Decathlon Riverside 500th دوچرخه برقی مرمت شده | Upway ، Decathlon Riverside Test 500 E: تمام یک دوچرخه کوچک جوش خام کمی از فرم کار – دیجیتال

Decathlon Riverside Test 500 E: یک دوچرخه برقی کمی خام

تحویل استاندارد در بلژیک 49 یورو هزینه دارد و 79 یورو را بیان می کند. زمان تحویل بستگی به محل نگهداری دوچرخه دارد: اجازه دهید 2 تا 3 روز کاری برای تحویل اکسپرس و 3 تا 8 روز کاری برای تحویل استاندارد. اگر مایل به خرید دوچرخه باری یا لوازم جانبی هستید ، ممکن است هزینه تحویل متفاوت باشد.
این دوچرخه با لودر ، کلیدهای باتری و کلیه لوازم جانبی اصلی تحویل داده می شود (در عکس ها قابل مشاهده است). دوچرخه شما 99 ٪ مونتاژ شده تحویل داده می شود ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که راهنمای ما را برای استفاده از پدال ها به عقب برگردانید ، دسته های نگهبان را 90 درجه بچرخانید و ساقه را با استفاده از ابزاری که ارائه می دهیم دوباره بچرخانید. ما خوشحال خواهیم شد که در صورت لزوم از طریق گربه به شما کمک کنیم.

Riverside 500E

تحویل استاندارد در بلژیک 49 یورو هزینه دارد و 79 یورو را بیان می کند. زمان تحویل بستگی به محل نگهداری دوچرخه دارد: اجازه دهید 2 تا 3 روز کاری برای تحویل اکسپرس و 3 تا 8 روز کاری برای تحویل استاندارد. اگر مایل به خرید دوچرخه باری یا لوازم جانبی هستید ، ممکن است هزینه تحویل متفاوت باشد.
این دوچرخه با لودر ، کلیدهای باتری و کلیه لوازم جانبی اصلی تحویل داده می شود (در عکس ها قابل مشاهده است). دوچرخه شما 99 ٪ مونتاژ شده تحویل داده می شود ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که راهنمای ما را برای استفاده از پدال ها به عقب برگردانید ، دسته های نگهبان را 90 درجه بچرخانید و ساقه را با استفاده از ابزاری که ارائه می دهیم دوباره بچرخانید. ما خوشحال خواهیم شد که در صورت لزوم از طریق گربه به شما کمک کنیم.

دوچرخه های برقی چگونه بازسازی می شوند?

در بالا ، هر دوچرخه برقی از دست یک مکانیک حرفه ای عبور می کند. مکانیک با بازرسی از 20 نقطه مختلف روی دوچرخه شروع می شود ، سپس به ترمیم و جایگزینی قطعات مکانیکی ادامه می یابد تا بتواند آن را در حد امکان به حالت جدید بازگرداند: لاستیک های جدید ، زنجیره جدید ، خونریزی ترمز. موتور ، باتری و شارژر و تمام اجزای الکترونیکی تشخیص داده می شوند. باتری هنگامی که عمر آن کافی نیست جایگزین می شود.
به طور نهایی ، دوچرخه اضافه می شود ، دوباره بررسی می شود و قبل از آنلاین در وب سایت ما تمیز می شود! برای کسب اطلاعات بیشتر ، به صفحه ما اختصاص داده شده به بازپرداخت Upway مراجعه کنید.

چه روش های پرداخت را می پذیرید? آیا امکان پرداخت در نصب وجود دارد؟?

شما می توانید با کارت اعتباری در یک یا چند نصب ، رایگان پرداخت کنید. لطفاً بررسی کنید که کارت اعتباری شما محدود برای عشق به دوچرخه است. ما همچنین پرداخت توسط Bancontact را می پذیریم.
اگر محدودیت کارت شما کافی نیست ، می توانید از طریق شریک زندگی ما ALMA ، 2 ، 3 ، 4 یا 10 نصب را به صورت رایگان پرداخت کنید ، یا از طریق شریک ما مولی ، انتقال بانکی جداگانه را انتخاب کنید. بعد از خرید به طور خودکار به شما احساس می شود.

ضمانت بالایی یک ساله چگونه کار می کند?

ضمانت یک ساله ما قاب ، باتری ، موتور و الکترونیک دوچرخه شما را پوشش می دهد. اگر در دوازده ماه اول با هر یک از این مؤلفه ها مشکلی را تجربه کنید ، ما از تعمیر دوچرخه برقی شما مراقبت خواهیم کرد تا بتوانید در اسرع وقت دوباره به جاده برگردید.
ما شما را به یکی از بسیاری از مغازه های دوچرخه شریک خود در نزدیکی شما هدایت خواهیم کرد یا در صورت لزوم ترتیب می دهیم که دوچرخه دوباره باشد.
وقتی دوچرخه خود را خریداری می کنید ، می توانید از آن در برابر سرقت و شکستگی محافظت کنید (تصادف ، خرابکاری. ) ، بنابراین می توانید با آرامش کامل سوار شوید.

اگر راضی نباشم ، می توانم دوچرخه را برگردانم?

بله ، ما کاملاً می فهمیم که یک دوچرخه خریداری شده ممکن است نیازهای شما را دنبال نکند. در این حالت ، ما خوشحال خواهیم شد که دوچرخه را 14 روز پس بگیریم و قیمت خرید خود را بازپرداخت ، هزینه حمل و نقل کمتر. هزینه حمل و نقل 69 €.
برای بازگشت ، دوچرخه شما باید به روشی معقول (مسافت کمتر از 50 کیلومتر) استفاده شده باشد و باید در شرایطی باشد که در آن دریافت می کنید. کمک مالی فراموش کنید که جعبه مقوایی اصلی را برای تسهیل در بازگشت دوچرخه خود نگه دارید.

Decathlon Riverside Test 500 E: یک دوچرخه برقی کمی خام

یادداشت نوشتن: 3 از 5

با دوچرخه خوب و حلال که اوست ، Riverside 500 E قصد دارد هم در جاده و هم در مسیرهای پیاده روی سوار شود. نه دوچرخه کوهستانی و نه دوچرخه جاده ای ، او به جای خروج ورزشی ، پیاده روی خانوادگی را هدف قرار می دهد.

ارائه

Riverside 500 E of Decathlon یک دوچرخه با کمک الکتریکی همه کاره است که برای یک عمل تایپ شده نسبتاً اوقات فراغت در نظر گرفته شده است ، اما همچنین قادر به تبدیل شدن به یک دوچرخه ابزار است. سپس مجهز به یک گلدان و یک قفسه چمدان خواهد بود ، دوچرخه که فقط به یک عصا و یک سیستم روشنایی اساسی مجهز شده است.

بر اساس Riverside 500 که خطوط اصلی طراحی و هندسه آن در نظر گرفته می شود ، این نسخه برقی با این وجود از یک قاب مناسب برای پشتیبانی از باتری روی لوله مورب خود استفاده می کند. از نظر منطقی سنگین تر است و به اندازه M به 22.7 کیلوگرم می رسد ، در برابر 14.1 کیلوگرم برای نسخه عضلات.

Riverside 500 E با نرخ 1249 یورو به بازار عرضه می شود و در 4 اندازه (S ، M ، L و XL) برای دوچرخه سواران اندازه گیری بین 1.5 متر تا 2.01 متر ارائه می شود.

یادداشت نوشتن: 3 از 5

راحتی و ارگونومی

بدون تلاش برای رسیدن به راحتی یک دوچرخه شهری ، 500 رودخانه E با هدف داشتن یک موقعیت رانندگی آرامش بخش تر از دوچرخه کوهستان است. هندسه قاب آن به گونه ای طراحی شده است که از اینکه بیش از حد به سمت دسته های دستگیره کاشی شود ، جلوگیری می شود. یک چوب لباسی نیمه پرورش یافته با دستگیره های ارگونومیک به حفظ موقعیت نسبتاً آرامش بخش کمک می کند.

البته این یک دوچرخه هلندی نیست که موقعیت رانندگی کاملاً صافی را ارائه دهد ، اما دوچرخه سواران گاه به گاه دوچرخه آسان را در آنجا پیدا می کنند و در پیاده روی بیش از حد خسته نمی شوند.

ما نمی توانیم بگوییم که 500 رودخانه E یک دوچرخه راحت است. بسیار سفت و سخت ، ارتعاشات منتقل شده به چارچوب آلومینیوم آن را فیلتر نمی کند. چنگال حلق آویز آن زیاد تغییر نمی کند و عمدتاً برای جمع آوری توخالها و برجستگی ها استفاده می شود.

با این حال ، با دوچرخه ، بخش عمده ای از کار تصفیه توسط لاستیک های آن ارائه می شود. با ابعاد 700 40 درجه سانتیگراد ، لاستیک های CST که این 500 E را مجهز می کنند متأسفانه در این سطح کمک بزرگی نیستند. اگر بخواهید کمی آسایش به دست آورید و رفتار دوچرخه را در مسیرها بهبود بخشید ، لاستیک های وسیع تری را برای فشار کمتری انتخاب خواهیم کرد.

برای حفظ خلفی ما ، این رودخانه مجهز به زین خانه Btwin Ergofit Trekking 500 است که پذیرش رضایت بخش را ارائه می دهد. با این حال ، این معجزه ایجاد نمی کند ، با این حال ، روی پوشش های تخریب شده و بنابراین ما توصیه می کنیم اگر می خواهید از یک کوسن واقعی لذت ببرید ، صندلی صندلی را با میله معلق جایگزین کنید.

از نظر تجهیزات ، 500 رودخانه E ساخته شده در حداقل خدمات. بدون گلدان و حتی قفسه های چمدان کمتر ، اما هنوز یک عصا در پدال ها ثابت شده است و ثبات خوبی دارد. Decathlon با این وجود ایده خوبی برای ارائه یک تنظیم کننده در وب سایت خود دارد تا بتواند دوچرخه خود را با لوازم جانبی سازگار خاص سفارش دهد. متأسفانه اینها نصب خواهند شد و بنابراین لازم است خودتان این کار را انجام دهید یا برای این کار یک سرویس را پرداخت کنید.

به منظور رعایت مقررات ، دکاتلون با دوچرخه خود روشنایی جلو و عقب را فراهم می کند ، اما اینها احتیاط آور هستند و فقط برای اشاره به حضور دوچرخه در جاده کمک می کنند. بهتر است برنامه ریزی برای تغییر حداقل فانوس دریایی برای سوار شدن از شب در خارج از تجمع.

یادداشت نوشتن: 3 از 5

هدایت

Riverside 500 E علی رغم موقعیت راه اندازی خود ، رفتار پویا افتخارآمیز را نشان می دهد. کاملاً چابک ، به خوبی متعادل است و از اضافه وزن برق بیش از حد رنج نمی برد. ما البته تقریباً 23 کیلوگرم او را احساس می کنیم ، اما تصور دوچرخه دست و پا چلفتی را نداریم.

بهتر است بتوانید به کمک های الکتریکی خود ، که در اینجا توسط یک موتور در قطب چرخ عقب قرار دارد ، حساب کنید و نه توسط یک موتور مرتبط با میل لنگ ، محدودیت های قیمت تعهد می کند – دوچرخه های موتور مرکزی به طور کلی در بیشتر مورد مذاکره قرار می گیرند بیش از 1500 یورو. این موتور قدرت 250 وات و گشتاور 42 نانومتر را ارائه می دهد که نتوانست ما را با زحمت در بالای بزرگترین صعودها منجنیق کند ، هنوز هم به اندازه کافی برای صعود بدون رنج بیش از حد ارائه می دهد. اگرچه او شنیده می شود ، اما او به اندازه کافی باهوش باقی می ماند تا پیاده روی در حومه شهر را مختل نکند و اگر در وسط ترافیک خودرو رانندگی کنیم فراموش می شود.

