Deliveroo: برنامه تحویل غذا در فروشگاه App ، Deliveryoo APK را به صورت رایگان در Android بارگیری کنید

برنامه تحویل

برای سفارش ، می توانید از چه نوع غذایی ترجیح دهید غذا بخورید. شما می توانید بین بسیاری از تخصص ها انتخاب کنید. در میان چیزهای دیگر ، شما به خصوص بین ظروف شرقی ، آن ها کمی تند ، یک ساندویچ ساده یا غذاهای فرانسوی انتخاب خواهید کرد. این لیست بسته به منطقه شما کم و بیش طولانی است. هنگامی که نوع ظرفی را که می خواهید طعم آن را تعیین کنید ، روی منو قرار دهید.

Deliveroo: برنامه تحویل غذا 12+

این اولین و آخرین تجربه من با Deliveroo بود. من تقریباً 50 یورو سفارش دادم که هرگز دریافت نکردم. من 3 بار با خدمات مشتری آنها با چت تماس گرفتم و هر بار که شخص از من خواست که مشکل من را برای آنها توضیح دهد ، به من می گوید منتظر بمانم و منتظر بمانید و سپس او از من بخاطر تماس با چت و ترک چت غیرقابل قبول که هرگز آن را ندیده ام تشکر می کنم . , سپس من دو بار به آنها زنگ زدم ، اولین باری که شخص به من می گوید آویزان شود ، آنها زمان را به من یادآوری می کنند تا با مرد زایمان تماس بگیرم که همیشه انتظار تماس های آنها را دارم ! سپس به یاد آوردم که به من گفته شد که هیچ کاری نمی توان انجام داد و او آدرس ایمیل به من داد. من چندین ایمیل ارسال کرده ام که تاکنون همه چیز بدون جواب مانده است وقتی نوشته شده است “پاسخ در 24 ساعت به شما تحویل داده می شود” MDR ! .
تجربه صریح و ناخوشایند ، خدمات بیشتر مشتری که به نظر می رسد واقعاً هیچ کس را که من به هیچ وجه توصیه نمی کنم. صادقانه بگویم هیچ چیز بهتر از Uber Eats در جایی که خدمات مشتری وجود ندارد مانند این سارقان وجود ندارد.

سفارش

امکان پرداخت با کارت رستوران بلیط خود وجود ندارد

Deliveroisscam ، 11/04/2022

کلاهبرداری

یک بار با استفاده از برنامه ، من بدون فهمیدن اشتراک در اشتراک که بیش از 1 سال بدون دانستن آن گرفته شده بود ، پذیرفتم. به دلایل خوب ، من استفاده از لپ تاپ خود را حذف کرده بودم و برخلاف شیوه های معمول این اشتراک در حساب iCloud من ظاهر نشده است. من به تازگی با خدمات مشتری تماس گرفتم که برای من توضیح داد که من به سادگی با تهیه سفارش اول مشترک شده ام و می توانم خودم را در برنامه ای که حذف کردم غیرفعال کنم. خدمات مشتری ناشناخته و اگر فکر می کنید برنامه را بارگیری کنید ، به راه خود بروید ، Uber Eats یا فقط غذا را به همان اندازه انجام می دهد و بدون توضیحات دیگر صد یورو را پیدا نمی کنید. کاربردی که نباید حذف کرده اید “

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Deliveroo نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از جمله شیوه های برنامه در امور محرمانه بودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

 • خریدها
 • جزئیات تماس
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

 • خریدها
 • اطلاعات مالی
 • محل
 • جزئیات تماس
 • محتوای کاربر
 • تاریخچه تحقیق
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

سازگاری آیفون به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، عرب ، چینی ساده ، چینی سنتی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، هلندی

سن 12+ صحنه های نادر/متوسط ​​مصرف یا مراجعه به الکل ، دخانیات یا مواد مخدر
کپی رایت © 2023 Roofoods Limited

