Easymove Boursorama Banque: تحرک بانکی را ساده می کند ، حرکت آسان Boursorama 50 یورو: برای به دست آوردن آن بخوانید!

حرکت آسان 50 یورو Boursorama: حق بیمه تفریحی

Contents

در اینجا مهلت های تمام مراحل برای به دست آوردن پاداش 50 یورو آسان از Boursorama آورده شده است ::

Boursorama Banque Easymove

هنگام باز کردن حساب در Boursorama Banque ، می توان از سرویس EasyMove بهره مند شد که به مشتریان امکان می دهد سریع بانک را تغییر دهند. تمام مراحل توسط Boursorama Banque مراقبت می شود.

پیشنهاد Monabanq را که مناسب شما باشد انتخاب کنید

حداکثر 120 € ارائه شده است

easymove چیست ?

EasyMove یک سرویس رایگان است که توسط Boursorama Banque ارائه می شود ، که به مشتریان خود اجازه می دهد بانک را به راحتی تغییر دهند و از تمام مراحل انجام شده مراقبت کنند.

این سرویس همچنین امکان انتقال عملیات بانکی خود را از حساب قدیمی خود به جدید خود با تنها چند کلیک امکان پذیر می کند. دنده جدید شما به کلیه سازمان هایی که نمونه از حساب قدیمی شما را صادر می کنند منتقل می شود. همچنین می توانید تنها بخشی از مالیات و عملیات قدیمی خود را منتقل کنید.

اگر دو حساب جاری دارید (به عنوان مثال فردی و به آن پیوسته اید) ، می توانید برای تحرک بانکی این دو حساب اقدام کنید. سپس از منطقه مشتری خود به دو دستورالعمل تحرک بانکی دسترسی خواهید داشت.

شما می توانید به همان تعداد درخواست های حساب کاربری ارائه دهید. با این حال ، امکان درخواست چندین بار در همان زمان برای همان حساب امکان پذیر نیست.

هنگام انتقال حساب با EasyMove ارائه می دهد

Boursorama Banque به طور مرتب پیشنهادهایی را برای مشتریان جدید خود ارائه می دهد که مایل به استفاده از سرویس EasyMove هستند. شما می توانید از 50 یورو ارائه شده برای اولین بار از سرویس بهره مند شوید.
مشتریانی که می خواهند از آن بهره مند شوند ، فقط دو بار در هر نفر می توانند بر حق بیمه تأثیر بگذارند. حساب های حرفه ای بانک سینه از پیشنهاد خارج می شود.

پیشنهادات دیگری نیز وجود دارد که می توانید به عنوان مشتری جدید لمس کنید:

 • پاداش 80 یورو با پیشنهاد خوش آمدید
 • یک امتیاز حداکثر تا 60 یورو با کارتهای اول و اولتیم
 • حق بیمه 50 یورو با پیشنهاد خوش آمدید کارت ویزا کلاسیک

Boursorama Banque همچنین پیشنهادات تجاری را در آخر هفته صورتی راه اندازی می کند ، که به شما امکان می دهد از حق بیمه تا 130 یورو بهره مند شوید.

نحوه استفاده از easymove ?

برای استفاده از سرویس EasyMove ، به سادگی به منطقه مشتری خود متصل شوید ، فرم درخواست آنلاین را تکمیل کرده و به طور الکترونیکی حکم تحرک را امضا کنید. کمتر از 5 دقیقه به شما طول می کشد ، و شما چیزی بیشتر نخواهید داشت ، هیچ سندی از شما خواسته نمی شود.

با انتخاب تحرک کل ، به شما اجازه می دهید Boursorama Banque از خاتمه قرارداد قدیمی خود مراقبت کند.

اگر تحرک à la carte را انتخاب می کنید ، می توانید حساب بانکی قدیمی خود را نگه دارید و عملیات و نمونه هایی را که می خواهید به Boursorama Banque خود منتقل کنید یا نه انتخاب کنید.

اگر محصولات پس انداز یا اعتبار فعلی در بانک قدیمی خود دارید و تصمیم می گیرید حسابی را که برداشت ها در آن انجام می شود ، ببندید ، ممکن است بانک اصلی شما از شما بخواهد که آن را نگه دارید.

