EA Sports ™ FC Ultimate Team Web Application – وب سایت رسمی EA Sports ، EA Sports FC 24: تاریخ انتشار ، قیمت ، پیش از مرز ، برنامه همراه. هر آنچه شما باید بدانید | فرانسوی

EA Sports FC 24: تاریخ انتشار ، قیمت ، پیش سفارش ، برنامه همراه. تمام آنچه نیاز است بدانید

Contents

EA Sports/Getty/Composite هدف

برنامه همراه EA Sports FC

کلوپ Ultimate Team ™ خود را در کوچکترین جزئیات در هر کجا که با برنامه Companion EA Sports FC intain هستید ، مدیریت کنید.

ستاره بعدی باشگاه تیم نهایی خود را در بازار نقل و انتقالات استخدام کنید و هر جنبه ای از استادیوم خود را در Ultimate Team 24 شخصی کنید.

به صحنه خود سبک بدهید

از موسیقی ورود به چمن تا جشن های هدف ، از Tifos Pyrotechnics ، هر جزئیات را مطابق با سلیقه خود اصلاح کرده و سوء استفاده های خود را از سوء استفاده های خود انجام دهید. ورزشگاه خود را در هر کجا که به لطف برنامه همراه هستید شخصی کنید.

به لطف DCCE جدیدترین جوایز را بازیابی کنید

هرگز یک چالش ایجاد تیمی (DCCE) را با برنامه همراه از دست ندهید. برای باز کردن قفل بازیکنان جدید ، بازیکنان جدید ، بسته ها یا گزینه های شخصی سازی با جانشینی DCCE ، مستقیماً از طرف همراه برنامه ، ورزشکاران خود را به دو برابر در باشگاه خود مبادله کنید.

ورزشکاران خود را بهبود بخشید

ورزشکارانی را که ترجیح می دهید به افسانه های باشگاه تبدیل کنید و با آخرین تحولات ، هر کجا که هستید ، در ضربات بمانید. بازیکنان و بازیکنان خود را توسعه دهید ، پیشرفت ها را باز کنید و پیشرفت های سطح خود را مستقیماً در برنامه های وب و همراهی بازیابی کنید.

از مسابقات هفتگی خود چیزی را از دست ندهید

برای پیشرفت خود در قهرمانان ، بخش رقبا و درگیری های تیم بدون اتصال به کنسول خود ، پاداش بگیرید.

ستاره بعدی خود را استخدام کنید

معاملات را در بازار انتقال بدون نیاز به حضور در کنسول خود انجام دهید. بازیکنان و بازیکنان را در بازار انتقال جامعه Ultimate Team خریداری و بفروشید تا تیم خود را به سطح بعدی برسانید.

تیم خود را به اشتراک بگذارید

شما می خواهید با تیم رویایی خود صعود کنید ? برای تحت تأثیر قرار دادن دوستان خود از عملکرد اینترنت و به اشتراک گذاری موبایل استفاده کنید.

راه های بیشتر برای مدیریت تیم خود

امروز EA EA Sports FC 24 را بارگیری کنید تا تیم نهایی خود را در همه جا با خود ببرید ! در دستگاه ها و تبلت های تلفن همراه Android و iOS موجود است.

اکنون بارگیری کن

از Advance Access بهره مند شوید

قبل از EA Sports FC ™ 24 نسخه نهایی

شروع به بازی با 7 روز قبل ، از کمپین Nike در Ultimate Team استفاده کنید ، 4600 امتیاز FC و موارد دیگر را برای هرگونه پیش از Arder از EA Sports FC ™ 24 نسخه نهایی امروز دریافت کنید*.

