ELOPS: مارک دوچرخه Ville Décathlon ، Elops 520 بررسی | دوچرخه شهر ایده آل? برگه فنی کامل

elops 520

جبهه هست یک نام تجاری که در سال 2020 توسط دکاتلون برای دوچرخه های معمولی در شهر ، دوچرخه های برقی در شهر ، لوازم جانبی … ایجاد شده است … در این مقاله ، ما روی محصولات مارک ELOPS و ویژگی های آنها تمرکز خواهیم کرد.

نظر در مورد برند ELOPS ، دوچرخه شهر از Décathlon:

دکاتلون به سرعت خود را به عنوان یک بازیگر اصلی در بخش تأسیس کرد دوچرخه سواري . برند ELOPS به لطف آن برجسته شده است دوچرخه شهری , که در مدل های معمولی و برقی موجود است. دیگه چی, دهاتلون به همه اجازه دسترسی به دوچرخه را داد.

مقایسه دوچرخه از محدوده ELOPS:

دوچرخه شهر ELOPS 520 قاب کم ELOPS 120 E دوچرخه برقی ELOPS 920 E دوچرخه برق
بازده و مبادلات ارائه شده برای 365 روز Velo de Ville Elops 520 قاب شلوار جین آبی پایه

تاریخچه مارک ELOPS:

جبهه هست یک نام تجاری که در سال 2020 توسط دکاتلون برای دوچرخه های معمولی در شهر ، دوچرخه های برقی در شهر ، لوازم جانبی … ایجاد شده است … در این مقاله ، ما روی محصولات مارک ELOPS و ویژگی های آنها تمرکز خواهیم کرد.

دامنه های مختلف:

دکاتلون انتخاب متنوعی از مقالات را برای رسیدن به بیشترین تعداد افراد و در نتیجه شیوه ها ارائه می دهد. هدف از این محدوده ها ، برآورده کردن درخواست های همه در هنگام نگه داشتن عمل قابل دسترسی. بنابراین ، دامنه های اصلی سازگار با انواع مختلف شیوه ها مانند:

 • دوچرخه سواران کوهستانی از برند Rockrider قدردانی می کنند.
 • جبهه مارک دوچرخه های شهری است.
 • Triban یک برند است که برای همه دوچرخه های جاده ای در نظر گرفته شده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، مجموعه دوچرخه ELOPS نسخه های کلاسیک و برقی همه دوچرخه های شهری را ارائه می دهد.

ELOPS در نسخه برقی:

به لطف دسترسیش ، برند فرانسوی توانسته است خود را از رقبای خود متمایز کند.

محصولات مارک تجاری جبهه از کیفیت خوب وت در دسترس به همه ! علاوه بر این ، Décathlon محصولات خود را طراحی می کند و به تأثیرات زیست محیطی خود توجه می کند ، که یک امتیاز واقعی است. بنابراین در طراحی دوچرخه برقی توسعه یافته است که جمعیت را ترغیب می کند تا خود را در دوچرخه قرار دهند سفرهای روزانه یا گاه برای لذت. ELOPS انواع مختلفی از VAE را برای پاسخگویی به نیازهای هر یک ارائه می دهد. بنابراین ، خواه به دنبال یک دوچرخه شهری ، یک دوچرخه جاده ای ، یک دوچرخه کوهستانی یا یک دوچرخه کراس اوور باشید ، همه آنها در نسخه سنتی و برقی در دسترس هستند.

از نظر راحتی و تجهیزات ، دوچرخه ELOPS کمک الکتریکی همه اینها را ارائه می دهد. شما به سادگی یک شیوه حمل و نقل خواهید داشت که به شما امکان می دهد بیشتر سفر کنید و از ماجراهای خود با هزینه کمتری لذت ببرید !

elops ، چه هویتی ?

این یک هویت جدید به اندازه یک توضیح نیست. قبل از سال 2019 ، مشتریان در یافتن خود در بین مدلهای مختلف دوچرخه مشکل داشتند زیرا تمام منابع با Btwin ، صرف نظر از نوع دوچرخه جستجو شده ، شروع شده اند. به عنوان مثال می توانید با Btwin Rockrider 520 یا Btwin Elops 520 روبرو شوید. دکاتلون با برداشتن btwin در مقابل هر مرجع ساده شده است.

هیچ چیز دیگری تغییر نکرده است. همیشه می توانید بر کیفیت محصولات دکاتلون و کیفیت تجهیزات مورد استفاده و توصیه آن حساب کنید.

elops 520

با استفاده از ELOPS 520 ، Decathlon با ارائه تجهیزات و لوازم جانبی با کیفیت ، راحتی را به دست آورد.

199 یورو قیمت مشاهده شده
250 € قیمت مشاهده شده
259 € قیمت مشاهده شده
299 € قیمت مشاهده شده
299 € قیمت مشاهده شده
349 € قیمت مشاهده شده
350 € قیمت مشاهده شده
449 € قیمت مشاهده شده
449 € قیمت مشاهده شده
450 € قیمت مشاهده شده
460 € قیمت مشاهده شده
470 € قیمت مشاهده شده
599 € قیمت مشاهده شده
599 € قیمت مشاهده شده
879 € قیمت مشاهده شده
899 € قیمت مشاهده شده
بازگشت به پرونده – ELOPS 520

نظر گردش خون

elops 520

یادداشت نوشتن

 • – قاب کم
 • – راحتی
 • – ترمزهای ترمز V
 • – چارچوب ، آویز ، ساپپر و چنگال تضمین شده برای زندگی

نظر ما در مورد ELOPS 520

با استفاده از ELOPS 520 ، Decathlon با ارائه تجهیزات و لوازم جانبی با کیفیت ، راحتی را به دست آورد.

بهترین دوچرخه های کلاسیک بازار در بازار

پس از بررسی تنظیمات مختلف ، برداشت ها ، خصوصیات و هزینه ها ، ما خوشحالیم که دو دوچرخه کارآمد برقی را که در حال حاضر در بازار موجود است ارائه می دهیم.

رول های تریبون \ -520

دهاتلون
elops 520

نظر ما را بخوانید
بهترین ارزش برای پول

تریبون -موما \ -bikes \ -city \ -classic

دوچرخه های موم
شهر کلاسیک

در مدت کوتاهی ، دکاتلون موفق شد موقعیت مهمی را در بازار دوچرخه سواری تسخیر کند و این فعالیت را در دسترس عموم مردم قرار داد. این برند به لطف طیف وسیعی از دوچرخه های ELOPS City ، موجود در نسخه های کلاسیک و برقی ، خود را متمایز کرده است. مخصوصاً به لطف مدل Btwin elops 520.

در مورد برنامه در این مقاله: نمایش دادن

در Btwin elops 520 یک دوچرخه شهر بالا است که توسط برند فرانسوی Decathlon ارائه شده است. این دوچرخه دارای یک قاب آلومینیومی سبک و ظریف و همچنین انتقال Shimano Altus برای یک تجربه رانندگی سیال و دلپذیر است.

راحتی کاربر نیز به لطف زین ژل و دستگیره های ارگونومیک در نظر گرفته می شود. دوچرخه دکاتلون همچنین به روشنایی یکپارچه LED ، گلدان های گلدار و یک قفسه چمدان برای استفاده عملی در شهر مجهز است.

به طور خلاصه ، Btwin Elops 520 یک انتخاب ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک دوچرخه برتر ، راحت و عملی برای سفرهای روزانه خود هستند.

نظر مصرف کننده

اندازه ELOPS 520

گروه فرانسوی اندازه های مختلفی را به کاربران آینده ارائه می دهد تا راحتی بهینه رانندگی را تضمین کند.

xs 145 سانتی متر و 155 سانتی متر
s/m 155 سانتی متر و 175 سانتی متر
L/XL 175 سانتی متر و 195 سانتی متر

اگر در محل اتصال دو اندازه هستید و دریغ می کنید ، سبک رانندگی شما یکی از مواردی را که باید انجام دهید تعیین می کند. برای راحتی بهینه رانندگی ، برای اتخاذ موقعیت بالاتر از اندازه کوچکتر خودداری کنید.

از طرف دیگر ، اگر به دنبال عملکرد و سرعت بیشتری هستید ، از اندازه بالایی برای موقعیت پایین تر حمایت کنید.

حداکثر وزن و بار

اگرچه وزن ELOPS 520 کمی بالاتر از محدوده Rockrider است ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که نیاز به سبکی بسته به عمل متفاوت است. بنابراین ، در اینجا مکاتبات وجود دارد:

xs 17.6 کیلوگرم
s/m 19.1 کیلوگرم
L/XL 19.45 کیلوگرم

لازم به ذکر است که اگرچه وزن ممکن است مهم به نظر برسد ، اما در طول تمرین دوچرخه سواری در مناطق شهری به ثبات کمک می کند.

