تغییر DNS – Trust DNS I Fast – برنامه های موجود در Google Play ، به روزرسانی سرورهای نام دامنه | ابر DNS | ابر گوگل

سرورهای نام دامنه را به روز کنید

✔ سرورهای امن توسط Trust DNS – درخواست های DNS خصوصی و رمزگذاری شده برای اطمینان از ارائه دهنده اینترنت شما نمی توانند داده های مرور شما را ببینند و ذخیره کنند.
✔ آگهی مسدود کردن سرورها – تمام تبلیغات را حذف کنید تا از یک تجربه سریع مرور مرورگر لذت ببرید.
✔ سرورهای کنترل والدین – با فیلتر کردن محتوای نامناسب ، مانند وب سایت های بزرگسالان ، قمار و دیگران ، از مرور ایمن برای خانواده خود اطمینان حاصل کنید.
✔ سرورهای حفاظت از بدافزار – خود را از فیشینگ ، بدافزار ، باج افزار و دامنه های مخرب محافظت کنید. از سرور DNS استفاده کنید که فعالیت های مخرب را مسدود می کند.
✔ سرورهای “بدون فیلتر” – با تغییر ارائه دهنده پیش فرض DNS ، وب سایت های دسترسی در سطح DNS محدود شده اند.

تغییر DNS – اعتماد DNS من سریع است

�� ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) به شما یک سرور DNS پیش فرض می دهد که لازم نیست. Trust DNS یک تغییر DNS است که با رمزگذاری درخواست های DNS خود به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند و به شما امکان می دهد از بین 100+ سرورهای DNS عمومی رایگان انتخاب کنید.

سرور DNS مورد نیاز خود را انتخاب کنید

✔ سرورهای امن توسط Trust DNS – درخواست های DNS خصوصی و رمزگذاری شده برای اطمینان از ارائه دهنده اینترنت شما نمی توانند داده های مرور شما را ببینند و ذخیره کنند.
✔ آگهی مسدود کردن سرورها – تمام تبلیغات را حذف کنید تا از یک تجربه سریع مرور مرورگر لذت ببرید.
✔ سرورهای کنترل والدین – با فیلتر کردن محتوای نامناسب ، مانند وب سایت های بزرگسالان ، قمار و دیگران ، از مرور ایمن برای خانواده خود اطمینان حاصل کنید.
✔ سرورهای حفاظت از بدافزار – خود را از فیشینگ ، بدافزار ، باج افزار و دامنه های مخرب محافظت کنید. از سرور DNS استفاده کنید که فعالیت های مخرب را مسدود می کند.
✔ سرورهای “بدون فیلتر” – با تغییر ارائه دهنده پیش فرض DNS ، وب سایت های دسترسی در سطح DNS محدود شده اند.

چرا Trust DNS Resolver را انتخاب کنید?

✔ ویژگی های فیلتر سرورها برای پیدا کردن آسان سرورهای سرویس گیرنده مورد نیاز شما.
✔ DNS سفارشی – سرور DNS سفارشی خود را تنظیم کنید و با ارائه دهنده DNS مورد علاقه خود بچسبید.
✔ پروتکل های ایمن – تمام نمایش داده شدگان DNS شما با پروتکل های HTTPS (DOH) و TLS (DOT) برای امنیت اضافی رمزگذاری می شوند.

✔ خط مشی NO -Logs – ما داده های شما را ذخیره نمی کنیم یا فعالیت های آنلاین شما را مطابق با خط مشی No Logs وارد نمی کنیم.
✔ سرعت حل سریع- برنامه DES نمی تواند اتصال شما را به هر طریقی به راه و راهی راه راه کند. انتقال به سرور DNS از نظر جسمی نزدیکتر ممکن است سرعت اینترنت شما را بهبود بخشد.
✔ استفاده آسان – فقط یک شیر آب برای تغییر DNS. ثبت نام لازم نیست ، و هیچ تبلیغی در برنامه وجود ندارد.
✔ 100+ سرورهای مختلف DNS – ارائه دهنده DNS را که دوست دارید انتخاب کنید
✔ تغییر DNS با پروتکل IPv4 در Wi-Fi ، LTE و کلیه داده های تلفن همراه (4G ، 3G) کار می کند.

Trust DNS اولین لایه امنیت اینترنت است که از حمایت اساسی در برابر نظارت و تلاش سانسور برخوردار است. این نمی تواند آدرس IP شما را تغییر دهد و روشهای مسدود کردن پیچیده. DNS Resolver فقط DNS دستگاه شما را تغییر می دهد و هیچ فعالیت دیگری در اتصال انجام نمی دهد.

