DNA vs Crunchyroll ، که برای انتخاب پلت فرم جریان? | وبلاگ SHARIT ، انیمه: Crunchyroll ، DNA یا Wakanim – SHARESUB

انیمه: Crunchyroll ، DNA یا Wakanim

Contents

اگر انتخاب خیلی دشوار است ، توجه داشته باشید که می توانید اشتراک های خود را برای پرداخت فقط یک کسری از قیمت به اشتراک بگذارید ، و بنابراین به شما امکان می دهد به همه سیستم عامل ها دسترسی داشته باشید. با استفاده از SHARESUB ، اگر از قبل مشترک شده اید می توانید مکان های رایگان خود را ارائه دهید ، یا مکان هایی را در اشتراک های Crunchyroll ، DNA یا Wakanim پیدا کنید.

DNA vs Crunchyroll ، که برای انتخاب پلت فرم جریان ?

DNA در مقابل Crunchyroll ، کدام سکوی جریان را انتخاب کنید؟

DNA و Crunchyroll دو سیستم عامل محبوب برای طرفداران مانگا و انیمه هستند. اگر به دنبال بستر مناسب ترین نیازهای خود هستید ، این مقاله برای شما ساخته شده است ! در این مقاله تفاوت های بین DNA و Crunchyroll را بررسی خواهیم کرد تا به شما در تصمیم گیری در مورد انتخاب کدام یک کمک کنیم. ما کاتالوگ محتوای آنها ، گزینه های آنها ، ویژگی های آنها و قیمت های آنها را مقایسه خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به ترجیحات و بودجه خود تصمیم آگاهانه بگیرید.

تاریخ و زمینه هر سرویس جریان

DNA (شبکه دیجیتال انیمه) یک سرویس پخش برای سری فیلم و انیمیشن آنلاین مستقر در فرانسه است. این در سال 2014 راه اندازی شد و به یکی از اصلی ترین خدمات پخش محتوای انیمیشن در فرانسه تبدیل شده است.

Crunchyroll یک سرویس پخش برای سریال های فیلم و انیمیشن آنلاین مستقر در ایالات متحده است. این در سال 2006 راه اندازی شد و به یکی از اصلی ترین خدمات پخش محتوای انیمیشن آنلاین تبدیل شده است و محتوای همه کشورهای جهان را ارائه می دهد.

محتوا و کاتالوگ پیشنهادی

در DNA ، شما می توانید طیف گسترده ای از مانگا و انیمه اصلی تولید شده توسط ناشر و همچنین مجوزهای پخش سریال های محبوب مانند “One Piece” و “Titans” Attack “را پیدا کنید. DNA همچنین دارای مجوزهای پخش سریال اکشن زنده و فیلم های متحرک مانند سری “Wakfu” به عنوان مثال است.

در Crunchyroll ، شما همچنین می توانید طیف گسترده ای از مانگا و انیمه را پیدا کنید ، از جمله سریال های فوق العاده محبوب مانند “ناروتو” و “سفید کننده”. Crunchyroll همچنین دارای مجوزهایی برای پخش سری از ناشران دیگر ، مانند “اژدها توپ فوق العاده” و “آکادمی قهرمان من” است. Crunchyroll علاوه بر سری انیمه های خود ، مجموعه ای از سریال های اکشن زنده و فیلم های متحرک را نیز ارائه می دهد.

اشتراک ها و قیمت های ارائه شده توسط هر یک از خدمات

DNA سه بسته اشتراک ارائه می دهد: یک بسته رایگان با تبلیغات ، یک بسته پخش با قیمت 6.99 یورو در هر ماه بدون تبلیغات و یک بسته بارگیری با قیمت 14.99 یورو در هر ماه با محتوای اختصاصی و بدون تبلیغات.

برای یادگیری همه چیز در مورد اشتراک DNA ، به برگه محصول ما بروید

Crunchyroll همچنین سه بسته اشتراک را ارائه می دهد: یک اشتراک رایگان با تبلیغات ، یک بسته فن با قیمت 4.99 یورو در هر ماه بدون تبلیغات و یک بسته فن مگا با 6.49 یورو در ماه با 4 صفحه همزمان و بدون تبلیغات.

برای یادگیری همه چیز در مورد اشتراک Crunchyroll ، به برگه محصول ما بروید

کیفیت توزیع و در دسترس بودن هر سرویس

DNA برای بیشتر محتوای آن توزیع با کیفیت بالایی را ارائه می دهد و از طریق برنامه های آن در چندین پشتیبانی از جمله رایانه ، تلفن هوشمند و رایانه لوحی در دسترس است.

