بهترین سایت های انیمه برای قسمت های D Anime Watch and Download ، 7 بهترین وب سایت خبری انیمیشن برای به روز ماندن

7 وب سایت بهترین خبری انیمیشن برای به روز ماندن

اگر در انگلستان زندگی می کنید و اینکه شما می خواهید سایتی اختصاص داده شده به News Anime ، با این بچه ها اشتباه کنید.

بهترین وب سایت ها 10 انیمه برای تماشای و بارگیری قسمت های انیمه

سایت های انیمه

به عنوان ذکر انیمه مورد علاقه خود ، باید خود را با یک قطعه ، Dragon Ball Z ، Death Note و غیره آشنا کنید. بهترین وب سایت های انیمیشن برای تماشای و بارگیری قسمت های انیمه چیست؟? Kissanime محبوب ترین سایت انیمه برای تماشای است. دیگر? اگر هیچ ایده ای از سایر سایت های انیمه ندارید ، می توانید در این مقاله در این مقاله اطلاعات بیشتری کسب کنید.

1. بوسه

همانطور که در بالا ذکر شد ، Kissanime یکی از سایتهای پر کاربرد انیمه 70 و 80 است. سایت انیمه تمام انیمه های 240p ، 480p ، 720p و 1080p را فراهم می کند ، می توانید انیمه آنلاین را تماشا کرده و آنها را با کیفیت بالا بارگیری کنید. پس از مشترک شدن در سرویس KPoint ، می توانید از سرویس وب No Ads استفاده کرده و آن را از این سایت بارگیری انیمه بارگیری کنید تا آن را در دستگاه های تلفن همراه بخوانید. اما مشکل Kissanime باید سردرد طرفداران انیمه باشد ، می توانید به عنوان یک راه حل جایگزین با وب سایت دیگر مشورت کنید.

بوسه

2. با انیمیشاون

Animehaven یکی دیگر از سایت های دانلود انیمه است که فیلم های انیمیشن با کیفیت بالا و آهنگ های انیمه را ارائه می دهد. به راحتی می توانید سری انیمیشن یا فیلم های مورد نظر را با حالت الفبایی سایت دریافت کنید. وقتی به انتشار اخیر دسترسی پیدا می کنید ، می توانید با آخرین بروزرسانی سری انیمیشن مشورت کنید. شما همیشه می توانید از سری انیمیشن های با کیفیت بالا با به روزرسانی مکرر وب سایت انیمه استفاده کنید. از همه مهمتر ، این وب سایت با دستگاه های تلفن همراه سازگار است ، یعنی می گویند شما همیشه می توانید از سری انیمیشن های مورد علاقه خود در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود لذت ببرید ، هر کجا که هستید.

با انیمیشاون

3. انیمه

انیمه.تلویزیون یک سایت انیمیشن به زبان انگلیسی دو برابر شده است که به شما امکان می دهد انیمه ها را بصورت آنلاین تماشا کنید. البته اگر به دنبال انیمه با زبان خود هستید ، می توانید فیلم های متحرک با زیرنویس را نیز به زبان خود پیدا کنید. سایت انیمه از قسمت های Anime 10000 پخش می شود و روزانه انیمه های جدید اضافه می کند. دسته های مختلفی از نمایش های انیمیشن وجود دارد که به شما کمک می کند به راحتی در جستجوی انیمه مورد علاقه باشید. اگر می خواهید انیمه را با تلفن Android تماشا کنید ، می توانید برنامه AnimeFreak را در Google Play نیز بارگیری کنید.

انیمه

4. انیمه هولو

حتماً از Hulu شنیده اید ، که نمایش های تلویزیونی و فیلم های آنلاین را ارائه می دهد. Hulu کانال برای برنامه های انیمیشن فراهم می کند ، که صدها قسمت انیمه را با دسته های مختلف فراهم می کند. وقتی به انیمه های انیمه هولو نگاه می کنید ، می توانید یک انیمه را به نظارت بر سایت انیمه اضافه کنید. این دستگاه به طرز شگفت انگیزی در دستگاه های تلفن همراه کار می کند و یک فیلم با کیفیت 720p HD ارائه می دهد. وقتی در سرویس Hulu مشترک می شوید ، می توانید فصل کامل برنامه های انیمیشن مورد علاقه خود را در دستگاه های مختلف مشاهده کنید. به خصوص اکنون که سایت انیمه سطح حق بیمه رایگان را ارائه می دهد.