سوالات متداول

1. DNS در وهله اول چیست?

DNS واسطه بین شما و رایانه شما است! این سرویس مفید است که نام وب سایت را به آدرس های IP و از طرف دیگر در اطراف ترجمه می کند.

2. اعتماد DNS VPN است?

جواب منفی! این یک تغییر DNS ساده ، ایمن و سریع است که برای تغییر DNS شما در تونل VPN استفاده می شود. مهم! برنامه اعتماد DNS نمی تواند طلا را پنهان کند آدرس IP شما را پنهان کند!

3. چرا اعتماد به DNS می خواهد اتصال VPN را برقرار کند?

برای تغییر آدرس DNS خود ، باید در تونل VPN شروع کنیم. کاری که ما انجام می دهیم ایجاد یک تونل VPN باز با اضافه کردن نمایه VPN است.

4. آیا باید از DNS بیش از HTTPS یا DNS بیش از TLS استفاده کنم?

توصیه می کنیم از DNS از HTTPS به عنوان پروتکل اصلی استفاده کنید. به همین دلیل است: درخواست های DNS در حال بوی HTTPS هستند و نمی توان از ترافیک HTTPS معمولی متمایز شد.

اگر از پروتکل DNS بیش از TLS استفاده شود ، معمولاً درخواست های DNS در بسته های TLS از طریق یک درگاه اختصاصی احساس می کنند. اپراتورهای اتصال نمی توانند ببینند که در داخل بسته ها چیست ، اما می بینند که درخواست های DNS در قالب TLS بو است. به عنوان مثال ، آنها درگاه 853 را می بینند و حتی می توانند آن را مسدود کنند. برای DNS بیش از HTTPS ، این قابل مشاهده نیست زیرا HTTPS یک پروتکل مشترک اینترنت برای مرور وب است.

سرورهای نام دامنه را به روز کنید

پس از ایجاد یک منطقه مدیریت شده ، باید اسامی نام های مرتبط با ضبط دامنه خود را تغییر دهید تا آنها به سرورهای نام Cloud DNS اشاره کنند. این روش با توجه به ارائه دهنده خدمات نام دامنه متفاوت است. برای یافتن نحوه اصلاح سرور نام ، با اسناد تأمین کننده خود مشورت کنید.

اگر هنوز نام دامنه ندارید ، می توانید یکی را در Google Domains یا Domains Cloud یا با یک سرویس نام دامنه سوم ایجاد و ذخیره کنید.

مورد توجه : دستورالعمل به روزرسانی سرورهای نام در دامنه شما بسته به دفتر ثبت نام شما متفاوت است.

اگر از دامنه های ابری استفاده می کنید ، به بخش DNS برای مستندات DOMA DOMAINS مراجعه کنید.

اگر از دامنه های Google استفاده می کنید ، برای به روزرسانی سرورهای نام در دامنه خود ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید.

 1. برای به روزرسانی سرورهای نام دامنه خود ، به Domains Google بروید.
 2. روی دامنه ای که پیکربندی کرده اید کلیک کنید. همچنین می توانید روی پیوند کلیک کنید مدیریت کردن مربوط به این زمینه.
 3. در منوی ناوبری سمت چپ ، روی کلیک کنید DNS.
 4. انتخاب کنید از سرورهای نام شخصی استفاده کنید.
 5. در میدان سرور نام, اولین ضبط NS را که از صفحه کپی کرده اید وارد کنید جزئیات منطقه (به عنوان مثال ، NS1.گوگل.com). برای به دست آوردن دستورالعمل های دقیق در مورد پیکربندی دامنه خود و به دست آوردن سوابق DNS ، با آموزش پیکربندی دامنه با استفاده از ابر DNS مشورت کنید.
 6. برای افزودن سرورهای نام اضافی ، روی کلیک کنیداضافه کردناضافه کردن تا زمانی که چهار سرور نام را در صفحه DNS Google Domains خود به روز نکنید.
 7. روی کلیک کنید صرفه جویی.

نام Cloud DNS را جستجو کنید

برای کار Cloud DNS ، شما باید سرورهای نام را که با منطقه مدیریت شده شما در ارتباط بوده اند تعیین کنید و بررسی کنید که آنها با افراد موجود در زمینه شما مطابقت دارند. مناطق مختلف مدیریت شده سرورهای یکسان ندارند.