 • وب سایت توسعه دهنده
 • معاونت
 • توافق محرمانه
 • وب سایت توسعه دهنده
 • معاونت
 • توافق محرمانه

بارگیری Deliverooo APK رایگان در Android

شما کمی توخالی دارید یا آشپزخانه خوبی می خواهید ? شما مطمئناً قبلاً دستور داده اید که یک غذای خوب را در خانه یا دفتر تحویل داده اید. تحویل از خانه به خانه چندین سال است که رونق می گیرد ، اما حتی بیشتر از زمان همه گیر Covid 19. Deliveroo یکی از بازیکنان اصلی این زمینه است. علاوه بر رقبای خود ، Uber می خورد و فقط می خورد ، این برند مدتهاست که روی تریبون ظاهر می شود. تمام ویژگی های کاربرد آن را کشف کنید.

بارگیری Deliveroo: تحویل غذا برای Android

(986248 رای) | آشپزخانه و نوشیدنی

نسخه 3.129.0 | Deliverooo Developer | بروزرسانی در تاریخ 05/15/2023

Deliveroo ، چیست ?

یکی از رهبران بازار تحویل خانه در خانه

این یک غول بین المللی در رزرو غذاهای آنلاین است. این سرویس در سال 2013 توسط یک آمریکایی به نام ویل شو تأسیس شده است و پیشنهادات وی تاکنون به رشد خود ادامه داده است. امروز ، کاربرد آن یکی از بیشترین بارگیری در بخش غذا است.

این یکی از محبوب ترین سیستم عامل های تحویل در فرانسه و حتی در جهان است. در سال 2021 ، تقریبا 45 ٪ از فرانسوی ها Deliveroo را به عنوان یکی از بهترین برنامه هایی که برای غذا در خانه مورد استفاده قرار می گیرد ، می دانند. این هزار رستوران شریک زندگی در همه جا مخصوصاً در فرانسه پراکنده است.

یکی از اولین خدمات تحویل بازار

ممکن است فکر کنید که Deliveroo یک برنامه کنترل Livage Food است زیرا در حال حاضر چندین مورد وجود دارد. در واقع ، این اولین مورد در این بخش است که واقعاً سوراخ شده است. این قول می دهد که ظرف 30 دقیقه مسطح ، چه در اتاق خود ، در دفتر و چه در پارک ، ظرف خود را به شما تحویل دهد.

در واقع ، همیشه یک رستوران کوچک یا یک مارک بزرگ در نزدیکی جایی که در آن زمان هستید وجود دارد. علاوه بر این ، با بسیاری از شرکای خود ، این برنامه منوی چاه را نشان می دهد که باعث می شود برخی از رقبای آن سرخ شوند. بنابراین ، خواه پیرو غذاهای فست فود باشید: همبرگر ، پیتزا ، سوشی ، تاکو یا طرفدار معده بالا و مکان های ستاره ای خاص ، در حین اقامت در خانه از لحظه ای از طعم آرام لذت ببرید.

تحویل های اختصاصی

Deliveroo انحصاری برای تحویل ظروف چندین مارک مانند Carrefour ، Sushi Shop یا Picard دارد. برای دومی ، و با توجه به کنترل سکو ، زمان تحویل کمتر از 10 دقیقه است که یک انقلاب در این زمینه است.

چگونه کار می کند ?

به عبارت ساده ، شما یک برنامه تلفن همراه دارید که به شما امکان سفارش می دهد. سپس یک پیک اعلان دریافت می کند و به شما داده می شود. سرانجام ، شما فقط باید از ظرف قدردانی کنید.

سفارش از طریق یک برنامه تلفن همراه

Deliveroo به لطف برنامه موجود در iOS و Android کار می کند. این دقیقاً این جنبه بصری اما عملی است که باعث شده شرکت در آغاز کار خود را از بین ببرد. این مانند نوعی سرور آنلاین است و به شما امکان می دهد ظرف بعدی خود را از طریق لیستی از رستوران های نزدیک خود سفارش دهید. منو ، سیستم رتبه بندی یا مدت زمان تحویل ، همه چیز از طریق تلفن شما و ساده ترین راه ها انجام می شود.