Crunchyroll همچنین برای بیشتر محتوای خود انتشار با کیفیت بالا را ارائه می دهد و همچنین در کلیه پشتیبانی ها (رایانه ، تلفن هوشمند و رایانه لوحی از طریق برنامه آن) در دسترس است.

ویژگی ها و سازگاری های پیشنهادی

ویژگی های سیستم عامل ها

این دو سیستم عامل ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند که امکان استفاده بهینه استفاده را فراهم می کند. به طور خاص پیدا کنید:

  • بیشتر زیرنویس های محتوای آن به زبان فرانسوی و با تلویزیون های Chromecast و متصل سازگار است.
  • یک عملکرد تحقیقاتی پیشرفته که به شما امکان می دهد نتایج را بر اساس جنسیت ، سال خروج ، محبوبیت و بسیاری از معیارهای دیگر فیلتر کنید. این به شما امکان می دهد تا به راحتی محتوایی را که می خواهید تماشا کنید پیدا کنید.
  • امکان ایجاد یک پروفایل کاربر شخصی که به شما امکان می دهد سریال و قسمت های مورد علاقه خود را ذخیره کنید ، لیست های خواندن ایجاد کنید و دیدگاه های خود را در مورد مشاهده دنبال کنید.
  • برای مشاهده آفلاین می توانید محتوا را بارگیری کنید.

رابط کاربری و ویژگی های شخصی سازی هر سرویس

دو رابط ناوبری با ویژگی های شخصی سازی مانند امکان ایجاد لیست خواندن و دریافت اعلان ها برای مسافرت های جدید ، بصری و آسان قابل درک است.

به طور خلاصه ، DNA و Crunchyroll دو سرویس پخش برای سریال های فیلم و انیمیشن آنلاین هستند که کاتالوگ های متنوعی از محتوای انیمیشن را از سراسر جهان ارائه می دهند. آنها هر دو اشتراک با سطوح مختلف قیمت و ویژگی ها و همچنین شخصی سازی و ویژگی های بارگیری برای تجسم آفلاین ارائه می دهند. آنها هر دو در چندین سیستم عامل موجود هستند و موارد منحصر به فرد و محتوای اصلی را ارائه می دهند.

پنج فیلم و فیلم های محبوب در سیستم عامل های DNA و Crunchyroll

  1. حمله تایتان ها (DNA و Crunchyroll) – یک سری انیمیشن محبوب که ماجراهای Eren ، Mikasa و Armin را دنبال می کند ، در حالی که سعی می کنند از شهر خود در برابر تایتان ها محافظت کنند ، موجودات غول پیکر که بیشتر بشریت را از بین می برد.
  2. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (DNA و Crunchyroll) – یک سریال انیمیشن که داستان Tanjirou را دنبال می کند ، پسری که سعی می کند خواهرش را نجات دهد که در حالی که او برای محافظت از دیگران که توسط شیاطین تهدید می شوند ، در حال جنگ است.
  3. دروغ شما در ماه آوریل (Crunchyroll) – یک سریال انیمیشن که داستان Kousei ، یک پیانیست بدی را دنبال می کند که پس از مرگ مادرش ، همه علاقه های موسیقی را از دست داد. او با کاوری ، یک ویولونیست با استعداد که به او کمک می کند اشتیاق خود را به موسیقی پیدا کند ملاقات می کند.
  4. کیمیاگر Fullmetal: اخوان (DNA و Crunchyroll) – یک سری انیمیشن که از تاریخ برادران ادوارد و Alphonse Elric پیروی می کند ، در حالی که سعی می کنند سنگ فیلسوف را پیدا کنند و بدن خود را پس از امتحان کردن یک انتقال انسانی ممنوع اعلام کنند.
  5. نام شما (DNA و Crunchyroll) – فیلمی انیمیشن که داستان میتسوها و تاکی را دنبال می کند ، دو نوجوان که خود را به طرز مرموزی با یکدیگر مرتبط می دانند و در بدن دیگر از زمان بیدار می شوند. آنها مصمم هستند که دلیل این ارتباط عجیب را برآورده و کشف کنند.

بسیاری از سریال ها و فیلم های دیگر در DNA و Crunchyroll موجود است ، بنابراین برای یافتن چیزی که دوست دارید در کاوش در کاتالوگ های آنها دریغ نکنید !

با اشتراک و اشتراک اشتراک ، به DNA دسترسی پیدا می کند 1.25 یورو در هر ماه و در Crunchyroll از 1.26 یورو در هر ماه

Xbox Pass vs PlayStation Plus: بهترین سرویس بازی بهترین است؟

Xbox Pass vs PlayStation Plus: سرویس بازی بهترین است?

