مراحل انجام مسابقات آنلاین شما – E. درایو Leclerc ، ما تحویل خانه Leclerc – Le Parisien را آزمایش کردیم

ما تحویل خانه Leclerc را آزمایش کردیم

این عملیات به محض خدمت به سرعت کار کرد. تیم درایو Leclerc از 12 کارمند تشکیل شده است که زیاد برای برآورده کردن تقاضا نیستند. آنها واقعاً در مورد احترام روزانه نمی دانند. “ما همچنان سفارشات مشتریانی را که به دنبال محصولات خود هستند و به طور موازی افراد تحویل خانه در خانه ، که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند ، آماده می کنیم. سال تحصیلی اخیر و بازگشت تعطیلات نرخ را افزایش داد. “. من چهار سال است که در دفتر کار بوده ام و متوجه افزایش تقاضا شده ام. آنچه خوشحال است صرفه جویی در وقت است اما تحویل خانه خدمات اضافی را ارائه می دهد. »»

چگونه خرید خود را بصورت آنلاین انجام دهم: تحویل به درایو ، رله یا خانه من

مراحل مختلف برای سفارش در E.درایو Leclerc

من کد پستی خود را برای بازیابی خرید آنلاین خود پیدا می کنم

من کد پستی را وارد می کنم که می خواهم خرید خود را بصورت آنلاین بازیابی کنم. بسته به موقعیت من ، 3 سرویس ممکن است در فرانسه به من پیشنهاد داده باشد تا از تحویل در E استفاده کنم.درایو Leclerc ، در E.رله Leclerc (درایو عابر پیاده) یا در خانه با E.Leclerc در خانه.

من یک درایو یا یک رله را از لیست ارائه شده برای دسترسی به محصولات موجود انتخاب می کنم.

برای اطلاع از خدمات نزدیک من ، اینجا کلیک می کنم.

من حساب خود را ایجاد می کنم یا با شناسه های خود ارتباط برقرار می کنم.درایو Leclerc

برای ایجاد یک حساب E.Leclerc Drive ، من فقط باید روی “Move Remelf” و سپس در “ایجاد حساب من” کلیک کنم. من از مزایای آن بهره مند می شوم.لکلر.
اگر من قبلاً یک حساب E دارم.درایو Leclerc یا E.Leclerc Cateur ، من از آن برای اتصال استفاده می کنم.

من در سایت E حرکت می کنم.Leclerc Drive ، سپس من روش تحویل و زمان ارائه سفارش خود را انتخاب می کنم

  • با E.Leclerc Drive ، من هنگام پارکینگ در یک مسیر عقب نشینی ، مسابقات خود را با ماشین حذف می کنم.
  • با E.رله Leclerc ، درایو عابر پیاده E.Leclerc ، من خرید خود را حذف می کنم.
  • با E.Leclerc در خانه ، مسابقات من به آدرس مورد نظر من ، در خانه ، به دوستان یا دفتر در کدهای پستی که توسط این سرویس ارائه می شود ، تحویل داده می شود.

با E.Leclerc Drive و E.رله leclerc ، این سرویس رایگان است !

من سفارش خود را تأیید می کنم و به صورت آنلاین پرداخت می کنم

هنگامی که من انتخاب خود را تأیید کردم ، برای پرداخت مبلغ خرید آنلاین خود به پرداخت ایمن دسترسی پیدا می کنم.

من سفارش خود را دریافت می کنم

  • من خودم را در درایو یا رله در آدرس مندرج در تأیید سفارش آنلاین خود قرار می دهم
  • یا من منتظر هستم که مرد تحویل من به آدرس که برای تحویل خود اطلاع داده ام.

ما تحویل خانه Leclerc را آزمایش کردیم

از 26 مارس ، توزیع کننده تحویل خانه را به پاریس ارائه می دهد. اگر قیمت ها جذاب باشند ، با این وجود سرویس می تواند بهبود یابد.

پاریس ، هجدهم. روزنامه نگار ما تحویل خانه Leclerc را آزمایش کرد

Leclerc ارزان ترین است

با فرود در پاریس ، میشل-ادوارد لکلرک راه اندازی کرده بود: “پاریس گرانترین شهر فرانسه است. ما قرار است 15 تا 20 ٪ ارزان تر باشیم ». بنابراین ?

مقابله با قیمت ها با بازرگانان کوچک محله دشوار است. بنابراین ما 22 محصول را از سبد خریداری شده از “خانه لکرلرک” با دو وزن سنگین سایبر مارکت مقایسه کردیم: اولین بار که (18 سال پیش) در این بخش وارد شد ، هارا.Fr ، و Ooshop ، از گروه Carrefour.

