جزئیات مربوط به چاپگر رنگ Dell 1355cnw | Dell Tunisie ، راهنما: بهترین چاپگرهای جوهر افشان چند منظوره چیست? سپتامبر 2023 – دیجیتال

بهترین چاپگرهای چند منظوره جوهر افشان چیست؟? سپتامبر 2023

با خدمات برای مدت یک سال مداخله در سایت ، روز کاری بعد از تشخیص از راه دور آرام باشید. همچنین می توانید حداکثر 4 سال خدمات اضافی را خریداری کنید.

چاپگر رنگ چند منظوره Dell 1355cnw

سرانجام ، هر آنچه را از یک چاپگر انتظار دارید ، اما با یک قالب جمع و جور تر. از چاپ بی سیم استفاده کنید و از ویژگی های عالی چاپ ، فکس ، کپی و اسکن با چاپگر رنگ Dell چند منظوره بهره مند شوید TM 1355cnw.

  • بهبود بهره وری در دفتر به لطف ویژگی های فکس ، کپی ، اسکن و چاپ در همان دستگاه جمع شده است.
  • فضای کاری خود را بهینه کنید با تشکر از این چاپگر جمع و جور ، که تقریباً در همه جا جای خود را پیدا می کند.
  • ایستادگی کردن با برداشت های رنگارنگ.
  • به دست آوردن در آرامش, دانستن اینکه طبل و واحد ادغام برای ماندگاری کل عمر چاپگر نیازهای نگهداری را کاهش می دهد. *
  • به راحتی وصل شوید دفتر شما به لطف گزینه های شبکه بی سیم و بی سیم یکپارچه. *

آلبوم عکس

امکانات

چاپگر رنگ چند منظوره Dell 1355cnw

چاپ سریع ، کیفیت برجسته

چاپگر قابل اعتماد ، انقلابی و جمع و جور را کشف کنید ، آماده کار سخت برای تجارت خود است. مدل Dell 1355cnw 15 صفحه در دقیقه را در حالت تک رنگ چاپ می کند و 12 صفحه در دقیقه در رنگ (سرعت چاپ واقعی بسته به استفاده متفاوت است) و نیاز به نگهداری کمی دارد ، تا به شما در کسب کارایی کمک کند.

به لطف Color By Dell Technology ، خود را با کیفیت چاپ برتر رفتار کنید و Dell Clear View Technology را هدایت کنید.

به لطف چاپگر 1355cnw خود ، با چاپ های روشن ، به عنوان جمع و جور به عنوان تولیدی ، ایستادگی کنید. از غنای تن به همان اندازه که زندگی به لطف فناوری است ، قدردانی کنید رنگ توسط دل . و مهمتر از همه ، ذهن خود را آرام نگه دارید: با فناوری LED نمای روشن دل , قابلیت اطمینان چاپگر شما تضمین شده است.

خدمات و پشتیبانی فنی که شما سزاوار آن هستید

به لطف اثربخشی پشتیبانی فنی از طریق تلفن ، حداقل زمان عدم تحرک و حداکثر بهره وری را انتخاب کنید.

آرامش خاطر برای تجارت شما

با خدمات برای مدت یک سال مداخله در سایت ، روز کاری بعد از تشخیص از راه دور آرام باشید. همچنین می توانید حداکثر 4 سال خدمات اضافی را خریداری کنید.

از یک مدیریت بدون محدودیت تونر استفاده کنید

سیستم مدیریت تونر تونر تونر سیستم مدیریت تونر به شما هشدار می دهد که سطح تونر پایین باشد و زمان آن رسیده است که یک شارژ سفارش دهید. انتخاب خود را بین یک کارتریج 700 صفحه * یا کارتریج رنگی با تأثیر بالا از 1400 صفحه * و یک کارتریج تونر سیاه با عملکرد بالای 2000 صفحه انجام دهید.

خدماتی که با نیازهای شما سازگار است

با انتخاب گزینه Dell Prosupport با * سرویس در محل پس از تشخیص از راه دور ، به ما کمک کنید تا مدیریت و نگهداری چاپگر خود را ساده کنیم.

بهترین چاپگرهای چند منظوره جوهر افشان چیست؟ ? سپتامبر 2023

چاپگرهای چند منظوره جت جوهر همیشه نمایانگر بخش عمده ای از بازار هستند. کیفیت و سرعت چاپ ، هزینه در صفحه یا حتی کیفیت ساخت و ساز ، نه همه. چاپگرهای Canon Pixma ، چاپگرهای HP یا چاپگرهای اپسون ، بر اساس آزمایشات آزمایشگاهی ما ، در اینجا مدل های مورد علاقه ما هستند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

ما چه آزمایش می کنیم ? اول از همه ، گزینه های مختلف موجود در چاپگر و سهولت در استفاده از آن امکان دستیابی به یک یادداشت ارگونومی را فراهم می کند. سپس جریان ها را با چندین سند استاندارد از روز قبل ، بعد از روشن کردن و حتی در حالت رکتو وسوسها اندازه گیری می کنیم. ما همچنین سرعت عملکرد دستگاه کپی و اسکنر را اندازه می گیریم. کیفیت تصویر با چاپ چندین منظره که در زیر شیشه بزرگنمایی هزینه شده است به منظور تعیین ظرافت چاپ تعیین می شود. وفاداری رنگ نیز با استفاده از کاوشگر اندازه گیری می شود. سرانجام ، ما مصرف چاپگر را در حالت آماده به کار و هنگام چاپ و همچنین سطح صدا آن اندازه گیری می کنیم.