برند Easy-Watts ، Easy-Watts e-presto https: /// Shop-easy-Watts e-presto را کشف کنید

وات آسان

هدف نهایی آن برای ? تولید کردن وسایل نقلیه موبایل قابل اعتماد ، با مسئولیت محیط زیست ، با طرح های نوآورانه و مهمتر از همه قیمت های جذاب. وسایل نقلیه برقی که علاوه بر صحبت با هرچه بیشتر افراد ، مأموریت بهبود تحرک شهری را نیز دارند.

وات آسان

در دنیایی در انتقال مداوم به سفر بر اساس انرژی های سبز ، Easy-Watts قصد دارد سنگ خود را به ساختمان بیاورد.

کاملاً مستقر در بریتنی ، برند فرانسوی که متخصص در دو چرخ است, با ایده تهیه یک پیشنهاد برقی قابل توجه تر پیش بروید.

هدف نهایی آن برای ? تولید کردن وسایل نقلیه موبایل قابل اعتماد ، با مسئولیت محیط زیست ، با طرح های نوآورانه و مهمتر از همه قیمت های جذاب. وسایل نقلیه برقی که علاوه بر صحبت با هرچه بیشتر افراد ، مأموریت بهبود تحرک شهری را نیز دارند.

مارک Easy-Watts را کشف کنید

هنگامی که دو بنیانگذار آن ، به ترتیب در تجارت و تجارت الکترونیکی تخصص داشتند ، تصمیم گرفتند نیروهای خود را متحد کنند ، آنها فقط با جاه طلبی های خود قایقرانی کردند. با اضطراب برای ایجاد انگیزه بهتر به پیشنهاد الکتریکی در فرانسه ، کار آنها به سرعت براساس انتظاراتشان ثمره خواهد شد .

علاوه بر اینکه تا حد زیادی به دموکراتیک کردن اسکوتر برقی و موتور سیکلت در فرانسه کمک می کند ، دو خلبان وات آسان به ویژه با چندین پلیس ملی و شهرداری برای تغذیه و تجهیز دو چرخ خود همکاری کرده اند .

همیشه به طور فزاینده ای تمدید می شود ، پیشنهاد آنها برای مخاطبان زیادی از علاقه مندان است. از جانب 13 مدل اسکوتر یا موتور سیکلت الکتریکی که پیدا خواهید کرد در Scoot-Elec , هیچ کس از طرف دیگر راه نمی رود. هر یک از نظر طراحی ، ظرفیت ها و امکانات استفاده از ویژگی های خود را ارائه می دهد .

ویژگی های مدل های Easy Watts

Gaits Classic یا کلیدهای فوق مدرن: در پشت همه کاره بودن ، آرزوی خوشبختی را پنهان می کند. تقریباً برای همه سلیقه ها وجود دارد !

از اسکوتر کوچکتر آن 50 سانتی متر 3 وزن وزن ، واتی آسان در حال حرکت به سمت اسکوتر برقی نوع 125 ویژه برای تحویل یا حتی سفرهای طولانی با ترکیب دو باتری قابل شارژ !

در شهری ترین به عنوان اشمیه- Bonsai یا Max E-Retro ، تولید کننده فرانسوی سرگرم کننده است که سبک های بین خاطرات کاملاً یکپارچهسازی با سیستمعامل ، پرنعمت را متفاوت می کند و با زمان خود توافق می کند .

بزرگنمایی در یک مدل پرچمدار

البته یکی از اسکوتر های برجسته این برند ، نشانه ای از کثرت گرایی آن است معروف e-bonsai . یک ماشین خنده دار بصری. زین باس ، دسته های ریز ، چرخ جلو و چرخ عقب بسیار کوچکتر: به نظر می رسد مانند رول اسکوتر.