قبل از همه

Instagram Youtube Tiktok Twitter Facebook Browse Latest Games Assistance forums EA About Austrian Recruitment Belgium Bulgaria Croatia Cyprus Czech Republic Denmark Estonia Fine France Greece Hungary Iceland Iceland Irish Italy Lettonia Liechtenstein Lithuanie Luxembour Malte Norway Portugal Romania United States United Kingdom العربية Australia Brasil 繁體 中文 (香港) česká Republika Danmark Deutschland España France France Italia 日本 mexico nederland norge polska română рсс рсс рссс urige türkiye ذکرهای قانونی و محافظت از داده های شخصی محافظت از اطلاعات شخصی و کوکی ها (حق شما برای محرمانه سازی)

EA Sports FC 24: تاریخ انتشار ، قیمت ، پیش سفارش ، برنامه همراه. تمام آنچه نیاز است بدانید

EA Sports FC 24 مرکز

EA Sports/Getty/Composite هدف

هدف به شما می دهد هر آنچه را که درباره جدیدترین اوپوس در سریال معروف بازی های فوتبال EA Sports می دانیم به شما می دهد

ea sports fc آیا بازی ویدیویی فوتبال تغییر نام یافته توسط EA Sports است ، توسعه دهندگان شریک دیرینه خود FIFA را در سال 2022 از هم جدا می کنند. با داشتن یک آرم کاملاً جدید و یک فضای کاملاً جدید ، بازی بعدی قول می دهد بازیکنان “آینده فوتبال” را نشان دهد.

بهترین ورزش های EA را در پیشنهادات آمازون پیدا کنید

بهترین ورزش های EA را در پیشنهادات آمازون پیدا کنید

شور و شوق و پیش بینی در جامعه بازیکنان از زمان اعلام این تقسیم افزایش یافته است ، هواداران فیفا تعجب می کنند که چه چیزی در انتظار آنها است. در اینجا ، هدف همه چیزهایی را که در مورد EA Sports FC 24 می دانیم ، از جمله تاریخ انتشار ، قیمت ، آنچه EA گفت ، ویژگی ها و موارد دیگر را برای شما به ارمغان می آورد.

این مقاله شامل پیوندهای وابستگی است. وقتی از طریق پیوندها خریداری می کنید ، می توانیم یک کمیسیون برنده شویم.

تاریخ انتشار EA Sports FC 24 چیست?

EA Sports FC 24 به طور رسمی در سراسر جهان در روز جمعه ، 29 سپتامبر 2023 منتشر می شود.

اگر نسخه Ultimate Ultimate را از قبل وارد کنید ، می توانید از دسترسی زودرس هفت روزه به EA Sports FC 24 بهره مند شوید ، این بدان معنی است که برخی از افراد از 22 سپتامبر 2023 قادر به انجام بازی خواهند بود.

بازی جدید قبل از دوره تعطیلات بسیار تجاری ، یک سنت راه اندازی طولانی را دنبال خواهد کرد.

حتی اگر طرفداران باید بعداً در سال صبر کنند ، اکنون می توانید بازی را از قبل تنظیم کنید.

مشاهده این پست در اینستاگرام

چقدر هزینه EA Sports fc 24 ?

کنسول نسخه استاندارد نسخه نهایی
ps5 69.99 € 99.99 €
PS4 69.99 € 99.99 €
Xbox Series X/S 69.99 € 99.99 €
Xbox One 69.99 € 99.99 €
کامپیوتر 69.99 € 99.99 €
نینتندو سوئیچ 54.99 € n / a

تفاوت بین EA Sports FC 24 Standard Edition و Ultimate Edition چیست?

سود نسخه استاندارد نسخه نهایی
حق دوگانه آره آره
Ultimate Team Cover Cover Player Player برای 10 مسابقه نهایی تیم آره آره
دو بازیکن وام سفیر برای 5 مسابقه تیم نهایی انتخاب می کنند آره آره
یکی از باشگاه ها شکاف پلاستیک را باز کرد آره آره
امتیازات شخصیتی حرفه ای بازیکن اضافی آره آره
یک مربی 5 ستاره حرفه ای یک مدیر برای استخدام در دسترس است آره آره
7 روز دسترسی زود هنگام هیچ آره
4600 امتیاز FC هیچ آره
دسترسی به کمپین تیم Ultimate Nike هیچ آره
TOTW 1 مورد نهایی بازیکن تیم هیچ آره
Nike Ultimate Team Team Player مورد برای 24 بازی Ultimate Team & Nike X EA Sports Ultimate Team کیت هیچ آره
قهرمان UCL/UWCL غیرقابل تحمل ، در 23 نوامبر موجود است* هیچ آره

*اگر قبل از 22 اوت انجام شود

تفاوت قیمت بین نسخه استاندارد EA Sports FC 24 و انتشارات نهایی چیزی است که بازیکنان به طور طبیعی هنگام تصمیم گیری در مورد خرید چه نسخه ای در نظر می گیرند.