بر خلاف برخی از VAE های سطح ورودی که فقط از یک سنسور چرخش استفاده می کنند تا مشخص شود که چه موقع کمک باید شروع شود – و بنابراین هیچ پیشرفتی ارائه نمی دهد (همه یا هیچ نوع کمک از نوع) – Riverside 500 E از یک سنسور گشتاور استفاده می کند که امکان اندازه گیری نیروی اعمال شده در آن را دارد سطح محور میل لنگ. بنابراین ، کمک الکتریکی متناسب با نیروی پدال سازی کاربر است ، که امکان پدال طبیعی تر را فراهم می کند – بدون اینکه به طبیعی و پاسخگو بودن یک سیستم موتور مرکزی برسد. بنابراین 3 سطح کمک باعث می شود که چه تلاشی را که می خواهیم ارائه دهیم انتخاب کنیم ، که به طور خاص به یک سطح 1 یا 2 اجازه می دهد تا روی ظرف و سطح 3 برای بزرگترین صعودها بچرخند ، به عنوان مثال.

تغییر حالت با دکمه های “بیشتر” و “کمتر” رایانه روی تخته انجام می شود. ما از نظر ارگونومی بهتر دیده ایم ، اما این دکمه ها با انتهای انگشت شست سمت چپ نسبتاً در دسترس هستند.

با این حال ، ما از عدم شیرینی کمک پشیمان هستیم ، موتور به طور ناگهانی شروع به کار می کند ، از جمله با سرعت کم. بدون خطرناک بودن ، این رفتار تا حدودی به انعطاف پذیری پدال زدن آسیب می رساند. این به دلیل چسبندگی متوسط ​​لاستیک ها ، هنگام رانندگی در مسیرهای مرطوب ، به چیزها کمک نمی کند.

از طرف انتقال ، رودخانه از اجزای سطح ورودی راضی است. اگرچه معابر دنده فاقد شیرینی و پاسخگویی است ، اما سیستم هنوز به درستی واکنش نشان می دهد و ما برای استفاده با مشکلی روبرو نشده ایم. ما به خصوص از ساحل توسعه مناسب که توسط کاست 8 قابل استفاده از 11 تا 34 دندان مرتبط با یک سینی 36 دندان ارائه شده قدردانی می کنیم. بدین ترتیب کوچکترین دنده امکان غلبه بر صعودهای خوب را با کمک کمک فراهم می کند ، در حالی که بزرگترین پیشنهاد به اندازه کافی برای رسیدن به 40 کیلومتر در ساعت به سمت سراشیبی بدون آنکه سنگ زنی زیاد باشد.

یادداشت نوشتن: 3 از 5

وقتی زمان ترمز فرا رسید ، می توانید بر اساس کالیپرهای پیستون دوتایی و دیسک های 160 میلی متر در پشت و در عقب روی یک سیستم هیدرولیک Tektro TKD حساب کنید. اهرم های ترمز آلومینیومی اساسی هستند ، گاز گرفتن و استقامت عالی نیست و لاستیک های شیب دار به طور صریح به ورزش کمک نمی کنند ، اما این برای اطمینان از ترمز ایمن در کمی حدود 4 متر ، در شرایط اضطراری در خاک خشک کافی است.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

خودمانی

باتری Riverside 500 E با ارائه تصور از اشغال عملاً کل طول لوله مورب ، فقط ظرفیت نسبتاً کلاسیک 418 WH را ارائه می دهد (36 ولت ، 11.6 AH). بنابراین ما از طرف استقلال انتظار نداشتیم – که با استفاده از بالاترین حالت کمک ارزیابی می کنیم.

در حالت 3 بنابراین ، Riverside 500 E برای 53.5 کیلومتر در یک مسیر اصلی جاده با 652 متر افزایش ارتفاع به ما کمک کرد. عملکردی عالی برای چنین ظرفیت باتری که می تواند به حساب پیشرفت کمک و شخصیت بسیار نورد دوچرخه در جاده (لاستیک های تورم به 4 میله ، بار کل حدود 85 کیلوگرم در دوچرخه) باشد).

