dott – اپراتور اسکوترهای خود خدمات برقی | گردشگری و کنگره بوردو ، دات: ما اسکوتر برقی ساخته شده در فرانسه را آزمایش کردیم – Numerama

دات: ما اسکوتر های برقی ساخته شده در فرانسه را آزمایش کردیم

ایجاد ساده یک حساب کاربری در برنامه شما به شما امکان می دهد از خدمات و وسایل نقلیه ما استفاده کنید. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

dott – اپراتور اسکوتر برقی خود سرویس

ایجاد ساده یک حساب کاربری در برنامه شما به شما امکان می دهد از خدمات و وسایل نقلیه ما استفاده کنید. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

2. دات پیدا کردن
برنامه را باز کنید و با کارت مشورت کنید تا یک دات در این نزدیکی پیدا کنید.

2. خود را تجهیز کنید
توصیه می کنیم برای محافظت از شما و همچنین تجهیزات بازتابی در شب و با دید کم ، کلاه ایمنی بپوشید.

3. باز کردن و شروع
کد QR را در بالای اسکوتر اسکن کرده و “قفل” را فشار دهید تا سفر خود را شروع کنید.
یک پا را روی سینی قرار دهید و با دیگری حرکت کنید تا شروع به نورد کنید. سپس دو پا را روی اسکوتر قرار دهید.

4. نیاز به استراحت دارد ?
ترمز را با هر دو دست فشار دهید تا کند شود. به طور ناگهانی از ترمز خودداری کنید ، به خصوص هنگام رانندگی روی سطوح صاف و لغزنده.

5. پایان
سرانجام مسیر ، باید یک پارکینگ را که توسط یک “P” در برنامه نشان داده شده است پیدا کنید. یک بار در این منطقه ، روی “پایان سفر” کلیک کنید و از اسکوتر خود عکس بگیرید.

dott – اپراتور اسکوتر برقی خود سرویس
110 ریو آچارد
33000 بوردو

  • کشف بوردو
  • تورها و گشت و گذارهای هدایت شده
  • معاملات محلی
  • کنگره و سمینارها

دفتر توریستی و کنگره بوردو از شما استقبال می کند:

– دوشنبه تا شنبه از ساعت 9 صبح تا 6.30 بعد از ظهر
– یکشنبه ها و تعطیلات از ساعت 9:30 صبح تا 5:00 بعد از ظهر

دات: ما اسکوتر های برقی ساخته شده در فرانسه را آزمایش کردیم

dott // scooters منبع: Léopold Mason

دات یکی از آخرین اسکوتر های برقی خود سرویس است که در پاریس فرود آمده است ، اما او هنوز هم می تواند ایستادگی کند. اینجا آزمون ماست.

پس از گذشت چند ماه از آزمایش در سیزدهم Arrondissement of Paris ، استارتاپ فرانسوی دات رسماً اسکوتر خود را در سراسر پایتخت در تاریخ 9 آوریل 2019 راه اندازی کرد. بنابراین این شرکت خیلی دیر به بازار وسایل نقلیه با شناور آزاد فرود آمد. وارد مقام دهم شد ، مجبور شد با یک رقابت خشن و به ویژه غول هایی که آهک ، پرنده و پیچ هستند روبرو شود. در این بازار شلوغ ، دات مجبور شد برای زنده ماندن امیدوار باشد. نظر ما اینجاست.

برنامه و قیمت ها

اگر دات به دنبال ایستادگی از رقبای خود باشد ، با قیمت آن یا با کاربرد آن ، بسیار اساسی نیست. سیستم قیمت در واقع همانند سایر اسکوتر ها است: 1 یورو برای باز کردن قفل وسیله نقلیه و 15 سنت در دقیقه استفاده. ما هنوز به یاد خواهیم آورد که کاهش 50 درصدی برای سه مسابقه اول ارائه می شود.

برنامه Dott. // منبع: دات

برنامه Dott نه دارایی دارد و نه یک مشکل واقعی. این نرم افزار بدون تأخیر کار می کند ، سطح درایور نشان داده شده است ، و جغرافیایی نسبتاً دقیق است (اما کمتر از زمان آزمایش در سیزدهم). با این حال ، او چندین ویژگی را از دست می دهد تا واقعاً جالب شود. برنامه اسکوتر شما را رزرو نمی کند یا سریعترین مسیر را به سمت وسیله نقلیه انتخاب شده پیدا می کند ، به عنوان مثال. ظرفیت هایی که در چندین رقیب یافت می شود و راحتی واقعی استفاده را برای مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشکل ساز باشد ، این عدم نوآوری به نفع برند فرانسوی بازی نمی کند.

طراحی و مانور پذیری

طراحی اسکوتر Dott از آنچه معمولاً است دور می شود. در حالی که رقابت از مدل های Xiaomi یا Ninebot-Segway استفاده می کند ، استارتاپ تصمیم گرفته است یک وسیله نقلیه اصلی ایجاد کند. ما ابتدا چرخ های بزرگ آن را حفظ می کنیم که ارتعاشات هنگام رانندگی را کاهش می دهد. اگر لرزش ها هنوز هم وجود دارند ، به خصوص در سنگفرش ها ، آنها سفرها را ناخوشایند نمی کنند. از طرف راحتی ، یک پایه بزرگ و دستگیره های دلپذیر نیز وجود دارد (که به اندازه کافی نادر است که زیر خط باشد).

چرخ های اسکوتر Dott یکی از بهترین دارایی های آن است. // منبع: Léopold Mason

چرخ های اسکوتر Dott یکی از بهترین دارایی های آن است.

وزن قابل توجه دات ممکن است با برخی تداخل داشته باشد ، اما این یک دارایی غیرقابل انکار برای رانندگی است. جرم آن اسکوتر را بسیار پایدار می کند و کاملاً باعث دستیابی به آن نمی شود ، حتی در صورت چرخش. ترمز نیز از سطح بسیار خوبی است. بدون اینکه خیلی ناگهانی باشد ، سیستم نیز به جای یک دکمه ساده دارای یک اهرم است. این ممکن است برای بعضی از آنها جزئیاتی باشد ، اما باعث می شود در دراز مدت چنگال خودرو بسیار خوشایندتر شود.

این از نظر سرعت است که وزن مشکل ساز است. در یک خط مستقیم ، دات به 25 کیلومتر در ساعت می رسد ، اما کوچکترین شیب می تواند آن را به خوبی پایین تر از سرعت سفر خود کند. همچنین توصیه نمی شود که در یک ساحل (حتی سبک) شروع کنید زیرا دات در این نوع شرایط مشکل دارد.

مقایسه بین یک اسکوتر dott و یک اسکوتر Voi. // منبع: Léopold Mason

مقایسه بین اسکوتر dott و یک اسکوتر.

شماره و در دسترس بودن

در مقایسه با برخی از رقبا ، دات یک راه اندازی کوچک است و این در دسترس بودن اسکوتر های آن احساس می شود. چند صد وسیله نقلیه در پایتخت (در برابر هزاران آهک یا پرنده) مستقر شده اند ، اما توزیع آنها چیزی را برای مطلوب باقی می گذارد. در حالی که مناطق خاصی پر از اسکوتر است ، به خصوص در بانک سمت راست پایتخت ، برخی دیگر فقط یک دسته دارند (مانند نوزدهم Arrondissement). بنابراین این اتفاق می افتد که ما خیلی طولانی قبل از دیدن سایه یک dott قدم می زنیم (اما وقتی می بینیم خیابان های خاصی که با اسکوتر برقی مورد حمله قرار گرفته اند ، واقعاً یک مشکل است?).