Cut Music France Live و رایگان ، 10 سایت و برنامه برتر برای گوش دادن به موسیقی به صورت رایگان – دستیار دیجیتال من

10 سایت و برنامه برتر برای گوش دادن به موسیقی به صورت رایگان

به صورت رایگان به رادیو از طریق Tunein گوش دهید: https: // tunein.کم

موسیقی فرانسه

فرانسه موزیک یک ایستگاه رادیویی عمومی فرانسه از گروه رادیو فرانسه است که اساساً به موسیقی کلاسیک اختصاص داده شده است. در واقع ، 80 ٪ از آنتن وی به موسیقی کلاسیک اختصاص داده شده است ، اما شما همچنین می توانید به موسیقی جاز ، باروک ، عاشقانه ، معاصر ، اپرا ، موسیقی جهانی و همچنین برنامه هایی در مورد موسیقی الکترونیکی و موسیقی کمدی گوش دهید. فرانسه موزیک همچنین هر هفته ساعت ها کنسرت را پخش می کند.

این ایستگاه یکی از محبوب ترین ایستگاه های رادیویی موسیقی کلاسیک در فرانسه است و می گوید او رادیو مرجع موسیقی کلاسیک است.

برنامه های اصلی

 • صبح موسیقی
 • آهنگ های !
 • عیاشی
 • موسیقی
 • آروم باش !
 • جاز باز
 • کنسرت 8 بعد از ظهر

انیماتورهای اصلی

 • Rodolphe Bruneau-Boulmier
 • امیلی مونرا
 • ژان باپتیست
 • دنیسا کرچوا
 • آن-شارلوت Rémond
 • لیونل اسپارزا
 • الکس دوتیل
 • ایوان عمار

دسته بندی ها: & NBSP فرهنگ ، جاز ، کلاسیک

فرکانس موسیقی فرانسه

بوردو: 93.1 FM

Chartres: 89.7 FM

گرنوبل: 91.8 FM

مارسی: 94.2 FM

Montpellier: 92.9 FM

تولوز: 91.5 FM

ترانه های برتر

7 روز گذشته:

1. لندن Sinfonietta – دکمه های Gnarly: II. Hoe-down (گاو دیوانه)

2. Philharmoniker Berliner & Claudio Abbado – Symphony NO. 8 در G Major ، op. 88: III. Allegretto Grazioso – Molto چند ساله

3. مجموعه Linea – رقص را شروع کنید!

4. مایکل ریسلر ، گروه 13 ، پیر چاری ، رنو گارسیا -فونز ، رابی امین و هوارد لوی – اسکارامووش ، op. 165b (دور. برای 4 کلارینت و ارگان بشکه): III. برزیلیرا

5. کوارتت Modigliani – کوارتت رشته ای شماره. 19 در C Major ، K. 465: IV. عکسبرداری

6. میشل پتروچیانی – دوم سپتامبر

7. دانیل پمبرتون – Fugue in D DIOR

8. ارکستر مجلسی Orpheus – سمفونی شماره. 1 در D Major ، OP. 25 “سمفونی کلاسیک”: III. گاووتا. نه خیلی زیاد آلگرو)

9. Jo Privat – ریتم های کولی (شاهکار. دریانورد فرت)

10. Samson François – Waltz n ° 6 در Ré Bémol Major op.64 n ° 1 (در سال 1995 از بین رفته است)

30 روز گذشته:

1. Philharmoniker Berliner & Claudio Abbado – Symphony NO. 8 در G Major ، op. 88: III. Allegretto Grazioso – Molto چند ساله

2. مجموعه Linea – رقص را شروع کنید!

