مرسدس بنز EQS SUV 580 4MATIC 2023: راهنمای لوکس برقی- راهنمای خودکار ، مرسدس بنز جدید EQS EQS 580 4MATIC LINE- کشف قیمت | درایو

مرسدس EQS 580 قیمت

مجهز به باتری لیتیوم یون 396 ولت که دارای قدرت معادل 536 اسب بخار قدرت و گشتاور 632 پوند فوت است ، حداکثر حدود 460 کیلومتر را بر روی بار قرار می دهد. برای یک ابزار سه رویه بدتر نیست!

مرسدس بنز EQS SUV 580 4MATIC 2023: Colossus برقی لوکس

دنور و آسپن دقیقاً مانند ورزشکاران مقصد محبوب با تولید کنندگان خودرو هستند. اولین کسی که مشتاق انجام آزمایشات جاده ای و دیگران برای آموزش است. آنها به دنبال یک منظره کوهستانی بوکولیک هستند ? فشار جوی کم.

موتورها در ارتفاع قدرت از دست می دهند ، زیرا هوا برای احتراق مناسب حاوی اکسیژن کمتری است و ورزشکاران استقامت را از دست می دهند ، زیرا خون آنها اکسیژن کافی دریافت نمی کند. این یک آزمایش جامد برای هر دو “ماشین” است.

  • همچنین بخوانید: مرسدس بنز EQS 2023 را دیده است: SUV برقی به زودی در کانادا
  • همچنین بخوانید: SUV مرسدس بنز EQS: یک SUV بزرگ برقی در حال آمدن است

اما یک چیز مسلم است ، ارتفاع بسیار کمی بر مارک جدید مرسدس بنز EQS 580 از 2023 تأثیر گذاشته است که ما فراتر از 10،000 پا بالاتر از سطح دریا هدایت شدیم. در حالی که کسی که این خطوط را می نویسد تا حدودی در این ارتفاع رنج می برد ، EQS به گونه ای انجام داده است که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است – و به درستی ، کاملاً برق است.

پالایش الکتریکی

مطمئناً مقاله را در مورد سدان EQS که چند ماه پیش منتشر شده است به یاد می آورید. پیام به شرح زیر بود: تسلا باید نگهبان باشد. و صادقانه بگویم ، این پیام در اینجا یکسان است ، اما نه تنها برای تسلا ، برای همه تولید کنندگان خودروهای لوکس که قصد دارند در بازار کاملاً برقی کار کنند. مرسدس با دادن تمام لوکس و مهندسی پیشرفته ای که قادر به آن است ، این بخش را توسط شاخها به دست آورد.

شباهت بین سدان EQS و SUV آشکار است ، تفاوت اصلی البته اندازه و ترخیص زمین. با نشستن در SUV EQS ، تشخیص تفاوت ها را دشوار خواهید کرد. با این حال ، یک تفاوت کوچک بسیار خاص وجود دارد.

در آینده ، مرسدس گزینه داخلی را ارائه می دهد که به مالک این امکان را می دهد تا یک الگوی ستاره مرسدس را در یک چوب چوبی واقعی عالی اعمال کند. و این همان نقوش ستاره می تواند برای مشبک و همچنین مجموعه ای از رینگ های اختیاری اعمال شود. این نگاه هم بسیار مرسوم است و هم بسیار درجه یک. این تقلید از لوئیس ویتون یا مربی/مایکل کرز است ، این مارک هایی که از آرم خود به عنوان یک الگوی استفاده می کنند و با افتخار آن را نمایش می دهند. خوب ، زمان آن رسیده است که مرسدس از بزرگترین در مد الهام گرفته شود – و این مدل مناسبی برای معرفی چنین عنصری از طراحی است.