اگر بازیکن هستید ، احتمالاً با خدمات اشتراک Xbox Game Pass و PlayStation Plus آشنا هستید. این دو سرویس انواع مختلفی از بازی ها را ارائه می دهند که در ازای اشتراک ماهانه امکان بازی در آن وجود دارد. با این حال ، ممکن است دشوار باشد که بدانید کدام یک از این خدمات است

16 مه 2023 4 دقیقه بخوانید

انتشار ماه مه

انتشار ماه مه

ما همه چیز را در مورد این سریال به شما می گوییم تا کاملاً در ماه مه ببینیم ! درام ، کمدی ، عاشقانه در Netflix ، Video Prime ، Disney+ یا HBO Max ، چیزی برای همه وجود دارد. خواندن مبارک �� سریالی که در مروارید کاخ سفید از دست نمی رود – فصل 1

26 آوریل. 2023 5 دقیقه بخوانید

فیلم ها و سریال های آوریل

فیلم ها و سریال های آوریل

به انتخاب ما از فیلم ها و سریال های ما در سیستم عامل های پخش این ماه خوش آمدید. آوریل سرانجام رسید و با او ، سهم او از محصولات جدید از دست نمی رود ! بین سریال های اصلی ، فیلم های فرقه و مستندهای هیجان انگیز ، سیستم عامل های جریان هنوز هم برای ما ذخیره شده اند

انیمه: Crunchyroll ، DNA یا Wakanim

صنعت انیمه در سالهای اخیر رشد خیره کننده ای را تجربه کرده است ، که منجر به ضرب شده است سیستم عامل های پخش شده به انیمه. در میان آنها, Crunchyroll ، DNA (شبکه دیجیتال انیمه) و Wakanim در صدر لیست قرار دارند. این سه سیستم عامل توانستند قلب طرفداران انیمه را فتح کنند ، اما هرکدام از ویژگی های خود برخوردار هستند که انتخاب بین آنها یک آزمایش واقعی برای دوستداران انیمه است ��. بیایید اختلافات آنها را دور بزنیم.

Crunchyroll در سال 2006 راه اندازی شد ، سکویی است که کاتالوگ بزرگی از انیمه ، درام و مانگا را در یک نسخه زیرنویس اصلی ارائه می دهد. DNA ، ایجاد شده در سال 2013 ، یک شرکت مشترک بین ناشران Kazé و Kana Home Video است. این سکو عمدتا انیمه را ارائه می دهد ، بلکه برخی از فیلم ها و درام ها نیز. Wakanim ، از طرف دیگر ، یک سکوی فرانسوی است که در سال 2011 راه اندازی شده است که در زیرنویس های اصلی و نسخه فرانسوی انیمه را ارائه می دهد ، که اخیراً با Crunchyroll ادغام شده است.

تمایز عمده بین این سیستم عامل ها در الگوی اقتصادی آنها نهفته است:

– Crunchyroll پرداخت می شود اما دسترسی رایگان با تبلیغات ارائه می دهد.

– DNA همچنین با تبلیغات دسترسی رایگان اما با یک پنجره پخش تأخیر ارائه می دهد.

– Wakanim یک بستر سابق پرداخت شده است که هم اکنون در پیشنهاد Premium Crunchyroll گنجانده شده است

جدول مقایسه ای گودال DNA واکانیم
تاریخ ایجاد 2006 2013 2011
کاتالوگ انیمه ، درام ، مانگا و فیلم ها انیمه ، برخی از فیلم ها و درام ها انیمه
الگوی اقتصادی freemium (محدود و قابل پرداخت) freemium (تأخیر رایگان و قابل پرداخت) همراه با Crunchyroll
نسخه VOSTFR ، VF (در عناوین خاص) VOSTFR ، برخی VF VOSTFR ، VF
قیمت اشتراک از 4.99 یورو در ماه از 6.99 یورو در ماه در Crunchyroll گنجانده شده است
وضوح رایگان 480p 480p قابل اجرا نیست
وضوح با پرداخت حداکثر 1080p (HD) حداکثر 1080p (HD) حداکثر 1080p (HD)
انیمه منحصر به فرد “حمله به تایتان” ، “Jujutsu Kaisen” و خیلی موارد دیگر “یک قطعه” ، “Boruto: Naruto نسل های بعدی” “Sword Art Online” ، “حمله به تایتان”

Crunchyroll vs DNA vs Wakanim

راه حلی برای انتخاب: اشتراک های خود را به اشتراک بگذارید

اگر انتخاب خیلی دشوار است ، توجه داشته باشید که می توانید اشتراک های خود را برای پرداخت فقط یک کسری از قیمت به اشتراک بگذارید ، و بنابراین به شما امکان می دهد به همه سیستم عامل ها دسترسی داشته باشید. با استفاده از SHARESUB ، اگر از قبل مشترک شده اید می توانید مکان های رایگان خود را ارائه دهید ، یا مکان هایی را در اشتراک های Crunchyroll ، DNA یا Wakanim پیدا کنید.