3. لندن Sinfonietta – دکمه های Gnarly: II. Hoe-down (گاو دیوانه)

4. رنو گارسیا-فونز ، سام شلاممینگر ، ژان فرانسوا راجر ، کریس هایوارد ، برونو سانسالوون ، ویسنته پرادال ، کلر آنتونینی ، رباح خالفا ، ژان لوئیس ماتینیر و آنا یرنو-یک ایده خوب

5. میشل پتروچیانی – دوم سپتامبر

6. دانیل پمبرتون – Fugue in D DIOR

7. مایکل ریسلر ، گروه 13 ، پیر چاری ، رنو گارسیا -فونز ، رابی امین و هوارد لوی – اسکارامووش ، op. 165b (دور. برای 4 کلارینت و ارگان بشکه): III. برزیلیرا

8. جروم بدینی – جاز نشانگر FM

9. ارکستر فیلارمونیک اسلو – رومئو و ژولیت – سوئیت های ما. 1 و 2 OP. 64: رقص

10. ارکستر سمفونیک بلغاری و واسیل کازندجیف – ابتدای ب.شرح.

10 سایت و برنامه برتر برای گوش دادن به موسیقی به صورت رایگان

چگونه به صورت رایگان و قانونی به موسیقی گوش دهیم ?

امکانات رایانه های ما ، تلفن های هوشمند و اینترنت منجر به تغییر مواد موسیقی و تغییر کلی در پیشنهاد گوش دادن به موسیقی شده است. نیازی به پشتیبانی فیزیکی نیست ، حتی MP3 قدیمی خوب تمایل به ناپدید شدن دارد (در هر صورت در قالب یک پرونده) ، اکنون موسیقی به پخش می پردازد. با این کار درک کنید که به جریانی که نیازی به بارگیری یا نرم افزار پیچیده ندارد ، وصل خواهید شد ، تقریباً به همان اندازه ساده و سریع است که ترانزیستور خود را روشن کنید.

یک مزیت دیگر ، بسیاری از این سرویس ها به صورت رایگان و قانونی قابل دسترسی هستند و چندین میلیون آهنگ ارائه می دهند.

خدمات پخش رایگان موسیقی رایگان اغلب با چند محدودیت همراه است. این کاملاً طبیعی است ، این پیشنهادات اول از همه برای تشویق شما به ارائه پیشنهاد پولی برای تأمین مالی خدمات و هنرمندان است:

 • حضور تبلیغات بین آهنگ ها. به نظر من ضرر جزئی ، زیرا بیایید عینی باشیم ، بسیار کمتر از رادیو وجود دارد.
 • بارگیری موسیقی امکان پذیر نیست. اگر به موسیقی گوش دهید ، به اتصال به اینترنت احتیاج خواهید داشت و به سرعت داده های تلفن همراه را در بسته تلفن خود شروع می کنید.
 • کیفیت صدا بین خدمات پخش مختلف در حالت رایگان کاملاً مشابه است ، به طور کلی با کیفیت استاندارد 320 Kbps. باز هم ، این از رادیو بدتر نیست (و حتی در بخش مونتروئیلوی من نیز بهتر است و 7 دره پذیرایی به دور از بهینه است).
 • کارکردهای تحقیق و ایجاد لیست های پخش اغلب در رابطه با پیشنهاد پرداخت شده محدود است. اما دوباره ، وقتی رادیو را روشن می کنید ، فضای موسیقی را انتخاب می کنید ، نه جزئیات عناوین. حتی با یک پیشنهاد رایگان ، شما کنترل بیشتری بر محتوا دارید تا گوش دادن به رادیو FM.

برای کیفیت بهتر صوتی ، برای حذف تبلیغات و دسترسی به امکانات گوش دادن به صورت آفلاین ، باید برای یکی از پیشنهادات پرداخت شده ارائه شده توسط سیستم عامل های جریان ، اشتراکی را پرداخت کنید. خبر خوب این است که ضرب اشتراک ها مفید نیست. شما به طور کلی از امکانات گوش دادن نامحدود و خدماتی برخوردار خواهید بود که در بیشتر دستگاه های شما کار می کند: رایانه ها ، تلفن های هوشمند ، بلندگوهای متصل.

موسیقی یوتیوب

که یوتیوب را نمی شناسد ? این سرویس پخش ویدئویی در همه جا دخالت کرده است ، تا حد همزمان با دعوت از برنامه های تلویزیونی.

