مشترکین آمازون نخست از یک مزیت جدید نسبت به Deliveroo بهره مند می شوند., شما مشترک آمازون Prime هستید? تحویل تحویل ارائه می شود – numerama

شما مشترک آمازون Prime هستید ? تحویل در Deliveroo ارائه می شود

اگر در Amazon Prime مشترک شده اید و اغلب در Deliveroo سفارش می دهید ، اکنون می توانید حساب های Deliveroo و Amazon خود را متصل کنید تا از این مزیت برای یک سال استفاده کنید (فراتر از این دوره ، به طور خودکار مزایای Delivero Plus را از دست خواهید داد). و اگر هنوز در آمازون پرایم مشترک نشده اید ، این مزیت تنها آخرین لیست طولانی است. علاوه بر تحویل شتاب ، اشتراک اصلی به شما امکان دسترسی به بسیاری از خدمات مانند فیلم یا موسیقی نخست را می دهد.

مشترکین آمازون نخست از یک مزیت جدید نسبت به Deliveroo بهره مند می شوند

برای هر سفارش حداقل مبلغ تحویل به همه مشترکین ارائه می شود.

ارسال شده در تاریخ 03/30/2022 در 3:59 بعد از ظهر

پیوند بین تلویزیون و غذا همیشه ملموس بوده است. اما اتحاد که غول تحویل وعده های غذایی و نژادها ، Deliveroo ، با جریان و تجارت الکترونیکی ، آمازون ،. این چهارشنبه ، 30 مارس ، دو غول آمریکایی و انگلیسی از مشارکت برنده رونمایی کردند. به مدت یک سال ، همه مشترکین آمازون نخست آمازون در فرانسه قادر به استفاده از اشتراک Deliverooo Plus برای یک سال خواهند بود. این یکی تحویل رایگان به کسانی که در آن مشترک شده اند ارائه می دهد.

این سرویس ، که چند ماه پیش تنظیم شده است ، معمولاً 35 یورو در سال یا 2.99 یورو در هر ماه صورتحساب می شود. از طرف دیگر ، برای بهره مندی از تحویل رایگان ، باید حداقل سفارش در سبد خود داشته باشید ، یعنی 25 یورو. در وب سایت خود ، آمازون روش دنبال کردن. هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد: شما باید حساب Prime Amazon خود را برای Deliveroo وصل کنید ، سپس این روش به طور خودکار انجام می شود. چه در برنامه و چه در وب سایت ، وضعیت خود را در حال تحول در Deliveroo Plus خواهید دید.

در دراز مدت مشترکین جدید را جذب کنید

اگر این پیشنهاد مربوط به تحویل وعده غذایی در بیش از 26 است.000 رستوران ، تحویل مسابقه نیز به لطف مشارکت با Carrefour ، Monoprix و FranPrix در دسترس است. در بیانیه مطبوعاتی به نقل از LSA, مدیر کل آمازون فرانسه ، Frédéric Duval ، توضیح می دهد: “ما هنوز به دنبال مزایای جدیدی برای اعضای Prime Amazon هستیم و خوشحالیم که این همکاری را با Deliveroo France راه اندازی می کنیم که به آنها امکان می دهد از انتخاب گسترده ای از وعده های غذایی رایگان استفاده کنند.””

در جهت دیگر ، یک ژست نیز برای مشتریانی که مایل به عضویت در پیشنهاد آزمایشی رایگان 30 روز از آمازون نخست هستند ، ساخته شده است. “شما می توانید برای هر بازدید کننده ای که مشترک می شود ، پس از بازدید از سایت خود ، سه یورو کسب کنید.”آمازون مزایای عضویت در Premium را به یاد می آورد ، با تحویل در یک روز کار رایگان در میلیون ها مقاله ، فیلم و سریال اصلی آمازون در جریان فوری ، سرویس اصلی موسیقی آمازون ، دسترسی به ذخیره سازی ایمن و عکس های نامحدود یا امکان وام گرفتن کتابهای کتابخانه وام کیندل. هدف ، برای دو گروه ، جذب مشترکان جدید حق بیمه و اعتیاد به خدمات آنها نیز است.

شما مشترک آمازون Prime هستید ? تحویل در Deliveroo ارائه می شود

یک مرد تحویل تحویل. // منبع: Deliveroo

آمازون به تازگی مزیت جدیدی را به اشتراک اصلی خود اضافه کرده است: Deliveroo Plus. این سرویس به شما امکان می دهد دیگر هزینه های تحویل را از 25 یورو سفارش پرداخت نکنید.

مبلغ 49 یورو در سال (یا 5.99 یورو در هر ماه) ، اشتراک آمازون نخست در حال حاضر به شما امکان می دهد از Deliveroo Plus بدون هزینه اضافی استفاده کنید ، سرویس دیگری که به طور کلی با قیمت 2.99 یورو در ماه پرداخت می شود. این امکان را به شما می دهد تا هزینه های تحویل را از 25 یورو خرید پرداخت نکنید و دسترسی به برخی از پیشنهادات اختصاصی از رستوران های شریک را ارائه می دهد.

اگر در Amazon Prime مشترک شده اید و اغلب در Deliveroo سفارش می دهید ، اکنون می توانید حساب های Deliveroo و Amazon خود را متصل کنید تا از این مزیت برای یک سال استفاده کنید (فراتر از این دوره ، به طور خودکار مزایای Delivero Plus را از دست خواهید داد). و اگر هنوز در آمازون پرایم مشترک نشده اید ، این مزیت تنها آخرین لیست طولانی است. علاوه بر تحویل شتاب ، اشتراک اصلی به شما امکان دسترسی به بسیاری از خدمات مانند فیلم یا موسیقی نخست را می دهد.

Deliveroo Plus

برای درک بهتر پیشنهاد

که دقیقاً Deliveroo Plus را ارائه می دهد ?

پس از مشترک شدن برای Deliveroo Plus ، از طریق Amazon Prime (رایگان) یا از طریق Deliveroo مستقیم (2.99 یورو در هر ماه) ، می توانید بدون پرداخت هزینه های تحویل از 25 یورو خرید سفارش دهید. پیشنهادات اختصاصی برای اعضا نیز بخشی است.

توجه داشته باشید که پس از یک سال ، این پیشنهاد به پایان می رسد و به طور خودکار تمدید نمی شود. مگر اینکه قبلاً مشترکاً از طریق Deliveroo به Deliveroo مستقیم تر بپردازید ، زیرا در صورتی که قبلاً کاربر Deliveroo Plus هستید ، می توانید پیشنهاد آمازون Prime را نیز اتخاذ کنید.

مزایای دیگر آمازون پرایم چیست ?

علاوه بر Deliveroo Plus ، Amazon Prime مزایای بسیاری را برای مشترکان خود ارائه می دهد. علاوه بر تحویل اولویت رایگان در بسیاری از محصولات و تبلیغات منحصر به فرد ، دسترسی به فیلم ها و سریال های ویدیویی ممتاز نیز وجود دارد ، و همچنین آن (محدود به 2 میلیون عنوان) به Amazon Music Prime یا حتی کتابهای الکترونیکی رایگان از طریق Premium Reading. سرانجام ، از طریق Prime Gaming ، بازیکنان می توانند هر ماه برای بسیاری از عناوین از بازی ها و پاداش ها برای بسیاری از عناوین بهبود یابند.

Amazon Prime یک آزمایش 30 روزه رایگان و همچنین یک پیشنهاد دانشجویی با 90 روز محاکمه و اشتراک 24 یورو در سال ارائه می دهد.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.