آینده نگر یک تفسیر است

با توجه به بقیه فضای داخلی ، صفحه نمایش غول پیکر Mbux در لیست گزینه ها قرار دارد ، اما واقعاً ارزش آن را دارد. علاوه بر اینکه به طور کامل قابل تنظیم است ، در حالی که به مسافر اجازه می دهد قبل از گوش دادن به موسیقی خودش یا تماشای فیلمی با هدفون بلوتوث متصل ، به مسافر اجازه دهید ، بصری و استفاده آسان است ، در حالی که راننده می تواند به موسیقی متن فیلم خود گوش کند یا از ناوبری On -Board استفاده کند سیستم.

تنها عنصر فناوری که کمی بیش از حد پیدا کردیم واقعیت افزوده برای سیستم ناوبری است. این اولین بار نیست که ما این سیستم را تجربه کرده ایم – در واقع ، اولین بار با نام تجاری جدید مرسدس -AMG EQE در فرانسه بود. و گرچه سیستم در ابتدا خرد کننده بود ، اما ما هنوز به آن عادت داشتیم.

با این حال ، با به روزرسانی OTA (بیرونی) – اکنون در تمام مدلهای مرسدس موجود است – این سیستم کمی کمک کرده است. این بدان معنی است که فلش هایی با الهام از یک بازی ویدیویی که “در صفحه واقعیت افزوده کنسول مرکزی” ظاهر می شود “نیز در صفحه نمایش سر نمایش داده می شود. بسیار حواس پرتی است و من به عنوان راننده مجبور شدم فقط روی این فلش ها تمرکز کنم. هر چیز دیگری ناپدید شده بود ، و من کمترین حرفی را برای گفتن پیدا کردم. ترجیح داده می شود که نشانه های ناوبری در صفحه نمایش سر بدون این فلش های دیجیتالی آبی روشن قرار داشته باشند (که هنگام نزدیک شدن یا جابجایی از منطقه ای که شما را هدایت می کنید ، حرکت می کنند و اندازه را تغییر می دهند. )

راحتی و کلاس

ردیف سوم EQS فقط مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه من از 5’2 “خیلی خوب سازگار است ، اما تمام کسانی که از اندازه من فراتر می روند ، این مکان را کاملاً غیرقابل تحمل پیدا کرده اند و صادقانه بگویم ، برای بزرگسالان طراحی نشده است. ورود و خروج از ردیف سوم به لطف دکمه ای که در صندلی های ردیف دوم قرار دارد به راحتی انجام می شود.

وقتی ردیف سوم ذکر شد ، فضای بارگیری هنوز قابل توجه است و وقتی پایین می آید ، غول پیکر است. البته ، همانطور که در مورد سایر وسایل نقلیه مرسدس EQ وجود دارد ، هیچ تنه در جلو وجود ندارد ، اما یک فیلتر HEPA با کارایی بالا که برای حفظ کابین از آلاینده ها طراحی شده است ، هر چه از نظر کیفیت هوای فضای باز باشد.

از خارج ، SUV EQS بسیار جذاب است. اگرچه بیش از حد زاویه ای یا حتی عضلانی نیست ، اما ظرافت تصفیه شده ای را به خود جلب می کند که توجه را به خود جلب می کند. مشبک الگوی سه بعدی را به آن اضافه کنید و ظاهری نفس گیر به دست می آورید. SUV EQS با تعداد زیادی از رنگهای جدید بدنه ، در سکوت در جاده است!

قدرت سازگار با محیط زیست

البته سؤالات و نگرانی های اصلی مربوط به تجربیات مربوط به قدرت و استقلال است. ابزار آلمانی از این نظر بسیار خوب عمل می کند.

مجهز به باتری لیتیوم یون 396 ولت که دارای قدرت معادل 536 اسب بخار قدرت و گشتاور 632 پوند فوت است ، حداکثر حدود 460 کیلومتر را بر روی بار قرار می دهد. برای یک ابزار سه رویه بدتر نیست!

شارژ یک وسیله نقلیه برقی برای سفرهای طولانی نیاز به برنامه ریزی خاصی دارد یا حداقل نصب شارژر در خانه شما. EQS می تواند 250 کیلومتر استقلال را فقط در 15 دقیقه ، در یک شارژر سطح 3 بازیابی کند. اما همچنین یک سیستم بازسازی عالی دارد.