موسیقی همیشه در YouTube حضور داشته است ، که یک بستر ایده آل برای پخش کلیپ های ویدیویی است. از نظر منطقی ، گوگل از این کتابخانه عظیم موسیقی برای ساختن محتوای موسیقی از طریق زیر پلتفرم اختصاص داده شده به موسیقی استفاده کرد: YouTube Music.

YouTube Music اکنون بیشترین استفاده از خدمات رایگان موسیقی آنلاین در فرانسه است ، با 44 ٪ سهم بازار ، در مقایسه با 20 ٪ برای Spotify رهبر سابق.

آسان برای استفاده ، این سرویس موسیقی روی دستگاه های زیادی کار می کند: ویندوز ، مک ، لینوکس ، Chromebook ، Android یا iPhone Computer و بلندگوهای متصل به خانه Google.

پیشنهاد در موسیقی یوتیوب قانونی و رایگان است. پس از سالها جنگ بین غول اینترنت و شرکتهای ضبط ، به نظر می رسد شرکت کوهستان View یک سازش پیدا کرده است که اجازه می دهد نویسندگان را بپردازد و محتویات را که به کپی رایت احترام نمی گذارند فیلتر کنند.

یک نسخه پرداخت شده وجود دارد که به شما امکان می دهد از تبلیغات خلاص شوید. این پیشنهاد پرداخت شده خیلی سریع در حال پیشرفت است زیرا خدمات پخش موسیقی گوگل 4 سال پس از ایجاد 80 میلیون مشترک خود ادعا می کند. نسخه پرداخت شده با 9.99 یورو در ماه ارائه می شود

در نوامبر 2022 ، گوگل گفت که از نوار نمادین 100 میلیون آهنگ موجود در دسترس عبور کرده است.

موسیقی را به صورت رایگان در موسیقی YouTube گوش دهید: https: // موسیقی.یوتیوب.کم

با لکه بینی کردن

Spotify مدتهاست که محبوب ترین سرویس پخش موسیقی و بقیه در نسخه پرداخت شده خود با 195 میلیون مشترک است.

در نسخه رایگان خود ، Spotify هر از گاهی در لیست های پخش شما تبلیغات را وارد می کند. شما همچنین در امکانات تحقیق محدود خواهید بود و اغلب باید با لیست های خواندن آماده تهیه کنید. اگر به دنبال رایگان هستید ، این محدودیت ها نباید شما را بیش از حد آزار دهد.

می توانید در تعداد زیادی دستگاه از Spotify استفاده کنید. ادغام این سرویس به ویژه در اکثر بلندگوهای متصل ، که آنها تحت عنوان Google Assistant یا Amazon Alexa کار می کنند بسیار خوب است. این سرویس همچنین می تواند با برخی از GPS مانند Waze معروف ارتباط برقرار کند.

کاتالوگ موسیقی Spotify طبق گفته ناشر حدود 80 میلیون عنوان است. چه شادی خود را به هر سبک موسیقی که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

نسخه پرداخت شده Spotify در ماه 9.99 یورو صورتحساب می شود.

به موسیقی به صورت رایگان در Spotify گوش دهید: https: // باز.با لکه بینی کردن.com/

دره

با وجود نام او ، Deezer یک سرویس فرانسوی است. در تعداد کاربران در سراسر جهان ، بنابراین به عنوان یک انگشت شست کوچک عمل می کند ، اما با این وجود یک پلت فرم پخش موسیقی با کیفیت بالا است که انتخاب گسترده ای از موسیقی را به شما ارائه می دهد. فرانسوی کوچک Deezer در واقع ادعای کاتالوگ 90 میلیون عنوان.

Deezer در اکثر سیستم عامل ها کار می کند: ویندوز ، مکوس ، تلفن های هوشمند اندرویدی و آیفون ، بلندگوهای متصل.

پیشنهاد موسیقی رایگان Deezer با یک پیشنهاد پولی که با قیمت 10.99 یورو در ماه صورتحساب می شود تکمیل می شود و به شما امکان دسترسی به روش گوش دادن را می دهد.

