بهترین واشنگتن DC VPN (یک آدرس IP DC دریافت کنید) | Expressvpn ، خرید استاندارد nordvpn 12 ماه – – ارسال از طریق ایمیل

استاندارد Nordvpn 12 ماه

وب سایت های خطرناک را مسدود کنید

بهترین سرورهای واشنگتن DC VPN بهترین واشنگتن DC VPN

یک آدرس IP در واشنگتن ، D دریافت کنید.در مقابل., با سرورهای امن ExpressVPN. از مرور خصوصی و بدون محدودیت لذت ببرید. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بهترین برای تو تو.حرف.

نحوه دریافت آدرس IP در واشنگتن دی سی

از بهترین VPN برای واشنگتن ، D استفاده کنید.در مقابل., برای پخش ایمن ورزش و حفظ فعالیت آنلاین خود را خصوصی و ایمن نگه دارید.

مرحله 1

اولین قدم بارگیری D

مرحله 2

یک VPN را بارگیری کنید

برنامه ExpressVPN را بارگیری کنید ، که در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها موجود است.

مرحله 3

مرحله 3 اتصال VPN

به اجاره در واشنگتن ، D وصل شوید.در مقابل.

دلایل استفاده از سرور واشنگتن DC VPN

به محتوای n نگاه کنید

تلویزیون ، فیلم ، ورزش ، اخبار و موارد دیگر را تماشا کنید

ExpressVPN با سرویس های پخش مانند Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO و دیگران کار می کند تا محتوای خود را با سرعت فوق العاده سریع ارائه دهد*. تیم های ورزشی DC مورد علاقه خود را دنبال کنید ، و بدون هیچ گونه کلاهبرداری یا پهنای باند ایمن جریان دهید.

* ExpressVPN یک سرویس VPN است که در نظر گرفته نشده است به عنوان ابزاری برای دور زدن کپی رایت. برای جزئیات بیشتر با شرایط خدمات ExpressVPN و شرایط ارائه دهندگان محتوای خود مشورت کنید.

آدرس IP خود را بسازید: گیاهان گلدان که آدرس IP را پنهان می کنند

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

هیچ کس نیازی به فعالیت آنلاین شما ندارد – حتی ما. به همین دلیل ما سیستم های خود را با دقت طراحی کردیم تا هرگز سیاهههای مربوط به فعالیت یا سیاهههای مربوط به آن را جمع آوری نکنیم. سرورهای VPN ما همچنین مطابق با پلیس حریم خصوصی مستقل ما ، تمام داده ها را با هر راه اندازی مجدد پاک می کنند.

پهنای باند نامحدود - نمادی از

دور زدن ISP پرتاب

یک آدرس IP در واشنگتن ، D دریافت کنید.در مقابل., اکنون اجاره سرور VPN در هر یک از 94 کشور برای انسداد وب سایت ها ، شکست دادن ISP ، و از ناشناس بودن بیشتر به صورت آنلاین لذت می برد.

رمزگذاری اتصال شما: ارقام جایگزین شده توسط کاراکترهای تصادفی روی یک صفحه در زیر نور ، نمادی از رمزگذاری

در Wi-Fi عمومی ایمن باشید

ExpressVPN ترافیک اینترنت خود را در یک تونل رمزگذاری شده که فعالیت شما را از ISP ها و سایر قسمت های سوم پنهان می کند ، حتی در شبکه های ناامن مانند Wi-Fi ، بسته بندی می کند.

استاندارد Nordvpn 12 ماه

مایکروسافت 365 شخصی 12 ماه نسخه + استاندارد Nordvpn 12 ماه

VPN چیست ? یک شبکه خصوصی مجازی داده های خود را از طریق یک تونل ایمن منتقل می کند و در طی فرایند مکان مجازی خود را اصلاح می کند. اکنون Nordvpn بسیار بیشتر از یک VPN ساده است: ما همچنین ابزارهای قدرتمندی برای محافظت از بدافزار ارائه می دهیم.