نحوه پیوستن به یک اشتراک ارزان تر ?

اگر می خواهید به اشتراک ارزان تر Crunchyroll ، DNA یا Wakanim بپیوندید ، هیچ چیز ساده تری وجود ندارد. فقط به اشتراک موجود در SHARESUB بپیوندید. می توانید اشتراک های Crunchyroll را از 2 پیدا کنید.09 €/ماه و DNA از 2.22 €/ماه.

تفاوت بین DNA و Crunchyroll چیست?

تفاوت عمده در کاتالوگ و الگوی اقتصادی آنها نهفته است. Crunchyroll با امکان یافتن فیلم و مانگا روی سکو ، وسیع ترین کاتالوگ انیمه در بازار است. در حالی که DNA بیشتر روی انیمه متمرکز است و برخی از آنها به استثناء استثنا نمی شود. از نظر مدل اقتصادی ، دو سیستم عامل یک پیشنهاد Freemium ارائه می دهند ، اما DNA دارای یک پنجره انتشار تأخیر برای کاربران رایگان است.

چه چیزی بین DNA ، Crunchyroll و Wakanim بهترین است?

این به ترجیحات فردی بستگی دارد. اگر از تنوع محتوا و دسترسی رایگان قدردانی می کنید ، Crunchyroll می تواند بهترین انتخاب باشد ، علاوه بر بهره مندی از کاتالوگ Wakanim از سال 2022. اگر یک کاتالوگ با محوریت انیمه را ترجیح می دهید و تأخیر در توزیع شما را آزار نمی دهد ، DNA می تواند بهترین انتخاب باشد.

در پایان ، بهترین سکوی برای تماشای انیمه چیست?

باز هم ، به ترجیحات فردی بستگی دارد. همه سیستم عامل ها کاتالوگ گسترده ای از انیمه را ارائه می دهند. با این حال ، اگر دسترسی رایگان برای شما مهم باشد ، می توان Crunchyroll یا DNA را ترجیح داد.

توصیه ما: قبل از تصمیم گیری با کاتالوگ های مربوطه این سیستم عامل ها مشورت کنید ، این مطمئناً بر تصمیم شما تأثیر خواهد گذاشت.

چرا Crunchyroll دیگر رایگان نیست ? چرا Crunchyroll پرداخت می کند ?

Crunchyroll همیشه نسخه رایگان از پلتفرم خود را ارائه می دهد ، اما با محدودیت ها. نسخه پرداخت شده مزایای بیشتری را ارائه می دهد ، مانند دسترسی سریعتر به مسافرتهای جدید ، تجربه بدون تبلیغات و دسترسی به کل کاتالوگ.

از کجا می توان انیمه را به صورت رایگان تماشا کرد ?

1.گودال : نسخه رایگان از پلتفرم خود را با محدودیت وضوح وضوح ویدیو و دسترسی به مسافرتهای جدید ارائه می دهد. نسخه رایگان نیز با تبلیغات همراه است.

2. DNA (شبکه دیجیتال انیمه) : مجموعه ای از انیمه ها را با دسترسی رایگان ارائه می دهد ، اما با یک پنجره پخش تأخیر در مقایسه با نسخه پرداخت شده.

3. تفریح : همچنین یک نسخه رایگان با تبلیغات پلت فرم خود ارائه می دهد.

4. 9 روزه : این یک سکوی غیر رسمی است که یک کاتالوگ گسترده انیمه را ارائه می دهد. با این حال ، وضعیت غیر رسمی آن به این معنی است که لزوماً حق انتشار انیمه ای را که ارائه می دهد ، ندارد ، که می تواند از نظر حق چاپ باعث ایجاد مشکلاتی شود.

5. تابلوی : یک سکوی جریان رایگان که یک بخش انیمه را ارائه می دهد.

فعالیت اقتصادی این سیستم عامل ها

چه زمانی DNA با Crunchyroll ادغام شد?

