نحوه استفاده از Dall-E Openai برای تولید تصاویر ، Dall-E 2: نحوه ایجاد هنر با متن به تصویر?

Dall-E 2 در نهایت برای همه در دسترس است! نحوه ایجاد هنر با متن به تصویر

برای استفاده از این عملکرد ، یک تصویر را تولید یا بارگیری کنید و با کشیدن زاویه ها اندازه آن را کاهش دهید. “سریع” خود را بنویسید ، و Dall-E 2 از اضافه کردن عناصر مراقبت خواهد کرد مورد نظر با استفاده از سبک کار اصلی.

آموزش: نحوه استفاده از Dall-E AI برای تولید تصاویر اتوماتیک ?

یاد بگیرید که از یک توضیحات ساده با Dall-E تصاویر ایجاد کنید.

بنر با ابزار Dall-E-2 و Digidop Power Yellow

مناول دال ابزاری قدرتمند است که بسته به توضیحات به طور خودکار تصاویر را تولید می کند یا اعلان های داده شده. او از تکنیکی به نام “تولید محتوای مشروط” برای ایجاد تصاویری که مطابق با توضیحات یا سریع ارائه شده است استفاده می کند. همچنین می توان از آن برای ایجاد تغییرات در تصاویر موجود استفاده کرد. در این مقاله ، ما شما را گام به گام برای استفاده از ابزار تولید خودکار تصویر Dall-E راهنمایی خواهیم کرد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که نتیجه این ابزار به کیفیت و دقت توضیحات بستگی دارد یا سریع آن را ارائه می دهد ، بنابراین توصیه می شود قبل از شروع تحقیقات با دقت در مورد آنچه می خواهید تولید کنید فکر کنید. همچنین توجه به این نکته حائز اهمیت است که دال هنوز در حال توسعه است و نتایج ممکن است متفاوت باشد.

1. یک حساب کاربری در Dall-E ایجاد کنید

 1. از این لینک به دال 2 بروید
 2. روی کلیک کنید ثبت نام
 3. شناسه های خود را ایجاد کنید

2. یک تصویر از توضیحات / سریع ایجاد کنید

رابط Ia dall-e با تمرکز بر روی نوار جستجوی تصاویر

 1. بطور تصادفی اگر می خواهید یک تصویر تصادفی ایجاد کنید ، روی “تعجب من” کلیک کنید
 2. از آنجا که یک توصیف : توضیحات ، سریع بنویسید و در آنجا به نوار جستجو بپیوندید. سپس بر روی تولید کلیک کنید تا Dall-E تصاویر مربوط به توضیحات شما را ایجاد کند.

3. ایجاد تصاویر از تصاویر

رابط Ia dall-e با تمرکز بر عملکرد بارگذاری تصویر

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد انواع مختلفی از یک تصویر موجود را ایجاد کنید.

 1. روی کلیک کنید “یک تصویر را برای ویرایش بارگذاری کنید”
 2. یک تصویر را انتخاب کنید از رایانه شما
 3. تصویر را ادغام کنید و روی کلیک کنید “تولید می کنند”

4. به تاریخچه تصاویر خود دسترسی پیدا کنید

رابط Ia dall-e با تمرکز بر تاریخ تصویر

Dall-E همچنین تمام تصاویر قبلی را که سعی در تولید آن کرده اید در تاریخ نگه می دارد. شما می توانید مانند این به آن دسترسی پیدا کنید:

 1. روی “تاریخ” کلیک کنید از نوار ناوبری در سمت چپ بالای صفحه شما
 1. روی نماد فلش کلیک کنید در سمت راست بالای صفحه شما

Ai Dall-E با تولید تصاویر اتوماتیک از یک ایده ساده ، فرصتی باورنکردنی را برای همه نوع طراحان و خلاقیت ارائه می دهد. یک روش ساده و مؤثر برای یافتن الهام و ایجاد تصاویر اصلی.

آماده داشتن سایتی که تبدیل می شود ?

به لطف تجربه ، تعالی و واکنش پذیری Digidop ، دید آنلاین خود را بهبود بخشید !

Dall-E 2 در نهایت برای همه در دسترس است ! نحوه ایجاد هنر با متن به تصویر ?