عملکردهای محافظت از محافظت از Menaces Nordvpn ، پرونده های بارگیری شده شما را به دنبال بدافزار و ردیاب ها ، تبلیغات و وب سایت های خطرناک تجزیه و تحلیل می کند. بدون نظارت یا سانسور در اینترنت حرکت کنید. در شبکه های Wi-Fi ایمن بمانید و از افشای داده های غیر رمزگذاری شده خودداری کنید. همه اینها را با یک کلیک دریافت کنید.

حفاظت از ذهن

عملکرد محافظت از ضد ماسه NordvPN یک مزخرف اضافی در برابر تهدیدهای آنلاین است. پس از فعال شدن ، تبلیغات و ردیاب های مزاحم را مسدود می کند ، URL ها را برای محافظت از وب سایت های خطرناک و بازرسی از پرونده های بارگیری شده برای تشخیص بدافزار تجزیه و تحلیل می کند.

آزادی واقعی را در اینترنت کشف کنید

شما به خارج از کشور تحصیل می کنید یا سفر می کنید ? NordvPN بیش از 5،000 سرور VPN ایمن در 55+ کشور دارد. از یک اتصال سریع و قابل اعتماد در هر کجا که هستید استفاده کنید و به محتوای آنلاین مورد علاقه خود ، حتی در خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

وب سایت های خطرناک را مسدود کنید

قبل از دسترسی به یک وب سایت ، URL ها را به URL ها تجزیه و تحلیل می کند. اگر کسی که در حال بازدید از آن هستید شامل بدافزارها ، ردیاب ها ، نرم افزار جاسوسی یا سایر نرم افزارهای خطرناک است ، محافظت از ضد مین ها به طور خودکار آن را مسدود می کند.

اتصال خود را به شبکه های Wi-Fi ایمن کنید

شبکه های Wi-Fi ، اگر به درستی پیکربندی نشده باشند ، می توانند در برابر دزدی دریایی بسیار آسیب پذیر باشند. nordvpn فعالیت های آنلاین شما را منفی می کند. بنابراین ، حتی اگر شبکه Wi-Fi که به آن وصل می شوید ایمن نیست ، از شما محافظت می شود.

سریعترین VPN روی کره زمین.

NordvPN سرعت و سبکی WireGuard را با تخصص امنیتی داخلی خود برای ایجاد Nordlynx ، سریعترین پروتکل VPN در بازار ترکیب کرده است.

از تبلیغات آزار دهنده خودداری کنید

به محض دسترسی به یک وب سایت ، ویژگی های پیشرفته محافظت از ضد ما فضای تبلیغات را آزار دهنده می کند. بدون هیچ گونه حواس پرتی سایت های مورد علاقه خود را مرور کنید.

مانیتور وب تاریک

عملکرد مانیتور Dark Web Monitor ، وب تاریک را به دنبال شناسه های مرتبط با آدرس ایمیل شما تجزیه و تحلیل می کند و در صورت نتیجه مثبت ، هشدار را برای شما ارسال می کند. به این ترتیب ، می توانید بلافاصله تمام رمزهای عبور خود را تغییر داده و از حساب های خود محافظت کنید قبل از اینکه مجرمان سایبری باعث آسیب شوند.

شبکه مش

حداکثر 60 دستگاه را با عملکرد شبکه NordVPN MESH با خیال راحت وصل کنید. سازماندهی و پیوستن به قطعات LAN مجازی و لذت بردن از بازی های چند نفره با دوستان خود ، هر کجا که باشد. به فایلهای موجود در دستگاههای از راه دور دسترسی پیدا کنید و پروژه هایی را که از طریق سرور وب محلی خود کار می کنید به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اضافی برای افزایش ایمنی

Nordvpn می تواند به ارائه طیف گسترده ای از ویژگی ها برای محافظت از شما در برابر سایبری ها بپردازد. علاوه بر محافظت از ضد مین ها ، Switch Switch به طور خودکار اتصال اینترنت شما را در صورت قطع اتصال VPN شما را مسدود می کند ، بنابراین از داده های شما محافظت می کند. Double VPN در صورت نیاز به سطح بالای امنیت آنلاین به دلیل سانسور دولت و مقررات سختگیرانه در اینترنت مفید است. همچنین در برابر نشت DNS محافظت خواهید شد.