فریم و تعلیق 520 ELOPS

قاب فولادی کم دوچرخه شهر ELOPS 520 سهولت در طول کار را ارائه می دهد. هندسه شهر آن به کاربر اجازه می دهد تا با پشتی سوار شود. اگرچه هیچ تعلیق در مورد این دوچرخه شهر دکاتلون وجود ندارد ، اما این با این واقعیت توضیح داده می شود که عمل شهری نیازی به غلبه بر موانع بزرگ یا مسیرهای ناهموار ندارد.

با این حال ، برای جذب ارتعاشات ناشی از سنگفرش ها ، یک چنگال کمی خمیده برای ارائه سطح خاصی از راحتی وجود دارد.

قاب فولاد
چنگال فولاد

انتقال و دریل

در Velo Elops 520 مجهز به یک دریلور خارجی است که در کل 6 سرعت ارائه می دهد و نیاز به جابجایی بین مجموعه های مختلف را از بین می برد. بنابراین استفاده از این دوچرخه شهر ساده و کاربردی است. بسته به شرایط ترافیک می توانید به راحتی سرعت خود را تنظیم کنید.

انتقال/دره در پیچ ، 6 سرعت Btwin توسط Microshift
پدال مونو پلاتو ، 40 دندان
رسیدگی Btwin توسط Microshift 6 -speed Rotary
زنجیر ضد خوردگی کیلومتر

ترمز و چرخ

دوچرخه ELOPS 520 مجهز به ترمزهای جلو و عقب آلومینیوم ترمز V است تا ایمنی و راحتی شما را تضمین کند. این ترمزها ترمز مترقی و مؤثر را ارائه می دهند. علاوه بر این ، دو اهرم برای فعال کردن ترمزها در دست ، جلوی دستگیره های موجود در دسته ها ، برای استفاده آسان قرار دارند.

ترمز فولاد V BRAKE جلو و عقب
اهرم ترمز الومینیوم
چرخ ها 28 ″ جلو و عقب در آلومینیوم دیواری ساده ، 36 پرتو
26 ″ در اندازه xs
لاستیک لاستیک های نوع بالون با تقویت ضد هک

لوازم جانبی و تجهیزات سازگار

دوچرخه Decathlon Elops 520 مجهز به لوازم جانبی و تجهیزات ویژه برای تمرین شهری است ، بنابراین راحتی و ایمنی شما را تضمین می کند.

روی چرخ عقب یک عصا دارد تا در طول پدال زدن شما را آزار ندهد. یک قفسه چمدان بالاتر از چرخ عقب است و می تواند تا 27 کیلوگرم پشتیبانی کند. همچنین در جلوی دوچرخه سکویی پیدا خواهید کرد که می تواند حداکثر 7 کیلوگرم از آن پشتیبانی کند ، اگر به محل کار خود بروید ، برای حمل و نقل وسایل ، مقالات یا لپ تاپ های شما عملی است. عقب عقب برای قرار دادن صندلی کودک طراحی شده است.

سازگاری لوازم جانبی قفسه چمدان استاندارد ، حداکثر 27 کیلوگرم بار (صندلی کودک ، چمدان)
حامل بیدون یا ضد سرقت در سطح لوله زین
قاب روی قسمت عقب
تریلر کودک در محور چرخ عقب
تجهیزات عصای جانبی تقویت شده برای ثبات بیشتر در هنگام پارکینگ دوچرخه ، قفسه چمدان و سبد/سکوی جلوی بارگذاری شده.

الیپس -520

دید ELOPS 520

این برند همچنین یک سیستم روشنایی LED بطری Dynamo را در جلو و عقب به شما ارائه می دهد تا دید شما در جاده را بهبود بخشد. این چراغ ها به لطف استفاده کار می کنند ، بنابراین شما انرژی لازم را تولید می کنید ، و طیف وسیعی از 30 متر را در جلو و دید تا 150 متر در عقب برای سایر کاربران جاده ارائه می دهید.

به منظور محافظت از شما در برابر چلپ چلوپ در صورت جاده مرطوب ، این برند بخش های گل جلو و عقب و همچنین یک محفظه زنجیره ای را نصب کرده است. همچنین می توانید مکان های خاصی را برای نصب یک چارچوب قاب و یک قاب تاشو پیدا کنید. علاوه بر این ، این مدل با کل چمدان های B’Twin برای حتی بیشتر کاربردی سازگار است.

نورپردازی خودمختار با لامپ های جلو و عقب که توسط Dynamo Bota تغذیه می شود
چراغ های عقب در داخل گل و لای و جلو برای جلوگیری از شکستگی در جلو و جلو ادغام شده اند
دم عقب در قفسه چمدان ادغام شده است

نگهداری و ضمانت

مهم است که با تمیز کردن منظم آن با آب و اسفنج ، از دوچرخه ELOPS 520 خود مراقبت کنید ، سپس آن را با دقت خشک کنید تا از همه آثار رطوبت جلوگیری کنید. همچنین از محصولات خورنده خودداری کنید و آن را در یک محیط نمکی ذخیره نکنید. برای مصاحبه بیشتر ، Decathlon در کارگاه های خود اصلاحات لاستیک ، ترمز و انتقال را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، گروه فرانسوی گالوها ، تنظیمات ، چوب لباسی و چنگال سفت این دوچرخه را برای زندگی تضمین می کند.

مصاحبه منظم
ضمانت چارچوب ، گالو ، چوب لباسی ، چنگال سفت و سخت برای زندگی
بقیه مؤلفه ها ، 2 سال ، خارج از سایش و پارگی

قیمت ELOPS 520

دوچرخه شهری ELOPS 520 توسط Decathlon با قیمت مناسب به بازار عرضه می شود و ارزش خوبی برای پول ارائه می دهد. اگرچه نسخه الکتریکی ELOPS 920 از نظر عملکرد بیشتر است ، اما نسخه استاندارد گزینه ای محکم برای خریداران مربوط به بودجه آنها است.

در هر صورت ، شما از کیفیت و دانش یک برند مشهور برای محصولات با کیفیت آن بهره مند می شوید.

قیمت بین 300 تا 400 یورو

ELOPS 520 با رقابت روبرو شد

در حال حاضر ، تولید کنندگان و فروشندگان دوچرخه مشغول رقابت شدید هستند. تعداد چشمگیری از منابع راه اندازی شده است ، و انتخاب مصرف کننده به طور فزاینده ای دشوار است.

هر مارک سعی می کند با ارائه محصولات نوآورانه ، به سبک اصلی ، ایستادگی کند. در مواجهه با این چالش ، دکاتلون طیف گسترده ای از دوچرخه های با کیفیت و همچنین مدل های کمک برقی را ارائه می دهد.

این بخش در حال گسترش همچنان رو به رشد است و برند فرانسوی دوباره با ارائه VAE در دسترس همه بودجه ها در صدر نوآوری قرار دارد. اگرچه Decathlon تنها شرکتی نیست که در این بازار پررونق شروع به کار می کند ، اما پلت فرم فروش آنلاین Alltricks نیز موجود است.

رول های تریبون \ -520

دهاتلون
elops 520

نظر ما را بخوانید
بهترین ارزش برای پول

تریبون -موما \ -bikes \ -city \ -classic

دوچرخه های موم
شهر کلاسیک

elops ، دقیقاً?

گروه فرانسوی طیف وسیعی از دوچرخه ها به نام ELOPS را ارائه می دهد که مخصوص استفاده شهری طراحی شده است. اگرچه تعیین آنها از سال 2019 تغییر کرده است ، کیفیت و محصولات ارائه شده همانند مرجع قدیمی به نام Btwin ELOPS باقی مانده است.

بنابراین ، برای دسترسی به تمام دوچرخه های شهری که توسط Decathlon ارائه شده است ، اکنون کافی است که به راحتی دامنه ELOPS را جستجو کنید.

یک هویت جدید ?

قبل از سال 2019 ، دیدار با مشتریان در بین مدلهای مختلف و دامنه دوچرخه های ارائه شده توسط دکاتلون دشوار بود. نام تمام محصولات با “Btwin” آغاز شد ، خواه به دنبال دوچرخه شهری ، دوچرخه جاده ای ، یک VTC یا یک دوچرخه کوهستانی باشید ، مانند Btwin Rockrider 520 یا Btwin Elops.

از آن زمان ، Decathlon با از بین بردن “Btwin” در مقابل هر مرجع ، موارد را ساده کرده است ، اما کیفیت محصولات و تجهیزات ارائه شده توسط Decathlon یکسان است.

دامنه های مختلف

Decathlon برای تأمین نیازهای انواع مختلف شیوه ها و دریافت حداکثر افراد ، محدوده های مختلفی را طراحی کرده است. این محدوده ها هدف این است که دوچرخه سواری برای همه در دسترس باشد. بنابراین ، 4 محدوده بزرگ با 4 نوع شیوه سازگار است:

 • Rockrider برای همه دوچرخه های Terrain (دوچرخه سواری در کوه)
 • Riverside for Bikes All Path (VTC)
 • elops برای دوچرخه های شهری
 • قبیله برای دوچرخه های جاده ای

به طور خلاصه ، محدوده ELOPS تمام دوچرخه های شهری را که توسط دکاتلون ارائه می شود ، چه کلاسیک و چه برقی ، گرد هم می آورد.

و برقی در همه اینها ?

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بازار دوچرخه سواری دائما در حال گسترش است. علاوه بر این ، دولت فرانسه به وضوح با ایجاد مسیرهای چرخه و توسعه زیرساخت های خاص برای دوچرخه سواران ، این پیشرفت را ترویج می کند.

تصور کنید که به لطف کمک الکتریکی نصب شده روی دوچرخه خود می توانید پیاده روی های خود را به راحتی طولانی کنید. مارک هایی مانند دکاتلون برای ارائه این راه حل عملی سخت تلاش می کنند. هر نوع دوچرخه ، چه دوچرخه کوهستانی ، VTC ، جاده یا دوچرخه شهری ، اکنون در نسخه برقی در دسترس است تا نیازهای همه را برآورده کند.

بیش از حد گران ?

انتخاب و خرید دوچرخه برقی ، به خصوص به دلیل هزینه بالای آنها می تواند دشوار باشد. با این حال ، به لطف تلاش های دولت برای توسعه زیرساخت های چرخه و تشویق سفرهای زیست محیطی ، اکنون می توان از حق بیمه خرید دوچرخه های برقی بهره مند شد.

این حق بیمه می تواند هزینه خرید را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و به مصرف کنندگان اجازه دهد پول خود را پس انداز کنند. در اینجا برخی از ارقام برای در نظر گرفتن:

 • کمک ملی: برابر با 20 ٪ قیمت خرید از جمله مالیات یا حداکثر 200 یورو است.
 • کمک های منطقه ای: متغیر بسته به منطقه ، بین 150 تا 600 یورو
 • کمک های جمعی: به شهرداری ها بستگی دارد ، در پاریس برای خرید VAE ، مصرف کننده می تواند تا 400 یورو دریافت کند.

این داده ها کاملاً نشانگر هستند ، به نظر می رسد مهم و مناسب برای نزدیک شدن به شهرداری یا منطقه خود به منظور دانستن کلیه جزئیات مربوط به صلاحیت و شرایط دسترسی.

elops در نسخه برقی

این برند فرانسوی به لطف دسترسیش موفق شده است از رقبای خود ایستادگی کند. در واقع ، این هدف به همه است و محصولات با کیفیت خوبی را با قیمت مناسب برای همه خانه های فرانسوی ارائه می دهد. به تازگی ، با ارائه طیف گسترده ای از دوچرخه های برقی ، فعالیت خود را به یک میدان جدید به نام Green Mobility گسترش داده است. این که آیا شما به دنبال دوچرخه شهری ، جاده ، دوچرخه کوهستانی یا VTC هستید ، لزوماً یک نسخه کلاسیک یا برقی در دسترس است.

ELOPS مجهز به کمک الکتریکی از نظر راحتی و تجهیزات دارای تمام خصوصیات است. شما به سادگی وسیله حمل و نقل خواهید داشت که به شما امکان می دهد فراتر بروید و بیشتر از هزینه های خود را با قیمت همیشه مقرون به صرفه لذت ببرید !

نتیجه گیری

دوچرخه City ELOPS 520 یک محصول کامل ، راحت و مورد مطالعه برای استفاده منحصر به فرد شهری است. بدون شک می توانید تمام تجهیزات و لوازم جانبی ادغام شده در دومی را حساب کنید. با وجود همه چیز ، ما معتقدیم که نسخه برقی رضایت بهتری برای شما به ارمغان می آورد و به شما امکان می دهد با محدودیت ها و تلاش های کمتری از سفرهای خود لذت ببرید.

کپی رایت © 2023 Circulator
کلیه حقوق محفوظ است