در دامنه های شیب دار در حومه شهر دنور ، استقلال EQS بسیار کمی کاهش یافته است و در راه بازگشت ، در رانندگی به پدال (حداکثر بهبودی) ، به راحتی استقلال خود را افزایش داده است یا در همان حداقل ، آن را نگه داشته و انرژی بیشتری را از حد لازم هدر نداده است.

این ابزار همچنین نشان های خاصی از رانندگی در مسیر را نشان داده است. به لطف چهار چرخ جهت دار (دقیقاً مانند سدان) ، این ابزار نه تنها مفید است ، بلکه به لطف استاندارد 4matic از انتقال استاندارد که وظیفه ارسال برق به چرخ مناسب را بر عهده دارد ، در سطح ناهموار نیز بسیار کارآمد است. عدم گرفتن.

از دیگر خصوصیات ، اجازه دهید دوربین پانوراما و همچنین کنترل نزول شیب دار و امکان بالا بردن ارتفاع تعلیق برای محافظت از روده های معادلات را نقل کنیم.

یک بازیکن بسیار رقابتی

پس از گذراندن وقت زیادی با EQS ، برای ما مشخص است که این یک مرجع جدید در بخش کاملاً برقی است. رقابت با چنین وسیله نقلیه کامل و کارآمد دشوار خواهد بود ، که نه تنها تمام جعبه ها را از نظر لوکس ، بلکه از استقلال و عملکرد نیز بررسی می کند.

این ممکن است تولید کنندگان را کمی زمان برای رسیدن به جایی که امروز از نظر برق و وسایل نقلیه برقی هستیم ، به آنجا برسانند ، اما انتظار ارزش آن را داشت.

مرسدس EQS 580 قیمت

تصاویر ممکن است با محصول نهایی مطابقت نداشته باشد.

** مقادیر مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای مشخص شده مطابق با روش تست WLTP است که براساس آن وسایل نقلیه جدید از اول سپتامبر 2018 دریافت شده است. این روش WLTP جایگزین چرخه رانندگی اروپا (NEDC) است ، که این روش آزمایشی بود که قبلاً مورد استفاده قرار گرفت. شرایط آزمایش واقع بینانه تر ، مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای با توجه به روش WLTP ، در بسیاری موارد ، بالاتر از مواردی است که طبق روش NEDC اندازه گیری می شود. مقادیر مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای بسته به شرایط واقعی استفاده و عوامل مختلفی از جمله: تجهیزات خاص ، گزینه ها و انواع لاستیک ها می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر حتماً به نقطه فروش خود نزدیک شوید.

* قیمت های مشخص شده در DriveK.علی رغم کنترل های دقیق و دقیق ما ، از خطاهای احتمالی عاری نیستند. نادرستی های احتمالی ممکن است مربوط به تاریخ و/یا مدت تبلیغات باشد. Drivek متعهد می شود هرگونه اطلاعات گزارش شده را در اسرع وقت به روز کند و نمی تواند مسئولیت هرگونه خطا را بر عهده بگیرد.

خودکار.پ.داشتن. متعهد است که تمام محتوای این وب سایت را به طور مرتب حفظ و به روز کند. با وجود همه چیز ، autoxy s.پ.داشتن. صحت اطلاعات موجود در سایت را تضمین نمی کند ، که می تواند به اشتباه یا با فراموشی منسوخ شود. خودکار.پ.داشتن. نمی توان مسئولیت هرگونه خطا یا شکاف ، یا آسیب مستقیم ، غیرمستقیم ، عواقب یا هر نوع آسیب دیگر مربوط به استفاده از این وب سایت یا توابع موجود در آن را بر عهده گرفت.

برای سفرهای کوتاه ، از پیاده روی یا دوچرخه سواری استفاده کنید #sédéplecemounspolluer