هالوانیم

5. به انیمه نگاه کن

زمان تماشای.خالص سایت منبع آنلاین انیمه آنلاین شما است. سایت انیمه هزاران قسمت انیمه را ارائه می دهد ، که از سال 1950 تا 2017 ترتیب می دهد. شما می توانید برنامه های انیمیشن کلاسیک و به یاد ماندنی سایت آنلاین با کیفیت بالا را تماشا کنید. و همچنین می توانید با وب سایت های وابسته به مانگا و بازی های اجتماعی دسترسی پیدا کنید. مانند Animehaven ، سایت انیمه از دستور الفبایی برای تسهیل انتخاب استفاده می کند. همچنین با محتوای فهرست بندی شده به خوبی که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، به خوبی مدیریت شده است. مهمترین چیز چیست ، می توانید بدون هیچ هزینه ای به تمام نمایش های انیمه دسترسی پیدا کنید.

شاهد

6. روزه

Soul-Anime یک سایت انیمه آنلاین است که بیش از سری 4000 انیمه و قسمت های انیمه 60،000 را فراهم می کند. به طور کلی ، وب سایت انیمه 1 ساعت پس از انتشار ژاپن به روزرسانی های روزانه را ارائه می دهد. وقتی می خواهید از هزاران قسمت انیمه استفاده کنید ، می توانید آنها را در قالب های با کیفیت بالا با 720p یا 1080p تماشا کنید. برای اکثر فیلم ها نیز زیر سیم هستند که می توانید هنگام راه اندازی سایت به راحتی متن زیر را پیدا کنید. با دکمه بارگیری سبز می توانید انیمه را به صورت رایگان بارگیری کنید.

روزه

7. فصل انیمه

فصل انیمه بسیار خوب کار می کند تا سری کارتون ها را به کاربران خود ارائه دهد. در وب سایت انیمه ، می توانید انیمه محبوب را با آراء هواداران آن بدست آورید. این سایت پخش انیمه 4 برای انتخاب Anime: New Anime Episode ، توصیه های اخیر انیمه ، اخیراً ذکر شده و اخیراً Anima اضافه شده است. سایت انیمه ساده و واضح به شما کمک می کند تا در چند ثانیه برنامه های انیمیشن مورد نظر را بدست آورید. اگر مجبور هستید برخی از سری های انیمیشن مورد علاقه مورد علاقه خود را دنبال کنید ، به سادگی با عنوان سایت مشورت کنید.

دوره جنون

8. بذر انیمه

به استثنای Kissanime و Soul-Anime ، این یک سایت انیمه دیگری است که می توانید انیمه را بارگیری کنید. اما به دلیل مشکل حق چاپ ، ممکن است نتوانید انیمیشن بازی کنید. از آنجا که وب سایت انیمه به طور مکرر و تقریباً در سال 2015 به روز نمی شود. این سایت همیشه برای بارگیری انیمه سایت ترافیک قابل توجهی دریافت می کند. در حقیقت ، بسیاری از طرفداران انیمه از کارکردهای بحث و گفتگو که می توانند در مورد انیمه ، مانگا ، بازی ها و سایر موضوعات مرتبط صحبت کنند ، قدردانی می کنند. اگر همیشه می توانید به Seed Anime Show Seed دسترسی پیدا کنید ، می توانید آنها یا طرفداران انیمه را از Chatbox بارگیری کنید.

متحرک

9. انیمه گوگو

انیمه گوگو ادعا می کند بزرگترین سایت کارتونی رایگان در جهان است. معمولاً انیمه ای که ما به آن اشاره می کنیم انیمیشن ژاپن است. انیمه گوگو همچنین شامل نمایش های سرگرمی و مانگا در کره است. فقط سریال های فعلی ، آخرین قسمت ها و انیمه جدید را برای یافتن به روزرسانی های سایت انیمه اضافه کنید. و Gogo Anime یک برنامه Android دارد که به شما کمک می کند انیمه را به راحتی تماشا کنید. اگر از طرفداران ناروتو هستید ، همیشه می توانید آخرین به روزرسانی ها را برای انیمه ناروتو با وابسته Watchnaruto دریافت کنید.تلویزیون وب سایت.