تجدید خودکار امکان پذیر است

خدمات ضروری NordVPN که شما با این کد فعال خواهید شد با اشتراک کار نمی کنند ، یعنی می گویند اگر خدمات را به صورت دستی فعال نکنید ، خدمات پس از مدت مشخص پایان می یابد. اگر می خواهید نوسازی خودکار را فعال کنید ، این ویژگی را در طی فرآیند فعال سازی خدمات ضروری NordVPN انتخاب کنید یا وارد حساب خود شوید ، روی نماد “صورتحساب” کلیک کنید و بخش “اشتراک” را انتخاب کنید.

تجدید خودکار در هر زمان قابل فعال شدن است ، اما بیش از 14 روز قبل از انقضاء خدمات ضروری NordVPN.

هنگامی که تجدید خودکار فعال می شود ، اشتراک خدمات ضروری NordVPN به طور خودکار برای یک دوره اضافی یک سال ، هر سال پس از پایان اشتراک اولیه ، تمدید می شود.

در این حالت ، کاربر پیش از این یک یادآوری صورتحساب دریافت می کند و به طور خودکار 14 روز قبل از تجدید خودکار صورتحساب می شود (یعنی شروع دوره اشتراک آینده). قیمت تجدید اشتراک در این صفحه موجود است: https: // من.شمالی.com/fr/حقوقی/قیمت گذاری/

  1. به https بروید: // من.شمالی.com/فعال کردن/
  2. کد فعال سازی خود را در قسمت اول وارد کنید ، سپس آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید
  3. ایمیل خود را باز کنید و بررسی کنید که آیا تأیید در صندوق ورودی شما است یا خیر
  4. کد تأیید را از ایمیلی که شما احساس می کنیم کپی کرده و آن را در قسمت خود قرار دهید
  5. اگر تازه وارد هستید ، رمز عبوری ایجاد کنید که می توانید برای ورود به برنامه NordVPN خود استفاده کنید. اگر قبلاً رمز عبور دارید ، رمز ورود قدیمی خود را در این زمینه وارد کنید تا وارد شوید
  6. برنامه مورد نظر خود را بارگیری کنید و با استفاده از NordVPN شروع کنید!

Nordvpn استاندارد 12 ماه – نسخه دیجیتال

Nordvpn Standard 12 ماه اکنون در StartSelect ، مکانی برای تهیه بازی ها و کدهای بازی خود ، از هر مکان و هر زمان ، بصورت آنلاین در دسترس است. این محصول با توافق کامل ناشر و همچنین توسعه دهنده به شما ارائه می شود.

چیزی که میبینی رو دوست داری ? به سادگی یک روش پرداخت را انتخاب کنید ، سفارش خود را تکمیل کنید و کد دیجیتالی خود را تقریباً فوراً از طریق ایمیل دریافت کنید. اگر با هر مشکلی روبرو شدید یا سوالی دارید ، خدمات مشتری ما برای کمک به شما آماده است. ما می خواهیم ساده ترین تجربه خرید ممکن را به شما ارائه دهیم تا بتوانید در اسرع وقت بازی کنید !

و اگر از این محصول قدردانی می کنید ، با سایر مطالب ارائه شده توسط ناشر/توسعه دهنده در StarSelect مشورت نکنید.

ماده 4.2 مورد از شرایط عمومی ما در مورد این محصول اعمال می شود.