Dropbox: ذخیره سازی عکس و ابری در فروشگاه App ، گذشته نگر: 3 دلیل برای مهاجرت از Dropbox به نسخه پشتیبان تهیه شده برای حمایت از داده ها

گذشته نگر در مقابل Dropbox

پشتیبان گیری های خارج از سایت محافظت اساسی در برابر باج افزار ، سرقت و فاجعه و ادغام های یکپارچه با Dropbox برای ذخیره سازی برای پشتیبان گیری از نسخه های پشتیبان خارج از سایت شما است. برای به حداقل رساندن ذخیره سازی می توانید پرونده های بزرگ را فیلتر کنید و با استفاده از همگام سازی انتخابی Dropbox ، نسخه پشتیبان تهیه نمی شود که هرگز در رایانه های شما همگام سازی نمی شوند.

Dropbox: Photo & Cloud Storage 4+

ما بدون Dropbox گم می شویم – این یک بخش اساسی از جعبه ابزار دیجیتال ما است. اما به خاطر همه کاربردهای آن ، چیزی که ما در مورد این برنامه ذخیره ابری بیشتر از آن قدردانی می کنیم این است که چقدر باید در مورد آن فکر کنیم. این که آیا ما اسناد را بین دستگاه ها به اشتراک می گذاریم ، عکس ها را مستقیماً از دوربین خود بارگذاری می کنیم ، یا پرونده های بزرگی را به دوستان خود ارسال می کنیم ، همه اینها فقط کار می کند – یکپارچه و بی پروا.

Phil Hype 5 ، 30/06/2023

درخواست درخواست گربه

من در یافتن اسناد اداری مشکل داشتم. من از آنجا که می توانستم گربه را به عنوان وسیله ای برای ارتباط با تیم Dropbox به من توصیه کنم ..
من از جواب داده شده در مدت زمان بسیار کوتاهی بسیار راضی هستم.
با تشکر از شما برای پاسخ سریع شما.

براوو

یک برنامه با کیفیت ، یک سرویس با کیفیت ، گفته می شود وقتی یک برنامه به طور هم زمان ندارد اما باید گفت وقتی عالی است.
براوو به سرویس ، سیالیت ، سادگی و کیفیت.
قیمت برای سلیقه من کمی بالا است اما من هیچ چیز را پرداخت نمی کنم ، همه چیز آنجاست.
من نمی ترسم برخلاف برخی از هارد دیسک آنلاین ، عکس هایم را در Dropbox بگذارم.
براوو به شما توصیه می کنم.

ابزار مناسب را برای محافظت از تجارت خود انتخاب کنید.

Dropbox یک سرویس همگام سازی فایل عالی است و به عنوان یک سرویس پشتیبان گیری از فایل رایگان با ذخیره سازی خارج از سایت دو برابر می شود. با نسخه تاریخ ، می توانید نسخه های یک پرونده را تا یک ماه (یا ماه های اجاق گاز با برنامه های پرداخت شده) بازیابی کنید. یک پرونده را در پوشه Dropbox رها کنید ، و برای آن پرونده خوب هستید که بروید. مگر اینکه اتفاقی بیفتد.

بدون بازیابی فاجعه

همه سخت افزار در نهایت کار را متوقف می کند ، اما شما هرگز نمی دانید چه زمانی. یک روز صبح ، رایانه شما فقط روشن نمی شود. می توانید پوشه Dropbox خود را با رایانه جدید همگام سازی کنید ، اما هر آنچه در Dropbox نبود از بین رفته است. خرابی پرهزینه است ، و شما نمی خواهید روزها را صرف بازآفرینی سیستم خود کنید ، کمی. شما می خواهید به کار خود برگردید.

اعتصاب باج افزار

باج افزار بر افراد ، دفاتر کوچک و شرکتهای بزرگ تأثیر می گذارد. هرکسی که در هر شغلی باشد می تواند با یک PDF ضمیمه شده ، ایمیل دریافت کند ، بدون فکر کردن بر روی آن دوبار کلیک کند و رایانه خود را با باج افزار آلوده کند. بازگرداندن داده های شما فقط 500 دلار هزینه دارد ، مگر اینکه هزینه آن بیشتر باشد ، ویژگی رمزگشایی حشره دار است یا هرگز ویژگی رمزگشایی وجود ندارد. کل رایانه شما در Dropbox نیست. هنگام برخورد باج افزار ، چه داده هایی را از دست می دهید?

پرونده همگام سازی نشده است

پرونده های Dropbox در پوشه Dropbox به صورت زنده زندگی می کنند. اگر پرونده شما در آن پوشه نیست ، Dropbox از آن محافظت نمی کند ، و فراموش کردن حرکات مهم آسان است. احتمالاً ده ها پرونده در پوشه بارگیری خود ، در پوشه اسناد خود یا روی دسک تاپ خود دارید. اگر یکی را از دست بدهید چه می کنید? پشتیبان گیری باید بی دردسر باشد ، و محافظت از نقطه پایانی در مورد محافظت از هر پرونده است ، نه فقط موارد موجود در یک پوشه خاص.

خط پایین

Dropbox برای محافظت کامل از داده ها طراحی نشده است. پشتیبان گیری گذشته نگر است. پشتیبان گیری مجدد از تجارت شما در برابر آنچه که IFS محافظت می کند ، محافظت می کند. این یک بیمه نامه در مورد داده های تجاری شماست. شما بیمه ای برای دفتر ، خانه ، ماشین و سلامتی خود دارید. داده های تجاری شما نیز سزاوار یکی است.

بهترین ابزار برای کار

بازیابی سیستم

Dropbox Files را همگام می کند. از سیستم عامل شما محافظت نمی کند. برای بازآفرینی یک سیستم عامل از ابتدا ، با نسخه های خاص سیستم عامل ، وضعیت سیستم ، نصب و تنظیمات برنامه ها و استفاده ها روزها طول می کشد. شما نمی توانید این موارد را با Dropbox بازیابی کنید. گذشته نگر از پشتیبان گیری کامل سیستم و بازیابی برای محیط ورود شما.

بازیابی سریع محلی

Dropbox در ابر زندگی می کند. هنگامی که یک پرونده را از دست می دهید ، Dropbox باعث می شود که آن را آسان کنید. هنگامی که 100 گیگابایت پرونده را از دست می دهید ، روزها طول می کشد تا برگردید. پشتیبان گیری محلی بازیابی سریع در محل را فراهم می کند ، به طوری که در حالی که Dropbox در حال بارگیری است ، تجارت شما متوقف نشود. گذشته نگر شما را قادر می سازد تا با بازیابی محلی که به سرعت بارگیری شما بستگی ندارد ، به سرعت کار کنید.

حفظ داده های بلند مدت

Dropbox یک ماه از تاریخ را به صورت رایگان و چند ماه برای برنامه های پرداخت شده خود ارائه می دهد. برای نسخه های بلند مدت طراحی نشده است. شما نمی توانید شش ماه برگردید و از Dropbox یک پرونده دریافت کنید. با گذشته نگر ، می توانید. ارائه نسخه های پشتیبان نامحدود به صورت مجدد ، بنابراین می توانید پرونده ای را از stesterdy ، شش ماه پیش یا حتی پنج سال پیش بازیابی کنید و با پلیس نگه داشتن داده های قابل تنظیم ما ، می توانید مدت زمان نیازهای حفظ داده های کسب و کار خود را تصمیم بگیرید.

بهترین های هر دو جهان

پشتیبان گیری های خارج از سایت محافظت اساسی در برابر باج افزار ، سرقت و فاجعه و ادغام های یکپارچه با Dropbox برای ذخیره سازی برای پشتیبان گیری از نسخه های پشتیبان خارج از سایت شما است. برای به حداقل رساندن ذخیره سازی می توانید پرونده های بزرگ را فیلتر کنید و با استفاده از همگام سازی انتخابی Dropbox ، نسخه پشتیبان تهیه نمی شود که هرگز در رایانه های شما همگام سازی نمی شوند.

محافظت کامل از داده ها

با پشتیبانی از بستر های نرم افزاری متقاطع از ویندوز ، مک و لینوکس ، گذشته نگر پشتیبان گیری از تجارت را با بازیابی سیستم ، تهیه نسخه پشتیبان از محلی ، نگهداری طولانی مدت به همراه مدیریت متمرکز ، امنیت پایان به پایان ، محافظت از ایمیل و قیمت مناسب برای سفارشی ارائه می دهد. یک تجارت کوچک.