به موسیقی رایگان در Deezer گوش دهید: https: // www.دره.کم

همه شکل

Allformusic به شدت در حال صحبت کردن یک پلت فرم جریان نیست ، بلکه خدماتی است که محتوا را از YouTube جمع می کند. این سایت با تبلیغات در صفحات و بخش های خود به شما امکان خرید آلبوم رایگان و تأمین می شود. این خریدها از طریق پیوندهای وابستگی در آمازون به شما ارائه می شود (آمازون سایتی را می پردازد که مشتری را برای او به ارمغان می آورد).

رابط کاربری برای یک مبتدی آسان است ، اما شما قادر به ایجاد لیست های پخش خود نخواهید بود.

از آنجا که سایتی است که استفاده از آن عمدتا برای کاربران ویندوز و MACOS محفوظ است.

به موسیقی به صورت رایگان در Allformusic گوش دهید: https: // www.همه شکل.fr/

وابسته به

مانند Allformusic ، Zeffymusic سایتی است که پیوندهایی از YouTube را گرد هم می آورد. بنابراین کاتالوگ موسیقی در سرورهای آنها میزبانی نمی شود ، اما به 100 ٪ Google بستگی دارد.

رابط کاربری بسیار ساده است ، که کاملاً روی جستجوی موسیقی متمرکز شده است. برای یک مبتدی ، ممکن است این لایه یوتیوب استفاده از آن آسانتر به نظر برسد.

این سرویس با استفاده از YouTube ، با تبلیغات درج شده توسط Google درج می شود.

موسیقی را به صورت رایگان در zeffyrmusic گوش دهید: https: // www.وابسته به.com/

آخر.FM

آخر.FM به طور جدی در حال صحبت کردن یک سکوی جریان موسیقی نیست. این سایتی در اطراف موسیقی است که پیوندهایی را به سایر سرویس های جریان (عمدتا YouTube) کامپایل می کند ، و یک رادیو وب را به شما ارائه می دهد.

این سایت با بخشی که به کنسرت ها اختصاص داده شده است ، به توصیه و کشف موسیقی جدید بسیار متمرکز است.

این سایت توسط تبلیغات تأمین می شود. در برخی از تلویزیون های بلندگوهای هوشمند و متصل یکپارچه شده است.

آخر.FR برای استفاده کمی فنی تر از اکثر سایتهای ارائه شده در این مقاله است ، اما با رویکرد بیشتر هنرمندان نسبت به موسیقی متفاوت است. بنابراین شما در آنجا سرمقاله بیشتری نسبت به سایر سایت ها پیدا خواهید کرد. جالب است اگر دوست دارید اخبار هنرمندان مورد علاقه خود را دنبال کنید.

در آخرین موسیقی به صورت رایگان گوش دهید.FM: https: // www.آخر.FM

لحن

بر خلاف سایر خدمات ارائه شده در این مقاله ، Tunein یک سرویس موسیقی آنلاین نیست ، اما به شما امکان دسترسی به رادیوها در سراسر جهان را می دهد (100000 ایستگاه در دسترس است). علاوه بر رادیوهای ملی ، رادیوهای منطقه شما نیز موجود است. در ساحل اوپال ، ما در گروه FM RDL معمول ، تماس FM ، رادیو 6 ، فرانسه Bleu Nord پیدا می کنیم.

Tunein بسیار عملی است که از ایستگاه های مورد علاقه خود حتی در خارج از منطقه خود یا هنگامی که پذیرش بد است دنبال کنید. این سرویس همچنین از اتصال به سایت هر رادیو جلوگیری می کند ، همه چیز را در همان مکان پیدا خواهید کرد. با تشکر از این انتخاب گسترده ، شما نه تنها باید موسیقی مورد نظر خود را پیدا کنید بلکه به خدمات اطلاعاتی و بسیاری از پادکست ها نیز دسترسی پیدا کنید.

Tunein در یک مرورگر وب کار می کند و دارای برنامه های تلفن همراه برای Android و iOS ، برنامه های Windows و MacOS است. همچنین در بلندگوهای متصل Alexa و Google قرار می گیرد.

