Delta Freebox: Player Devialet بازنشستگی اولیه خود را می گیرد ، Delta Freebox: از فیبر سریع لذت ببرید ، محتوای تلویزیون شامل می شود

دلتا

شما بیش از 80 متر مربع اقامت دارید ? اتصال Wi-Fi خود را در همه جا در خانه گسترش دهید, حتی در دورترین اتاق ها با تکرار پاپ Wi-Fi. عملکردهای هوشمند او به شما امکان می دهد از محل اقامت Wi-Fi با کیفیت در تمام محل های اسکان بهره مند شوید و در همه آرامش حرکت کنید.

Delta Freebox: بازیکن Devialet بازنشستگی اولیه خود را می گیرد

در سال 2018 راه اندازی شد ، Devialet Player از همکاری نزدیک بین شرکت سیستم های صوتی رایگان و معروف فرانسوی مستقر در پاریس به دست آمد. این جعبه تلویزیون انقلابی ، وقف شش بلندگو و الکسا سازگار ، سپس به عنوان یک بازیکن “لوکس” با قیمت 480 یورو ارائه شد.

در ژانویه سال 2022 ، بازیکن Devialet بالاخره برای اجاره در دسترس بود. سپس برای مشترکین جدید Delta Delta با 6.99 یورو در هر ماه عرضه شد و در Multi TV برای 9.99 یورو در هر ماه برای مشترکین Pop و Delta Freebox. امروز ، صدای آزاد مرگ برای این بازیکن ، که هرگز موفق به اغوا کننده نشده است.

انتخاب: Polyer Pop یا Apple TV 4K

اکنون مدتی است (کم و بیش با احتیاط) دور شوید ، پخش کننده Devialet امروز دیگر برای مشترکان رایگان جدید در دسترس نیست. اینها همیشه می توانند از پیشنهاد دلتای Freebox استفاده کنند ، اما بدون جعبه تلویزیونی High -end Devialet را امضا کرد.

درعوض ، مشترکان جدید بین جعبه پلی پاپ ، موجود در اشتراک ، یا مورد Apple TV 4K 128 GB (خرید) ، انتخاب می کنند ، با این حال ، برای پرداخت 2.99 یورو در هر ماه ، بیش از 48 ماه پرداخت می کنند. توجه داشته باشید که Netflix Essential HD نیز در این پیشنهاد گنجانده شده است. پخش کننده Devialet هنوز برای مهاجرت در دسترس است.

پیشنهاد Delta Freebox در حال حاضر با قیمت 39.99 یورو در هر ماه برای یک سال ارائه می شود ، Player TV Pop شامل. اشتراک بدون تعهد است و پس از گذراندن دوره تبلیغاتی دوازده ماه ، قیمت در هر ماه با 49.99 یورو در هر ماه ارزیابی می شود.

شما از Google News استفاده می کنید ? Clubic را دنبال کنید تا چیزی از اخبار فنی از دست ندهید ! اخبار گوگل

برای کشف در ویدئو

در همان موضوع

پاپ یا دلتا-پاپ: مهاجرت ، دوباره برای مشترکین رایگان باز است

سرنخ های رایگان Sows برای تیزر کردن Freebox جدید خود ، نام نهم

صرفه جویی در مصرف انرژی: Freebox بهبود می یابد ، آنها را به روز کنید !

مشترکین رایگان ، اکنون به تلویزیون زنده دسترسی دارید و از مرورگر خود پخش می کنید ! اینجوری

همه چیز افزایش می یابد ، بنابراین وعده های رایگان برای افزایش قیمت آن بر خلاف. همه دیگران

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (20)

والدین من و شخصاً من هرگز تحت تأثیر کیفیت صدا قرار نگرفته ام. نوار صوتی من برای یک قیمت کاملاً شریف بسیار بهتر است و “devialet” نیست
به هر حال یک جعبه خوب باقی می ماند ، حتی اگر مطمئناً خیلی گران باشد.

“Le Player Devialet به صورت رایگان از خدمت خارج می شود” .
صبر کنید ، شما می گویید که خواننده دیگر توسط Delta Freebox شناخته نمی شود ?
بنابراین افرادی که 480 یورو کلاه ایمنی دارند با جعبه ای که دیگر کار نخواهد کرد به پایان می رسد ?
من نسبت به آنچه که آزاد به جهان ISP ها آورده است خوشحالم ، اما !?

نه ، این چیزی نیست که آنها گفتند.

