برنامه ای که به جای دانش آموزان تکالیف را ایجاد می کند ، Dowment ساخته شده است – پاسخ به تمرینات – وظیفه ارائه شده

همیشه آماده رفتن به کلاس باشید. موفقیت تحصیلی را کشف کنید

برگه خواندن ، 1

برنامه ای که به جای دانش آموزان تکالیف می کند

anicet mbida هر روز صبح از نظر نوآوری بهترین چیز را به ما ارائه می دهد.

روز دوشنبه به مدرسه بازگشت و دانش آموزان شروع به انجام کارهای خانه می کنند. اما (خوشبختانه) ، برنامه ای وجود دارد که آنها را در جای خود قرار می دهد ، نوع کاربردی که هنگام دانش آموز در خواب دیدیم. ما از یک سوال از تکالیف خود عکس می گیریم ، به عنوان مثال “معادله 12×2+3x-7 = 32” را حل کنید ، و نه تنها برنامه جواب درست را می دهد ، بلکه علاوه بر این ، تمام مراحل برای یافتن آن را شرح می دهد : ابتدا de facto ، فرمول B2-4AC را اعمال کنید ، ساده کنید … همه اینها دقیقاً مانند وقتی معلم تصحیح می کند.

با این وجود ، او همچنین قادر به حل مشکلات وان است ، یکی از مواردی که 42 میلی متر در دقیقه پر می شود ، اما چه کسی فرار می کند و باید سن کاپیتان را پیدا کند. فقط یک بیانیه عکس بگیرید ، برنامه باعث تشخیص تصویر می شود و تمام مراحل را برای حل مشکل انجام می دهد.

و همچنین برای تاریخ- GEO ، فیزیک و زیست شناسی کار می کند. آن را سقراط نامیده می شود ، رایگان و کاملاً مؤثر است.

بله ، اما این تقلب است ، برنامه ای برای Duncres.

این اصلاً نحوه دیدن یکدیگر نیست. آنها خود را “کمک به تکالیف” می دانند. از آنجا که علاوه بر پاسخ و مراحل برای یافتن آن ، آنها مفاهیم مورد استفاده را به یاد می آورند ، نکات و حتی دوره های کامل را در مورد همان موضوع (آنچه که MOOC نامیده می شود) می دهند. بنابراین هدف آنها این است که وقتی به تنهایی آموزش می بینید یا ابزار یادگیری به عنوان یک ابزار بررسی خدمت کنید.

اما بدیهی است که برخی از آن برای تقلب در کارهای خانه خود استفاده می کنند. با این حال ، ممنوعیت تلفن هوشمند در خانه پیچیده تر است.

اما برای همه موضوعات کار می کند ? حتی فرانسوی و فلسفه ?

تقریباً … لازم به ذکر است که برنامه آمریکایی است و کاملاً اخیر است ، بنابراین همه چیز هنوز به فرانسوی ترجمه نشده است. برای ریاضی و فیزیک ، مشکلات زیادی وجود ندارد. اما برای علوم انسانی بهتر است بیانیه ای به زبان انگلیسی داشته باشیم. در غیر این صورت ، او از انجام تحقیقات در سایت هایی مانند Digischool یا yahoo سؤالات/پاسخ ها راضی است. او به عنوان مثال قادر به ارائه برنامه پایان نامه نیست ، اما این نمی تواند طولانی باشد.

بنابراین مراقب باشید که خانمها و آقایان آقایان. شما می دانید که چگونه می توانید ماشین حساب ها را هنگام انجام کارهای خانه در نظر بگیرید. به زودی ، تمام این برنامه ها نیز باید در تلفن های هوشمند در نظر گرفته شوند.

همیشه آماده رفتن به کلاس باشید.
موفقیت تحصیلی را کشف کنید.

روباه_

تمام منابع موجود توسط تیم معلمان و معلمان ما در تمام سطوح تهیه شده است.

مواد
اصلی

ریاضیات ، انگلیسی ، فرانسوی ، فیزیک شیمیایی ، SVT ، اسپانیایی ، آموزش علمی ، علوم و فناوری

توسط والدین توصیه می شود

والدین به ما اعتماد دارند. خدمات ما از دانشجویان در آموزش روزانه خود پشتیبانی می کند.

یادگیری کارآمد

با یک تکالیف ، کارآیی را به دست می آورید. منابع ما به شما امکان می دهد در حالی که زمان کار خود را کاهش می دهید ، یاد بگیرید و تجدید نظر کنید.

تمرینات اصلاح شده

تکالیف خود را با استفاده از تمرینات اصلاح شده ما از کتابچه های راهنمای خود انجام دهید تا همیشه آماده رفتن به کلاس باشید. منابع ما به شما امکان می دهد آموزش دهید ، رویه ها را بهتر بشناسید و پاسخ های خود را بررسی کنید.

