زمان شارژ ، استقلال و هزینه مرسدس EQC 400 4Matic | Evbox ، ما مرسدس EQC را آزمایش کردیم: جدی ترین 100 ٪ SUV برقی

ما مرسدس EQC را آزمایش کردیم: جدی ترین SUV برقی

استقلال نظری EQC 414 کیلومتر (چرخه WLTP) است. این اساساً به سبک رانندگی و نوع کانال های وام گرفته شده بستگی دارد. مانند سایر وسایل نقلیه برقی ، در بزرگراه ، استقلال به عنوان برف در آفتاب ذوب می شود. این امر به محض استفاده از خدمات مختلف در هیئت مدیره (تهویه مطبوع ، صندلی های ماساژ و غیره نیز تحت تأثیر قرار می گیرد.). در طول هفته ما ، بین رانندگی انعطاف پذیر و پویا ، بین ترافیک پاریس و سفرهای در حومه شهر Ile -de -france ، ما می توانیم ببینیم که برآورد مرسدس نسبتاً صادقانه است.

استقلال مرسدس EQC

ترمینال های شرکت ها

EVBOX TRONIQ قدرت بالا

EVBOX TRONIQ قدرت بالا
بارگیری DC / حداکثر 400 کیلو وات

evbox troniq مدولار

evbox troniq مدولار
بارگیری DC / حداکثر 240 کیلو وات

evbox liviqo

بارگیری AC / تا 22 کیلو وات

خط تجاری Evbox

بارگیری AC / تا 22 کیلو وات

پایانه برای افراد

evbox livo

بارگیری AC / تا 22 کیلو وات

Evbox elvi

بارگیری AC / تا 22 کیلو وات

بیشتر بدانید

کاوش کردن

ترمینال های شرکت ها

 • AC برای متخصصان
 • دی سی برای متخصصان
 • مدیریت شارژ
 • خدمات
 • لوازم جانبی

پایانه برای افراد

 • همه شارژرهای خانگی
 • مدیریت شارژ
 • لوازم جانبی
 • به Evbox Everon متصل شوید

شراکت

 • همکاری با ما
 • شهادت مشتری
 • داستان های موفقیت
 • به پورتال شریک متصل شوید

کاوش کردن

ما را دنبال کنید

مشترک شدن در خبرنامه ما

آخرین اخبار و متخصصان کارشناسان دنیای تحرک الکتریکی را دریافت کنید.

 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • شرایط استفاده
 • شرایط اشتراک
 • شرایط و ضوابط

ما مرسدس EQC را آزمایش کردیم: جدی ترین SUV برقی

با EQC ، سرانجام مرسدس اولین وسیله نقلیه صفر خود را دارد. برای اینکه دریابیم SUV چه ارزش دارد ، ما آن را به مدت یک هفته در شرایط واقعی آزمایش کردیم. بنابراین ، تست ساده در برقی یا اولین بار موفق است ?

یک بار مرسوم نیست ، اولین وسیله نقلیه الکتریکی اول مرسدس یک SUV است. EQC ماکت سازنده آلمانی به Jaguar I-Pace ، Audi E-Tron و “You-Savez-qui” نامیده می شود.

فراتر از پارادوکس که شامل ایجاد یک SUV عظیم ، نماد تعهد زیست محیطی آن است ، توصیه می شود کیفیت ذاتی این EQC را زیر سوال ببرید. برای پاسخ به این سؤال ، ما تصمیم گرفتیم از خودروی انتشار صفر شرکت اشتوتگارت در شرایط واقعی استفاده کنیم. یک هفته از سفرهای روزانه و سفرهای گاه به گاه در چرخ این اولین نشان دهنده 100 ٪ برند برقی با ستاره.

