بعدی. برو موبایل E. موج X: بهترین قیمت ، فنی و اخبار – اتومبیل – Frandroid ، Electric Car Externesa Biro باتری قابل جابجایی.

باتری قابل جابجایی ماشین الکتریکی Biro Biro

اما مراقب باشید ، فقط کسانی که رزرو کرده اند می توانند به تنظیم کننده دسترسی پیدا کنند ، که کمتر از سه نسخه به نام بومی ، شهری و کلانشهر ارائه نمی دهد. نسخه سطح ورودی به ویژه مجهز به رینگ های 17 اینچی مجهز است و باید از رادیو FM و DAB راضی باشد ، هنگامی که شما مجبور هستید از قسمت بالایی استفاده کنید تا از Apple CarPlay و Android Auto استفاده کنید.

بعدی.برو موبایل E.موج X

Next E Electric City City.برو موبایل E.موج X به عنوان یک رقیب مستقیم از بهار Dacia قرار دارد: نمایش قدرت 86 کیلو وات (یا 116 اسب بخار) و حداکثر سرعت 135 کیلومتر در ساعت. این باتری 30 است.4 کیلووات ساعت (سازگار با جعبه جعبه 11 کیلو وات) با توجه به چرخه WLTP به آن دامنه 163 کیلومتر می دهد. توجه داشته باشید که سازگاری Apple CarPlay و Android Auto برای چندرسانه ای و همچنین یک صفحه 23 اینچی برای سیستم Info-News.

از کجا بخریم
بعدی.برو موبایل E.موج X با بهترین قیمت ?

24.990 یورو پیشنهاد را کشف کنید

درباره E بعدی بیشتر بدانید.برو موبایل E.موج X

در سالهای اخیر ، اتومبیل های برقی بیشتر و بیشتر دموکراتیک شده اند, با ورود مدلهای جدید در دسترس تر به بازار. در میان آنها ، ما به ویژه می توانیم بهار داسیا را نقل کنیم ، اما همچنین دوست سیتروئن. ناگفته نماند که مدلهای حتی اخیراً فاش شده ، مانند Microlino یا نام تجاری جدید Boyilize Duo ، که در حال حاضر اولین قدم های خود را در نمایشگاه موتور پاریس انجام می دهد.

یک جایگزین جدید

ماه مه گذشته ، نوبت شرکت آلمانی Next E بود.به موبایل بروید تا تازه وارد در این بخش از اتومبیل های برقی فاش شود. تعمید یافته اشمیه.موج X ، سپس جانشین E.Go Life در سال 2019 رسمی شد. برای اولین جمعیت خود ، این تازه وارد جام جهانی را انتخاب کرد.

فرصتی برای بازدید کنندگان و مشتریان آینده برای کشف این جایگزین هوشمندانه برای ستارگان این گروه ، که طول 3.36 متر برای یک چرخ دستی 2.20 متر را نشان می دهد. بنابراین, چهار نفر می توانند در هیئت مدیره برگزار شوند, در صندلی های پوشیده از مواد تا حدی از مواد بازیافت شده.

ماشین الکتریکی سیلی دیجیتالی 23 اینچی عظیم دارد, متشکل از یک گوشی دیجیتال و صفحه لمسی. این تازه وارد همچنین با Apple CarPlay و Android Auto سازگار است ، در حالی کهیک برنامه تلفن همراه به نام E.برو برنامه اتصال همچنین در دسترس است و امکان دسترسی به داده های مختلف ماشین را فراهم می کند. توجه داشته باشید که برای ایجاد یک کف صاف و افزایش اندازه تنه ، می توان صندلی های عقب را تاشو کرد که توسط سازنده مشخص نشده است.

چندین حالت شارژ

زیر کاپوت او, E بعدی.برو موبایل E.موج X دارای 100 ٪ حرکتی الکتریکی 44 کیلو وات است, یا معادل تقریبا 59 اسب بخار. برای چند ثانیه می توان به 86 کیلو وات یا حدود 116 اسب رسید. پس از آن بسیار بیشتر از بهار Dacia است که سپس با 44 اسب بخار قدرت می گیرد.

اگر 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در وب سایت این برند اعلام نشده باشد ، دومی حداکثر سرعت 135 کیلومتر در ساعت را بیرون می کشد. این تازه وارد دارای باتری لیتیوم یون 30.4 کیلووات ساعت است که پس از آن به چرخه WLTP اروپا به 163 کیلومتر سفر می کند. با این وجود دستیابی به 250 کیلومتر در استفاده صرفاً شهری امکان پذیر است.

شارژ مجدد از چند طریق انجام می شود. در واقع امکان اتصال ماشین به یک محل داخلی ، یک ترمینال عمومی امکان پذیر است. این برند Wallbox خود را ارائه می دهد که قدرت را تا 11 کیلو وات تحویل می دهد, با این حال ، حامل روی ماشین دومی را برای لحظه ای به 3.7 کیلو وات محدود می کند

باتری های ارگ نیز قابل جابجایی هستند و بنابراین می توانند به راحتی در ایستگاه E باتری تعویض شوند.رفتن. اما برخلاف آنچه NIO ارائه می دهد ، این روش تقریباً یک ساعت طول می کشد و هنوز خودکار نیست. با این حال ، همانطور که سایت توضیح می دهد ، این به زودی باید تغییر کند برق.

از 24990 یورو

در حال حاضر به ترتیب در دسترس است, Next Next E Next E.برو موبایل E.موج X از 24990 یورو شروع می شود, پاداش زیست محیطی کسر نشده است. به نظر می رسد کمی گران است ، زیرا این قیمت یک فولکس واگن E-UP است که خدمات بهتری را روی کاغذ ارائه می دهد و بسیار بیشتر از 19800 یورو بهار Dacia.

اما مراقب باشید ، فقط کسانی که رزرو کرده اند می توانند به تنظیم کننده دسترسی پیدا کنند ، که کمتر از سه نسخه به نام بومی ، شهری و کلانشهر ارائه نمی دهد. نسخه سطح ورودی به ویژه مجهز به رینگ های 17 اینچی مجهز است و باید از رادیو FM و DAB راضی باشد ، هنگامی که شما مجبور هستید از قسمت بالایی استفاده کنید تا از Apple CarPlay و Android Auto استفاده کنید.

تنظیم کننده از اول دسامبر در دسترس همه خواهد بود, در حالی که این برند همچنین از ورود نسخه باری خبر داده است. این همچنین به یک باتری قابل تعویض مجهز خواهد شد و از 2 نوامبر می تواند برای قیمتی که ابلاغ نشده است ، محفوظ باشد.

باتری قابل جابجایی ماشین الکتریکی Biro Biro

کوادریک چرخه سبک و شل ، Estesta Biro به یک اسکوتر جذب می شود. بسیاری از فضاهای داخلی اشیاء کوچک را در خود جای می دهند … یک تنه به راحتی به قسمت عقب وسیله نقلیه وصل می شود تا حجم بیشتری را حمل کند. با موتورهای واقع در هر چرخ ، BIRO فناوری و قدرت بی سابقه ای را در این بخش ارائه می دهد

این مینی اتومبیل ، از منشأ ونیزی ، ثمره دانش دانش صنعتی تخمین شرکت است که بیش از 40 سال در ساخت تراکتورها و وسایل نقلیه ساختمانی تخصص دارد. نسخه Biro 1 ST به مدت 7 سال از کارخانه منتشر شده است ، و از آن زمان در دو مدل ، یکی بدون مجوز در دسترس است و دومین مورد در TQM – که از اکتبر آینده در دسترس خواهد بود – این امکان را می دهد تا 50 یا 100 کیلومتر از استقلال بسته به نوع باتری. اما از وسایل اسباب بازی خود مورد آزار و اذیت قرار نگیرید ، این یک ماشین اتوماتیک واقعی با شیشه جلو ، برف پاک کن ، عزیز ، سانروف ، بلوتوث ، درهای کاملاً هرمتیک ، صندوق عقب ، تقویت کننده سیستم است

قیمت به استثنای هزینه های تحویل با ما تماس بگیرید.

موجود در انبار (قابل سفارش است)

شرح

 • نوع وسیله نقلیه: حمل و نقل ثبت شده
  صندلی ها: 2
  طول کل 1740 میلی متر
 • عرض کل 1560 میلی متر
 • ارتفاع کل (با سقف) 1030 میلی متر
 • وزن خلاء 370 کیلوگرم
 • حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت (بدون مجوز)
 • بسته باتری لیتیوم یون
 • موتور AC 48V/ 4KW
 • شارژر 230V-16A
 • تجهیزات سری
  سیگنال صدا
  حلقه های فولادی 3 میلی متری
  4 ترمز دیسک هیدرولیک
  ساندن
  باز کردن پنجره عقب
 • محفظه های ذخیره سازی (گزینه)
 • سوکت 12 ولت
 • سیستم برف پاک کن
 • کیت desemburation desembosposion (گزینه)
 • کیت desembing (گزینه)
 • کیت کمربند ایمنی.
 • صندلی های سیاه
 • کیت پیش بینی خودکار
 • کیت درب پلی کربنات
 • بسته باتری قابل جابجایی 55 کیلومتر استقلال
  قفسه چمدان عقب (گزینه)
  آینه های بزرگ
  لاستیک های عقب 175
  چندین رنگ برای انتخاب
 • پوشش سیاه