سر ترموستاتیک متصل هوشمند خود | Danfoss ، سرهای ترموستاتیک یا دریچه های متصل: چیست?

سرهای ترموستاتیک یا دریچه های متصل: چیست

بنابراین دریچه های ترموستاتیک متصل تمام مزایای دریچه های ترموستاتیک و موارد دیگر را به ارمغان می آورند ، همانطور که از طریق نمونه هایی از دریچه های Tado ° و دریچه های Netatmo.

سر ترموستاتیک متصل برای رادیاتور

سرهای ترموستاتیک متصل و خودمختار هوشمند و خودمختار Danfoss Eco ™ و Ally the امکان کنترل هر رادیاتور خانه خود را به راحتی و جداگانه به شما ارائه می دهند.

Danfoss Ally ™ روی ابر کار می کند ، که به شما امکان می دهد شیر ترموستاتیک رادیاتور خود را در هر کجا که هستید کنترل کنید. Danfoss Eco ™ با فناوری بلوتوث کار می کند و به شما امکان می دهد در هنگام خانه کنترل آسان خود را کنترل کنید. اگر ترجیح می دهید سرهای ترموستاتیک خود را به صورت دستی متصل کنید ، چرخ Cous به شما امکان می دهد دمای مورد نظر را انتخاب کنید.

محافظت از داده ها بین تلفن هوشمند شما و Danfoss Eco ™ و Ally ™ سرهای ترموستاتیک متصل هوشمند با بالاترین سطح ایمنی تضمین می شود. ما دائماً اقدامات امنیتی فنی و سازمانی خود را نظارت و بهبود می بخشیم تا زندگی شما آرامتر شود.

خصوصیات و مزایا

خلبانی ساده از هر رادیاتور از طریق یک برنامه اختصاصی نصب شده در تلفن هوشمند شما. اینترنت را برای Ally ™ و از طریق فناوری بلوتوث برای Eco to کار می کند.

تا 30 ٪ پس انداز انرژی با تشکر از راه حل های تنظیم گرمایشی متصل و هوشمند

نویز پایین Eco ™ و Ally ™ Smart Connected Heads < 30 dB

سرهای ترموستاتیک یا دریچه های متصل: چیست ?

سرهای ترموستاتیک و دریچه های متصل

دریچه های ترموستاتیک برای مدت طولانی موجود است و پیر نشده اند ! اما با ورود اتوماسیون منزل و UltraCnonnectivity در زندگی ما ، آنها در نهایت سازگار شدند و تا حدودی متفاوت برای تبدیل شدن به دریچه های متصل ، که به آن سرهای ترموستاتیک متصل نیز گفته می شود ، استفاده کردند ! Selectra همه چیز را به رادیاتور متصل نشان می دهد.

برنامه ترموستات متصل خوب: 20 € ارائه شده است در اکوجوکو
صرفه جویی در مصرف انرژی و نظارت بر مصرف خود

دریچه های ترموستاتیک ، پایه هایی که باید قبل از رادیاتور متصل بدانند

قبل از صحبت در مورد دریچه های متصل ، مهم است تعیین کنید که دریچه های ترموستاتیک چیست – همچنین دریچه های ترموستاتیک نامیده می شود.

شیر آب ترموستاتیک ، چیست ?

رادیاتور متصل ، دریچه های ترموستاتیک ، دریچه نتاتمو ، شیر متصل ، دریچه های ترموستاتیک متصل ، سرهای ترموستاتیک متصل ، شیر تادو

شیر ترموستاتیک یا سر ترموستاتیک اجازه می دهد دمای محیط یک منطقه یا قسمت را بگیرید. با استفاده از آن ، می توانید جریان آب رادیاتور را که به آن وصل شده است تغییر دهید و بنابراین دمای آن.

شیر ترموستاتیک یک عنصر کمکی است که امکان کنترل مستقل از گرمایش شما را فراهم می کند. هرگز, شیر ترموستاتیک نمی تواند دیگ شما را کنترل کند.

بنابراین شیر ترموستاتیک به طور مستقل پارامتر است. این امکان را به شما می دهد تا دمای اتاق را که در آن نصب شده است کنترل کنید. شیرهای ترموستاتیک اجازه می دهد آنچه را که نامیده می شود مولتی : درجه حرارت متفاوت در هر منطقه یا در هر اتاق ، یک به یک قابل کنترل است.

برای عملکرد بهینه شیرهای ترموستاتیک شما – متصل یا نه – آنها نباید از هر چیزی خجالت بکشند. بنابراین از پرده ها ، مبلمان و سایر موارد بالقوه شرم آور مراقب باشید.

دریچه های ترموستاتیک و ترموستات اتاق ، چه تفاوتی برای رادیاتور متصل من ?

شیر آب ترموستاتیک ترموستات اتاق نیستند, به عنوان مثال آنها قادر به خاموش کردن دیگهای شما نیستند. فقط یک ترموستات – متصل یا نه – می تواند به شما امکان دهد.

مکاتبات نشانگر فارغ التحصیلان شیر ترموستاتیک در درجه سانتیگراد

موقعیت درجه حرارت
* انجماد
1 12 درجه سانتیگراد
2 16 درجه سانتیگراد
3 20 درجه سانتیگراد
4 24 درجه سانتیگراد
5 دریچه ترموستاتیک باز

معیارهای عمومی برای کلیه دریچه های ترموستاتیک ارائه شده در بالا باید ذکر شود. از نظر کلاسیک ، هر فارغ التحصیلی ، هزینه ای که از 1 به 5 می رود ، به طور معمول اختلاف 4 درجه سانتیگراد را نشان می دهد. از نظر منطقی ، موقعیت 3 بنابراین دمای اتاق ایده آل است: 20 درجه سانتیگراد. رادیاتور متصل و دریچه های متصل این سیستم فارغ التحصیلی معمولی را ناراحت می کنند با این امکان که به شما اجازه می دهد دما را مستقیماً روی سرهای ترموستاتیک متصل انتخاب کنید.

دریچه های متصل یا سرهای ترموستاتیک متصل ، نحوه عملکرد آن ?

اتوماسیون

ترموستات های متصل – اشتراک اطلاعات

شما می خواهید صرفه جویی در انرژی و نظارت بر مصرف خود ? برای یافتن یک راه حل متصل مناسب با SELECTRA تماس بگیرید

تماس رایگان

برنامه ترموستات متصل خوب – 20 یورو ارائه شده در Ecojoko

شما می خواهید صرفه جویی در انرژی و نظارت بر مصرف خود ? دستیار متصل به Ecojoko را برای صرفه جویی در 25 ٪ از برق خود کشف کنید.

دریچه های ترموستاتیک با دریچه های متصل ، که در عملکرد این تجهیزات تغییر کرده است ? آیا اتصال آنها مکانیسم آنها را ناراحت کرد ?

داخل شیرهای ترموستاتیک و دریچه های متصل

اولین چیز اساسی که می دانید این است سرهای ترموستاتیک – متصل یا نه – با انواع رادیاتورهای آب کار کنید, صرف نظر از نوع قدرت دیگ بخار شما: گاز ، روغن سوخت ، چوب ، پمپ حرارتی.

شیرهای ترموستاتیک به طور کلی به شرح زیر ساخته می شوند:

 • سر ترموستاتیک : قابل تحمل است و بنابراین دمای اتاق را ضبط می کند,
 • بدنه شیر : جایی که آب عبور می کند ، که بسته به محل ساقه تعیین شده با اتساع مایع ، باعث کاهش یا افزایش انتشار گرما رادیاتور شما می شود.

دریچه های متصل این کار را با:

 • از سنسورهای فوق العاده توسعه یافته توسعه یافته اند در سر ترموستاتیک: البته قابل تحمل است ، اما همچنین اغلب رطوبت و نور را ضبط می کند,
 • بدنه شیر به همان سیستم چرخش مجهز است ، دیگر برای تنظیم فارغ التحصیلی بلکه دما را مستقیماً با چرخش تنظیم کنید,
 • آ پل اینترنت در یک کیت استارت ارائه شده است برای برقراری ارتباط دریچه خود در ارتباط با اینترنت از راه دور از طریق روتر,
 • آ برنامه تلفن همراه برای اتصال و کنترل دریچه های متصل خود در زمان واقعی و در فاصله.

تعدادی از رادیاتورهای آب گرم مدرن اکنون از بدنه شیر ترموستاتیک از قبل مجهز شده اند. به تدریج ، تولید کنندگان الزامات رادیاتور متصل را پیش بینی می کنند.

بیایید شیر متصل را جدا کنیم

رادیاتور متصل ، دریچه های ترموستاتیک ، دریچه نتاتمو ، شیر متصل ، دریچه های ترموستاتیک متصل ، سرهای ترموستاتیک متصل ، شیر تادو

در مکانیسم سر ترموستاتیک متصل خیلی پیچیده نیست ، اما درک آن برخی از عناصر اساسی ضروری است. پس از مشخص شدن این اطلاعات ، شیر متصل هیچ راز برای شما نخواهد داشت !

همانطور که در این شیر ترموستاتیک در تصویر مشاهده می شود ، عناصر اصلی عبارتند از:

 1. کاوشگر دما (جیب گاز یا مایع)
 2. دسته تنظیم برای انتخاب دستورالعمل
 3. میله انتقال
 4. بهار فراخوان
 5. شیر تنظیم

بنابراین عناصر اصلی یک شیر متصل مانند یک شیر ترموستاتیک است که در بالا ارائه شده است: کاوشگر دما ، که به آن لامپ ترموستاتیک نیز گفته می شود – جیب معروف سیال یا گاز – ، دسته تنظیم برای انتخاب نقطه تنظیم ، میله انتقال ، بهار فراخوان و شیر تنظیم.

به طور کلی ، سر یک شیر ترموستاتیک متصل نیز به لطف وجود یک ژل مایع A یا یک گاز غیر قابل فشار با SO -CALLED روی رادیاتور آب کار می کند. زیرا بله ، اگر دریچه های ترموستاتیک وصل شوند, سر تنظیم اغلب مکانیکی است. بسته به دمای اتاق ، مایع ، یخبندان یا گاز کم و بیش گسترش می یابد. این تغییرات در اتساع اجازه می دهد تا شیر ترموستاتیک شما کار کند.

رادیاتور متصل ، دریچه های ترموستاتیک ، دریچه نتاتمو ، شیر متصل ، دریچه های ترموستاتیک متصل ، سرهای ترموستاتیک متصل ، شیر تادو

بدنه شیر مجهز به شیر و ساقه ای است که ضد آب را تعیین می کند و مطابق با گسترش سنسور حرکت می کند. این همچنین همان چیزی است که امکان استفاده شخصی را فراهم می کند ، زیرا این آیین نامه مخصوص هر اتاق است ، که به طور کلی از 1 به 5 در مدل های کلاسیک شیرهای ترموستاتیک می رفت. سیستمی که دریچه های متصل دیگر اعمال نمی شود ، که به شما امکان می دهد مستقیماً دما را انتخاب کنید !

به لطف پروب و سنسورها – دما ، رطوبت ، نور – که وضعیت حرارتی اتاق را می گیرد, دریچه های متصل می توانند بین دمای واقعی و تنظیمات شما موافق باشند.

دریچه های ترموستاتیک متصل به راحتی می توانند دریچه های ترموستاتیک قدیمی را جایگزین کرده و یک رادیاتور متصل به شما ارائه دهند ! اگر از رفتن به ترموستات متصل دریغ کنید ، از مشورت با راهنمای عملی ما دریغ نکنید.

دریچه های متصل برای کنترل کامل مصرف شما

بنابراین یک شیر ترموستاتیک اولین عملکرد را دارد: کنترل مصرف انرژی شما. و در مرحله دوم ، امکان تحقق پس انداز قابل توجهی را فراهم می کند. مأموریت هایی که از دریچه های متصل نیز هستند ، همچنین به عنوان سرهای ترموستاتیک متصل نیز نامیده می شوند ، که سعی می کنند حتی بیشتر به آن بروند. اما عملیات برای دستیابی به این پس اندازها اساساً یکسان است: اگر دما کاهش یابد ، دریچه باز می شود ، به طوری که رادیاتور شما گرمایش را افزایش می دهد.

مهم است که قبل از نصب دریچه های متصل ، رادیاتورهای خود را پاک کنید. قبل از آن حتماً آب خانه را قطع کنید. بدون این ، راندمان بهینه شیرهای ترموستاتیک متصل شما تضمین نمی شود. با ارائه رادیاتورها ، به آنها اجازه می دهید تا هنگام احتراق ، جریان آب را به درستی تنظیم کنند.

رادیاتور متصل ، دریچه های ترموستاتیک ، دریچه نتاتمو ، شیر متصل ، دریچه های ترموستاتیک متصل ، سرهای ترموستاتیک متصل ، شیر تادو

اگر تنظیم شیر ترموستاتیک متصل خود را افزایش دهید ، درجه حرارت افزایش نمی یابد. این به پارامترهای مختلف مرتبط است: اندازه اتاق و رادیاتور و پیکربندی دیگ بخار شما ، بلکه سنسورها و توابع مخصوص مدل شما. شیر و شیرهای ترموستاتیک امکان آزادی عمل کامل را فراهم می آورد.

در صورت افزایش دمای یک اتاق ، به عنوان مثال توسط خورشید که به یک پنجره یا شومینه ای که دیوار را گرم می کند ، برخورد می کند, دریچه های ترموستاتیک متصل به طور خودکار جریان آب را کاهش می دهند از رادیاتور خود و بنابراین درجه حرارت. سرهای ترموستاتیک متصل با سوئیچ ها یکسان نیستند. بنابراین تسویه حساب مورد نظر شیرهای متصل خود و اجازه دادن به کار بدون شما ضروری است.

 • به خاطر سپردن :
 • ترموستات مرکزی خانه باید دیگ بخار را تحریک کند, شیرهای متصل نیست,
 • دریچه های ترموستاتیک متصل هیچ کنترلی بر روی دیگ بخار خود ندارید, برخلاف یک ترموستات متصل,
 • شروع دیگ بخار اجازه می دهد تا آب رادیاتور متصل باشد, و بنابراین خانه خود را با استفاده از دریچه های متصل گرم کنید.

ترموستات و شیرهای ترموستاتیک متصل ، نمونه های تادو ° و Netatmo

شما با شیر آب ترموستاتیک تجهیز می کنید چیز خوبی است ، اما برای رسیدن به پس انداز حتی بیشتر ، ایده آل هنوز هم است استفاده از یک ترموستات متصل را با دریچه های ترموستاتیک نیز متصل کنید.

بنابراین ، بنابراین شما یک رادیاتور متصل واقعی دارید. اقدامات دریچه های متصل و ترموستات های متصل مکمل هستند. دو مثال به شما امکان می دهد درک کنید که چه راهی: دریچه های Tado ° وت دریچه های نتاتمو.

رادیاتور متصل: سرهای ترموستاتیک تادو °

اتوماسیون

ترموستات های متصل – اشتراک اطلاعات

شما می خواهید صرفه جویی در انرژی و نظارت بر مصرف خود ? برای یافتن یک راه حل متصل مناسب با SELECTRA تماس بگیرید

تماس رایگان

برنامه ترموستات متصل خوب – 20 یورو ارائه شده در Ecojoko

شما می خواهید صرفه جویی در انرژی و نظارت بر مصرف خود ? دستیار متصل به Ecojoko را برای صرفه جویی در 25 ٪ از برق خود کشف کنید.

 • دریچه ترموستاتیک هوشمند ، کیت استارت : 199 €
 • دریچه ترموستاتیک هوشمند : 79 €

در سال 2016, Tado ° سرهای ترموستاتیک متصل خود را راه اندازی کرد. بنابراین تولید کننده آلمانی با استفاده از تجهیزات اضافی ، می توان استفاده از ترموستات ترموستات تادو ° را تکمیل کرد. Tado ° به فرمول “رادیاتور متصل” معنی می دهد, با تشکر از ویژگی های دریچه های ترموستاتیک متصل آن Tado ° گزینه های جدید موجود در اینترنت.