بیشتر ویژگی های Tunein رایگان است. یک پیشنهاد حق بیمه وجود دارد اما برای بازار آمریکا در نظر گرفته شده است زیرا علاقه اصلی آن اضافه کردن رادیوهای ورزشی آمریکایی است که اجازه می دهد بسکتبال ، Indica ، هاکی را دنبال کنند.

به صورت رایگان به رادیو از طریق Tunein گوش دهید: https: // tunein.کم

موسیقی

مانند Deezer ، MusicMe یک سرویس فرانسوی است. از این رو هنرمندان ملی ما به خوبی نمایندگی می شوند ، شما 4 رشته اصلی (BMG ، EMI ، سونی ، موسیقی جهانی ، موسیقی وارنر) و بسیاری از برچسب های مستقل را در آنجا خواهید یافت. کاتالوگ MusicMe با 6 میلیون عنوان در دسترس محدودتر از سایر خدمات است ، اما این کافی است.

گوش دادن آنلاین رایگان است و ایجاد حساب را تحمیل نمی کند.

MusicMe با امکان خرید یک آهنگ یا آلبوم با سایر خدمات متفاوت است. سپس می توانید آن را برای گوش دادن نامحدود در دستگاه خود بارگیری کنید.

یک پیشنهاد پرداخت شده در دسترس است ، 2 فرمول با قیمت 3.99 یورو و 9.90 یورو در ماه. ارزان ترین این امکان را به شما می دهد تا هنگام گوش دادن در یک مرورگر وب ، تبلیغات را حذف کنید ، دوم موبایل و امکان بارگیری موسیقی برای گوش دادن آفلاین است.

MusicM در پیشنهاد دیجیتال کتابخانه های رسانه ای خاص ادغام شده است. این به عنوان مثال موردی برای کتابخانه رسانه های دپارتمان Pas de Calais یا شبکه کتابخانه رسانه CA2BM است. یک برنامه خوب که به شما امکان می دهد ویژگی های حق بیمه داشته باشید.

به موسیقی به صورت رایگان در موسیقی گوش دهید: https: // www.موسیقی.com/

ابله صدا

SoundCloud با نزدیکی به هنرمندان از سایر خدمات پخش موسیقی متمایز است. این سکو با هدف این است که هنرمندان جدید را با اجازه دادن به آنها به طور مستقیم محتویات خود را بشناسند. نتیجه یک کاتالوگ بسیار گسترده بیش از 150 میلیون عنوان یا هنرمندان جوان است که گلدمن یا ساردو را به خود جلب می کنند.

این سایت همچنین یک بعد اجتماعی دارد که به شما امکان می دهد از هنرمندان خود پیروی کنید ، آنها را توصیه کنید و استعدادهای جدیدی را کشف کنید.

در نسخه رایگان آن تبلیغاتی بین آهنگ ها وجود خواهد داشت. یک پیشنهاد پرداخت شده با قیمت 9.99 یورو در ماه به شما امکان می دهد از تبلیغات خلاص شوید و یک حالت آفلاین دارید که به شما امکان می دهد بدون اتصال به اینترنت به موسیقی خود گوش دهید.

گوش دادن به موسیقی رایگان در SoundCloud: https: // soundcloud.com/

8 قرن

سرویس جریان 8tracks با قاطعیت نخبه گرا تر است. این به کاربران اینترنت اجازه می دهد موسیقی خود را پخش کنند ، بنابراین این یک بستر عالی برای کشف استعدادهای جدید است.

اصل 8Tracks (آهنگ های بی نهایت تلفظ شده) این است که به کاربران اینترنت اجازه دهید و مخلوط ها را به اشتراک بگذارند. این یک بعد اجتماعی مهم دارد تا به شما امکان می دهد جهان موسیقی خود را گسترش دهید.

این سرویس در حال حاضر دوباره راه اندازی می شود و فقط به طور رسمی در دسترس ایالات متحده است. برای فرانسه ، بنابراین ویژگی ها محدود هستند و اغلب گوش دادن به YouTube می رود. برای دسترسی به کل کاتالوگ ، می توانید از طریق VPN عبور کنید که شما را در سراسر اقیانوس اطلس جغرافیایی کند.