پیشنهاد Monabanq را که مناسب شما باشد انتخاب کنید

حرکت آسان 50 یورو Boursorama: حق بیمه تفریحی !

شما می خواهید در مورد حق بیمه اطلاعات بیشتری کسب کنید حرکت آسان Boursorama با 50 یورو ? شما در جای مناسب هستید !

حرکت آسان به شما امکان می دهد تا به راحتی از طریق بانک در Boursorama یا تمام عملیات مکرر خود را از حساب بانکی قدیمی خود تغییر دهید. شما می خواهید از این سرویس استفاده کنید و 50 یورو به عنوان یک جایزه دریافت کنید ? ما نحوه انجام این کار را برای شما توضیح می دهیم.

در اینجا یک جدول خلاصه از حرکت آسان Boursorama 50 یورو ارائه شده است:

حرکت آسان Boursorama 50 یورو 2023:
ضروری

– یک مشتری جدید Boursorama باشید

– از خدمات تحرک بانکی آسان استفاده کنید

2. وظیفه تحرک بانکی را امضا کنید

3. لیست حرکات منتقل شده را تأیید کنید

4. ارسال دنده به سازمان ها

چگونه می توان 50 یورو با حرکت آسان از بورسوراما دریافت کرد ?

در اینجا 4 مرحله برای به دست آوردن 50 یورو با Boursorama Move آسان وجود دارد:

 1. مشتری Boursorama شوید
 2. وظیفه تحرک بانکی را امضا کنید
 3. لیست عملیات منتقل شده را تأیید کنید
 4. ارسال دنده جدید به سازمان های مربوطه

1. مشتری Boursorama شوید

50 یورو Easymove Boursorama 2021 پیشنهاد دهید

برای به دست آوردن 50 یورو با حرکت آسان ، ابتدا باید مشتری Boursorama شوید. حرکت آسان Prime of Boursorama 50 یورو فقط برای مشتریان بانکی آنلاین باز است ، زیرا این یک پیشنهاد محل زندگی بانکی است. برای تبدیل شدن به مشتری Boursorama ، باید پرسشنامه آنلاین را پر کرده و کارت Ultim یا Welcome Bank را انتخاب کنید.
سپس ، لازم است اسناد حامی لازم را تهیه کرده و منتظر دریافت دنده خود باشید. سرانجام ، می توانید حساب بانکی جدید Boursorama خود را با اولین پرداخت 50 یا 300 یورو فعال کنید.

در اینجا شرایط برای تبدیل شدن به یک مشتری بورسوراما و دریافت حق بیمه 50 یورویی حرکت آسان است ::

 • سن بودن
 • در فرانسه مالیات ساکن شوید
 • در حال حاضر یک حساب بانکی در فرانسه یا اتحادیه اروپا مستقر کرده است
 • بانکی ممنوع نیست

همچنین لازم است اسناد لازم درخواست شده را تهیه کنید. برای اعتبارسنجی باز کردن حساب بانکی خود ، به یک سند هویت معتبر (CNI ، گذرنامه یا مجوز اقامت) نیاز خواهید داشت. همچنین در یک بانک اتحادیه اروپا به یک نام/نام خود به یک دنده نیز نیاز خواهید داشت.
اگر درخواست کارت بانکی بدهی معوق (با پیشنهاد Ultim) دارید ، باید اثبات درآمد (اعلامیه مالیاتی یا لغزش حقوق) نیز ارائه دهید.

�� پس از دریافت دنده از حساب بانکی جدید خود ، لازم است با انجام اولین پرداخت ، حساب را فعال کنید. شما قادر نخواهید بود مراحل زیر را برای به دست آوردن حرکت آسان Boursorama Prime 50 یورو ارائه شده در صورت عدم فعال کردن حساب خود انجام دهید. برای این کار ، شما باید اولین پرداخت حداقل 50 یورو را با پیشنهاد خوش آمدید و حداقل 300 یورو با پیشنهاد اولتیم انجام دهید.
انتقال باید از حساب بانکی مرتبط با دنده ارائه شده در ثبت نام انجام شود.