همانطور که با ترموستات خود ، Tado ° صفحه نمایش LED را انتخاب کرد تا نشانه های استفاده را ارائه دهد. انقلاب بزرگ از بنابراین این شیرهای تادو ° این هستند که آنها با یکدیگر و از راه دور ارتباط برقرار می کنند. بنابراین ، شما باید آنها را برای اتصال به جعبه اینترنت خود ، از طریق WiFi یا اترنت وصل کنید. یک سیگنال رادیویی توسط این پل صادر می شود ، که اطلاعات را منتقل می کند.

سرهای ترموستاتیک تادو °: چگونه آنها رادیاتور شما را به یک رادیاتور متصل تبدیل می کنند ? آنها به طور خاص می توانند:

 • تشخیص ساکنان خانه,
 • دما را تطبیق دهید بسته به عادات هر یک و همه به لطف جغرافیایی تلفن هوشمند شما. اگر کسی در خانه حضور نداشته باشد ، شیر ترموستاتیک متصل به طور خودکار دما را پایین می آورد و برای بازگشت شما بالا می رود,
 • از راه دور کنترل شده با تشکر از برنامه Tado ° با برنامه های هوشمند ، به خصوص,
 • برقراری ارتباط, حداکثر 25 دریچه متصل توسط Bridge Internet,
 • دمای ایده آل را محاسبه کنید با تشکر از پیش بینی های آب و هوا,
 • ویژگی های خانه را در نظر بگیرید و ساکنان خانه برای گرم کردن هوشمندانه شما.

هر شیر ترموستاتیک متصل Tado ° به لطف باتری ها ، 2 سال استقلال تخمین زده شده است و می تواند به صورت دستی تنظیم شود.

شیرهای متصل Tado ° با Apple Homekit ، Amazon Alexa ، Google Home و دستیار IFTTT سازگار هستند. از رادیاتور متصل استفاده می شود و بنابراین با تمام خانه و تجهیزات شما سازگار است !

رادیاتور متصل: دریچه های ترموستاتیک متصل Netatmo

اتوماسیون

ترموستات های متصل – اشتراک اطلاعات

شما می خواهید صرفه جویی در انرژی و نظارت بر مصرف خود ? برای یافتن یک راه حل متصل مناسب با SELECTRA تماس بگیرید

تماس رایگان

برنامه ترموستات متصل خوب – 20 یورو ارائه شده در Ecojoko

شما می خواهید صرفه جویی در انرژی و نظارت بر مصرف خود ? دستیار متصل به Ecojoko را برای صرفه جویی در 25 ٪ از برق خود کشف کنید.

رادیاتور متصل ، دریچه های ترموستاتیک ، دریچه نتاتمو ، شیر متصل ، دریچه های ترموستاتیک متصل ، سرهای ترموستاتیک متصل ، شیر تادو

 • کیت استارت دریچه متصل به Netatmo برای رادیاتور : 199.99 یورو
 • Netatmo شیر متصل اضافی برای رادیاتور : 79.99 یورو

با تشکر از سرهای ترموستاتیک متصل به Netatmo ، این برند به شما قول می دهد تا 37 ٪ پس انداز انرژی. اولویت آنها: صرفه جویی در هنگام کاهش ردپای کربن شما. آنها مانند شیرهای ترموستاتیک وصل می شوند تا °, گرمایشی و در خانه خود رادیاتورهای مختلف متصل ایجاد کنید تا به طور مستقل مورد استفاده قرار گیرند.

دریچه های Netatmo دارای یک سمت طراحی هستند ، زیرا می توانند در چهار رنگ مختلف شخصی سازی شوند و قابل تعویض باشند. مانند شیرهای Tado ° ، دریچه های Netatmo با باتری کار می کنند و حدود 2 سال طول عمر دارند.

دریچه های Netatmo به شما امکان می دهد دمای اتاق را به صورت زنده تجسم کنید و در صورت لزوم رله را در تنظیم دما بگیرید. عملکرد آنها با ترکیب آن در ترموستات متصل به Netatmo بهینه می شود.