میوه ها و سبزیجات و محصولات تازه در سه سیستم عامل سفارش داده شده است و در آنجا ، بدون شک: لایحه LeClerc تا کنون کمترین: 55.56 یورو در برابر 57.58 یورو OOSHOP (+ 3.6 ٪) و در نهایت 68.94 یورو برای Houra (+ 24.1 ٪). Leclerc ، همانطور که Ooshop همچنین به شما امکان می دهد راحت تر سفارش دهید ، با یک طبقه 50 € در برابر 60 € برای Houra. دومی با این حال می تواند از یک پیشنهاد ثروتمندتر با 50،000 مرجع استفاده کند. سرانجام ، Ooshop ارزانترین تحویل است: بدون خرید 100 یورو. با وجود همه چیز ، وقتی همه این مواد را مخلوط می کنیم ، مشخص است که پیشنهاد Leclerc به خوبی ساخته شده و ارزان تر است.

Leclerc Drive Castres: تحویل بین همسایگان یک موفقیت واقعی است

Maëllys ، Aurélie ، Mike ، Mathieu ، Théo و Daniel Gavand ، رئیس Leclerc Drive Castres (سمت راست) ، بخشی از نیروی کار درایو واقع در جاده Toulouse را تشکیل می دهند

مشترکین

ارسال شده در تاریخ 09/16/2022 ساعت 5:00 بعد از ظهر

نکته اصلی که در آوریل گذشته توسط Leclerc Drive با همکاری برنامه YPER آغاز شد ، عملیات تحویل مشترک بین همسایگان نتایج خوبی دارد. سفارشات به طور فزاینده ای مهم هستند.

یک بازیکن اصلی در تحویل خانه ، YPER برنامه ای است که توسط گروه Leclerc به منظور ارائه خدمات جدید به مشتریان خود انتخاب شده است.
از آوریل گذشته ، Route de Toulouse ، Leclerc Drive در حال انجام یک عملیات تحویل بین همسایگان است که امروزه بسیار محبوب است. دانیل گاوند ، رئیس درایو Leclerc Castrais ، گفت: “آقای و خانم همه در این برنامه ثبت نام می کنند و می توانند در سفر معمول خود به همسایگان خود خدمت کنند.”. این سیستم به طور فزاینده ای درخواست می شود ، به افرادی که به هیچ وجه نمی توانند از این عملیات بهره مند شوند اجازه می دهد. »»

این عملیات به محض خدمت به سرعت کار کرد. تیم درایو Leclerc از 12 کارمند تشکیل شده است که زیاد برای برآورده کردن تقاضا نیستند. آنها واقعاً در مورد احترام روزانه نمی دانند. “ما همچنان سفارشات مشتریانی را که به دنبال محصولات خود هستند و به طور موازی افراد تحویل خانه در خانه ، که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند ، آماده می کنیم. سال تحصیلی اخیر و بازگشت تعطیلات نرخ را افزایش داد. “. من چهار سال است که در دفتر کار بوده ام و متوجه افزایش تقاضا شده ام. آنچه خوشحال است صرفه جویی در وقت است اما تحویل خانه خدمات اضافی را ارائه می دهد. »»

زمان تحویل نسبتاً دقیق

بسته به اصل درایو ، وقتی مشتری سفارش می دهد ، برای او کافی است که بازیابی محصولات را در سایت یا تحویل انتخاب کند. در این حالت ، تحویل باید بین ساعت 12 بعد از ظهر و 1 بعد از ظهر انجام شود. به طور کلی ، در پایان سفارش ، 15 دقیقه کافی است تا درخواست با خرید حساس به حرکات سد و تحویل بدون تماس پذیرفته شود. دانیل گاوند می گوید: “برنامه ها کاملاً دقیق هستند.”. نکته اضافی این است که خریداران ثبت شده در برنامه ، بر اساس داوطلب ، با توجه به فاصله و وزن سفارش ، کمیسیون متغیر دارند ، با دانستن اینکه ما یک منطقه تحویل را به مدت 25 کیلومتر در اطراف می پوشانیم. »»

اگر سرویس YPER یک مرد تحویل پیدا نکند ، زمان تحویل می تواند جبران شود ، اما بندرت اتفاق می افتد.

برای تحویل آن ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد: در سایت www.لکلکdrive.fr/، مشتری هنگام سفارش گزینه تحویل را انتخاب می کند. Leclerc Drive Castres از دوشنبه تا شنبه ، از ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر باز است.

همبستگی ، زیست محیطی ، شهروند و عمل

علاوه بر این که تحویل بین همسایگان یک رویکرد شهروندی را تشکیل می دهد ، این عملیات سفر مشتری را محدود می کند ، یک پدیده مهم از نظر حفاظت از محیط زیست. تحویل بین همسایگان نیز متحد است و به ویژه شکننده ترین افراد ، به ویژه افراد معلول که نمی توانند حرکت کنند ، می توانند خرید خانه خود را انجام دهند.