های LIDL باز می گردد. چهار سال پس از راه اندازی آن ، ربات با کیفیت و قیمت مخوف در “علائم” Discound بازگرددبا قیمت 299 یورو“”. این در هر صورت آنچه در فهرست این برند اعلام شده است ، این قیمت با در نظر گرفتن کوپن خرید 50 یورو قابل استفاده در سوپر مارکت های مربوط به اعضای برنامه Lidl Plus. این پیشنهاد از 5 تا 11 ژوئن و تا سهام معتبر است.

با بازاریابی در فرانسه ربات چند منظوره متصل خود ، لیدل قطعاً بازار و پیشگامان بخش (Vorwerk and Magimix) را ناراحت کرده است و به دلایل خوبی: این روبات چهار برابر ارزان تر از رقابت های رقابت فروخته می شود. به ناچار ، با چنین قیمتی ، همه چیز کامل نیست ، به دور از آن. ما می توانیم از ازدحام آن ، کندی آن برای رسیدن به دمای پایین و اتمام ربات و لوازم جانبی آن ، غافل شویم ، که ممکن است نشان دهد که آنها قادر به تحمل آزمایش زمان و صدها دستکاری نخواهند بود. با این حال ، با دسترسی به صفحه لمسی بزرگ 7 اینچی ، به صدها دستور العمل ، راندمان اختلاط آن و توانایی آن در رعایت دمای برنامه ریزی شده ، آشپزخانه فاقد نقاط قوت برای برنده شدن در این بازار بسیار رقابتی نیست.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید