کد تبلیغی Deezer ➽ 25 ٪ کاهش / تأیید شده ، Deezer Premium: موسیقی ، پادکست و لیست پخش نامحدود – SFR

Deezer Premium

3 مزیت استفاده از Deezer

کد تبلیغی Deezer

Deezer یک سکوی فرانسوی است که به گوش دادن به موسیقی نامحدود اختصاص داده شده است. از وب سایت یا برنامه آن ، به بیش از 56 میلیون عنوان دسترسی دارید. لیست های پخش خود را ایجاد کنید ، به لطف عملکرد جریان ، هنرمندان جدیدی را کشف کنید و به موسیقی خود در هر کجا که هستید گوش دهید: یک اتصال اینترنتی همیشه ضروری نیست. با کوپن های کاهش پاریس ، اشتراک خود را در Deezer با قیمت استثنایی مشترک کنید. …

کدهای تبلیغی معتبر Deezer در سپتامبر 2023

برنامه خوب تا 01/01/2025 869 بار فعال شده است
حق بیمه سالانه Deezer: 25 ٪ پس انداز

شرایط را ببینید

برنامه خوب تا 01/01/2025 924 بار فعال شده است
Deezer Premium: 3 ماه ارائه شده 10.99 یورو در ماه

شرایط را ببینید

برنامه خوب تا 01/01/2025 275 بار فعال شده است
خانواده Deezer: 3 ماه پس از آن 17.99 یورو در ماه ارائه شد

شرایط را ببینید

این پیشنهاد به شما امکان دسترسی به یک دوره خدمات خانوادگی 3 ماهه Deezer را می دهد. در پایان دوره آزمایشی رایگان خود ، به طور خودکار در Deezer Famille مشترک خواهید شد و به شما قیمت استاندارد 17.99 یورو در هر ماه تعلق می گیرد ، مگر. این پیشنهاد بدون تعهد است: شما می توانید اشتراک خود را در صورت تمایل خاتمه دهید. این پیشنهاد برای کاربرانی که هرگز از یک دوره آزمایشی رایگان یا ارتقاء Deezer و/یا عدم حضور در حال حاضر یا هرگز مشترک در یک پیشنهاد پرداخت شده Deezer استفاده نکرده اند ، محفوظ است. این پیشنهاد فقط یک بار در هر کاربر معتبر است. این پیشنهاد را نمی توان با هیچ پیشنهاد دیگری ترکیب کرد. برای بهره مندی از این پیشنهاد ، شما باید اطلاعات معتبر بانکی را وارد کنید و نیاز به داشتن یک حساب کاربری یا ایجاد یکی از آنها دارید و شرایط کلی استفاده از این سرویس را می پذیرید (موجود در http: // www.دره.com/حقوقی/CGU).

برنامه خوب تا 01/01/2025 408 بار فعال شده است
دانشجوی Deezer: 3 ماه پس از آن 5.99 یورو در ماه ارائه می شود

شرایط را ببینید

درباره کدهای تبلیغاتی Deezer

4 کد کاهش Deezer این هفته در بخش کدهای تبلیغاتی به شما ارائه می شود:

 1. 4 برنامه خوب Deezer
 2. 0 کد تبلیغی Deezer
 3. 0 پیشنهاد تخفیف برای تحویل سفارش Deezer شما

4 پیشنهاد کاهش Deezer کمتر از 5 روز پیش بررسی شد. حداکثر میزان کاهش 25 ٪ است.

سوالات شما در مورد Deezer

�� از کجا می توان کد تبلیغی Deezer را بدست آورد ?

می توانید با تمام مزایا و تمام تخفیف های لحظه ای در این صفحه مشورت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که انتخاب خود را انجام دهید ! به طور مرتب به سایت ما مراجعه کنید: تیم ما در اسرع وقت پیشنهادات جدیدی را اضافه می کند.

�� نحوه استفاده از کد تبلیغی Deezer ?

برای استفاده از کد خود ، به صفحه اختصاصی بروید. در آنجا یک مکان مرکزی پیدا می کنید که به شما امکان می دهد مستقیماً وارد مجموعه الفبایی شوید. سپس روی کادر اعتبارسنجی کلیک کنید. این همان است ، مزیت شما توسط این سیستم عامل در نظر گرفته می شود !

�� به کوپن های Deezer به آنها پرداخته شده است ?

تخفیف های معتبر در پلتفرم موسیقی برای همه کسانی که مایل به ثبت نام هستند در نظر گرفته شده است. برای اشتراک گذاری ، شما باید کارت پرداخت (کارت اعتباری ، ویزا ، MasterCard ، American Express) یا یک حساب پی پال داشته باشید. همچنین می توانید بدهی مستقیم بانک را انتخاب کنید.

بهترین کدهای کاهش Deezer

کاهش شرح تاریخ پایان
-25 ٪ حق بیمه سالانه Deezer: 25 ٪ پس انداز 01/01/2025
پیشنهاد Deezer Premium: 3 ماه ارائه شده 10.99 یورو در ماه 01/01/2025

صرفه جویی در Deezer

3 مزیت استفاده از Deezer

با Deezer, شما از مزایای بسیاری بهره مند می شوید. در اینجا سه ​​دارایی اصلی این سکوی موسیقی آورده شده است.

اول از همه, Deezer به شما امکان می دهد کتابخانه موسیقی خود را ایجاد کنید. این بدان معنی است که این سیستم عامل قادر است آهنگ های مورد علاقه خود را در حافظه نگه دارد. برای یافتن یک هنرمند ، عنوان یا آلبوم از نوار جستجو استفاده کنید. چندین نتیجه ظاهر می شود. یکی را انتخاب کنید که انتظارات شما را برآورده کند ، سپس روی نماد بیشتر کلیک کنید. می توانید آهنگ را به یکی از لیست های پخش خود اضافه کنید.

همانطور که مطمئناً می دانید ، چندین اشتراک وجود دارد ، از جمله رایگان. حق بیمه ، HIFI و خانواده به شما امکان می دهند عناوین خاصی (یا کل کتابخانه خود) را بارگیری کنید تا بتوانید از آن لذت ببرید حتی وقتی دسترسی به اینترنت ندارید. شما هواپیما را می گیرید و باید داده های تلفن همراه خود را برش دهید ? با Deezer ، شما دیگر مجبور نیستید بدون آهنگ های مورد علاقه خود انجام دهید. شما می توانید به هر کجا که هستید ، به آنها گوش دهید ، به همان اندازه که می خواهید !

سرانجام, این پلتفرم از شما دعوت می کند عناوین جدیدی را که مطابق با سلیقه موسیقی شما هستند ، کشف کنید به لطف عملکرد جریان. دومی یک لیست پخش شخصی و نامحدود برای شما ایجاد می کند. به لطف کوپن های ما در اشتراک خود با بهترین قیمت مشترک شوید و از تمام مزایای پلت فرم موسیقی استفاده کنید.

برنامه Deezer را بارگیری کنید تا موسیقی در جیب خود داشته باشید

Deezer فقط یک وب سایت نیست, این همچنین یک برنامه کاربردی است که در بسیاری از پشتیبانی ها کار می کند : موبایل ، تبلت ، رایانه ، سیستم های صوتی ، دستیاران صوتی ، اشیاء متصل ، تلویزیون ، کنسول بازی و همچنین اتومبیل های خاص. برنامه را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد و به شما امکان می دهد در هر زمان از موسیقی خود لذت ببرید.

همچنین دارای ویژگی های مشابه وب سایت است. بنابراین می توانید آهنگ ها ، هنرمندان ، آلبوم ها ، لیست های پخش یا پادکست ها را جستجو کرده و کتابخانه خود را ایجاد کنید. با برنامه موبایل و رایانه ، عناوین مورد علاقه خود را بارگیری کنید تا در حالت آفلاین به آنها گوش دهید (از اشتراک Premium). شما می خواهید صداهای جدیدی را کشف کنید که می تواند شما را خوشحال کند: به محض اینکه می خواهید در منبع جریان دسترسی پیدا کنید.

این برنامه بدون در نظر گرفتن اشتراک آنها توسط همه کاربران قابل بارگیری است (رایگان ، دانشجو ، حق بیمه ، HIFI یا خانواده). شرایط کاملاً یکسان با موارد وب سایت است. شما می خواهید از تبلیغات خودداری کنید یا به افرادی که برای شما عزیز هستند حساب کنید ? به لطف کوپن های کاهش ما ، فرمول خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که پیشنهادات پلت فرم موسیقی هیچ تعهدی را شامل نمی شود.

آخرین به روزرسانی: 3 ژوئیه 2023

Deezer Premium

بیش از 90 میلیون عنوان ، لیست پخش ، اکتشافات و پادکست ها بسیار ساده است

به عناوین مورد نظر خود ، بدون هیچ تبلیغی گوش دهید و موارد دلخواه خود را بارگیری کنید تا به صورت آفلاین به آنها گوش دهید. از همه دستگاه های خود استفاده کنید.

برای استفاده از پیشنهاد

گزینه Deezer Premium را به سبد خود اضافه کنید
بسته تلفن همراه خود را انتخاب کرده و سبد خود را تأیید کنید
برنامه Deezer را بارگیری کنید و از گزینه خود در تلفن همراه یا تلویزیون لذت ببرید
شما در حال حاضر مشتری SFR از منطقه مشتری خود مشترک هستید

حق بیمه SFR-Deezer

بیش از 90 میلیون عنوان ، لیست پخش ، پادکست و رادیو

مزایای شما

 • بیش از 90 میلیون عنوان
 • هزاران پادکست
 • توصیه های شخصی
 • بدون تبلیغات
 • حالت اتصال خارج
 • کیفیت بالا
 • متن ترانه ها
 • SongCatcher ، شناسایی موسیقی در اطراف شما
 • در تمام دستگاه های شما موجود است

برنامه را بارگیری کنید

دانلود L

دانلود L

شما هم دوست خواهید داشت

خانواده Deezer بیش از 90 میلیون عنوان ، لیست پخش ، پادکست و رادیو
به مدت 4 ماه 17.99 یورو در ماه بدون تعهد

Nextory یکی – کتاب ها ، کمیک ها و کتاب های صوتی یک سرویس کتاب دیجیتالی غنی ، هر لحظه قابل دسترسی است.