Dall E 2 راهنمای کامل

Dall-E 2 یکی از بهترین نسل تصویر “متن به هنر” است ، و این امکان را برای ایجاد تصاویر هنری از یک متن ساده فراهم می کند. نحوه ثبت نام و نحوه استفاده از آن را از طریق راهنمای کامل ما پیدا کنید !

در ابتدا در نسخه بتا در آوریل 2022 راه اندازی شد ، Dall-E 2 به سرعت وزوز را در وب و شبکه ها ایجاد کرد. این ابزار خود را به عنوان یکی از پیشرفته ترین ژنراتور تصویر IA ، به ویژه برای ایجاد تصاویر عکسبرداری ، تأسیس کرده است.

شما احتمالاً قبلاً نمونه هایی از خلاقیت های Dall-E 2 را در وب مشاهده کرده اید ، که به راحتی توسط مربع های رنگی که به عنوان علامت تجاری در پایین سمت راست صفحه استفاده می شود قابل تشخیص است. در تصاویر تولید شده توسط این ابزار چشمگیر هستند.

دسترسی به دال 2 برای تعداد معدودی از مقامات منتخب محفوظ بود. فقط چند دستکار ممتاز می توانند تجربیاتی را با ایجاد تصویر تصاویر OpenAi انجام دهند.

سایر ابزارهای مشابه مانند پخش پایدار و Midjourney برای همه در دسترس بودند ، اما دال 2 محدودتر بود. افرادی که مایل به استفاده از آن هستند مجبور بود برای لیست انتظار ثبت نام کند.

دیگر اینگونه نیست. از آنجا که 28 سپتامبر 2022 ، Openai از افتتاحیه خبر داد Dall-E 2 و حذف لیست انتظار را کامل کنید. هرکسی اکنون می تواند با ایجاد تصاویر با استفاده از AI ، به تخیل خود آزاد شود.

فهرست

دال 2 چیست ?

حساب ایجاد Dall E 2

در ابتدا در آوریل 2022 راه اندازی شد ، دال 2 فقط به مدت پنج ماه در لیست انتظار قابل دسترسی بود. از سپتامبر 2022, دسترسی اکنون باز است و هر کسی می تواند از وب سایت رسمی ثبت نام کند.

به گفته اوپای ، ” به طور منطقی سیستمی را به اندازه دال-E قدرتمند و پیچیده گسترش دهید ، در حالی که تمام روشهای خلاقانه ای را که می توان از آن استفاده کرد و منحرف می شود ، دارد به یک رویکرد استقرار تکراری نیاز دارید »». این چند ماه به شرکت اجازه داد درک بهتر خطرات مرتبط با هوش مصنوعی آن, و موانع ایمنی را به اندازه کافی تقویت کنید تا آن را برای عموم مردم باز کنید.

 • به سادگی در وب سایت OpenAI یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای انجام این کار ، شما باید آدرس ایمیل و یک کد امنیتی خود را وارد کنید و یک رمز عبور هشت ساله ایجاد کنید.
 • سپس یک ایمیل حاوی پیوندی دریافت خواهید کرد که برای بررسی حساب خود باید روی آن کلیک کنید. شما نیز دریافت خواهید کرد یک کد پیامکی برای تأیید هویت شما. به عنوان یک گزینه دیگر ، می توانید با استفاده از حساب Google یا Microsoft خود یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 • برای پایان دادن به دکمه کلیک کنید ” ادامه هید برای پذیرش شرایط استفاده.

با این حال ، برخی از کاربران اینترنت با مشکل روبرو می شوند. در توییتر و اینستاگرام ، چندین نفر شکایت می کنند که Dall-E 2 است در کشورشان غیرقابل دسترسی است یا اینکه آنها با تلاش برای ثبت نام خطایی دریافت می کنند. هنوز هیچ API برای Dall-E 2 وجود ندارد ، اما Openai در آنجا کار می کند.

نحوه ایجاد تصویری با Dall-E 2 ?

