EA Access ، این بازی ها حتی بیشتر در ماه سپتامبر ، FIFA 17 موجود در The Vault – EA Access و Origin Access است

FIFA 17 موجود در Vault – EA Access and Origin Access

شما می توانید FIFA 15 و NHL 15 را همانطور که مناسب می بینید بازی کنید. اگر تصمیم دارید یکی از این بازی ها را خریداری کنید ، موفقیت های شما و پیشرفت شما ذخیره می شود و به لطف اشتراک خود 10 ٪ پس انداز خواهید کرد.

دسترسی به ea ، این حتی در ماه سپتامبر بازی های بیشتری است

EA Access ، برنامه جدیدی که به بازیکنان Xbox One اجازه می دهد تا با لذت بردن از اشتراک ماهانه با قیمت غیر قابل مقاومت ، بهترین بازی های EA را کشف کنند.

ماه گذشته ، ما EA Access را راه اندازی کردیم ، یک برنامه جدید که به بازیکنان Xbox One اجازه می دهد تا ضمن لذت بردن از اشتراک ماهانه با قیمت غیرقابل مقاومت ، بهترین بازی های EA را کشف کنند. ما خوشحالیم که می بینیم بسیاری از بازیکنان ثبت نام کرده اند. نسخه آزمایشی Madden NFL 15 ، پنج روز قبل از انتشار بازی در دسترس است ، به عنوان مثال 245،000 ساعت بازی را در نظر گرفته است.

در این ماه ، دسترسی EA در حال تحول است.

به زودی در کشورهای دیگر موجود است

تا پایان ماه ، دسترسی EA در 19 کشور دیگر قابل دسترسی خواهد بود. بازیکنانی که در برزیل ، هلند ، امارات متحده عربی و در کشورهای نوردیک زندگی می کنند ، عضو می شوند و از دسترسی نامحدود به صندوق عقب بهره مند می شوند.

برای مشورت با لیست کامل کشورهایی که EA Access در ماه سپتامبر راه اندازی می شوند ، اینجا را کلیک کنید.

نیاز به رقیب سرعت وارد صندوق عقب می شود

برای استقبال از اعضای جدید ما ، در هفته های آینده نیاز به رقبای سرعت را به صندوق عقب اضافه خواهیم کرد. نیاز به رقبای سرعت به Battlefield 4 ، FIFA 14 ، Peggle 2 و Madden NFL 15 در صندوق عقب می پیوندند تا به شما امکان بازی در وصیت نامه را بدهند.

اطلاعات مربوط به نسخه های آزمون به زودی در دسترس است

سپتامبر همچنین فرصتی برای شما خواهد بود که دو بازی استثنایی جدید ، منحصراً قبل از انتشار آنها انجام دهید. نسخه های تست دسترسی EA از NHL 15 و FIFA 15 در این ماه در دسترس خواهند بود.

در اینجا اطلاعاتی در مورد آنچه در آن وجود خواهد داشت وجود دارد: همه اعضای دسترسی EA از شش ساعت بازی بهره مند می شوند و مثل همیشه می توانند پنج روز قبل از تاریخ انتشار آنها به بازی ها دسترسی پیدا کنند.

NHL 15 پنجشنبه در دسترس خواهد بود ، اسکیت های خود را آماده کنید ! تمام حالت ها و ویژگی های بازی را کاوش کنید.

شما می توانید FIFA 15 و NHL 15 را همانطور که مناسب می بینید بازی کنید. اگر تصمیم دارید یکی از این بازی ها را خریداری کنید ، موفقیت های شما و پیشرفت شما ذخیره می شود و به لطف اشتراک خود 10 ٪ پس انداز خواهید کرد.

میخواهی بیشتر بدانی ? دسترسی EA را در فیس بوک و توییتر دنبال کنید تا هیچ تازگی از دست ندهید.

___________________________________________________________________________________

از همه اخبار EA آگاه باشید: وبلاگ ما را بخوانید ، ما را در توییتر دنبال کنید و ما را در فیس بوک دوست داشته باشید.