با این حال ، در واقع یک اسکوتر است ، با قابلیت مانور عالی ، و همچنین شتاب و ترمز به همان اندازه دیگری ملایم است. اما به طور اتفاقی, این الگوی بسیار کوچک حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت را با موتور الکتریکی 2.2 کیلو وات و به ویژه 80 کیلومتر استقلال کامپایل می کند.

چنین تضادی بین اسکوتر در هر صورت در درون یافت نمی شود موتور سیکلت های آن , که نسبتاً در طراحی شده اند کلیدهای ورزشی با پایان های مدرن .

در میان مدلهای مختلف موتور سیکلت یا اسکوتر برقی برای جارو کردن در اسکوتر, قیمت ها از حدود 1600 بیش از 4000 یورو متفاوت است.

دلایل همکاری ما با وات آسان

کلمه کلیدی ما: سادگی. ما به دلیل سادگی آن با این مارک همکاری کرده ایم. علاوه بر این ، طیف گسترده ای از وسایل نقلیه برقی برای پاسخگویی به نیازهای شما طراحی شده است.

وسایل نقلیه قابل اعتماد هستند و به شما امکان می دهند با خیال راحت دویدید. اگر هنوز قانع نشده اید ، ما برای شما توضیح می دهیم که چرا واتس به راحتی علامت انتخاب برای دو چرخ الکتریکی شما است.

برای متقاعد کردن شما ، ما هفت دلیل را به شما پیشنهاد می دهیم که چرا باید وات آسان را انتخاب کنید تا به سرعت انتخاب خود را بدون نیاز به بررسی اینترنت در فضای باز انتخاب کنید !

1. تنوع آن در مدل های اسکوتر برقی

Easy-Watts با داشتن مدل های با افتخار خود از وسایل نقلیه برقی دو چرخ ، مدل های مختلف حرکتی را ارائه می دهد. از اسکوتر بونسای گرفته تا Presto از طریق مدل جت ، وات آسان با ادامه گسترش کاتالوگ خود همیشه کمی بیشتر شگفت زده می شود.

چه چیزی را باید تعجب کرد که کدام یک موفق به انتخاب خواهد شد !

2. قیمت چنگال بسیار خاص

وات آسان قیمت های غیرقابل تصور را برای اسکوتر برقی شما حفظ می کند: سقف 8000 یورو به گونه ای قرار می گیرد که به بیش از آن نرسد 10،000 یورو هزینه در یک اسکوتر برقی. این ، برای سرمایه گذاری در دستگاهی که نشان دهنده کیفیت بالایی است.

3. یک سرویس مشتری بالا

با نگرانی در مورد مشتری و خرید وی ، خدمات مشتری آسان واتس به تمام سؤالات شما پاسخ می دهد ، به ذکر مؤثرترین سرویس پس از فروش آن. به راحتی در دسترس است ، هیچ ترسی در رابطه با هزینه خود ندارید ، وات آسان شما را از مبهم های مرتبط با اسکوتر برقی در امان نگه می دارد.

4. یک کیفیت تضمین شده

با داشتن یک شماره kWh برجسته ، یک بار بلند مدت و کیلومتر زیادی به پیشخوان خود ، Easy-Watts پیشنهاد می دهد تا ارزش پول محصولات خود را تضمین کند تا بهترین ها را به شما ارائه دهد.

5. ماندگاری محصولات آن

دو چرخ برقی ساخته شده در وات آسان. Easy-Watts با داشتن دانش و دانش از یک سالخورده دوازده ساله ، اهدا کننده ای برای فروش محصولاتی با باتری های طولانی ، دارای زین راحت ، عصا مؤثر و مجهز به جامد ترین شاسی است.

طول عمر باتری ها در حدود 800 و 1500 چرخه شارژ تخمین زده می شود. یا 12 سال اگر تقریباً 5000 کیلومتر در سال مرور می کنید ! سرسختی مقدس !

6. “لمس فرانسوی” دعوت شده است

وات آسان ، در فرانسه ساخته شده است. دقیق تر در قلب یکی از زیباترین مناطق آن: بریتانی. از 100 ٪ تولیدی دارای مجوز فرانسوی که دفتر مرکزی آن جایی برای مینی هه است.

اما وحشت نکنید ، این برند در قلب سرمایه زیبای ما نیز ضروری است: پاریس.

7. بازگشت به گذشته

برجسته بزرگ وات های آسان این دانش دانش اسکوتر برقی پرنعمت است ، مانند مواردی که برای برخی از آنها در عکس های والدین خود مشاهده می کنیم. از جوانان ما برای دیگران. این با پالت های رنگ های پرنعمت در حالی که این روحیه یکپارچهسازی با سیستمعامل را با مؤلفه ها و کیفیت مدرن پیوند می دهد.

برای شما پیاده روی های شایسته دهه 90 تا پایان سال 2000. ما پسران Backstreet ، Tupac و Spice Girl را فراموش نمی کنیم.

تصویر

در مورد مزایا و راه حل های تأمین مالی بیشتر بدانید

پری

e-presto یک اسکوتر برقی معادل 125 سانتی متر است.

موجودی موجود در انبار موجود در انبار

Easy-Watts-E-Presto

Easy-Watts-Scooter-E-Presto

E-PRESTO-6

  • شرح
  • اطلاعات بیشتر
  • توجه (0)

e-presto یک اسکوتر برقی معادل 50 سانتی متر است. حداکثر سرعت آن 80 کیلومتر در ساعت است. برای رانندگی این اسکوتر برقی ، به مجوز مناسب نیاز خواهید داشت.

موتور الکتریکی بدون برس در چرخ عقب دارای قدرت 4000 وات است. این یکی نه زنجیره ای و نه انتقال = نگهداری صفر !

به منظور بازیابی استقلال ، E-Presto دارای Ref: بازیابی انرژی برای ترمز است.

برجسته یک اسکوتر برقی 125 باتری آن است: با قدرت 72 ولت و 40 AH ، تا 70 کیلومتر استقلال ارائه می دهد. (همه چیز به سرعت سوار شدن ، زمین ، وزن بارگیری و درجه حرارت بستگی دارد.)
علاوه بر این ، قابل جابجایی است. زین را باز کنید ، کابل را جدا کرده و به راحتی باتری خود را با استفاده از دسته بیرون بیاورید. برای شارژ مجدد آن ، هیچ چیز ساده تر نیست: یک سوکت خانگی در 220 کافی است. باتری خود را در جایی که می خواهید شارژ کنید: در محل کار ، در خانه ، با دوستان … ما بهترین شارژرهایی را که در حال حاضر در بازار هستند انتخاب کرده ایم: یک شارژر برند بدون. این شارژر از اجزای با کیفیت بسیار بالا استفاده می کند که امکان شارژ سریع و ساکت را فراهم می کند. (حدود 6 ساعت را برای بار کامل بشمارید).

به مدت 2 سال قطعات ، نیروی کار و باتری تضمین می شود.

سفید ، خاکستری ، سیاه ، قرمز

وات آسان

کیت های Prontos

کیت های Prontos

Economyiza em 90 ٪ تماس SUA از LUZ خورد

iluminação Solar Luzeko

iluminação Solar Luzeko

یک iluminação autônoma sem conta de energia

پر انرژی

پر انرژی

ایلوما

ایلوما

iluminação خورشیدی ، رهبری ، com gestão intelicnte. A Easywatt Tem Uma Solução para sua empresa ، فقط Condomínio ، فقط Município Economizar Energia e Dinheiro com.

بمب افکن

بمب افکن

combinamos a energia solar com o bombemento de água para atender suas meed em irigação sem تماس با energia e sem ligação a redde. پارا پیسینا ، فازندا آشنا ، گراند فازندا ، empresa de gestão de água ، temos solução para todos os perfis de close.