GLC الکتریکی

قبل از شروع EQC ، تور مالک ضروری است. و اولین مشاهده در همان زمان: این SUV برقی یک شبح بسیار مشابه با GLC دارد ، یکی از SUV های حرارتی مرسدس. یا یک نگاه استراحت بلند اما این یک خط حک شده زیبا را تحت تأثیر قرار نمی دهد که دشوار است که باور داشته باشید که تقریباً 5 متر گسترش می یابد (4.76 دقیق است). این یک اتفاق تصادفی است زیرا EQC از یک پلت فرم GLC تهیه شده است. و مگر اینکه به اندازه کافی نزدیک نزدیک شوید ، حدس زدن الکتریسیته جانور دشوار است. فقط آرم و برخی از کلیدهای مایل به آبی با احتیاط نوع موتور انتخاب شده را برجسته می کنند.

در داخل ، این کلاسیک عالی است ، اما یک کلاسیک بالاتری بالا. منظم مرسدس سطح بی عیب و نقصی از پایان و ادغام دقیق هر عنصر داخلی را پیدا می کند ، خواه صفحه نمایش باشد ، دستورات مختلف یا بلندگوها برمستر را امضا کنند.

یک لذت برای Technophiles

شرکت اشتوتگارت با خوشحالی با دستیار آواز خود “هی مرسدس” ارتباط برقرار می کند ، به درستی. او نتوانست یک بازی برابر با Alexa یا Google Assistant بازی کند ، او تا کنون این کار را انجام می دهد که بهترین کار را با ماشین انجام می دهد. بدیهی است که تجربه کامل نیست. بعضی اوقات مجبورید بندهای صوتی خود را تکان دهید تا از مرسدس خود شنیده شود و در هنگام درخواست تنظیم تهویه مطبوع ، از ارائه بولتن آب و هوا مصون نیستید. اما در کل ، این یک دستیار است که باعث می شود شما بخواهید مورد استفاده قرار بگیرید و تجربه را در صفحه تغییر دهید. به نظر می رسد به ویژه برای تنظیمات اساسی مانند تهویه مطبوع ، ناوبری یا تغییر رادیو مفید است.

اما این ناعادلانه است که فناوری EQC را در صفحه نمایش به تنها دستیار صوتی خود کاهش دهید. در واقعیت ، بر روی وسیله نقلیه برقی خود مانند کل محدوده اخیر خود ، تولید کننده آلمانی از نظر فناوری یکی از موفق ترین محیط های رانندگی را دارد. دو صفحه 10 اینچی ، یکی برای ابزار دقیق ، دیگری برای رسانه ها و ناوبری ها بسیار خوب در داشبورد ادغام شده اند.

صفحه درایور قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد شماره گیری مناسب را انتخاب کنید ، اطلاعاتی برای نمایش. مرسدس همچنین سه پروفایل صفحه نمایش مختلف را ایجاد کرده است که می توانند با استفاده از کلیدهای موجود در سمت چپ فرمان انتخاب شوند.

صفحه اصلی مربوط به محیط خودرو است که آیا جو را در هواپیما تغییر می دهد (ذکر ویژه ای به مرسدس Odorama) یا موسیقی. همچنین در این صفحه است که CarPlay یا Android Auto از سیستم عامل خانگی استفاده می کند.

EQC در جاده: یک درس تطبیق پذیری

EQC با 408 اسب بخار در زیر کاپوت و 760 نانومتر گشتاور فوری ، یک برگه فنی جاه طلب را به نمایش می گذارد. در حقیقت ، با وجود 2.4 تن در مقیاس ، 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 5.1 ثانیه تکمیل می شود. به طور واضح ، قدرت در دسترس است و لازم نیست وارد حالت رانندگی اسپرت شوید تا از آن استفاده کنید. EQC می داند که در صورت لزوم چگونه گاز می گیرد اما این جایی نیست که چشمگیرترین آن باشد.

در مقابل ، EQC با استعدادترین وقتی صحبت از فراموشی می شود. با یک سطح عایق که تقریباً هیچ چیز به سر و صدای نورد نرسیده است ، کمک فنر که تا حد زیادی 650 کیلوگرم اضافه وزن را به دلیل باتری ها جبران می کنند ، رانندگی بسیار نرم و راحت است. به طور خلاصه ، خصوصیات مناسب برای یک ماشین برقی.