اخبار مرتبط

گزارش تأثیر 2023 ما

Verhulst برنده جایزه مثبت هنرهای الکترونیکی است

برنامه جدید برنامه EA برای Mac

گزارش تأثیر استخدام تیم گزارش تعهدات ما مربوط به فیس بوک مربوط به توییتر توییتر کتابخانه بازی های Twitch YouTube اینستاگرام برای استفاده از برنامه EA اتریش اتریش اتریش بلغارستان کرواسی قبرس جمهوری چک دانمارک فرانسه فرانسوی یونان مجارستان ایسلند ایرلندیا لیفتنشتاین لیتوانی لیتوانی لوکسرمبورگ مالتا pays-باس نروژ لهستان پرتغال رومانیا اسلوونی اسلوونی اسپانیا سوئیس سوئیس ایالات متحده آمریکا انگلستان استرالیا فرانسه دویچلند ایتالیا 日本 polska brasil рská česká reprupresika canada (fr) danmark suomi memoxico 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體 繁體繁體 حفاظت از داده ها قرارداد کاربر سیاسی شخصی مربوط به محافظت از داده های شخصی و کوکی ها (حق محرمانه بودن شما) خدمات امنیتی آنلاین را به روز کرد

FIFA 17 موجود در Vault – EA Access and Origin Access

FIFA 17 را به همان اندازه که می خواهید با دسترسی EA یا دسترسی به مبدا فقط با 3.99 یورو در ماه بازی کنید.

  • اعضا از دسترسی نامحدود به طاق بهره مند می شوند ، یک مجموعه تکامل دائمی از بازی های EA که بلافاصله مانند Battlefield ™ ، Need for Speed ​​™ ، Mass Effect و بسیاری دیگر در دسترس است.
  • بازی های جدید به تدریج به طاق اضافه می شوند.
  • بازی های جدید EA را قبل از آزادی با تست های اختصاصی ، بدون تعهد به خرید ، امتحان کنید.
  • اعضای دسترسی EA می توانند 10 ٪ در خرید محصولات دیجیتال EA در Xbox One یا PC ، از جمله بازی های کامل ، پیش نمایش ها و DLC و Ultimate Team ™ ذخیره کنند.
  • از دسترسی EA و دسترسی به مبدا تنها با قیمت 3.99 یورو در ماه یا 24.99 یورو در سال استفاده کنید. در هرموقعی می توانید لغو کنید.

اکنون در EA Access مشترک شوید

اکنون دسترسی به Origin برای رایانه شخصی دریافت کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی EA یا دسترسی به مبدا و مزایای اعضا ، به https: // www بروید.اچ.com/eaaccess/fr_fr.HTML و www.اصل و نسب.com/store/origin- دسترسی

*به شرایط ، محدودیت ها و استثنائات قابل اجرا مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به EA بروید.com/eaaccess/fr_fr/اصطلاحات.HTML و Origin.com/fr-fr/store/origin- دسترسی/اصطلاحات.

** دسترسی به EA و دسترسی به مبدا به طور جداگانه فروخته می شود

اطلاعات مرتبط

فیفا 17 – بازیکنان طرفدار

بازی فنی FIFA 17

فیفا 17 با فرشته دی ماریا

About FIFA 23 Actus FIFA Mobile Get FIFA 23 FIFA Global Series Twitter Twitter Instagram Facebook Browse Latest Games Assistance Forums EA About Austrian Recruitment Belgium Bulgaria Croatia Cyprus Czech Republic Denmark Estonia Finland France Germany Greece Hungary Hungary Iceland Ireland Italy Liechtenstein Luitania Malta Netherlands Norway Poland Portugal Roumania Slovakia slovenia spain سوئیس سوئیس ایالات متحده انگلستان انگلستان استرالیا Brasil 繁體 中文 中文 (香港) česká جمهوری Danmark Deutschland España France italia 日本 日本 日本 mexico Nederland Norge Polska قانونی و محافظت از داده های شخصی که به روزهای مربوط به خدمات سیاسی آنلاین ارائه شده است. داده های شخصی و کوکی ها (حق شما برای محرمانه بودن)