گنگ

10. نمایش انیمه.تلویزیون

وقتی سبک انیمه ها را بررسی می کنید.تلویزیون ، شما می توانید ایده ای از نمایش های انیمه در Animeshow دریافت کنید.تلویزیون. اگرچه Dragon Ball Super محبوب ترین سریال های انیمیشن است ، اما می توانید متوجه شوید که بیشتر قسمت های انیمه با سری انیمیشن و شایان ستایش مرتبط هستند. وقتی باید در سایت انیمه به آنها نگاه کنید ، می توانید از سریال های انیمیشن با کیفیت بالا با زیردریایی های انگلیسی لذت ببرید. در مقایسه با سایر سایتهای انیمیشن ذکر شده در بالا ، ممکن است شما نتوانید لیست جدیدترین یا کامل انیمه ها را بدست آورید.

انیمه ها چگونه

نحوه بارگیری انیمه MP4 از وب سایتهای انیمه

همانطور که قبلاً ذکر شد ، فقط انیمه ها ، Soul-Anime و Seed Seed گزینه های بارگیری را ارائه می دهند. فقط می توانید کارتون ها را با سایت های متحرک در بالا تماشا کنید. برای بارگیری انیمه در رایانه یا تلفن هوشمند خود چه کاری باید انجام دهید? می توانید از بهترین دانلود انیمه ، مبدل ویدئویی نهایی Tipard Ultimate استفاده کنید. فقط مراحل بارگیری انیمه MP4 را با ادامه کار دنبال کنید.

TP-VCU

 • مرحله 1: مبدل ویدئویی Tipard Ultimate را نصب کنید
 • فقط جدیدترین دانلود انیمیشن MP4 را در وب سایت رسمی بارگیری و نصب کنید. و سپس برنامه را به عنوان تصویر راه اندازی کنید.
 • مرحله 2: Anime MP4 را از سایت های انیمه بارگیری کنید
 • می توانید URL ویدیویی انیمه را از سایتهای انیمه کپی کنید ، سپس URL برنامه را برای بارگیری انیمه به عنوان یک فایل MP4 بچسبانید. برنامه بلافاصله پرونده را بارگیری می کند.
 • مرحله 3: انیمه MP4 را برای تلفن های هوشمند یا سایر لوازم جانبی صادر کنید
 • و سپس ، می توانید انیمه MP4 را در قالب سازگار دستگاه لیست برنامه صادر کنید. Tipard Video Converter Ultimate تنظیمات بهینه را برای فیلم های انیمه فراهم می کند.

ارسال شده توسط لیلی استارک در ویدیو
21 دسامبر 2016 5: 40

شما می توانید این موارد مرتبط را دوست داشته باشید

اظهار نظر

برای پیوستن به بحث و به اشتراک گذاشتن نظرات خود اینجا را کلیک کنید

صفحه اصلی> منبع> ویدیو> بهترین وب سایت انیمه و دانلود انیمه

امن است

کپی رایت © 2023 TIPARD STUDIO. کلیه حقوق محفوظ است.

بهترین وب سایت ها 10 انیمه برای تماشای و بارگیری قسمت های انیمه

7 وب سایت بهترین خبری انیمیشن برای به روز ماندن

Love Live Sunshine Anime Girl Compressor

به غیر از تعداد انگشت شماری از وب سایت هایی که می دانم کدام یک را به اشتراک می گذارم ، می فهمم که کمتر از آنچه فکر می کردم وجود دارد. مخصوصاً وقتی صحبت از سایتهای خبری انیمیشن “خوب” می شود.

و احتمالاً اگر سایت هایی مانند آن تنها نوع شما می دانید احساس یکسان کنید.

در اینجا 7 مورد توصیه ، برای طرفداران انیمه انگلیس و جهانی ..

7 سایت بهترین خبری در مورد انیمه:

1. اخبار و حقایق در مورد انیمه

سایت D

اخبار و حقایق انیمه متعهد است به:

 • منتقدان قسمتهای انیمه.
 • آخرین اخبار مانگا.
 • اخبار انیمیشن.

و بقیه. آنها در هند مستقر هستند.

این یکی از سایت های خبری “نادر” در مورد انیمه در هند با یک وب سایت به زبان انگلیسی است. از آنجا که بیشتر برای هر کسی که نمی تواند از سد زبان عبور کند ممنوع است.

درست مثل سایت های ژاپنی به طور کلی.

این یکی است که اگر می خواهید آخرین انتقادات مربوط به پخش New Anime Broadcasts ، و اخبار مربوط به همه اینها را برطرف کنید.