و برای کسانی که از قسمت تلویزیونی و غیره استفاده نمی کنند. و که به 10G علاقه مند هستند ، پیشنهاد دلتا وجود دارد ، همیشه به همان اندازه که در سایت برجسته شده است (در پایین صفحه دلتا ، به رنگ خاکستری روی پس زمینه سیاه …): Delta S Freebox: از فیبر سریعتر لذت ببرید ( 39.99 €/ماه. بدون کاهش)

من سودمندی این جعبه های تلویزیونی را درک نمی کنم
در حالی که برای توسعه برنامه های سازگار با جعبه های Android و تلویزیون های خاص کافی خواهد بود

من حتی علاقه جعبه ها را درک نمی کنم ، کافی است که امکان اجاره یا خرید روتر فیبر و باستا را داشته باشم
رایگان واقعاً آنچه را که در زمینه مورد علاقه بدتر است ، جعبه و رمزگذار تلویزیون که با آن روبرو است اختراع کرد

BHA این ساده است: حداقل 60/70 ٪ از مردم عادی نمی دانند روتر چیست و حتی نحوه پیکربندی آن نیز کمتر است. به همین دلیل جعبه درست کردیم.

من پاپ دارم و پرونده تلویزیون هرگز جعبه آن را ترک نکرده است. من قبلاً یک AppleTV 4K (و یک Shield Pro) داشتم و سرانجام برنامه OQEetV بهترین چیزی است که رایگان است.
نیازی به ایجاد بازیکن نیست. مخصوصاً با تلویزیون های متصل.

دقیقاً این بهترین پیشنهاد است

من برای مدت طولانی از پخش کننده Devialet استفاده کردم … و من به طرز ساده لوحانه اعتقاد داشتم که اشکالات مطرح شده بر روی bugtracker ، حداقل کسانی که به شدت در استفاده تأثیر می گذارند مورد توجه قرار می گیرد.
امروز ، او قطع شده است ..
دستیاران در نهایت خیلی مفید نیستند که همانطور که می خواهند تحریک شوند.
HS کنترل از راه دور را لمس می کند
پشتیبانی فاجعه بار HDMI CEC
من فقط وقتی یک نیاز دقیق دارم ، آن را در شبکه قرار می دهم
خواندن رسانه در NAS Freebox
ضبط برنامه
در استفاده روزانه ، من به Android TV به OQEE رفتم.
آنچه از دست رفته است ضبط محلی یا NAS است.
رابط/ناوبری کمتر کار می کند اما ما سازگار می شویم.
در بدترین حالت ، یک تلویزیون اپل نیز به صورت رایگان وجود دارد که به جایی می کشد.

مدتی از زمانی که Bouygues تلویزیون سامسونگ (خوب برای کمتر از 50 یورو) 4K را ارائه می دهد ، برنامه تلویزیونی آنها روی آن نصب شده است.
در غیر این صورت ، من مدتی است که از Apple TV استفاده می کنم که بسیار کاربردی تر از جعبه های تلویزیون است ..
به طور خلاصه ، جعبه ها از دیدگاه من غرق شده اند ..

پس از آن بستگی دارد ، من یک تلویزیون LG 4K قدیمی دارم ، WebOS را به خصوص NAZ می یابم.
من جعبه 4K SFR کوچک خود را دارم ، این کار را برای کمی که تلویزیون تماشا می کنم انجام می دهد.

شما یک روتر کلاسیک را اجاره می کنید که فقط باید با یک جعبه (که فقط یک روتر است) وصل کنید و پرونده را تنظیم کنید و تلویزیون را از طریق هر روتر از طریق یک برنامه یا چه چیز دیگری می دانم در دسترس قرار دهید

دلتا

یک فیلم یا یک سری تماشا کنید ، تماس های دیدنی خود را انجام دهید ، پرونده های خود را بارگیری کنید ، در شبکه بازی کنید … تمام کاربردهای شما با سرعت کامل ، در همان زمان و بدون وقفه متشکرم فناوری فیبر 10 گرم فوق العاده قدرتمند.

در جریان نزولی

در افزایش نرخ

سریعتر از ADSL

جریان سریع و کندی حتی در ADSL

حتی در ADSL ، با Delta Freebox از A استفاده کنید روان و جریان سریع بدون کندی به لطف ترکیب ADSL و 4G (250 گیگابایت ، کاهش جریان فراتر از آن). این ساده است ، به محض اینکه اتصال شما کند شد ، 4G به طور خودکار برای تقویت اتصال اینترنت شما به دست می آید.

Wi-Fi 6th ، بهترین Wi-Fi.

