Ducati MG-20-E-Bike Pieghevole در Mainesio | Ducati Urbanemobility ، Ducati دامنه 2022 دوچرخه برقی خود را ارائه می دهد

Ducati دامنه دوچرخه های برقی 2022 خود را ارائه می دهد

دوچرخه برقی و پدال ها به راحتی می توانند برای اطمینان از حداقل اندازه و انعطاف پذیری استفاده ، همچنین در ترکیب با حمل و نقل عمومی و خصوصی نیز اطمینان حاصل کنند.

MG-20

MG-20 اولین دوچرخه برقی تاشو دوکاتی است. مشخصات سیال و خطوط خالص رینگ ها شخصیت ورزشی را با طراحی متمایز و اشکال آیرودینامیکی تر بیان می کنند.

MG-20 برای زمینه شهری طراحی شده است. چابک در گردش به دلیل انتخاب منیزیم برای تحقق شاسی ، چنگال و رینگ ، ماده ای که سبکی و استحکام را تضمین می کند ، حداکثر عملکرد را بدون تأثیر در ظرفیت مقاومت در برابر شوک تضمین می کند.

ابعاد موجود از چرخ ها ، با قطر 20 “و ضخامت 2.125” و امکان بستن دوچرخه برقی و پدال ها ، تضمین حداقل اندازه و انعطاف پذیری استفاده ، همچنین در ترکیب با حمل و نقل عمومی و خصوصی.

موتور خلفی 250W شرایط جاده را تشخیص می دهد و در ترکیب با باتری 378WH ، به شما امکان می دهد تا حداکثر با حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت مطابق با مقررات ، تا 50 کیلومتر سفر کنید. باتری در شاسی ادغام شده است اما برای شارژ عملی تر می توان آن را برداشته شد.

مدیریت عملکردهای اصلی ، مانند روشنایی چراغ ها و انتخاب بین سه سطح کمک (12-18-25 کیلومتر در ساعت) ، از طریق صفحه نمایش LCD ضد آب انجام می شود. فانوس دریایی جلو LED و گروههای بازتابنده روی چرخ ها نیز شبانه رانندگی ایمن تر را فراهم می کنند.

MG 20 دوچرخه

شاسی از منیزیم ، نور و مقاومت در برابر شوک ساخته شده است. سیالیت پروفایل به لطف تکنیک قالب سازی فشار استفاده شده امکان پذیر است ، که امکان ایجاد خطوطی از تداوم و اشکال آیرودینامیکی را فراهم می کند.

Bici Etletrica Ducati

ابعاد موجود از چرخ ها (x 2 ″ 2.125 ″) و احتمال بستن دوچرخه برقی و پدال ها باعث می شود MG-20 وسیله حمل و نقل ایده آل برای سفرهای شهری باشد ، همچنین برای استفاده ترکیبی با حمل و نقل عمومی و خصوصی به لطف حداقل اندازه عملی است.

Ducati Bici Elettrica Mg 20

دوچرخه برقی مجهز به باتری سامسونگ 36 ولت 10.5AH 378WH است که در شاسی و قابل جابجایی ادغام شده است و یک موتور خلفی 250W قادر به تشخیص شرایط جاده ، دامنه ها و نیرویی که برای هر پدال ضربه استفاده می شود ، بنابراین سطح مناسبی را فراهم می کند با توجه به حالت رانندگی انتخاب شده کمک.

دوچرخه الکترونیکی Pieghevole Ducati

دوچرخه برقی و پدال ها به راحتی می توانند برای اطمینان از حداقل اندازه و انعطاف پذیری استفاده ، همچنین در ترکیب با حمل و نقل عمومی و خصوصی نیز اطمینان حاصل کنند.

Ducati دامنه دوچرخه های برقی 2022 خود را ارائه می دهد

در حال حاضر چندین سال در بازار دوچرخه برقی موجود است ، برند ایتالیایی Ducati از محدوده 2022 خود رونمایی کرده است. پس از دوچرخه سواری در کوهستان و دوچرخه های شهری ، Ducati اکنون با FUTA در بازار دوچرخه جاده ای با کمک الکتریکی سوار می شود ، که محدوده جاده الکترونیکی برند را آغاز می کند.

Ducati Futa Limited

Ducati دامنه دوچرخه های برقی 2022 خود را ارائه می دهد

اگر اکنون چندین سال از Ducati دوچرخه های کمک برقی را با همکاری Thok E-Bikes ارائه می دهد ، این برند اکنون در دوچرخه های برقی جاده با Futa راه اندازی می شود. مدلی که محدوده جاده الکترونیکی را آغاز می کند و یک پیشنهاد را تا کنون تکمیل می کند به خارج از جاده تبدیل شده است. با یک قاب کربن ، Ducati Futa توسط یک موتور 250 وات که 42 نانومتر گشتاور را ارائه می دهد ، متحرک شده است. یکپارچه در چرخ عقب ، کمک الکتریکی تا 25 کیلومتر در ساعت فعال است و با باتری 250 WH همراه است که می تواند دو برابر شود. بالا ، که در 7،690 یورو نمایش داده می شود ، دوچرخه الکتریکی Ducati خدمات مطابق با میزان بالایی قرار داده است: دسته های کربن ، ترمزهای دیسک 160 میلی متر ، چرخ های بینایی Agx30 ، Pirelli Cinuturato Velo TLR ، برای وزن 12.4 کیلوگرم در اندازه متر.

اگر این برای شما کافی نباشد ، یک نسخه محدود به 50 نسخه وجود دارد. نسخه ای که علاوه بر یک مدیر قرمز Ducati Corsican ، دارای باتری دوم 250 WH ، چرخ های Vision Metron 40SL است و توسط تیتانیوم و قطعات سرامیکی بهبود می یابد. با 200 گرم کمتر از نسخه استاندارد ، نسخه محدود 11،990 یورو صورتحساب می شود. Ducati دامنه دوچرخه های برقی 2022 خود را ارائه می دهدبرای بقیه دامنه ، ما MIG-S (5،590 یورو) را در یک زندگی قرمز جدید طراحی شده توسط Aldo Dudi می یابیم و از یک موتور الکتریکی جدید Shimano EP8 (85 نانومتر گشتاور) ، از تعلیق های قابل تنظیم Rockshox ، از A استفاده می کنیم. 12 -sram nx derailleur و 4 ترمز پیستون sram. Ducati دامنه دوچرخه های برقی 2022 خود را ارائه می دهدDucati TK-01 RR نیز در یک نسخه محدود با قیمت 10،890 یورو وجود دارد. یک نسخه حتی منحصر به فرد تر از دوچرخه الکترونیکی Enduro که یک موتور سیکلت öhlins DH38 را ارائه می دهد ، چنگال öhlins (180 میلی متر سفر) یک کمک فنر öhlins TTX (170 میلی متر سفر) ، چرخ های کربن سنتز میل لنگ ، همبستگی های Stirrups Magura MT7 4 – ترمزهای پیستون با دیسک 220 میلی متر در جلو و 203 میلی متر در عقب ، یک Derailleur Shimano DI2 XT 11S ، یک دسته پشتی کربن یا یک زین Fizik با جعبه ابزار و کارتریج CO2 یکپارچه.