2. شبکه انیمه انگلیس

کمپرسور شبکه D

شبکه انیمه انگلیس مدتها قبل از اینکه وجود آن را می دانستم وجود داشته است.

با توجه به وب سایت های انیمه در وب در سراسر جهان ، این یکی از قدیمی ترین و سازگارترین است. مخصوصاً در انگلستان.

اگر در انگلستان زندگی می کنید و اینکه شما می خواهید سایتی اختصاص داده شده به News Anime ، با این بچه ها اشتباه کنید.

انتظار ندارید ده ها محتوای متحرک روزانه همانطور که می خواهید با بزرگترین سایت هایی مانند CR (یا انگیزه انیمه).

3. شبکه خبری متحرک

کمپرسور شبکه D جدید

شبکه Netle Anime (ANN) بدون گفتن است.

آنها یکی از قدیمی ترین وب سایت های انیمه هستند که همیشه در سال 2018 قوی هستند.

آنها به طور مرتب ده ها مقاله ، نشریه ، اخبار و حتی انتقادات را منتشر می کنند. با محتوای کافی در یک هفته تا یک ماه به طول انجامید.

اگر می خواهید “همه بسته ها” را در اخبار انیمیشن می خواهید منبع بهتری وجود داشته باشد.

4. گودال

کمپرسور وب سایت Crunchyroll

با Crunchyroll بودن بازیکن غالب برای پخش متحرک (علاوه بر Funi) ، آنها روزانه اخبار مربوط به انیمه را منتشر می کنند. کاری که Funimation به هیچ وجه در وب سایت آنها انجام نمی دهد.

اگر می خواهید آخرین انیمه را بدانید و یک مرور کلی از آخرین قسمت ها دریافت کنید ، CR سایت قانونی N ° 1 است که از آن استفاده می کند.

یا حداقل این مورد در سال 2018 همانطور که هست.

5. کارت اوتاکو

انیمه وب سایت D

کارت اوتاکو به اندازه “مانگا” منتشر نکنید.توکیو یا وب سایت های دیگر .

حتی نزدیک نیست.

ولی آنها متعهد می شوند که اخبار مربوط به انیمه و همچنین محتوا و توصیه های سرگرمی را به اشتراک بگذارند.

برخی از آنها بزرگترین اخبار انیمه لهجه را روی آن قرار دهید:

 • یک اتاق
 • ناروتو.
 • Dragon Ball Z.
 • دانشگاه قهرمانان من.

و نمایش های این طبیعت.

با اسپویلرها ، پیام های نظری ، “و اگر” پیام ها و مواردی به این معنا.

6. اخبار انیمه در انگلستان

کمپرسور انیمه اخبار انگلستان

اخبار انیمه در انگلستان وب سایت دیگری است که برای مدت طولانی وجود دارد. طولانی تر از بسیاری از انیمه های Wetites می توانند ادعا کنند.

مشابه شبکه انیمه انگلستان ، آنها اخبار مربوط به انیمه های مرتبط با انگلستان را منتشر می کنند.

اما آنها تقریباً هر روز در مقایسه با Anime News منتشر می کنند. بنابراین می توانید انتظار زیادی از مطالب را داشته باشید که در آن غواصی به عنوان یک طرفدار انیمه انگلیس.

7. کنجکاوی تصادفی

سایت D

کنجکاوی تصادفی نژاد متفاوتی با هم است.

به جای “فقط” خبر انیمه ، اخبار تحت پوشش RC در قالب است اطلاع.

و مانند سایت هایی مانند آن ، آنها هر روز به طور سیستماتیک محتوا را منتشر می کنند. هر هفته بدون تقصیر با تن محتوای خروجی.

اگر باشد عادل بررسی های انیمه ای که می خواهید برای تازگی تماشا کنید ، کنجکاوی تصادفی یک انتخاب هوشمندانه است.

وب سایت های دیگری وجود دارد که من می توانستم به آنها اشاره کنم ، اما آنها کاملاً درگیر اخبار انیمه نیستند. بنابراین شایان ذکر نیست زیرا هست کمتر مربوط.

اما اگر سایت های خبری دیگر انیمیشن وجود دارد که شما طرفدار آن هستید ، آنها را در نظرات به اشتراک بگذارید.

یا در شبکه های اجتماعی .

نسبت فامیلی: