Delta Freebox: با بسته های Netflix ارائه شده چیز جدیدی وجود دارد ، New: Free Now انتخاب بین دو فرمول Netflix را با Delta Freebox ارائه می دهد

New: Free Now انتخاب بین دو فرمول Netflix را با Delta Freebox ارائه می دهد

مشترکین جدید Delta Freebox اکنون می توانند از انتخاب قابل توجهی تر در بسته های Netflix ارائه شده استفاده کنند. در واقع ، اپراتور به تازگی فرمول استاندارد را با میخانه به لیست اضافه کرده است. چه چیزی قبل از ناپدید شدن پیشنهاد ضروری Netflix را آماده می کند ?

Delta Freebox: با بسته های Netflix ارائه شده جدید است

مشترکین جدید Delta Freebox اکنون می توانند از انتخاب قابل توجهی تر در بسته های Netflix ارائه شده استفاده کنند. در واقع ، اپراتور به تازگی فرمول استاندارد را با میخانه به لیست اضافه کرده است. چه چیزی قبل از ناپدید شدن پیشنهاد ضروری Netflix را آماده می کند ?

Freebox Delta Netflix

چندین سال است که رایگان در Delta Delta در پیشنهادات خود در Netflix ارائه می دهد. تاکنون کاربران می توانند سه فرمول جداگانه را انتخاب کنند ، یعنی:

  • Netflix Essential: 1 صفحه نمایش هر دو در تعریف HD ، بدون تعهد اضافی و بدون تعهد
  • Netflix Standard: 2 صفحه نمایش هر دو در تعریف کامل HD ، +4.5 € در هر ماه و بدون تعهد
  • Netflix Premium: 4 صفحه نمایش هر دو در تعریف 4K ، + 9 یورو در هر ماه و بدون تعهد

اکنون و به لطف یک توییت منتشر شده توسط Cremechocos ، ما به تازگی اضافه کردن یک فرمول اضافی را آموخته ایم. در واقع ، مشترکان جدید Delta Freebox اکنون می توانند دیدگاه های خود را در یک پیشنهاد دیگر Netflix بدون هیچ هزینه ای تنظیم کنند: فرمول استاندارد اخیر با میخانه.

Netflix با تبلیغات ، اما برای دو صفحه و Full HD

در نگاه اول ، می توان در مورد علاقه انتخاب این فرمول با تبلیغات تعجب کرد. با این وجود ، فراموش کردن مزایای مختلف ارائه شده است. در واقع ، برای جبران ظاهر میخانه ها در ابتدا ، در طول یا در پایان سریال/فیلم خود ، این پیشنهاد اجازه می دهد برای دسترسی به دو صفحه به طور همزمان ، همه در Full HD و بدون هزینه اضافی.

همانطور که در بالا گفته شد ، Netflix Essential به شما امکان می دهد از یک صفحه نمایش در 720p (بدون تبلیغات) لذت ببرید. در حال حاضر ، مشترکین سابق Delta Freebox هنوز نمی توانند Netflix استاندارد را با میخانه ها انتخاب کنند. با این وجود ، شما باید امیدوار باشید که به زودی اینگونه است. به دلایل خوب ، کاربران مشترک در پیشنهاد استاندارد کلاسیک (که با قیمت 4.5 یورو در هر ماه صورتحساب می شود) می تواند برای صرفه جویی در این فرمول با این فرمول اغوا می شود.

راهی به صورت رایگان برای افزایش حاشیه خود ?

به یاد بیاورید که پیشنهاد استاندارد با میخانه ها در نوامبر 2022 توسط Netflix راه اندازی شد ، در حالی که پلت فرم جریان به تدریج شروع به حذف پیشنهاد اساسی در کشورهای مختلف جهان می کند. این به ویژه در کانادا اتفاق می افتد. به طور واقعی ، این احتمال وجود دارد که نتفلیکس از این فرمول در انتظار ناپدید شدن صریح اشتراک اساسی خواسته باشد تا این فرمول را ادغام کند.

فرضیه دیگر, رایگان می داند که Netflix قصد دارد پیشنهاد اساسی را حذف کند. در حقیقت ، اپراتور زمین را برای آن آماده می کند فقط فرمول استاندارد را با AD به عنوان یک اشتراک رایگان ارائه دهید. نتیجه ، تا تبلیغات نباشد ، کاربران لزوماً مجبور خواهند شد به پیشنهادات استاندارد یا حق بیمه Netflix روی آورید, که هر دو نیاز به پرداخت یک مکمل دارند. چه چیزی حاشیه اپراتور را افزایش می دهد.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

New: Free Now انتخاب بین دو فرمول Netflix را با Delta Freebox ارائه می دهد

New: Free Now انتخاب بین دو فرمول Netflix را با Delta Freebox ارائه می دهد

از ماه مه گذشته ، Free به مشترکان Freebox ، Mini 4K و POP خود اجازه داده است تا با تبلیغات و لذت بردن از آن از طریق بازیکن خود ، در پیشنهاد AVOD Netflix مشترک شوند. این راه حل تاکنون با Delta Freebox ارائه نشده است زیرا دومی قبلاً شامل Netflix Essential است.

اما رایگان این وضعیت را تغییر داده است. از این پس ، هنگام ثبت نام در پیشنهاد Delta Delta ، مشترک این انتخاب را بین نتفلیکس ضروری که امکان دسترسی به سرویس را در صفحه 1 و در HD یا استاندارد نتفلیکس با میخانه, که امکان دسترسی به سرویس در 2 صفحه و به صورت کامل HD را فراهم می کند. فرمول دوم معمولاً با 5.99 یورو صورتحساب می شود ، اما البته بدون هزینه اضافی با اشتراک در Delta Freebox گنجانده شده است. این امکان در حال حاضر فقط به مشترکان جدید Delta Delta ارائه می شود ، هنگام ثبت نام در دومی ، اما می توان تصور کرد که می توان آن را به مشترکان فعلی برای مهاجرت به Netflix Standard با PUB ارائه داد.

به عنوان یک یادآوری ، که نوامبر گذشته در فرانسه راه اندازی شد ، پیشنهاد “ضروری با تبلیغ” ، که اخیراً با نام “استاندارد با میخانه” تغییر نام داده است ، امکان دسترسی به بخش بزرگی از کاتالوگ Netflix را با نرخ مقرون به صرفه تر در ازای مشاهده تبلیغات تبلیغاتی فراهم می کند.