انتخاب خود را دوباره پر کنید

برای سفارش ، می توانید از چه نوع غذایی ترجیح دهید غذا بخورید. شما می توانید بین بسیاری از تخصص ها انتخاب کنید. در میان چیزهای دیگر ، شما به خصوص بین ظروف شرقی ، آن ها کمی تند ، یک ساندویچ ساده یا غذاهای فرانسوی انتخاب خواهید کرد. این لیست بسته به منطقه شما کم و بیش طولانی است. هنگامی که نوع ظرفی را که می خواهید طعم آن را تعیین کنید ، روی منو قرار دهید.

بسته به جایی که خواهید بود ، شما حق دارید که یک امکان چاه داشته باشید. افراد در شهر معمولاً با توجه به تعداد چند ملیتی و تجارت مجاور ، گزینه های بیشتری خواهند داشت. با این حال ، تعداد خوبی از رستوران های خوب در همه جا در فرانسه وجود دارد.

توجه داشته باشید و رستوران های مورد علاقه خود را توصیه کنید

برای کمک به شما در انتخاب ، جدا از اطلاعات مربوط به ظروف مورد نظر ، توسعه دهندگان برنامه نیز یک سیستم رتبه بندی ارائه می دهند. این به عنوان مکانی برای توصیه یا انتقاد عمل خواهد کرد ، مطابق با تجربیات مشتری. علاوه بر این ، مسافتی خواهید داشت که شما را از رستوران جدا می کند و تخمین زمان تحویل.

منتظر تحویل باشید

پس از آماده شدن سفارش ، پرداخت کنید. پیک های اطراف مسئولیت تحویل آن به مقصد شما را بر عهده خواهند گرفت. شما همچنین امکان پیروی از آنلاین ظرف را خواهید داشت. اگر مشتری جدیدی باشید ، هزینه های تحویل طی دو هفته اول رایگان خواهد بود. Ditto اگر در پیشنهاد Deliveroo Plus ، اشتراک ماهانه مشترک هستید. در غیر این صورت ، هزینه ها بسته به مسافتی که شما را از رستوران جدا می کند ، هزینه های 0.49 تا 5.49 یورو در هر مسابقه خواهد بود.

DELIDOOO را بارگیری کنید

اصل با DeliverOoo ساده است. فقط پرونده APK خود را در App Store یا Google Play Store بارگیری کرده و آن را روی دستگاه خود نصب کنید. سپس به مرحله ایجاد حساب بروید. به محض انجام این کار ، باید وارد آدرس خود شوید تا چند دقیقه از خانه خود رستوران ها را پیدا کنید. می توانید از تلفن هوشمند خود سفارش دهید و منتظر تحویل روی مبل یا دسک تاپ خود باشید. بعد از گذشت چند دقیقه ، شما یک اعلان را گزارش می دهید که ظرف شما آماده است. از طریق کارت مینیاتوری روی صفحه نمایش خود ، می توانید تحویل مرد زایمان را دنبال کنید تا اینکه او جلوی درب شما وارد شود.

یک حساب کاربری در Deliveroo ایجاد کنید

برای ایجاد یک حساب کاربری ، فقط از طریق برنامه ثبت نام کنید. برای انجام این کار ، اگر قبلاً انجام نشده است ، آن را نصب کنید. برای تأیید باید آدرس ایمیل و همچنین شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. سپس ، شما فقط باید چند مرحله باقیمانده را که به شما ارائه می شود ، دنبال کنید.