2. مشترک در حرکت آسان

هنگامی که حساب بانکی Boursorama Banque خود را تأیید کردید ، برای حرکت آسان باید مشترک شوید. 50 یورو پاداش ارائه شده Boursorama Move Easy فقط برای کسانی که برای اولین بار از سرویس تحرک بانکی استفاده می کنند در نظر گرفته شده است. بنابراین این باید اولین ثبت نام شما در سرویس تحرک بانکی Boursorama باشد.
حرکت آسان به شما امکان می دهد حداقل یک سازمان انتقال یا عود مجدد به حساب Boursorama خود برگردید.

�� برای عضویت در سرویس Easy Move ، باید در وب سایت Boursorama یا برنامه تلفن همراه به منطقه مشتری خود متصل شوید. سپس باید فرم درخواست تحرک بانکی را که بصورت آنلاین در دسترس است تکمیل کنید. پس از آن ضروری خواهد بود که حکم تحرک بانکی را امضا کنید که به بورسوما اجازه می دهد تا عملیات مکرر 13 ماه گذشته را در حساب بانکی قدیمی شما بازیابی کند. امضا الکترونیکی است.

3.عملیاتی را که باید منتقل شود انتخاب کنید

Easymove Boursorama 50 یورو

هنگامی که شما در حرکات آسان مشترک شده اید و حکم تحرک بانکی را امضا کرده اید ، بانک ابتدا لیست حرکات منتقل شده را بازیابی می کند از بانک قدیمی ، سپس می توانید حرکات منتقل شده را انتخاب کنید. سپس بین دو گزینه انتخابی دارید: تحرک کل یا تحرک à la carte. شرط دریافت حرکت آسان Boursorama Prime 50 Euros در سال 2023 این است که حداقل یک حرکت بانکی در حساب جدید شما انجام شود.

�� کل تحرک شامل بستن حساب بانکی قدیمی شما است : Boursorama از انتقال کلیه عملیات های مکرر و بستن حساب عزیمت شما مراقبت خواهد کرد. تحرک à la carte به شما امکان می دهد حساب بانکی قدیمی خود را نگه دارید و حرکات (برداشت یا نقل و انتقالات مکرر) را که می خواهید به حساب بانکی Boursorama خود منتقل کنید ، انتخاب کنید.
این مرحله انتخاب برای کسانی که تصمیم به تحرک کامل گرفته اند ضروری نیست.

4. ارسال دنده جدید به سازمان های مربوطه

پس از اتمام همه این مراحل ، وقتی لیست تأیید شد ، Boursorama با سازمانهای مربوط به تغییر بانک تماس می گیرد. بانک پایان (Boursorama Banque) از همه چیز مراقبت می کند ، شما هیچ مدرکی برای ارائه و هیچ رویکردی اضافی برای انجام آن ندارید. این مرحله آخر است که به شما امکان می دهد تا مبلغ 50 یورو ارائه شده را پرداخت کنید.

�� به طور خلاصه ، در اینجا اقدامات لازم برای پیگیری پس از امضای دستورالعمل تحرک بانکی وجود دارد. اول ، Boursorama لیست عملیات مکرر را برای 13 ماه گذشته در حساب بانکی قدیمی شما بازیابی می کند. سپس ، شما تحرک کل یا à la carte را انتخاب می کنید: اگر تحرک à la carte را انتخاب کرده اید ، عملیاتی را که می خواهید در حساب Boursorama خود قرار دهید انتخاب می کنید.
اگر کل تحرک را انتخاب کرده اید ، نیازی به انتخاب حرکات ندارید ، و بورسوراما وظیفه بستن حساب بانکی شروع شما را بر عهده دارد.

حرکت آسان Boursorama 50 یورو 2023: سؤالات متداول !

شما در مورد عملکرد Easy Move Boursorama 50 یورو در سال 2023 سؤالی دارید ? اطلاعاتی را که باید در حرکت آسان ما در Boursorama متداول 50 یورو بدانید پیدا کنید: شرایط ، نحوه عملکرد آن ، به فعالیت های بانکی مربوط می شود و زمان دریافت حق بیمه 50 یورو چیست.

�� چه شرایطی را برای دریافت 50 یورو با حرکت آسان از بورسوراما دریافت کنید ?

در اینجا شرایط دریافت 50 یورو با حرکت آسان از بورسوراما آورده شده است ::

 • در فرانسه از سن و مالیات بر آن برخوردار باشد
 • یک حساب بانکی در فرانسه داشته باشید
 • یک مشتری جدید Boursorama باشید
 • برای اولین بار از حرکت آسان استفاده کنید

برای دریافت 50 یورو با حرکت آسان از Boursorama ، ابتدا باید مشتری Boursorama شوید. برای باز کردن یک حساب در بورسوراما ، باید در فرانسه از سن و مالیات بر سرپرستی برخوردار باشید ، و نباید بانکی را ممنوع اعلام کنید. برای اینکه حساب خود را در بانک آنلاین با استفاده از سرویس تحرک بانکی آسان حرکت دهید ، لازم باشد که یک حساب کاربری در یک بانک فرانسوی برگزار شود ، زیرا فقط حرکات بانکی بین بانکهای فرانسوی قابل انتقال است.

به عنوان مثال ، اگر از یک بانک خارجی نقل و انتقالات دریافت می کنید ، برای انتقال عملیات باید رویه هایی را انجام دهید.

50euros Easymove Boursorama شرایط بانکی

برای واجد شرایط بودن پیشنهاد 50 یورویی که با حرکت آسان ارائه می شود ، باید پیشنهاد Welcome یا Ultim را انتخاب کنید و اسناد پشتیبانی درخواست شده را ارائه دهید. سپس باید برای اولین بار حساب خود را فعال کرده و برای سرویس آسان تحرک بانکی Move Move ثبت کنید. سرانجام ، حق بیمه 50 یورو هنگامی که تمام رویه ها را برای انتقال به حساب جدید بورسوراما خود انجام داده اید ، حداقل یک سازمان انتقال یا انتقال مکرر انجام می شود.

�� ثبت نام برای سرویس آسان حرکت با دنده ای که در اتحادیه اروپا قرار دارد ، کاملاً امکان پذیر است. با این حال ، شما باید این را بدانید ، زیرا محل زندگی بانکداری فقط مربوط به قلمرو فرانسه است ، فقط حرکات صادر شده از یک بانک فرانسوی به یک بانک فرانسوی دیگر می تواند محلول باشد.

�� آیا این امر اجباری است که حساب خود را در اختیار شما قرار دهید تا حق بیمه 50 یورو را آسان کنید ?

نه ، برای دریافت حق بیمه 50 یورو حرکت آسان Boursorama اجباری نیست که حساب خود را دریافت کنید. برای واجد شرایط بودن برای پیشنهاد آسان Boursorama 50 یورو ، فقط لازم است که یک حرکت مکرر را در حساب جدید Boursorama خود ، خواه یک مالیات یا انتقال ، محلول قرار دهید. لازم نیست تمام عملیات را به حساب جدید خود برگردانید و حساب عزیمت خود را ببندید.

Easymove Boursorama Banque 50 یورو

�� وقتی فرم ثبت نام خدمات آسان حرکت را پر می کنید ، Boursorama انتخاب را بین دو گزینه به شما می دهد. شما می توانید کل تحرک را انتخاب کنید ، که شامل بستن حساب قدیمی شما و محل زندگی همه حرکات خود در Boursorama است. اما شما همچنین می توانید à la carte Mobility را انتخاب کنید ، که به شما امکان می دهد حساب بانکی قدیمی خود را نگه دارید و فقط حرکات خاصی را انتخاب کنید ، که می توانید انتخاب کنید.

�� نحوه اشتراک در Boursorama Move Easy برای دریافت 50 یورو ?

در اینجا نحوه اشتراک در حرکت آسان از بورسوراما برای دریافت 50 یورو آورده شده است ::

 1. مشتری Boursorama شوید
 2. به منطقه مشتری Boursorama خود متصل شوید
 3. فرم درخواست تحرک بانکی آنلاین را تکمیل کنید
 4. به صورت الکترونیکی وظیفه تحرک بانکی را امضا کنید

Easymove Prime 50 یورو بورسوراما

�� برای دریافت 50 یورو با پیشنهاد آسان Boursorama ، باید برای اولین بار برای حرکت آسان مشترک شوید. بنابراین این پیشنهاد فقط برای مشتریان جدید Boursorama در نظر گرفته شده است ، که هرگز از سرویس مسکونی بانکی حرکت آسان استفاده نکرده اند. لطفاً توجه داشته باشید ، با این حال ، برای عضویت در Move Easy و دریافت حق بیمه 50 یورو ، باید حداقل یک سازمان نمونه گیری یا تحول مکرر را در حساب بانکی جدید Boursorama خود قرار دهید.
این مرحله آخر حق بیمه 50 یورو خواهد بود.

�� چه عملیات بانکی از حق بیمه 50 یورو حرکت آسان بورسوراما حذف شده است ?

عملیات بانکی که از پاداش 50 یورو حرکت آسان از Boursorama خارج شده است ، نقل و انتقالات برای تهیه یک حساب پس انداز تنظیم شده است (PEL ، CEL ، Livret A) یا تمام حرکاتی که از خارج از کشور یا به یک بانک با دنده خارجی صادر می شود. در واقع ، اگرچه انتقال یک دنده داخلی در اتحادیه اروپا کاملاً امکان پذیر است ، اما تحرک بانکی فقط مربوط به قلمرو فرانسه است.
فقط نمونه های صادر شده از یک بانک فرانسوی به یک بانک فرانسوی دیگر قابل انتقال است.

50 یورو به بورسروما Easymove پیشنهاد داد

�� حرکات بانکی که می توانید برای دریافت پیشنهاد از Boursorama آسان حرکت کنید 50 یورو تمام حرکات منتقل شده توسط بانک قدیمی شما است در بورسوراما ، یعنی نقل و انتقالات و نمونه ها عود دریافت کردند و نقل و انتقالات دائمی صادر شده از حساب بانکی شما.
نقل و انتقالات مکرر نقل و انتقالات همان فرستنده را حداقل در طی 13 ماه گذشته دریافت کرده است. شما می توانید هنگام پر کردن فرم درخواست تحرک بانکی ، حرکات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

�� چه دوره ای برای به دست آوردن 50 یورو با حرکت آسان از بورسوراما ?

مهلت به دست آوردن 50 یورو با حرکت آسان از Boursorama 60 روز از امضای فرم درخواست تحرک بانکی است. پس از اتمام فرم درخواست تحرک بانکی و آن را به صورت الکترونیکی امضا کرده اید ، باید حداکثر 60 روز صبر کنید تا 50 یورو مستقیماً به حساب بانکی جدید Boursorama ارسال شود.

Easymove 50 یورو Boursorama 2021

در اینجا مهلت های تمام مراحل برای به دست آوردن پاداش 50 یورو آسان از Boursorama آورده شده است ::

 • 10 دقیقه برای باز کردن بازار سهام بانکی آنلاین خود
 • 5 روز برای Boursorama برای مطالعه درخواست شما
 • 48 ساعت برای فعال کردن حساب بانکی خود
 • 5 دقیقه برای عضویت در حرکت آسان
 • 22 روز کاری برای انتقال عملیات (مهلت تعیین شده توسط قانون)
 • 60 روز برای دریافت حق بیمه آسان حرکت

�� در این صورت بورسوراما حق بیمه 50 یورو را بازیابی می کند ?

Boursorama حق بیمه 50 یورو را در موارد زیر بازیابی می کند ::

 • شما بیش از 12 ماه محل زندگی بانکی خود را حفظ نمی کنید
 • شما حساب بانکی خود را می بندید
 • شما رفتار قابل قبول را نشان داده اید
 • Boursorama حساب بانکی شما را می بندد

پیشنهادات داخلی Easymove 50 یورو Boursorama 2021

�� پس از دریافت پاداش 50 یورو حرکت آسان ، قوانینی برای احترام به حق بیمه وجود دارد, به ویژه در حفظ محل زندگی خود برای حداقل 12 ماه. اگر با قوانین قرارداد رعایت نکرده اید و کمتر از 12 ماه پس از امضای حکم محل اقامت بانکی ، محل زندگی خود را حذف نمی کنید ، یا حساب بانکی Boursorama خود را می بندید ، بانک حق دارد حق بیمه 50 یورو را در حساب فعلی خود بگیرد.

�� سایر پاداش های Boursorama Banque چیست ?

پاداش های دیگر Boursorama Banque هستند ::

 • پاداش های خوش آمدید: 100 یورو ارائه شده
 • پیشنهاد Ultim Metal: 100 یورو ارائه شده است
 • آخر هفته صورتی: 150 یورو ارائه شده است
 • حمایت مالی: 100 یورو ارائه شده است

در اینجا یک جدول خلاصه از سایر پاداش های Boursorama Banque آورده شده است:

Boursorama Bank:
حق بیمه دیگر

جزئیات پیشنهاد

بیشتر بدانید

– یک مشتری جدید Boursorama باشید

– یک بانک بورس است

Boursorama Banque یک جایزه جالب برای مشتریان جدید که از پیشنهاد استقبال یا Ultim انتخاب می کنند ، ارائه می دهد. آنها می توانند از حق بیمه 100 یورو در حال حاضر با کد BRS100 بهره مند شوند. 20 یورو برای افتتاح حساب Boursorama و 80 یورو برای سفارش کارت Welcome یا Ultim پرداخت می شود.
برای مشتریانی که از پیشنهاد Boursorama Pro یا پیشنهاد اختصاص داده شده به خردسالان (12-17 سال) استفاده می کنند ، پاداش 80 یورو نیز در دسترس است.

پیشنهاد آخر هفته صورتی برای چند روز یک بار در ماه ، در شروع ماه معتبر است. این مربوط به Welcome ، Ultim و Ultim Metal است. این حق می دهد یک جایزه خوش آمدید 150 یورو ، که به 3 مرحله تقسیم می شود: 20 یورو برای افتتاح حساب Boursorama ، 80 یورو برای سفارش کارت بانکی در میان پیشنهادات واجد شرایط (یا 8 ماه اشتراک ارائه شده برای Ultim Metal) ، و 50 یورو برای استفاده از سرویس آسان حرکت.
این پیشنهاد جالب است وقتی که پیشنهادات خوشایند به شما امکان می دهد فقط 130 یورو درآمد کسب کنید.

�� سرانجام ، حمایت مالی Banqueorama Banque به مشتریان بانک اجازه می دهد 100 یورو دریافت کنند وقتی آنها بانک آنلاین را به عزیزان خود توصیه می کنند. Godson ، که باید از سن و مشتری جدید Boursorama باشد ، پس از افتتاح مؤثر یک حساب بانکی اول در Boursorama ، 150 یورو به عنوان پاداش دریافت می کند. این پیشنهاد چندین بار در سال به طور تصادفی در دسترس است.

حرکت آسان بانک Bouthorama 50 یورو: در نتیجه !

پیشنهاد آسان Boursorama 50 یورو از 2023 یک پیشنهاد بسیار جذاب برای مشتریان جدید Boursorama است. این امکان را به شما می دهد تا 50 یورو حق بیمه دریافت کنید اگر پس از باز کردن یک حساب بانکی در Boursorama Banque با پیشنهاد خوش آمدید یا پیشنهاد اولتیم ، شما تصمیم می گیرید حداقل یک عملیات مکرر را در حساب جدید Boursorama خود با حرکت آسان سرویس ، محل زندگی کنید.

service حرکت آسان سرویس مسکونی بانکی Boursorama است. این امکان را به شما می دهد تا بانک را راحت تر تغییر دهید با انجام محل زندگی بانکی از حرکات بانکی مکرر خود به طور خودکار. پیشنهاد آسان Boursorama Bank 50 یورو منوط به شرایط ، از جمله حفظ محل زندگی بانکی برای حداقل 12 ماه است تا بتواند حق بیمه را حفظ کند.

یک پیشنهاد یا اظهار نظر در مورد پیشنهاد حرکت آسان از بورسوراما ? کمی اظهار نظر برای ما بگذارید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم یا در مورد اظهارات شما گزاف گویی کنیم ! ��