هیچ ادغام رسمی بین DNA و Crunchyroll وجود نداشت. با این حال ، در سال 2022 ، اعلام شد که Crunchyroll ، متعلق به سونی ، قصد دارد به کاتالوگ DNA بپیوندد.

چرا Wakanim هنوز وجود دارد?

Wakanim به دلیل موفقیت و محبوبیت در بین طرفداران انیمه ، به ویژه کسانی که نسخه های فرانسوی انیمه ها را ترجیح می دهند ، همچنان وجود دارد. بنابراین این سکو دارای موقعیتی بیشتر در بلندگوهای فرانسوی یا فرانسوی است. علاوه بر این ، از سال 2022 ، این سکو با Crunchyroll ادغام شده است که باعث شده است که بیشتر کاتالوگ سکوی نارنجی را غنی سازی کند.

که Crunchyroll را خریداری کرد?

در دسامبر سال 2020 ، سونی از طریق مشهود به شرکت تابعه خود ، از کسب Crunchyroll از AT&T خبر داد. این عملیات در اوت 2021 نهایی شد ، بنابراین موقعیت سونی را به عنوان یک بازیگر اصلی در صنعت انیمه جهانی تثبیت کرد.

چرا دیگر Jojo در DNA وجود ندارد ?

این ممکن است به دلیل مشکلات مجوز باشد. حقوق انتشار یک سری می تواند منقضی شود یا به بستر دیگری فروخته شود ، و بر اساس یک پرونده -در حروف با سازندگان یا صاحبان مذاکره می شود.

سیستم عامل های انیمه Crunchyroll و DNA جداگانه

سیستم عامل های انیمه Crunchyroll و DNA جداگانه

این باید برخی از رقابت های سالم را به همراه آورد: DNA صاحب آن را تغییر می دهد و پرچم Crunchyroll را ترک می کند.

در طرف خدمات پخش انیمه در فرانسه حرکت می کند. Crunchyroll به تازگی اعلام کرده است که DNA را جدا کند (شبکه دیجیتال انیمه). بنابراین ، پلت فرم SVOD فرانسوی به ویژگی جدایی ناپذیر شرکت های رسانه ای تبدیل می شود. DNA همچنین از این فرصت استفاده می کند تا خود را برای انیمیشن شبکه دیجیتال تغییر نام دهد تا تمایل خود را برای ارائه انیمیشن به طور کلی گزارش دهد ، و نه تنها انیمه ها.

DNA استقلال و انیمیشن را در آغوش می گیرد

“” تمایل DNA همیشه این بوده است که اشتیاق خود را به انیمیشن ، چه ژاپنی و چه فرانسوی با بازار فرانسه به اشتراک بگذارد. “گفت ژولین لیموین ، مدیر عامل DNA. “” به همین دلیل DNA اکنون طیف گسترده تری از انیمه های ژاپنی ، انیمیشن برای نوجوانان و بزرگسالان و همچنین تولیدات اصلی فرانسوی را ارائه می دهد. »پروژه هایی مانند سرزمین رویایی وت لنس قبلاً اعلام شده است. مشارکت با Ankama (wakfu) یا bobbypills (موذی) نیز در حال حاضر در محل هستند.

در ارتباط با Crunchyroll آمریکایی از زمان راه اندازی آن در سال 2013 (در قالب مشارکت بین نام تجاری قدیمی Crunchyroll ، Viz Media Europe و نام تجاری Citel Citel) ، سرویس DNA اکنون به طور مستقل فعالیت خواهد کرد. خبر خوب برای رقابت در این بخش ، هنگامی که Crunchyroll در ماه مارس گذشته محتویات خدمات Wakanim و Funimation را جذب کرده است. در ژوئن گذشته ، کاز و DVDS/Blu-ray/Mangas نیز به Juggernaut Crunchyroll پیوستند.

Crunchyroll بر بازار انیمه حاکم است

در حقیقت ، با وجود این جدایی از DNA ، Crunchyroll امروزه نمایشگر اصلی انیمه در فرانسه باقی مانده است. هنوز مشخص است که این تغییرات به طور بالقوه از طرف کاتالوگ ها و قیمت ها چه معنی دارند. امروز ، Crunchyroll از 4.99 یورو در هر ماه و DNA از 6.99 یورو ارائه می شود. در بیانیه مطبوعاتی خود ، DNA همچنین متعهد شده است که به زودی (بدون جزئیات بیشتر برای لحظه ای) یک پروفایل “سبز” را ارائه دهد یا با بهینه سازی مصرف سرورهای خود ، ردپای کربن آن را کاهش دهد.