چگونه می توان یک تحویل دهنده در DeliverOO شد

برای اینکه یک مرد تحویل باشید ، جدا از ثبت نام در سایت ، تمام آنچه در ابتدا به آن نیاز خواهید داشت این است:

 • برای داشتن وضعیت حقوقی خود اشتغالی. بنابراین به شماره Siret و همچنین عصاره KBI خود نیاز خواهید داشت.
 • شما همچنین باید تجهیزات خود را تهیه کنید: دوچرخه ، موتور سیکلت یا سایر وسایل حمل و نقل به دنبال کد بزرگراه. در صورت تصمیم به تحویل اسکوتر ، مجوز درخواست می شود.
 • سرانجام ، شما به یک تلفن هوشمند اخیر نیاز خواهید داشت که یا در Android یا iOS کار کند.

موارد جدید در Deliveroo

رستوران خانه : برای کمک به رستوران ها در بهبود گردش مالی خود: در کاربرد آن ، این پلتفرم عادات مصرف کننده را برجسته کرده است تا رستوران ها بتوانند دستور العمل های بیشتری داشته باشند. بنابراین ، این مؤسسات دارای آماری مانند تعداد دفعاتی هستند که مشتری در خانه یا نرخ سفارش تحویل آنلاین می خورد.

همبرگر Velicious برای دوستداران طبیعت : اگر شما یک مدافع سرسخت محیط هستید ، این پیشنهاد برای شما ارائه می شود. در پایان ، شما بسته بندی هایی با احترام به هزینه کربن خواهید داشت زیرا آنها قابل تجزیه قابل تجزیه هستند. اگر وگان ، گیاهخوار هستید یا می خواهید سهم خود را در حفاظت از سیاره ما به ارمغان بیاورید ، همبرگر Velicious را امتحان کنید.

همه شرکای : آیا شرکای تحویل بیشتر و بیشتر هستند. ناگهان ، نوع ظروف که می توانید بخورید نیز افزایش می یابد. تخصص های آفریقایی ، لبنانی ، ژاپنی ، کاسه Poké یا حتی بین همه اینها ، به شما ارائه می شود. برای کنجکاو ، چرا پیشنهاد “رشته فرنگی داغ و کاری سکسی” را امتحان نکنید که جوانه های طعم شما را شروع می کند. این یک همجوشی بین غذاهای هندی و معده تایلند است.

پیشنهادات با توجه به عادات شما : این برنامه عادات مصرف شما را به خاطر می آورد: نوع غذای مورد علاقه یا رستوران های مورد علاقه و اطلاعات بیشتری به شما ارائه می دهد. بنابراین ، اگر عجله داشته باشید ، وقت زیادی را برای انتخاب خود تلف نمی کنید و سریعتر غذا می خورید.

بیشترین برنامه Deliveroo

از جمله مهمترین مزایای برنامه ، اجازه دهید طعم آن را برای رستوران های پررنگ ، بلکه رابط ارگونومیک آن یادداشت کنیم.

خدمات و ظروف با کیفیت : Deliveroo رستوران ها را به غذاهای فست فود ترجیح می دهد و این یک واقعیت است ، حتی اگر در همکاری با غول هایی مانند Macdo یا KFC باشد. ناگهان ، اگر می خواهید از یک غذای نسبتاً معده نسبت به غذاهای آشغال لذت ببرید ، انتخاب این برنامه عاقلانه خواهد بود. نتیجه مستقیم این انتخاب ، قیمتی است که در مقایسه با رقبای خود کمی افزایش می یابد.

رابط بصری : رابط کاربری وی بسیار ساده است. همه گزینه ها به طور مستقیم در صفحه اصلی قابل مشاهده هستند. بنابراین ، هنگامی که به برنامه متصل هستید ، ابتدا توصیه هایی را برای ظروف و رستوران های اطراف خواهید داشت.

برای رستوران ها ، مزیت در ابزارهایی است که در دسترس آنها است. در واقع ، این الگوریتم داده های مشتری را ارائه می دهد. نسخه ها به آنها ارائه می دهند در صورت لزوم به یافتن محل جدید کمک می کنند یا منوها و محدوده قیمت ها را به آنها پیشنهاد می دهند. این قبلاً به خدمات شریک Deliveroo اجازه داده است تا حدود 30 ٪ گردش مالی خود را افزایش دهند.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست