شارژ مجدد اتومبیل برقی در بزرگراه: با Engie ، Decarbonation: Terminals Electric | Autoroutes Vinci

DeCarbonation: ایستگاه های شارژ برقی که در بزرگراه قابل دسترسی است

از اول ژانویه سال 2023 ، تمام مناطق خدمات شبکه بزرگراه باید مجهز به یک ایستگاه شارژ سریع باشد ، حکم 12 فوریه 2021 با تعیین این تعهد. مناطق بزرگراه دارای ایستگاه های شارژ سریع با تمام سوکت های بازار هستند: Chademo ، Combo ، II/CCS ، سه فاز AC و E/F سوکت داخلی. طبق اعلام انجمن شرکتهای بزرگراه فرانسوی (AFSA) ، بیش از 80 ٪ استقلال در کمتر از 30 دقیقه امکان بهبودی را فراهم می کنند.

شارژ مجدد ماشین برقی در بزرگراه: با Engie سهام بگیرید

وجود پایانه های برقی در قلمرو افزایش می یابد ! غالباً یک منبع نگرانی ، مسئله شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی شما در طول سفرهای طولانی می تواند رانندگان را کند کند تا شیرجه را به سمت الکتروموبیت بکشند. نورد برق دیگر حقوقی مراکز شهر نیست. امروز می توانید از یک شبکه کامل بزرگراه ایستگاه های بار استفاده کنید. Engie سهام را می گیرد ماشین برقی خود را در بزرگراه شارژ کنید.

خلاصه

چگونه می توان یک ایستگاه شارژ در بزرگراه پیدا کرد ?

از اول ژانویه سال 2023 ، تمام مناطق خدمات شبکه بزرگراه باید مجهز به یک ایستگاه شارژ سریع باشد ، حکم 12 فوریه 2021 با تعیین این تعهد. مناطق بزرگراه دارای ایستگاه های شارژ سریع با تمام سوکت های بازار هستند: Chademo ، Combo ، II/CCS ، سه فاز AC و E/F سوکت داخلی. طبق اعلام انجمن شرکتهای بزرگراه فرانسوی (AFSA) ، بیش از 80 ٪ استقلال در کمتر از 30 دقیقه امکان بهبودی را فراهم می کنند.

زمان شارژ مجدد ماشین برقی خود را با Engie تخمین بزنید

  • از شبکه بزرگراه وام گرفته شده (Vinci ، APRR ، SANEF/SAPN ، ADELAC ، ALBEA) ؛
  • نوع گرفتن ؛
  • حداقل قدرت بار به دنبال ؛
  • تأمین کننده انرژی.

برای یافتن پایانه های برقی و آرامش مسیر خود ، انواع برنامه های تلفن همراه در بازار نصب شده است. برای یافتن ایستگاه شارژ ، 7 مورد برتر از بهترین برنامه ها را کشف کنید !

خوب است بدانید: از 5 مه 2023 ، فرانسه 100000 پایانه در قلمرو خود دارد. هدف تعیین شده توسط دولت برای تشویق توسعه تحرک برقی و ساده کردن زندگی روزمره الکترو اتماتیست ها.

چگونه می توان وسیله نقلیه الکتریکی خود را در بزرگراه شارژ کرد ?

جای نگرانی نیست ! با افزایش استقلال خودروهای برقی ، بازده سیستم های بار رشد می کند. بنابراین می توانید چند ساعت قبل از استراحت سوار شوید تا باتری وسیله نقلیه خود را تأمین کند.

در طول سفرهای طولانی ، می توانید با حمایت ایستگاه های شارژ سریع ، زمان سفر را بهینه کنید. بدین ترتیب باتری وسیله نقلیه شما در چند دقیقه 80 ٪ شارژ می شود. به همین ترتیب ، مهم است که مسیر خود را به درستی آماده کنید تا از قبل شبکه های اتهامات در راه خود را پیدا کنید.

به طور خلاصه ، شما باید به انواع پایانه ها و سوکت ها ، تأمین کننده با قیمت و شرایط پرداخت فکر کنید. بدون فراموش کردن متوقف کردن هر دو ساعت برای ایمنی آن و تخلیه زیر 20 ٪ پیش بینی کنید.

به عنوان یادآوری ، باتری های لیتیوم یون از تخلیه ها و هزینه های کامل قدردانی نمی کنند. به عبارت دیگر ، توصیه می شود از سطح بار دائمی بین 20 تا 80 ٪ اطمینان حاصل شود.

