Elektroroller und -Motorräder Super Soco | Super Soco Schweiz ، Super Soco CT-3: آنچه ما می دانیم • go2roues

Super Soco CT-3: آنچه ما می دانیم

در صفحه Handlebars مانند صفحه روی صفحه ، ما نیز پیدا می کنیم یک کنترل سفر دریایی و اتصال ، مانند اسکوتر برقی NIU. در سمت چپ Commodo ، می توانید دکمه ای را ببینید که نماد آن دوربین است. آیا Super Soco CT-3 به عنوان استاندارد با دوربین مجهز خواهد شد ، یک داشکام ?

Vollkommen Elektrisch

Elektroroller und -Motorräder Super Soco | Super Soco Schweiz

entscheiden sie sich für die nächste des umweltfreundlichen pendelns.

Vollkommen Elektrisch

entscheiden sie sich für die nächste des umweltfreundlichen pendelns.

Elektroroller und -Motorräder Super Soco | Super Soco Schweiz

neuigkeiten super soco

Hol Dir Deine Sommer Vibes!

UM Dir Den Einstieg ins neue schul- und studienjahr zu toüssen haben wir uns is etwas ganz besonderes ausgedacht für dich. wir haben ausgesuchte modelle von vmoto und super supersoco für dich bereit.

Vmoto & Super SoCo

Die neue gemeinsame produktlinie von super soco und vmoto soco wird bei unserem ausgewählten händlernetz erhältlich sein.

Neue Kollaboration!

قهرمانان ALS در Ihren Seweiligen Bereichen Sind Vmotosoco und Boys Boys Die Perfekten شریک زندگی. Möchten Sie Teil Dieser Legendären zusammenarbeit? ergreifen sie ihre luck unden sie einer der wenigen ، Die Ein Special Edition Motorrad von vmotosoco und bsc پسران جوان Besitzen!

Super Soco CT-3: آنچه ما می دانیم

Super Soco CT-3 در عصای مرکزی خود با کلاه ایمنی روی زین و راننده آن در پشت ایستاده است

تا 21 نوامبر 2022 – EICMA 2022 به تازگی اتفاق افتاده است ، و گروه VMOTO این کار را نکرد اخبار داده نشده است از Super Soco CT-3. هیچ مدل پیش سری یا حتی نمونه اولیه به عموم ارائه نشده است. این Maxiscooter برقی هرگز نور روز را در این مارک نمی بیند ، اما با نام تجاری Sarkcyber با Sarkcyber HC10 منتشر می شود. Super SoCo از عکسهای جدید CT-3 خود رونمایی کرده است. تا به امروز ، ما می دانیم برگه فنی او و اطلاعات زیادی داشته باشید در مورد طراحی و ظرفیت آن. اما برای لحظه, بدون قیمت تاریخ در دسترس بودن توسط برند ابلاغ نشده است. در باره قیمت, این می تواند بین مورد درخواست Super Soco CPX با دو باتری باشد: 5،590 یورو و BMW C-EVO ، هنگامی که هنوز در دسترس بود: 15،700 یورو. ما همچنین به قیمت BMW CE 04: 12،150 € توجه خواهیم کرد. رقابتی بودن با توجه به اطلاعاتی که در حال حاضر داریم ، Super Soco CT-3 باید زیر نوار نمادین 10،000 یورو باشد. اما همه چیز هنوز هم می تواند تغییر کند !

برگه فنی Super Soco CT-3

  • حداکثر سرعت آن 125 کیلومتر در ساعت خواهد بود.
  • موتور مرکزی آن 18 کیلو وات را تحویل می دهد و گشتاور 71 نانومتر دارد.
  • باتری آن ظرفیت 72V / 100 AH یا 7 دارد.2 کیلووات ساعت.
  • حداکثر استقلال اعلام شده 170 تا 180 کیلومتر خواهد بود.
  • زمان شارژ از 0 تا 100 ٪ 3 ساعت خواهد بود.
  • Super Soco CT-3 مجهز به ABS است.
  • صفحه روی صفحه در واقع 7 اینچ خواهد بود و به ویژه مجهز به تشخیص صورت ، دوربین نمای عقب است.

تا 15 سپتامبر 2021 – Super Soco CT-3 به تازگی فاش شده است. او یک حداکثر برقی خواهد بود. در حال حاضر ، فقط یک فیلم کوتاه پخش شده است. هیچ یک از خصوصیات رسمی منتشر نشده است و نه هیچ قیمتی. ما همچنین تاریخ در دسترس بودن وی را نمی دانیم یا اینکه او روزی در فرانسه در دسترس خواهد بود. با وجود همه چیز ، ویدیوی منتشر شده توسط Super SoCo بسیار جالب است: او سرشار از اطلاعات است.

Super Soco CT-3 خاکستری روی عصا آن

Super Soco CT-3 ، احتمالاً معادل 125 cm3…

…بیشتر ببین. تا کنون ، این سازنده ما را به دو “جابجایی” عادت کرده است: 50 و 125. با توجه به اندازه آن ، Super Soco CT-3 معادل 50 سی سی نخواهد بود. حداقل ، اگر او یک روز به فرانسه وارد شود, این باید معادل 125 سی سی باشد. مجوز B با 7 ساعت آموزش برای رانندگی اسکوتر یا موتور سیکلت “125” مشتریان قابل توجهی را برای تولید کنندگان مختلف فراهم می کند. Super Soco این را می داند ، بنابراین این یک شرط امن است که با وجود ساخت T-Max یا Forza ، Super Soco CT-3 محدود به 125 است.

Super Soco CT-3

صفحه نمایش ورود به سیستم که چیزهای زیادی به ما می آموزد

در این ویدیو ، ما می توانیم وسیله نقلیه را روی صفحه صفحه مشاهده کنیم. کاملاً دیجیتالی, رنگ ، به نظر می رسد چیزی شبیه به 7 اینچ مورب, بیشتر ببین. این یکی زمان ، سرعت فوری ، حالت انتخاب شده ، یک کیلومتر شمار ، یک سفر جزئی و “خشم” را نشان می دهد: مسافتی که می توان با آنچه که از استقلال باقی مانده است عبور کند. جایی که همه چیز جالب می شود ، در حضور است دو شاخص سطح شارژ باتری. بنابراین Super Soco CT-3 دو باتری دریافت می کند. چرا دو ? برای جابجایی آنها ? آنها کجا قرار دارند ? آینده خواهد گفت.

در زیر فیلم Super Soco CT-3 مقدمه را پیدا کنید

Super Soco CT-3: سرعت فوری تا 180 کیلومتر در ساعت فارغ التحصیل شد

اسکوتر ارائه شده در توقف و در عصای جانبی آن ، سوزن دیجیتال در صفحه نمایش Super SoCo CT-3 Edge نشان دهنده “0” است. درست ، بسیار کوچک, ما “180” را می بینیم. این تأیید می کند – ما به آن شک نمی کنیم – قدرتی که توسط این Maxiscooter برقی آینده ارائه می شود.

سمت نزدیک در سطح Super Soco CT-3

برخی از تجهیزات برای تسهیل رانندگی

در صفحه Handlebars مانند صفحه روی صفحه ، ما نیز پیدا می کنیم یک کنترل سفر دریایی و اتصال ، مانند اسکوتر برقی NIU. در سمت چپ Commodo ، می توانید دکمه ای را ببینید که نماد آن دوربین است. آیا Super Soco CT-3 به عنوان استاندارد با دوربین مجهز خواهد شد ، یک داشکام ?

زین بسیار گسترده ای از Super Soco CT-3

مورد توجه ترین ما متوجه شده است که با جنبه های خاص ، طراحی کلی Super Soco CT-3 به یاد می آورد که هوندا فورزا و BMW CE 04. صندلی CT-3 ما را به فکر زین یاماها xmax می کند. آنها به همان شکل هستند. اگرچه هنوز تصمیم گیری خیلی زود است ، موردی که امروز به ما علاقه مند است ما گسترده تر به نظر می رسیم. برای مسافر ، این فیلم دسته های پشتیبانی طولانی و محکم را نشان می دهد.

زین ، از بالا ، Super Soco CT-3

یک موتور الکتریکی مرکزی

به جز دانستن یک تغییر بزرگ در طراحی آن ، موتور Super Soco CT-3 در یک چرخ عقب نصب نمی شود. باید مرکزی باشد, با گیربکس احتمالاً انجام شده است توسط یک کمربند. از طریق چندین برنامه ، به نظر می رسد که این فیلم بر یک نکته اصرار دارد: این توربین که می تواند نشان دهد موتور خواهد بود هوای اجباری خنک شد. بنابراین این بدان معنی است که برای جلوگیری از گرمای بیش از حد ، نیرویی که ارائه می دهد نیاز به خنک کننده دارد. به طرز ناخوشایند ، بازاریابی تعهد می کند ، این می تواند به سادگی “قدرت” تحویل داده شده توسط آخرین … را نشان دهد ..

موتور الکتریکی کار می کند

Super Soco CT-3 را می توان در 4 رنگ ارائه داد

این فیلم 4 نوع مختلف را ارائه می دهد: Super Soco CT-3 به رنگ سفید ، آبی ، خاکستری و سیاه نمایش داده می شود. سرانجام ، در میان هزار جزئیات کوچک ، به این ترتیب طراحی و موقعیت یابی شده است, حباب فقط از صفحه روی صفحه محافظت می کند. استهلاک عقب می تواند از طریق انجام شود دو کمک کننده گاز. یک عصای مرکزی و جانبی وجود دارد. احتمالاً همه چراغ ها خواهند بود رهبری. ترمزهای جلو و عقب روی دیسک هستند. اعلام کردن غیرممکن است غضب حضور خواهد داشت ، یا نه. چرخ ها می توانند حداقل 14 اینچ را اندازه بگیرند ، مطمئناً بیشتر.

چه چیزی CT-3 خواهد شد ? به محض اینکه سازنده آن بیشتر به ما می گوید ، ما شما را پست خواهیم کرد !

در حالی که منتظر CT-3 هستید ، مرجع اسکوتر برقی Maxi را کشف کنید

مگس صورتی تحرک صورتی

مگس صورتی تحرک صورتی

برند تحرک صورتی ، که به ویژه برای این اسکوتر های برقی با ظاهری پرنعمت شناخته شده است ، اولین اسکوتر معادل خود را 125 ارائه می دهد: پرواز صورتی. این دو چرخ قدرتمند است ، به خوبی تمام شده ، عملی و راحت. عکس های ارائه احتمالاً حاوی عناصر اختیاری هستند.