Dall E 2 آموزش ایجاد تصویر

پس از اتمام ثبت نام ، می توانید شروع کنید اولین متن توصیفی یا “سریع” خود را بنویسید به انگلیسی. فقط موضوع تصویر و سبک مورد نظر را توصیف کنید ، و هوش مصنوعی مسئول ایجاد آن است.

پس از ایجاد حساب خود ، یک جعبه متن بزرگ را روی صفحه مشاهده خواهید کرد. این جایی است که می توانید توضیحی از تصویری که می خواهید بسازید بنویسید حداکثر 400 نویسه.

سعی کنید تا حد امکان دقیق باشید و روی “تولید” کلیک کنید. از آن به بعد, Dall-E 2 چهار تصویر ایجاد می کند بر اساس متن شما. در صورت پیام خطا ، می توانید دوباره امتحان کنید.

Dall E 2 آموزش 2 تولید

در صورت تمایل به “سریع” خود را هر چند بار که لازم است ویرایش کنید برای بهبود نتیجه. با این حال ، به خاطر داشته باشید که هر نسل جدید تصویر برای شما اعتبار خواهد داشت.

اگر یکی از چهار تصویر تولید شده برای شما مناسب است ، روی آن کلیک کنید. پس می توانید با کلیک روی فلش آن را بارگیری کنید واقع در بالا سمت راست تصویر. همچنین می توان با کلیک بر روی دکمه “ویرایش” ، با ابزارهایی مانند پاک کننده یا وارد کردن تصاویر ، ویرایش تصویر را ویرایش کرد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید “تغییرات” جایگزین تصویر ایجاد کنید.

نحوه اصلاح یک تصویر موجود با Dall-E 2 ?

نسخه تصویر Dall E 2

راه دیگر برای استفاده از Dall-E 2 این است که یک تصویر را از رایانه خود بارگیری کنید یا تلفن هوشمند شما ، برای اصلاح آن. در زیر جعبه متن ، پیوندی برای بارگیری آن پیدا خواهید کرد.

تصویر به طور خودکار در مربع عبور می کند. پس از بارگیری ، می توانید Dall-E 2 را ترک کنید تغییرات خود را ایجاد کنید یا تصویر را همانطور که می خواهید ویرایش کنید.

Dall E 2 تغییرات تصویر

Dall-E 2 از پیشینه برای گسترش یک اثر هنری فراتر از چارچوب خود استفاده می کند

عملکرد خروجی ، که اخیراً به Dall-E 2 اضافه شده است ، اجازه می دهد برای گسترش تصویری فراتر از مرزهای اصلی خود. می توانید آن را در تصویری ایجاد شده توسط AI یا بر روی تصویری که بارگیری کرده اید ، اعمال کنید.

این ابزار جدید قبلاً در آن استفاده شده است آثار معروف هنری مانند مونا لیزا. هوش مصنوعی عناصر را اضافه می کند ، و نتیجه آن بسیار چشمگیر است.

برای استفاده از این عملکرد ، یک تصویر را تولید یا بارگیری کنید و با کشیدن زاویه ها اندازه آن را کاهش دهید. “سریع” خود را بنویسید ، و Dall-E 2 از اضافه کردن عناصر مراقبت خواهد کرد مورد نظر با استفاده از سبک کار اصلی.

اعتبار خرید Dall E 2

در اصل ، استفاده از Dall-E 2 برای دو ماه اول رایگان بود. با این حال ، در ژوئیه 2022 ، Openai معرفی کرد یک سیستم اعتباری.

این اعتبارات برای تولید هنر بر روی سکو ضروری است. هنگام ثبت نام ، کاربران 50 اعتبار رایگان دریافت می کنند. پس از آن ، آنها در هر ماه 15 اعتبار دریافت کنید.

همچنین می توان اعتبار اضافی را برای آن خریداری کرد قیمت 15 دلار برای 115 اعتبار. این مبلغ به شما امکان می دهد تقریباً 460 تصویر را با فرمت 1024 × 1024 پیکسل تولید کنید. توجه داشته باشید که هنرمندان می توانند در این آدرس نرخ کمتری درخواست کنند.

وجود دارد گزینه های رایگان به Dall-E 2, مانند منبع باز پایدار هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر بدون سانسور. شما همچنین می توانید از ابزار Dall-e Mini استفاده کنید ، که اکنون به دنبال شکایات OpenAi به Craiyon تغییر نام داده است ، اما این ابزار ارائه عملکرد بسیار محدودتر.

نحوه حذف واتارک Dall-E 2 ?

dall e 2 watmark

تصاویر تولید شده با Dall-E 2 به راحتی قابل تشخیص هستند. آنها حاوی امضای شبیه هستند خطی از مربع های رنگی واقع در پایین سمت راست تصویر.

با این حال ، قوانین Dall-E 2 مجاز به حذف این علامت آب است. این حذف در واقع برای بیشتر موارد استفاده تجاری ضروری است. شما می توانید این امضا را خیلی راحت با آن پس بگیرید هر برنامه ویرایش تصویر مانند فتوشاپ.

همچنین ممکن است تصویر را مستقیماً بدون علامت بارگیری بارگیری کنید. در رایانه شخصی ، روی تصویر راست کلیک کنید ، گزینه “بازرسی” را انتخاب کنید و به دنبال URL Windows باشید.خالص. پیوند تصویر را کپی کرده و آن را باز کنید. باید بدون آرم ظاهر شود. در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی ، می توانید تصویر را در صفحه تولید فشار داده و روی “ذخیره تصویر” کلیک کنید.

محدودیت های Dall-E 2

کیفیت نتیجه Dall-E 2 تا حد زیادی به متن ارائه شده توسط کاربر بستگی دارد. هرچه دقیق تر باشید ، احتمال بدست آوردن نتیجه مطلوب بیشتر است. با این حال ، این سیستم محدودیت های ذاتی خاصی دارد.

به عنوان مثال ، هنوز نیست از نظر ترکیب بسیار صالح است (اگرچه به نظر می رسد با گذشت زمان بهبود می یابد). این بدان معنی است که Dall-E 2 اغلب نتوانسته است چندین شیء یا خاصیت اشیاء مانند شکل ، جهت گیری و رنگ را به طور قابل توجهی ادغام کند.

اما این همه چیز نیست. این برنامه همچنین ممکن است به درستی کار نکند ، حتی با دستورالعمل های ساده (نسبتاً). به عنوان مثال ، اگر برچسب زدن داده ها نادرست است ، می تواند نتایج دروغین تولید می کند, درست مثل کسی که کلمه بد را یاد می گرفت. یا ، هنگامی که او متنی را دریافت می کند که قبلاً یاد نگرفته است ، سعی خواهد کرد نتایج مشابه آنچه را که در طول آموزش دید ، تولید کند ، اما نتایج می تواند خیلی متفاوت باشد.

ما معتقدیم که دیدن توسعه دال با گذشت زمان بسیار هیجان انگیز است و می بینیم که چگونه می توان با استفاده از آنچه که او آموخته است در مناطق جدید اعمال شود.

نگرانی در محدوده دال 2

OpenAi Dall-E 2 را برنامه ریزی کرده است تا او تصاویری از چهره های عمومی و افراد مشهور ایجاد نکند. در حقیقت ، تصاویر حاوی چهره های واقع گرایانه یا افراد واقعی تولید نمی کند. این یک قدم در جهت درست است از استفاده سوء استفاده کننده از برنامه جلوگیری کنید. با این حال ، با توجه به در دسترس بودن برنامه های عمیق کاذب ، بازیگران مخرب می توانند تصویری از دال را بگیرند و چهره شخص دیگری را ادغام کنند.

نقض حق چاپ همچنین می تواند به یک مشکل اساسی تبدیل شود زیرا Dall-E 2 در حال افزایش است. Openai ادعا می کند که کاربران “از تمام حقوق بازاریابی تصاویر ایجاد شده با Dall-E ، از جمله حق چاپ مجدد آنها ، فروش و بازاریابی آنها بهره مند می شوند”. با این حال ، ژنراتورهای هنری توسط IA به کار هنرمندان انسانی بستگی دارد تجزیه و تحلیل ، یادگیری و ایجاد هنر. بنابراین ما نمی توانیم احتمال نقض قوانین مالکیت معنوی را حذف کنیم ، حتی اگر عمدی نباشد.

