Deezer Premium: موسیقی نامحدود به مدت 2 ماه ، Deezer و FNAC Darty Associate خود را می دانند – چه چیزی – خرده فروشی.

Deezer و FNAC Darty دانش خود را مرتبط می کنند

شما می خواهید از تمام موسیقی هایی که در همه جا و هر زمان و بدون محدودیت دوست دارید لذت ببرید ? در اینجا یک برنامه خوب است که شما باید دوست داشته باشید. امکان به دست آوردن 2 ماه رایگان در سرویس موسیقی Deezer Premium و این بدون تعهد !

Deezer Premium: موسیقی نامحدود 2 ماه رایگان

تبلیغات-نماینده -50

شما می خواهید از تمام موسیقی هایی که در همه جا و هر زمان و بدون محدودیت دوست دارید لذت ببرید ? در اینجا یک برنامه خوب است که شما باید دوست داشته باشید. امکان به دست آوردن 2 ماه رایگان در سرویس موسیقی Deezer Premium و این بدون تعهد !

توجه داشته باشید که در حال حاضر ، آمازون همچنین با 3 ماه رایگان ، با تبلیغات نامحدود موسیقی آمازون ، پیشنهادی را در مورد سرویس موسیقی نامحدود خود ارائه می دهد.

فروش فلش Deezer: 2 ماه رایگان

سرویس موسیقی تقاضای فرانسه ، Deezer معروف ، از این سال جدید استفاده می کند تا یک پیشنهاد ویژه به ما ارائه دهد: امکان استفاده از این سرویس به صورت رایگان به مدت 2 ماه و بدون تعهد مدت زمان !

با تشکر از این اشتراک ، می توانید دسترسی پیدا کنید 90 میلیون ها عناوین پخش شده از رایانه ، رایانه لوحی یا موبایل ، بدون هیچ گونه برش تبلیغاتی. شما حتی می توانید از موسیقی خود بدون شبکه لذت ببرید ، به لطف حالت آفلاین با بارگیری قبلی.

بدون تعهد مدت زمان

Deezer 2 ماه ارائه شده است

این پیشنهاد بدون تعهد مدت زمان است ، می توانید آن را در هر زمان از وب سایت Deezer خاتمه دهید. در پایان 2 ماه اشتراک رایگان خود در Deezer Premium ، شما به طور خودکار با نرخ 10.99 یورو در هر ماه گرفته می شود ، مگر اینکه خاتمه آن را انجام دهید ، و حداقل 48 ساعت قبل از تاریخ Butoir.

در حالی که می خواهید ، ضمن دسترسی کامل به سرویس تا پایان برنامه ریزی شده اشتراک خود ، می توانید خاتمه دهید.

این پیشنهاد برای کاربرانی که هرگز از یک دوره آزمایشی رایگان یا ارتقاء Deezer و/یا عدم حضور در حال حاضر بهره مند نشده اند ، یا در حال حاضر در یک پیشنهاد پرداخت شده پرداخت نشده است ، محفوظ است.

اگر می خواهید از این تبلیغات بهره مند شوید ، می توانید با استفاده از دکمه قرار داده شده در زیر مشترک شوید:

وینسنت رامارکس 01/02/2023

Deezer و FNAC Darty دانش خود را مرتبط می کنند

اشتراک Deezer Premium+ برای هرگونه خرید یک محصول صوتی از FNAC یا Darty به مدت 3 ماه رایگان است

در مارس 2017 ، گروه FNAC Darty و پلت فرم پخش موسیقی Deezer یک اتحاد استراتژیک 3 ساله به منظور تقویت موقعیت های مربوطه خود اعلام کردند. امروز ، این دو مارک استقرار مشارکت خود را اعلام می کنند.

از 5 سپتامبر ، مشتریان FNAC و دارت (فروشگاه هایی مانند وب سایت ها) می توانند از آن لذت ببرند رایگان از 3 ماه اشتراک به Deezer Premium+ برای هرگونه خرید یک محصول صوتی (بلندگوها ، کلاه ایمنی. ). حامل های کارت FNAC از همان مزیت بهره مند می شوند.

علاوه بر این ، برای خریداران CD ، وینیل ها و برای اعضای FNAC ، Deezer Premium+ ارائه می شود 1 €/ماه به مدت 3 ماه به جای 9.99 یورو.

بخش دیگری از این اتحاد: اکنون امکان پذیر است پیش از لیست تا 30 ثانیه سی دی و وینیل ارائه شده در FNAC.com با تشکر از ادغام یک پخش کننده صوتی Deezer در برگه های آلبوم.

اعضای FNAC نیز می توانند همزمان کردن به طور خودکار در حساب Deezer آنها خریدهای سی دی و وینیل آنها و تا 5 سال از تاریخ خرید بازیابی کنید. بنابراین ، کل کتابخانه موسیقی FNAC آنها در اکوسیستم Deezer است.

سرانجام ، Omnicality نیاز دارد ، Deezer و FNAC تا پایان سال بیشتر مستقر می شوند 300 پایانه جدید گوش دادن در فروشگاه ها مجهز به یک برنامه خاص Deezer. دومی اجازه می دهد قبل از لیست بندی CD/وینیل های اسکن شده در فروشگاه ها (30 ثانیه) و همچنین توصیه آلبوم های FNAC. این برنامه همچنین می توان در دسترس بودن فوری آلبوم ها در فروشگاه ها یا FNAC را دانست.کم.

برای حمایت از این مشارکت ، یک عملیات ارتباطی گسترده با ظاهر تدریجی a انجام می شود تجارت در رنگ های Deezer در قفسه های صدا و موسیقی شبکه FNAC Darty. این حضور در این زمینه توسط یک دستگاه ارتباطی مهم که 10 هفته در فروشگاه ها طول می کشد پشتیبانی می شود. آ کمپین نمایش ملی با فرمت بزرگ نیز در 12 از بزرگترین شهر فرانسه و همچنین در مراکز خرید و در مترو پاریس مستقر خواهد شد.