Engie Stations 191 ایستگاه شارژ اتومبیل برقی را مستقر می کند

Engie از طریق شرکت های تابعه Engie Solutions ، در تقویت شبکه ملی شرکت می کند و اجازه نصب:

  • 107 ایستگاه شارژ از دسامبر 2022 با APRR در 16 بزرگراه شبکه پاریس-لون ؛
  • 84 پایانه شارژ وسیله نقلیه الکتریکی با SANEF در 18 شبکه بزرگراه شمال شرقی ؛

اینها پایانه های بار سریع و جهانی با قدرت از 80 تا 300 کیلو وات هستند. آنها اجازه می دهند در کمتر از 30 دقیقه شارژ مجدد وسیله نقلیه.

به اختصار

  1. شبکه بزرگراه در سال 2023 کاملاً مجهز به ایستگاه های شارژ برقی است. مسیر des des des ancovens رانندگی یک ماشین برقی قول می دهد بیشتر و بیشتر آرام باشد.
  2. تنوع حداقل سوکت ها و اختیارات بار توسط ایستگاه های خدمات ارائه می شود. به سازگاری ماشین خود با پایانه های مورد استفاده توجه کنید.
  3. لازم است مسیر خود را به درستی آماده کنید تا از شگفتی های ناخوشایند و اطمینان از شارژ ایمن و مؤثر وسیله نقلیه خود جلوگیری کنید.

DeCarbonation: ایستگاه های شارژ برقی که در بزرگراه قابل دسترسی است

شما یک سفر با وسیله نقلیه برقی در بزرگراه ارائه می دهید ? ترمینال های شارژ در برخی از مناطق خدمات ما در دسترس هستند. با روحیه آرام سفر کنید و از این شیوه حمل و نقل تطبیق داده شده با سفرهای از راه دور استفاده کنید که باعث ایجاد دفع کربن تحرک می شود.

همچنین در بزرگراه ، از تحرک الکتریکی نرم تر که به دفع کربن حمل و نقل کمک می کند ، انتخاب کنید

برای شما ، رانندگی برقی فقط در شهر امکان پذیر است ? دوباره فکر کنید ! این شیوه حمل و نقل جدید و جدیدتر فقط برای مسافت های کوتاه محفوظ است. در بزرگراه ، اکنون می توان سفرهای طولانی را در وسیله نقلیه برقی انجام داد. با تشکر از استقرار ایستگاه های شارژ در چندین نقطه از سفر خود ، با یک ذهن آرام سوار شوید و یک شیوه سفر را انتخاب کنید که راحتی و احترام به محیط زیست را ترک کند.

پایانه های قدرت بالا که به شما امکان می دهد فقط در 20 دقیقه بسته به مدل های خودرو شارژ کنید

شما قصد دارید در شبکه ما گردش کنید ? توجه داشته باشید که پایانه های با قدرت بالا که در 150 و 350 کیلو وات موجود است ، به شما امکان می دهد بسته به مدل ، وسیله نقلیه خود را در مدت زمان کاهش یافته شارژ کنید. در 20 تا 30 دقیقه ، زمان استراحت در منطقه ، وسیله نقلیه شما شارژ می شود. بنابراین شما استراحت کرده و آرام در یک وسیله نقلیه آماده برای “بلع” کیلومتر ! در دسترس 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته ، این پایانه ها تمام اشتراک های امروز ارائه شده توسط بسیاری از اپراتورهای تحرک را می پذیرند. شما اشتراک ندارید ? همچنین می توانید به این پایانه ها دسترسی پیدا کرده و وسیله نقلیه خود را با قیمت های لازم شارژ کنید. کمک تلفنی به شما امکان می دهد در صورت لزوم شما را راهنمایی کنید.

هدف: 100 ٪ از مناطق خدمات ما مجهز به سال 2023

یک ماشین برقی CO2 کمتری نسبت به وسیله نقلیه با موتور حرارتی ساطع می کند. علاوه بر راحتی رانندگی آن ، (سر و صدای کمتری) ، یک وسیله نقلیه برقی بوی بنزین یا دیزل را از بین نمی برد. با تشکر از همکاری ما با اپراتورهای تخصصی (یونیت ، تسلا و غیره.) ، ما به منظور همراهی با تلاش تحرک برقی در سفرهای از راه دور ، ما به استقرار این ایستگاه های شارژ برقی ادامه می دهیم. هدف ما ? این 100 ٪ از مناطق خدمات در شبکه ما تا سال 2023 مجهز خواهد شد.