750،000 +
تمرینات حل شده

850 +
کتابچه های حل شده

پاسخ خود را پیدا کنید

1. کلاس خود را انتخاب کنید
2. مواد را انتخاب کنید
3. ویرایشگر را انتخاب کنید

نمونه هایی از اصلاح شده

IMG

تمرین 9 ، صفحه 58

IMG

تمرین 3 ، صفحه 256

IMG

تمرین 1 ، صفحه 64

کارت

با بیش از 900 برگه بررسی و خواندن تهیه شده توسط معلمان ما مشورت کنید. شما در پرونده های پایه ما از همه مواد اصلی پیدا خواهید کرد. ورق ها به تفصیل ، مناسب برای تجدید نظر ، تکمیل یادداشت ها و گرفتن دوره ها هستند.

700 +
برگه های تجدید نظر

200 +
ورق های خواندن

پرونده خود را پیدا کنید

1. کلاس خود را انتخاب کنید
2. مواد را انتخاب کنید

مثال ها

تصاویر و رنگ ها

IMG

IMG

برگه خواندن ، 1

پرسیدن
برای معلم

از دانش معلمان ما استفاده کنید. به دنبال موضوعی باشید که مورد علاقه باشد و سوال خود را بپرسید. یک معلم پیشنهاد خود را برای شما ارسال می کند ، سپس پاسخ دقیق او.

3 x
ارزان تر از درس خصوصی

پیشنهادات ما

گزینه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.
بعداً می توانید آن را در فضای نمایه خود تغییر دهید.

پیوستن باید ارائه شده باشد

تمرینات اصلاح شده

از 7 یورو.99 / ماه

دسترسی به بیش از 500000 تمرین اصلاح شده.

برنامه یادگیری خود را با پرونده های اضافی شخصی کنید و از معلم سؤال کنید.حرف

اطلاع

در اینجا چیزی است که برخی از بیش از 500 مایلی ما در مورد ما می گویند – دانش آموزان و والدین.

این سایت به من اجازه می دهد تا تمام وقت و انرژی را صرفه جویی کنم. من برای تکالیف خود بسیار کمتر استرس می کنم زیرا امکان مشاوره با پاسخ های Exos در وظیفه ارائه شده را دارم.

وظیفه ارائه شده به من اجازه می دهد تا تکالیف فرزندانم را بررسی کنم. با تشکر از این سایت ، من مطمئن هستم که آنها دروس را درک می کنند و می توانند تمرینات خود را انجام دهند! علاوه بر آن ، من مطمئن هستم که ورق ها به آنها اجازه می دهند دانش لازم را بدست آورند.

با تشکر از این سایت ، استرس تکالیف باقی مانده است. من زمان زیادی را برای اوقات فراغت خود می گذرانم. علاوه بر این ، ورق های تجدید نظر به من این امکان را می دهند که همیشه به خوبی آماده باشم!

با تشکر از خانه ، من دیگر به انجام کارهای خانه در خانه استرس ندارم. من قبل از انجام تکالیف راه حل ها را بررسی می کنم و همیشه علائم خوبی کسب می کنم و برای سرگرمی های خود اضافه کاری زیادی دارم!

من با ورق های خواندن برای BAC فرانسوی آماده می شوم. من وقت زیادی برای خواندن دارم ، زیرا این سایت به من اجازه می دهد تا اگزو خود را در سایر مواد به طور مؤثر انجام دهم. 10/10!

من بهره وری را بدست می آورم ، میانگین من افزایش می یابد. من از وجود این سایت خوشحال هستم!

ما که هستیم?

روباه_

Duty Render یک بستر آموزشی اختصاص داده شده به دانش آموزان کلاس های دانشکده وت دبیرستان. این سرویس برای آسانتر کردن زندگی برای دانش آموزان از 4 ابزار موجود استفاده می شود.

Duty Rendered سایتی است که توسط یک تیم در حال تحول پویا ساخته شده است که سالها در زمینه آموزش کار کرده است. مأموریت ما ترکیب روشهای سنتی تدریس با خصوصیات جدید فناوری است. به همین دلیل است که ما به منظور تضمین دسترسی سریع ، با محتوای جدی و با کیفیت در فرم دیجیتال به اشتراک می گذاریم.

این اول از همه یک پایه است تمرینات کاملاً حل شده. تمرینات از کتابهای بیشترین استفاده در فرانسه. در تمرینات چندین بار حل شده و تأیید شده اند معلمان و به شکل ارائه شده است اصلاح شده حاوی آن گام قدم به قدم هر تمرین. کل پایه شامل بیش از 750،000 اصلاح شده از بیش از 850 کتاب درسی است.

در صورت عدم وجود یک تمرین یا کتابچه راهنما ، دانش آموز ممکن است از معلم بپرس. با استفاده از این ویژگی ، دانش آموز می تواند از یک وظیفه خانگی یا دیگر سؤالی بپرسد و منتظر پاسخ یکی از معلمان ما باشد.

در سایت ، دانش آموز به ویژه ورق های دقیق و خلاصه دوره های تهیه شده توسط معلمان ما را پیدا خواهد کرد. این می تواند برای دانش آموزان برای یادگیری ، تجدید نظر یا حتی جبران یک دوره استفاده شود.