هنگامی که زمان شارژ باتری فرا رسید ، می توانید روی یک شارژر 36 ولت تحویل 4 A حساب کنید که به شما امکان می دهد در 3 ساعت 24 دقیقه با انرژی پر کنید. قابل توجه ، تا آنجا که بسیاری از دوچرخه های ورودی دیگر و حتی اواسط رعد و برق (این مورد برای مدل های شهری ELOPS در Decathlon) با یک شارژر 2 A (به طور کلی 2 برابر کندتر) تحویل داده می شود.

Decathlon Riverside 500 E

Decathlon Riverside 500 E

Riverside 500 E Electric VTC مجهز به موتور بدون برس است 250 وات در مرکز چرخ عقب یکپارچه شده است. موتور حداکثر گشتاور دارد 42 نانومتر. با توجه به کمک الکتریکی ، این سرعت فعال است 25 کیلومتر در ساعت. فراتر از این سرعت ، موتور مطابق با قوانین اروپا در مورد دوچرخه های کمک برق (VAE) دیگر کمک نخواهد کرد.

باتری و استقلال Decathlon Riverside 500 E

VTC برقی Riverside 500 E دارای باتری لیتیوم یون 36 ولت 11.6 AH است که ظرفیت انرژی آن را ارائه می دهد 418 ساعت. این باتری با یک سیستم محکم طراحی شده است که ارتعاشات را در هنگام نورد محدود می کند ، بنابراین راحتی و پایداری دستگاه را افزایش می دهد.

با وجود وزن نسبتاً سبک آن 2.82 کیلوگرم, باتری بسته به شرایط استفاده ، حداکثر استقلال 90 کیلومتر را ارائه می دهد. همچنین به عنوان منبع تهیه برای صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه که اطلاعات کلیدی را برای دوچرخه سوار مانند سرعت ، مدت زمان ، مسافت های طی شده و باقی مانده و همچنین حالت کمک انتخاب شده ارائه می دهد. یک دارایی اضافی وجود یک سوکت USB است که می تواند برای شارژ مجدد تلفن هوشمند یا هر دستگاه الکترونیکی دیگر استفاده شود.

قسمت چرخه

Decathlon Riverside 500 E Electric VTC برای تطبیق با طیف وسیعی از دوچرخه سواران طراحی شده است که چهار فریم در دسترس است: S برای دوچرخه سواران از 1.50 متر تا 1.65 متر وزن 21.8 کیلوگرم ، M برای آنهایی که از 1.66 متر تا 1.77 متر وزن 21.9 کیلوگرم و L برای دوچرخه سواران از 1.78 متر تا 1.89 متر وزن 22.0 کیلوگرم و XL برای کسانی که از 1.90 متر تا 2.01 متر هستند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که وزن کل (دوچرخه دوچرخه سواری بیشتر) نباید از 120 کیلوگرم تجاوز کند.

با توجه به قسمت چرخه ، این دوچرخه مجهز به معلق Suntour Suntour NCX SF17 ، قابل تنظیم و مسدود شده ، با محوری آلومینیومی 1/8 و یک خراش منیزیم است سفر 63 میلی متر برای جذب موثر شوک ها.

Riverside 500 E از یک کاست Microshift H081 در 8 سرعت, همراه با یک 36 -WATERSHED و SHABLES از 11 تا 34. کانال KMC Z51 مجهز به اتصال سریع برای تسهیل نگهداری است ، و Derailleur عقب یک Btwin Rd M25 است. کنترلر Derailleur یک Btwin SL759 است و همچنین برای اطمینان از تغییرات سرعت پایدار و قابل اعتماد به یک حلقه ضد تنظیم مجهز شده است.

دوچرخه با زنگ ، روشنایی جلو و عقب ، چرخ و پدال تحویل داده می شود. Porte Baby on Frame فقط برای اندازه های M و L در دسترس است.

بازاریابی و قیمت ها

در فرانسه ، Decathlon Riverside 500 E از 1،299 یورو به استثنای کمک های دولت و محلی به بازار عرضه می شود. تنظیم برای زندگی و قطعات یدکی به مدت دو سال تضمین شده است.