Delta Freebox اکنون Wi-Fi ششم را برای ارائه به شما ارائه می دهد آخرین نسل Wi-Fi.
این استاندارد جدید کیفیت Wi-Fi شما را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد حتی بدون اتصال شبکه خود ، دستگاه های بیشتری را به هم وصل کنید.
با استفاده از یک نوار فرکانس کوچک جدید ، باند 6GHz ، Wi-Fi ششم همچنین اختلالات ناشی از Wi-Fi همسایه را برای حداکثر راحتی محدود می کند.

از سرعت حداکثر 3 برابر سریعتر از Wi-Fi 5 استفاده کنید !*

تکرار کننده Wi-Fi در صورت درخواست گنجانده شده است.

شما بیش از 80 متر مربع اقامت دارید ? اتصال Wi-Fi خود را در همه جا در خانه گسترش دهید, حتی در دورترین اتاق ها با تکرار پاپ Wi-Fi. عملکردهای هوشمند او به شما امکان می دهد از محل اقامت Wi-Fi با کیفیت در تمام محل های اسکان بهره مند شوید و در همه آرامش حرکت کنید.

بگذارید او تنها مستقر شود : نصب به صورت خودکار است ، فقط آن را وصل کنید و آماده استفاده است !

برنامه اتصال Freebox

وضعیت تجهیزات تجهیزات رایگان خود را بررسی کنید.

با استفاده از برنامه Freebox Connect ، وضعیت تجهیزات Freebox خود را کنترل کنید و شبکه خود را با یک نگاه مدیریت کنید.

Delta Freebox: پخش کننده Devialet در حال تعظیم است

دلتا

بازیکن رایگان و پررنگ ، طراحی شده با Devialet و بخشی از پیشنهاد Delta Freebox دیگر به مشترکان جدید رایگان ارائه نمی شود.

پس از پنج سال خدمات خوب و وفادار ، رایگان بازیکن Devialet خود را از فروش خارج می کند. و واقعاً تعجب آور نیست. از راه اندازی آن ، در سال 2018 ، این مورد عالی که با همکاری Devialet طراحی شده بود ، ناامید شده بود.

قیمت خیلی بالا

با راه اندازی بازیکن Devialet ، رایگان قول داد که با نرخ محتوا به تعالی و تجملات دسترسی پیدا کند. متأسفانه به صورت رایگان ، پرونده او ، که شش بلندگو را آغاز کرد ، از جمله سه مورد طراحی ویژه توسط Devialet ، متخصص صوتی بلند فرانسوی ، نتوانست مخاطبان خود را پیدا کند. باید گفت که بازیکن Deviart در فهرست ارائه دهنده دسترسی به اینترنت UFO بود. علاوه بر نمایش یک جسمی تحمیل کننده و فرض کردن در یک اتاق نشیمن بسیار دشوار است: قالب آن مجبور شد آن را در کنار تلویزیون صاف قرار دهد. اما مشکل اصلی وی بدون شک قیمت او بود که مطمئناً به محض راه اندازی ، حرفه او را وزن کرد. برای به دست آوردن جانور ، هنوز هم از شما خواسته شده است که حدود 480 یورو خرج کند. نرخ بازدارنده ای که او را در تمام بودجه ها ذخیره نمی کند ، به خصوص که دستگاه اگر دیگر در اپراتور مشترک نبودید ، تمام علاقه خود را از دست داد.

برای تلاش برای قرار دادن کشتی ، آزاد ، در اوایل سال 2022 ، با ارائه اجاره به مشترکان خود ، امتیازاتی را به دست آورد. اپراتور با امید به احیای علاقه به بازیکن بالا خود ، آن را حدود 7 یورو در ماه پیشنهاد داد ، قبل از اینکه سرانجام این قیمت را بررسی کند. آوریل گذشته ، رایگان قیمت اجاره برای بازیکن Devialet خود را به ده یورو در هر ماه افزایش داد. استراتژی که از زمان رایگان پرداخت نشده است ، تصمیم به متوقف کردن ارائه آن به مشترکان جدید به پیشنهاد دلتای Freebox خود گرفت.

به جای آن بازیکن پاپ یا Apple TV 4K

در حال حاضر ، مشترکان جدید که مایل به عضویت در یک پیشنهاد دلتا هستند ، دو گزینه ممکن دارند: برای خرید یک Apple TV 4K ، 3 یورو در هر ماه در طی یک دوره 48 ماه ، یا بازیکن پاپ را انتخاب کنید. و بدون شک این کسی بود که از بازیکن Devialet بهتر شد. از آنجا که پیشنهاد دلتا Freebox ، که به ویژه شامل Netflix ، Amazon Prime Video ، Cafeyn است ، با پخش کننده پاپ بسیار مقرون به صرفه تر است ، دومی بدون هزینه اضافی ارائه می شود.