در هر صورت ، هنگامی که نسخه استاندارد بازی را خریداری می کنید ، از مزایای بسیاری از جمله حق دوتایی و تعدادی از عناصر نهایی تیم بهره مند می شوید.

که در آن کنسول EA Sports FC 24 قابل پخش است ?

PlayStation 5 PS5 General

EA Sports FC برای بازی در PS5 ، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. همچنین برای بازی در کنسول های قدیمی مانند PS4 ، Xbox One و Nintendo Switch نیز در دسترس است. گتی

چه مجوزهایی در EA Sports FC 24 در دسترس خواهد بود ?

تجارت طبق معمول برای EA Sports FC برگزار می شود ، بیشتر شرکای رسمی پس از جدایی از فیفا در بازی باقی می مانند.

در یک وبلاگ ، کام وبر ، معاون رئیس جمهور و مدیر عامل EA ، تأیید کرد که “بیش از 19،000 بازیکن ، بیش از 700 تیم ، بیش از 100 استادیوم و 30 لیگ که در آن ما به مدت چندین دهه سرمایه گذاری می کنیم همیشه در آنجا خواهیم بود ، فقط در EA Sports FC “.

لیگ برتر ، یوفا (یعنی لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ اروپا و لیگ برای قهرمانان بانوان) ، سری A ، لالیگا ، MLS ، لیگ 1 ، بوندسلیگا ، کنمبول و EFL همه به عنوان شرکا تأیید شده اند.

چگونه دسترسی زودهنگام به EA Sports FC 24 داشته باشیم

همانطور که مشخص شد ، دسترسی زودهنگام به بازی برای کسانی که نسخه نهایی بازی را پیش می گیرند در دسترس است.

دسترسی پیش بینی شده به بازیکنان این امکان را می دهد تا هفت روز قبل از تاریخ انتشار در 29 سپتامبر بازی را انجام دهند ، بنابراین آنها می توانند از 22 سپتامبر در آنجا بمانند.

هنگامی که برنامه وب همراه EA Sports FC 24 در دسترس خواهد بود?

پوشش EA Sports FC 24 Ultimate Edition

ورزش های EA

تاریخ انتشار برنامه وب EA Sports FC 24 20 سپتامبر 2023 است.

این بدان معنی است که بازیکنان قبل از شروع کامل بازی در روز جمعه ، 29 سپتامبر 2023 ، زمان کافی برای کار در تیم نهایی خود خواهند داشت.

برنامه وب 23 در ساعت 6.45 بعد از ظهر راه اندازی شد.

برنامه همراه EAFC 24 ، موجود در دستگاه های iOS و Android ، در تاریخ 21 سپتامبر 2023 در دسترس خواهد بود. بنابراین به راه اندازی برنامه وب و برنامه Companion توجه داشته باشید تا در اسرع وقت کار خود را شروع کنید.

تریلر EA Sports FC 24

یک تریلر برای بازی جدید در تاریخ 10 ژوئیه منتشر شد و به بازیکنان مروری بر آنچه در انتظار آنها در EA Sports FC 24 است.

Teaser با بازیگر بازیگر برنده جایزه اسکار ، Teaser قول می دهد: “این یک بازی کاملاً جدید است” در حالی که ستاره های گذشته و حال صفحه نمایش را به اشتراک می گذارند.

این ویدئو با پپ گواردیولا در حال ارائه بحث تیمی در اتاق قفل به بازیکنانی است که پیراهن های مختلفی دارند ، جود بلینگهام و دیوید بکهام در کنار دیگری نشسته اند. سپس Erling Haaland به نظر می رسد ، به طور کلی غیرقابل تحمل ، در حالی که Vinicius Jr به چراغ بالایی برخورد می کند.

جالب اینجاست که لیونل مسی ، کریستیانو رونالدو و کیلیان مباپه به وضوح از تریلر غایب هستند.

برنامه وب EA Sports FC 24: چگونه کار می کند و برنامه همراه چیست ?

در EA FC24 ، دو برنامه به نام برنامه وب و برنامه همراه وجود دارد که می تواند به شما در مدیریت تیم خود کمک کند تا از طریق تلفن همراه شما باشد تا به سرعت به قله ها برسید. شما در راهنمای ما تاریخ انتشار و عملکرد این 2 برنامه برای FC 24 را پیدا خواهید کرد !

در اولین قدم های خود در حالت نهایی تیم EA Sports FC 24 ، (یا فینا 24 برای کسانی که هنوز انتقال را انجام نداده اند) ، مطمئناً در مقابل تعداد کارهایی که باید انجام دهید گم شده اید. بنابراین ، برای کمک به شما در مدیریت همه این موارد ، EA Games دو برنامه را برای کمک به بازیکنان ، برنامه وب و برنامه همراه. در این مقاله ، ما از زمان موجود بودن این ویژگی برای شما توضیح می دهیم ، بلکه نحوه عملکرد آن نیز برای شما توضیح می دهد !

برنامه وب و برنامه همراه چگونه کار می کند ?

قبل از نگاه کردن به تاریخ انتشار این برنامه ها ، اولین کاری که باید انجام شود ، بدیهی است که در ابتدا چگونه کار می کند. بیایید با گفتن این که برنامه همراه یا برنامه وب به شما بگوییم شروع کنیم, عملیات مشابه خواهد بود.

ایده کلی این خواهد بود که بتوانید تیم خود را مدیریت کنید بدون نیاز به روشن کردن کنسول یا رایانه شخصی. سپس این به شما بستگی دارد که ببینید کدام یک از این برنامه ها بهترین لباس شما را دارند, دانستن اینکه شما بدیهی است می توانید از هر دو استفاده کنید !

از آنجا ، امکاناتی که به شما ارائه می شود بسیار زیاد است. به عبارت ساده ، شما قادر خواهید بود تقریباً هر کاری را که در آن قابل دسترسی است انجام دهید ، به استثنای اینکه بازی ها را انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید از این برنامه ها برای خرید/فروش مجدد استفاده کنید و اعتبارات را مزرعه کنید, بدون اینکه مجبور شوید ساعت ها جلوی کنسول خود بمانید.

همچنین می توانید مواد مصرفی را اعمال کنید, تیم های خود را تغییر دهید یا حتی جوایز مختلف را ادعا کنید که حق آن را خواهید داشت. شما حتی فرصتی برای باز کردن بسته های بازیکنان خواهید داشت. همانطور که به شما گفتیم ، جدا از بازی کردن ، می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید !

EA Sports FC 24

چه تاریخ انتشار برای برنامه وب در EA FC 24 ?

همانطور که تازه دیدیم ، برنامه وب یا برنامه همراه در EA Sports FC 24 تقریباً ضروری است برای هر بازیکنی که قصد دارد حداقل در بازی تیم نهایی بازی سرمایه گذاری کند.

سوالی که لب های شما سپس سوزانده می شود ، بدیهی است که تاریخ انتشار این برنامه ها را می داند. اولین چیزی که باید بدانید این است که آنها به طور همزمان در دسترس نخواهند بود ، زیرا پیش بینی می شود برنامه وب در تاریخ 20 سپتامبر بین 19 تا 8 بعد از ظهر منتشر شود. طبق اعلامیه EA Games.

اگر قصد داشتید خود را به سمت برنامه همراه در تلفن همراه هدایت کنید ، وحشت نکنید ، انتظار خیلی طولانی نخواهد بود. در واقع آن است که 21 سپتامبر ، هنوز هم بین ساعت 7 تا 8 بعد از ظهر, که دومی باید قابل بارگیری باشد.

از آن به بعد ، شما خواهید داشت هر آنچه برای شروع ماجراجویی نیاز دارید این EA Sports FC 24 بود این که آیا شما در تاریخ 29 سپتامبر یا حتی از طریق دسترسی اولیه که از 22 سپتامبر آغاز می شود ، در نسخه رسمی راه اندازی شده اید.