Cafeyn یک کاتالوگ مطبوعاتی از جمله مجلات مورد علاقه خود
به جای 10 یورو در ماه بدون تعهد

Deezer Premium:

Deezer Premium با نرخ تبلیغاتی 7 یورو در ماه به مدت 12 ماه. مشروط به شرایط معتبر از 08/22/2023 تا 09/10/2023 و برای مشترکان SFR موبایل رزرو شده است. در پایان پیشنهاد تبلیغاتی خود ، به طور خودکار به اشتراک Deezer Premium تبدیل خواهید شد و با قیمت استاندارد 10.99 یورو در هر ماه صورتحساب می شوید ، مگر اینکه حداقل 48 ساعت قبل از تجدید خودکار اشتراک خود را خاتمه دهید. این پیشنهاد برای کاربرانی که هرگز از پیشنهاد پرداخت Deezer یا هر دوره تبلیغی رایگان ، کل یا جزئی یا دوره آزمایشی در 12 ماه گذشته بهره مند نشده اند ، محفوظ است. این پیشنهاد فقط یک بار توسط کاربر در فرانسه معتبر است و نمی تواند با هیچ پیشنهاد تبلیغاتی Deezer دیگر ترکیب شود. برای بهره مندی از این پیشنهاد ، و شما باید یک حساب کاربری Deezer داشته باشید یا یکی از آنها را ایجاد کنید و شرایط کلی استفاده از این سرویس را بپذیرید (موجود در https: // www.دره.com/حقوقی/CGU).

پیشنهاد اختصاصی Deezer Premium برای مشترکین SFR

Deezer بزرگترین پلت فرم توزیع موسیقی و پادکست فرانسه است. به همین دلیل SFR با او به نیروهای خود می پیوندد تا به مشترکین خود پیشنهاد حق بیمه Deezer را با قیمت ترجیحی ارائه دهد.
سرویس گوش دادن به Deezer Streaming یک تجربه منحصر به فرد را به کاربران خود ارائه می دهد. Deezer Premium کاتالوگ بیش از 50 میلیون عنوان ، لیست پخش ، پادکست و رادیو است. هنرمندان موسیقی مورد علاقه شما باید بدون تبلیغات در جریان و نامحدود به آنها گوش دهند. همچنین به لطف هزاران پادکست موجود در Deezer ، برنامه های رادیویی مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد. Deezer Premium نیز به لطف عملکرد بارگیری به صورت آفلاین استفاده می شود.

Deezer یک کتابخانه واقعی موسیقی و شنوایی است که می توانید همانطور که می بینید مناسب باشد. آلبوم ها ، عناوین ، هنرمندان یا پادکست های مورد علاقه شما در هر زمان در نمایه شما ، نامحدود و بدون تبلیغات در دسترس هستند.

Deezer همچنین خدمات مختلفی است که هنوز هم کیفیت گوش دادن و لذت به اشتراک گذاری موسیقی را بهبود می بخشد. با تشکر از جریان ، Deezer باعث می شود که به موسیقی مورد علاقه خود و همچنین آهنگ های دیگری که دوست دارید گوش دهید ! هزاران لیست پخش نیز برای هر لحظه از روز شما ، برای جوهای جشن یا برای لحظات ساکت تر در دسترس است. با آهنگ گیرنده آهنگ ، عناوین موسیقی هیچ اسرار برای شما ندارند: نام آهنگ های جدیدی را که تازه کشف کرده اید بیاموزید و دوست دارید. سرانجام ، یخ زدن روی کیک ، تعداد بسیار زیادی از عناوین موسیقی موجود در Deezer با اشعار ارائه شده است. با هنرمندان مورد علاقه خود برای کارائوکت های بداهه آواز بخوانید !

پیشنهاد Deezer توسط SFR نیز برای کل خانواده است

SFR همچنین به شما Deezer Famille: Deezer را برای کل خانواده و با قیمت های ترجیحی ارائه می دهد ! همه خدمات Deezer آشکارا در دسترس هستند. 50 میلیون عنوان ، گوش دادن نامحدود و آفلاین ، هزاران پادکست و لیست پخش. پیشنهاد خانواده Deezer همچنین امکان ضرب حساب ها و ارتباطات با سرویس موسیقی جریان نامحدود ما است. بنابراین ، در هر 6 پروفایل مستقل که می توانند در برنامه Deezer ایجاد شوند. 6 پروفایل می تواند به طور همزمان و در تمام پشتیبانی ها وصل شود: تبلت ، تلفن هوشمند ، رایانه ، تلویزیون هوشمند.