Delorean DMC-12 برای خرید در Autoscout24 ، Delorean Alpha 5 استفاده می شود: چرا این ماشین برقی در صورت انتظار است? CNET فرانسه

Delorean Alpha 5: چرا این ماشین برقی انتظار می رود

تصویر: شرکت موتور Delorean

7 پیشنهاد برای Delorean DMC-12

Delorean DMC-12 Delorean DMC-12 1982 Originell در Roestvrij!

39،041 کیلومتر جعبه دستی 12/1981 بنزین 97 کیلو وات (132 اسب بخار)

تجارت VEMU ب.حرفهای. j. Veenboer • NL-2231 AG Rijnsburg

آیا دوست دارید اگر وسایل نقلیه جدید با جستجوی شما مطابقت داشته باشند به طور خودکار مطلع شوید ?

  1. مالیات بر ارزش افزوده
  2. اطلاعات بیشتری در مورد مصرف سوخت و انتشار CO2 از اتومبیل های جدید در پایگاه داده فنی در وب سایت Febiac در: www پیدا خواهید کرد.بیبی.بودن.
  3. قیمت فروش
  4. لیست بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط سازنده.
  5. قیمت عمومی نهایی شامل تمام هزینه ها و مالیات ها.
  6. مشخصات تولید کننده برای وسایل نقلیه جدید. استقلال الکتریکی وسایل نقلیه استفاده شده بسته به مسافت پیموده شده ، رفتار رانندگی ، سن باتری و حالت بارگذاری می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد.

حالت

Delorean Alpha 5: چرا این ماشین برقی انتظار می رود ?

با تشکر از اسطوره ای از بازگشت به سه گانه آینده ، Delorean DMC-12 کدهای زمان خود را متزلزل کرد. اعلام نسخه برقی با طراحی بسیار جذاب انتظار زیادی را برانگیخته است.

مارک زافاگنی با CNET.کم

ارسال شده در 08/01/2022 در 12:10

Delorean Alpha 5: چرا این ماشین برقی انتظار می رود؟

اگر کمبود GT و اتومبیل های ورزشی برقی وجود نداشته باشد ، اعلام رنسانس DeLorean با مفهوم بسیار جذاب Alpha 5 آن باعث ایجاد شور و شوق عظیم شد. چرا چنین علاقه ای ? بدیهی است که تاریخ برند آمریکایی وجود دارد ، با این که Delorean DMC-12 معروف به لطف بازگشت حماسه A به آینده به فرزندان منتقل شد. علی رغم شکست تجاری ، این کوپه امضا کرد Giugiaro واقعاً پیشگام برای زمان خود بود.

جان Delorean از صنعت خودروسازی ، می دانست که ماشین وی باید با چند عنصر ساده متمایز شود: یک بدنه از جنس استنلس استیل بدون رنگ که هرگز زنگ نمی زند (یک مشکل بزرگ در آن زمان) درهای پروانه ای که کار می کنند ، یک موتور V6 متمرکز شده است. به جای یک V8 بزرگ و لهجه اصلی در امنیت. رویکردی مبتنی بر علائم واضح و طرحی که استیو جابز از آن انکار نکرده است.

Delorean DMC-12 سبکی را که فراتر از خودرو بود ، منتقل کرد. شرکت موتور Delorean

زمان بد Delorean DMC-12

اما Delorean DMC-12 آینده ای نداشت. این هزینه 25000 دلار در زمان راه اندازی ، حدود 85000 دلار امروز است و قیمت فروش آن در سالهای بعد به شدت افزایش یافته است ، در قلب یک اقتصاد آمریکایی که از 10 ٪ تورم رنج می برد. برای اطمینان از اینكه ، DMC-12 به زمانی رسید كه قیمت بنزین جزو بالاترین میزان تا به امروز دیده شده بود ، برای اولین بار از یك دلار گالن.

DMC-12 نیز برای زمان خود یک ماشین نوآورانه بود. شرکت موتور Delorean

صدها نفر اول Delorean آنقدر سریع توسط کارخانه واقع در ایرلند شمالی مونتاژ شدند که یک سایت “به یاد داشته باشید” باید در ایالات متحده ایجاد شود تا قبل از فروش نسخه های اصلی کنترل کیفیت را انجام دهد. DeLorean از تابلوی نقاشی و از یک سرزمین لخت به Dunmurry ، ایرلند ، در تحویل اتومبیل های آزاد شده از یک کارخانه کاملاً جدید در زمان ضبط ، هرگز برابر نیست زیرا هرگز با تولید کننده ماشین سریال برابر نیست. اما به سرعت احساس شد و مطبوعات خودرو سریع به مشکل اشاره کردند.

جان دلوورن از صحنه خود دریغ نکرد. شرکت موتور Delorean

فروش سقوط کرد و شرکت شروع به عدم نقدینگی کرد. در گوشه و کنار ، جان Delorean در قاچاق مواد مخدر برای یافتن پول نقد حل شده است. ویدئویی که در زیر پوشش نشان می دهد که او یک چمدان بزرگ کوکائین را دریافت می کند ، سقوط او را هجوم آورد. سرانجام تبرئه شد ، اما شهرت آن در محافل خودرو و مالی بسیار لکه دار شد. “” شما یک ماشین استفاده شده برای من می خریدید ? “او وقتی که دادگاه را ترک کرد ، تلخ پرسید.

نقص در مونتاژ خودرو و روند اقتصاد آمریکا ، راه اندازی Delorean DMC-12 را تاریک کرده است. وینس استرانو ، © وینس استرانو/کوربیس

چند سال بعد ، DMC-12 به لطف سه گانه در افسانه قرار گرفت بازگشت به آینده, برنده شدن یک خلفی که همیشه بسیار زنده است. در این میراث است که هم با شکوه و هم بحث برانگیز است که New Delorean Alpha5 شروع به تسخیر مردم خواهد کرد.

بازگشت به آینده یک هیئت نجات واقعی برای وراثت Delorean بود. استفان شانکلند/CNET

تصویر: شرکت موتور Delorean

Delorean Rouge: یک نسخه بسیار نادر برای فروش در eBay

کوپه معروف بیش از یک را با رنگ قرمز خود اشتباه می گیرد. سایه ای خاص که او را در حراج با نرخ جذاب به فروش می رساند.

Zapping Auto Moto Essay: Driving Peugeot 2008 Restyled !

یک Delorean قرمز برای فروش – در سراسر کانال ، یک تبلیغ اصلی اتومبیل کوچک ، برجسته شده است ستاره “بازگشت به آینده” با یک لباس مخصوصاً غیرمعمول. نسخه ای منحصر به فرد از DMC Delorean Rouge ، به دور از متفقین بودن ، که صاحب آن امیدوار است ترسیم کند حداقل 32،000 یورو.

حراج ها باز هستند

چه چیزی تعجب همکاران آمریکایی ما از آن نبود ماشین در حال حاضر با پیدا کردن این Red Delorean غیرممکن ، در حال حاضر در فروش در eBay.انگلستان. زیرا ، در اصل ، تمام مدل های کارخانه Dunmurry ، در ایرلند شمالی ، ناخوشایند از قالب ها بیرون آمدند و در معرض چشمان همه قرار گرفتند که آنها بدنه استیل ضدزنگ برس. بنابراین ، فقط وجود خواهد داشت تعداد بسیار کمی از نسخه های رنگ آمیزی شده ، در سراسر جهان ، در میان بیش از 8،500 مونتاژ DMC-12 بین سالهای 1981 و 1983. مطابق با ماشین, زمین قدیمی خوب ما ، در خاک خود ، فقط چهار یا پنج طلای دلخوشی ، زرد ، سیاه و این مدل قرمز مورد نظر را به حساب می آورد.

این نسخه مدرن DeLorean >> + اطلاعات را کشف کنید

یک سوال از سلیقه

اگر این سایه به طرز شگفت انگیزی از یک ایتالیایی زیبا برخوردار باشد ، برخی این حرف را می زننداین یک delorean را نشان می دهد, هر دو تخیل جمعی آن را با سایه خاکستری فیلم رابرت زمکیس به طور جبران ناپذیری مرتبط می کنند. برای توجیه چنین شغلی, ماشین فرضیه را پیش ببرید که این ماشین آسیب می دید ، سپس با هزینه کمتری تعمیر می شد. تا آنجا که به نظر می رسد بسیار پیچیده است ، در صورت ایجاد شوک ، برای یافتن ظاهر اصلی پانل های فولادی برس ، برخی از دارندگان ترجیح می دهند به جای اینکه درگیر هزینه های عالی بدن شوند ، DeLorean خود را در کل خود بازپرداخت می کنند. حتی اگر به معنای کاهش ارزش بازار خود باشد.

تجارت خوب

نمایش داده حدود 32،000 یورو, این Delorean قرمز به دور از رسیدن به رتبه بندی هایی که به طور کلی مشاهده شده است ، دور است. در فرانسه ، یک مدل اصلی برای مقایسه به طور متوسط ​​در برابر 40،000 یورو رد و بدل می شود. فروشنده آن ، واقع در غرب یورکشایر ، در انگلستان ، آن را به عنوان موجود ارائه می دهد در “حالت قابل عبور”, اما در حالت کار ، علی رغم مسافت پیموده شده کم که به آن بالا می رود 10،304 مایل یا حدود 16،582 کیلومتر. توجه داشته باشید که تهویه مطبوع ، قفل مرکزی و ویندوزهای برقی دیگر کار نمی کنند ، هنگامی که درهای نوع پروانه نیاز به “تنظیم” دارند. به طور خلاصه ، لزوماً معامله خوب را احساس نمی کند ، اما این Delorean حداقل این مزیت را دارد که به نظر نمی رسد مانند هیچ کس دیگری. به اندازه کافی برای گرفتن شیرجه ?
اخبار Delorean:
Delorean از “بازگشت به آینده”: یک پروژه جدید در آماده سازی ?
مارتی ، Delorean خودمختار قادر به سوار شدن
بازگشت به آینده: در اینجا New Delorean DMC-12 از سال 2015 [عکس] است