استقلال در آنجاست ، شبکه شارژ هنوز هم نیست

استقلال نظری EQC 414 کیلومتر (چرخه WLTP) است. این اساساً به سبک رانندگی و نوع کانال های وام گرفته شده بستگی دارد. مانند سایر وسایل نقلیه برقی ، در بزرگراه ، استقلال به عنوان برف در آفتاب ذوب می شود. این امر به محض استفاده از خدمات مختلف در هیئت مدیره (تهویه مطبوع ، صندلی های ماساژ و غیره نیز تحت تأثیر قرار می گیرد.). در طول هفته ما ، بین رانندگی انعطاف پذیر و پویا ، بین ترافیک پاریس و سفرهای در حومه شهر Ile -de -france ، ما می توانیم ببینیم که برآورد مرسدس نسبتاً صادقانه است.

در مورد شارژ مجدد ، استفاده از یکی از دو کابل تهیه شده با ماشین بسیار ساده انجام شده است. بارگیری در DC (جریان DC) در یک سوکت CCS ، در شبکه های یونیت یا راهرو ، به عنوان مثال ، با 110 کیلو وات امکان پذیر است ، که به شما امکان می دهد 70 ٪ از استقلال را در 40 دقیقه بازیابی کنید. این پایانه ها نسبتاً نادر هستند بار AC (جریان متناوب) در 7.4 کیلو وات یک هنجار است. در خانه یا در برخی از پارکینگ های مجهز به چاه ، زمان شارژ مجدد حدود 33 کیلومتر به ماشین گزارش می دهد. بنابراین این مناسب ترین سوکت ها برای شارژ مجدد EQC در هنگام لازم نیست ، در شب. در این زمان بود که او اغلب به هر حال در ده ساعت 100 ٪ از هزینه خود را بازیابی می کند.

مرسدس این را می داند ، استقلال با قیمت خرید یکی از دو عامل اصلی محدود کردن گسترش ماشین برقی است. همچنین ، سازنده تصمیم گرفته است برای هرگونه خرید EQC ، یک اقدام تشویقی را درج کند. کارت “یادداشت” یک سرویس سریال است که به مدت سه سال از آن مراقبت می شود و این امر باعث می شود که SUV خود را در تمام پایانه های سازگار در اروپا شارژ کنید. در فرانسه ، سازنده حدود 16000 نقطه شارژ و حداقل یک ترمینال در هر قطعه 50 کیلومتر در بزرگراه را اعلام می کند.

در طول آزمایش ما می دیدیم که EQC از آنچه استاندارد برای اکثر وسایل نقلیه برقی است ، فرار نمی کند. یعنی سهولت در شهر که باتری نسبتاً کمی درخواست شده است و در فاصله در بزرگراه مشکل دارد ، به خصوص به محض اینکه بیش از 120 کیلومتر در ساعت باشد. در نهایت ، اولین اتومبیل برقی مرسدس یک جاده نیست ، اما هرچه باشد ، تولید کننده آلمانی هرگز ادعا نکرده است که بخواهد در این زمین بازی کند.

حکم آزمون:

بعد از گذشت یک هفته با EQC ، مشاهدات واضح است: مرسدس با موفقیت با موفقیت ماشین برقی را امتحان کرد حتی اگر خطر مصرف نسبتاً محدود باشد. از دیدگاه فناوری بسیار موفق ، SUV 100 ٪ برقی آلمانی بسیار راحت است و می داند در صورت نیاز احساس نیاز به عضلات نشان می دهد. چه در قسمت برقی با موتور کنترل شده و استقلال یا در داخل مرسدس به خصوص متمایز است. سرانجام ، نقاط ضعف این EQC همانند این رقبا است -تسلا کنار -این است که می گویند یک استقلال که در بزرگراه فرو می رود و یک شبکه شارژ بسیار توسعه یافته است. اما با قیمتی که از 72.950 یورو شروع می شود (پاداش گنجانده شده) ، مرسدس ارزان تر از همه رقبای خود است.