کنسول

 1. در کنسول Google Cloud ، به صفحه دسترسی پیدا کنید مناطق ابری DNS. به مناطق ابر DNS دسترسی پیدا کنید
 2. زیر نام منطقه, نام منطقه مدیریت شده را انتخاب کنید.
 3. در صفحه جزئیات منطقه, روی کلیک کنید پیکربندی سرویس ضبط بالا سمت راست.

گلیدها

برای بازگشت لیست سرورهای نام پیکربندی شده برای توزیع درخواست های DNS برای منطقه خود ، فرمان DNS مدیریت شده منطقه را اجرا کنید:

Gcloud DNS مدیریت شده منطقه توصیف می کند Zone_name 

Zone_Name را با نام منطقه مدیریت شده که می خواهید لیستی از سرورهای نام را برگردانید جایگزین کنید.

آدرس های IP سرورهای نام خود را جستجو کنید

آدرس های IP سرورهای نام Cloud DNS شما تغییر می کنند و ممکن است برای کاربران واقع در مکان های مختلف جغرافیایی یکسان نباشند.

برای یافتن آدرس های IP سرورهای نام در پارتیشن نام A ، دستور زیر را اجرا کنید:

حفاری NS-Cloud-A1.گوگل.com +شورت Dig ns-cloud-a2.گوگل.com +شورت Dig ns-cloud-a3.گوگل.com +شورت Dig ns-cloud-a4.گوگل.com +شورت

برای مناطق خصوصی ، شما نمی توانید نام در اینترنت عمومی را زیر سوال ببرید. بنابراین ، پیدا کردن آدرس های IP آنها لازم نیست.

برای یافتن تمام سواحل آدرس IP که توسط Google Cloud استفاده شده است ، به بخشی مراجعه کنید که می توانم سواحل آدرس موتور محاسبات IP را پیدا کنم ?

سرورهای نام خود را تأیید کنید

بررسی کنید که سرورهای نام دامنه با سرورهای نام ذکر شده در منطقه ابر DNS مطابقت دارند.

برای جستجوی سرورهای نام در حال حاضر مورد استفاده ، دستور DIG را اجرا کنید:

dig -t ns myzone.مثال.کم.

مورد توجه : اگر از Microsoft Windows استفاده می کنید و Dig روی سیستم شما نصب نشده است ، می توانید یک پرس و جو Dig -t NS را از رابط وب اجرا کنید.

نام سرویس ضبط نام دامنه را اصلاح کنید

اکنون که لیستی از سرورهای نام ابر DNS را که دارای منطقه مدیریت شده خود هستند ، دارید ، از سرویس ضبط نام دامنه خود برای به روزرسانی سرورهای نام دامنه خود استفاده کنید. سرویس ضبط نام دامنه شما می تواند دامنه های Google ، دامنه های ابری یا یک سرویس ثبت نام شخص ثالث باشد.

مورد توجه : دستورالعمل ها بسته به دفتر ثبت نام شما متفاوت است.

به طور کلی ، شما باید حداقل دو سرور نام ابر DNS را به دفتر ثبت نام دامنه ارائه دهید. برای بهره مندی از در دسترس بودن بالای ابر DNS ، باید از تمام سرورهای نام استفاده کنید.

پس از تغییر سرورهای نام از دفتر ضبط نام دامنه خود ، ترافیک حل کننده می تواند مدتی طول بکشد تا به سرورهای جدید Cloud DNS هدایت شود. حل کننده ها می توانند از سرورهای نام قدیمی استفاده کنند تا زمانی که مقدار TTL سوابق قدیمی NS منقضی شود.

مراحل زیر

 • برای یافتن راه حل هایی برای مشکلات فعلی که ممکن است هنگام استفاده از DNS Cloud با آنها روبرو شوید ، به صفحه عیب یابی مراجعه کنید.
 • برای اطلاعات بیشتر در مورد Cloud DNS ، به صفحه ارائه ابر DNS مراجعه کنید.

اظهار نظر

مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد ، محتوای این صفحه توسط مجوز Creative Commons Assignment 4 اداره می شود.0 و نمونه های کد توسط مجوز Apache 2 اداره می شوند.0. برای اطلاعات بیشتر ، به قوانین سایت توسعه دهندگان Google مراجعه کنید. جاوا یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت های اوراکل و/یا شرکت های وابسته آن است.

آخرین به روزرسانی در 2023/06/15 (UTC).