ممنوعیت ها چیست ?

OpenAi قبل از باز کردن دسترسی به ابزار خود ، اطمینان حاصل کرد که برای جلوگیری از “تعصب و سمیت” تصاویر تولید شده توسط دال ، قوانین سختگیرانه ای را تنظیم می کند. تغییرات به ویژه ایجاد شده است. اینها اجازه می دهند تصاویر “بهتر منعکس کننده تنوع جمعیت جهان” ایجاد کنید اگر ژانر یا گروه قومی در متن “سریع” مشخص نشده است.

علاوه بر این ، دال-E به طور خودکار تصاویر حاوی چهره های واقعی انسان یا شبیه به چهره های عمومی مانند ستاره یا سیاستمداران را رد می کند.

OpenAi اجازه ایجاد تصاویری را نمی دهد که می توانند توهین کنند. در تصاویر خاص که نشان می دهد خودآموز ، نمادهای نفرت انگیز یا اعمال غیرقانونی است. سیستم های نظارت خودکار و مجریان انسانی مسئول محتوای ممنوع سانسور هستند.

پیش از این ، OpenAi هرگونه استفاده تجاری از تصاویر تولید شده توسط Dall-E 2 را ممنوع کرده است. با این حال ، نسخه بتا اکنون اعطا می کند ” حقوق کامل استفاده “برای تصاویر ایجاد شده با سیستم عامل . این به ویژه شامل حق فروش تصاویر یا چاپ آنها برای استفاده از آنها در کالا است.

مشکل دیگر مربوط به این واقعیت است که رفتار Dall-E 2 از نظر ترکیب قابل اعتماد نیست. اگرچه این خیلی جدی نیست ، اما در موارد دیگر می تواند مضر باشد.

آیا باید از دال ترس داشته باشیم ?

به نظر می رسد افتتاح دال 2 منسجم با خط رفتار OpenAi, نام او به معنای واقعی کلمه به معنی ” هوش مصنوعی باز »». همه قادر خواهند بود تا آفرینش هنری را با کمک IA امتحان کنند.

با این حال ، این دموکراتیک سازی همچنین نگرانی هایی را ایجاد می کند. بیایید آن را به یاد بیاوریم Dall-E 2 می تواند تصاویر بسیار واقع بینانه تولید کند, و همچنین به شما امکان می دهد چهره های انسان واقعی را ویرایش کنید. در نتیجه ، مجرمان سایبری می توانند از آن برای ایجاد عمیق یا هویت غصب استفاده کنند.

برخلاف ابزار منبع باز انتشار ، مجوز ایجاد محتوای خشونت آمیز و مستهجن, Dall-E 2 هنوز محدودیت هایی را تحمیل می کند از نظر محتوا.

همانطور که Openai توضیح می دهد ، این حراست ها تنظیم شده و از همان ابتدا و بودند بر اساس استفاده واقعی از این هوش مصنوعی بهبود یافته است. در یک پست وبلاگ ، شرکت مشخص می کند که این پیشرفت ها امکان دسترسی به دسترسی را فراهم می کند.

برای جلوگیری از محتوای ممنوع, Openai نظارت انسانی و خودکار را ترکیب می کند. تلاش برای ایجاد تصاویر از مردم عمومی به طور خودکار مسدود می شود.

به همین ترتیب ، پایگاه داده مورد استفاده برای آموزش Dall-E 2 برای حذف فیلتر شده است محتوای خشونت آمیز ، نفرت انگیز یا جنسی. شرکت توضیح می دهد که ” فیلترها را محکم تر برای رد تلاش برای تولید جنسی ، خشونت یا هر محتوای دیگر که قوانین ما را نقض می کند ، بازگرداند »». تکنیک های جدید تشخیص و واکنش نیز برای جلوگیری از استفاده از ناسالم ایجاد شده است.

با این حال ، علاوه بر ایمنی مربوط به ایمنی, دستیار حق چاپ کپوریت دستیار دال 2. در مواجهه با این مشکل ، گتی ترجیح داد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی بانک تصویر خود را ممنوع کند. بسیاری از هنرمندان و سازندگان نیز می ترسند که حرفه آنها بی فایده شود ..