دریچه های Netatmo: چگونه کار می کند ? آنها می توانند:

 • از راه دور کنترل شده با تشکر از برنامه Netatmo من,
 • با یک برنامه مناسب پیکربندی کنید, مساحت منطقه یا اتاق به اتاق,
 • اگر پنجره باز است تشخیص دهید برای خاموش کردن گرمایش,
 • هوشمندانه با تجزیه و تحلیل محیط در طول روز و شب و تنظیم گرمایش بر اساس,
 • لحظه ای بخشی را گرم کنید با افزایش دستی برای افزایش دمای یک اتاق به مدت 3 ساعت,
 • در حالت های مختلف غرفه کنید : حالت شب ، که در هنگام خواب ، حالت راحتی ، حالت اکو یا حتی حالت راحتی ذخیره می شود +.

دریچه های Netatmo برای نصب بسیار آسان است ، جایگزین دریچه های ترموستاتیک قدیمی یا نه.

دریچه های Netatmo با Apple Homekit و Google Home دستیار سازگار هستند.

دریچه های ترموستاتیک متصل و ترموستات متصل: یک شوک دوتایی

رادیاتور متصل ، دریچه های ترموستاتیک ، دریچه نتاتمو ، شیر متصل ، دریچه های ترموستاتیک متصل ، سرهای ترموستاتیک متصل ، شیر تادو

بنابراین دریچه های ترموستاتیک متصل تمام مزایای دریچه های ترموستاتیک و موارد دیگر را به ارمغان می آورند ، همانطور که از طریق نمونه هایی از دریچه های Tado ° و دریچه های Netatmo.

نقش ترکیبی سرهای ترموستاتیک متصل و ترموستاتهای متصل به شما امکان می دهد هرگونه مصرف بیش از حد انرژی را تنظیم و محدود کنید. این هم راحتی و هم قبض شما را بهبود می بخشد ، بنابراین به لطف رادیاتور متصل شما کاهش می یابد. زباله بیشتر یا هزینه های غیر ضروری. اگرچه دریچه های ترموستاتیک ، یا سرهای ترموستاتیک هوشمند ، می توانند به طور مستقل کار کنند ، برای کنترل بهتر گرمایش ، می توانید آنها را با یک ترموستات متصل ارتباط دهید.

در حالی که ترموستات متصل به شما امکان می دهد حداکثر و حداقل درجه حرارت را تنظیم کنید از خانه شما و فعال سازی یا غیرفعال کردن برنامه های خاص ، دریچه های ترموستاتیک متصل به شما امکان می دهند درجه حرارت متفاوتی را برای هر قسمت یا منطقه پراکنده کنید.

در همان اتاق استفاده از یک شیر متصل و یک ترموستات متصل جمع نکنید. تجهیزات می توانند دستورالعمل های متناقض را به طور مداوم ارسال کنند.

رادیاتور متصل ، دریچه های ترموستاتیک ، دریچه نتاتمو ، شیر متصل ، دریچه های ترموستاتیک متصل ، سرهای ترموستاتیک متصل ، شیر تادو

راندمان شیر آب ترموستاتیک به خوبی مشخص شده است. آدی ذکر کردبه لطف این تجهیزات متوسط ​​5 ٪ در قبض انرژی کاهش می یابد. و صرفه جویی در مصرف انرژی به لطف شخصی سازی هزینه های گرمایش 15 ٪ توسط Ademe تخمین زده می شود. بنابراین ، همراه با یک ترموستات متصل و تمام نصب شده ، سرهای ترموستاتیک متصل بسیار مؤثر هستند. پس انداز شما همیشه با تجهیزات اتوماسیون خانگی بالا می رود.

بنابراین دریچه های متصل به دور از لوازم جانبی ساده هستند. آنها یک نقش تعیین کننده دارند و یک مصاحبه واقعی می خواهند. دریچه های ترموستاتیک متصل تنظیم کننده واقعی هستند.

از ترموستات متصل برای خلبانی دیگ بخار شما استفاده می شود ، اگر در یک منطقه بزرگ زندگی می کنید ، تجهیزات دریچه های ترموستاتیک متصل می توانند به سرعت ضروری شوند زیرا به شما امکان می دهد تنظیمات اتاق خود را بر اساس اتاق تنظیم و تطبیق دهید و در نتیجه ، به راحتی به راحتی بدست آورید.

کاهش درجه حرارت در شما می تواند تا 7 ٪ در صورتحساب گرمایش سالانه خود صرفه جویی کند.