پیدا کردن اپراتورهای تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات جهانی ارائه دهنده خدمات ESIM – Apple Assister (FR) ، تلفن های هوشمند – ESIM در 5 سؤال – مشاوره – UFC -que Choisir

تلفن ESIM

Contents

فلسطین

اپراتورهای تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات جهانی ارائه دهنده خدمات ESIM را پیدا کنید

ESIM یک سیم کارت دیجیتالی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به استفاده از نانو سیم کارت فیزیکی ، یک بسته داده موبایل را با اپراتور خود فعال کنید. اپراتورهای تلفن همراه کشور یا منطقه خود را که برنامه های تلفن همراه ESIM را از طریق اپراتور ، انتقال سریع ESIM یا روش های دیگر فعال می کنند ، کشف کنید. اگر می خواهید هنگام مسافرت به خارج از کشور از یک خط محلی استفاده کنید ، بسیاری از اپراتورها ESIM را با یک بسته پیش پرداخت فعال می کنند. ارائه دهندگان خدمات جهانی همچنین بسته های ESIM را در بیش از 190 کشور و مناطق ارائه می دهند ، که می توانید در کشور محل اقامت خود یا در طول سفرهای خود از آنها استفاده کنید. اگر آیفون شما قفل نشده است ، می توانید از بسته های ESIM از سایر اپراتورها نیز استفاده کنید.

اپراتورهای تلفن همراه از فعال سازی ESIM توسط اپراتور پشتیبانی می کنند

با فعال سازی ESIM توسط اپراتور ، اپراتور شما می تواند در زمان خرید یا بعد از پیکربندی ، ESIM را به صورت دیجیتالی خود به آیفون خود اختصاص دهد ، اگر با اپراتور خود تماس بگیرید تا ESIM را بدست آورید.

استرالیا

اتریش

جمهوری چک

آلمان

مجارستان

هندوستان

ژاپن

لهستان

پورتو ریکو

واقع در رومانی

سنگال

کره جنوبی

اسپانیا

سوئیس

انگلستان

ایالات متحده

اپراتورهای تلفن همراه که از انتقال سریع ESIM پشتیبانی می کنند

عملکرد سریع انتقال ESIM به شما امکان می دهد شماره تماس قدیمی آیفون خود را بدون تماس با اپراتور خود به آیفون جدید خود منتقل کنید. همچنین می توانید سیم کارت فیزیکی فعلی خود را به ESIM تبدیل کنید.

استرالیا

بحرین

کانادا

عظم

آلمان

ژاپن

کویت

مالزی

نروژ

پورتو ریکو

کره جنوبی

سوئد

سوئیس

تایلند

امارات متحده عربی

انگلستان

ایالات متحده

اپراتورهای تلفن همراه از سایر روشهای فعال سازی ESIM پشتیبانی می کنند

علاوه بر فعال کردن ESIM توسط اپراتور و انتقال سریع ESIM ، اپراتورهای زیر از سایر روشهای فعال سازی ESIM در آیفون پشتیبانی می کنند ، به عنوان مثال با اسکن QR یا کد از طریق برنامه اپراتور.

آلبانی

وابسته به آرژانتین

ارمنی

استرالیا

اتریش

بااهاماس

بحرین

بنگلادش

بلاروس

بلژیک

برزیل

بلغارستان

بورکینافاسو

کامبوج

کامرون

کانادا

شیلی

کلمبیا

کرواسی

جمهوری چک

جمهوری دومینیکن

دانمارک

استوایی

وابسته به استنی

عظم

فرانسه

هند غربی فرانسوی

گرجستان

آلمان

یونان

گام

گواتمالا

هنگ کنگ

مجارستان

ایسلند

هندوستان

ژاپن

اردن

کویت

لتونی

لبنان

لیتوانی

لوکزامبورگ

ماکائو

مالزی

مالدیو

مالت

مکزیک

مولفار

مغولستان

مونتارگرو

مراکشی

نپال

هلند

نیوزلند

مقدونیه شمالی

نروژ

عموم

پاکستانی

فلسطین

پاراگوئه

پروانه

وابسته به فیلیپین

لهستان

کشور پرتغال

پورتو ریکو

قطر

واقع در رومانی

عربستان سعودی

سنگال

صربستان

سیشل

سنگاپور

اسلوکیا

اسلوونی

آفریقای جنوبی

کره جنوبی

اسپانیا

سری لانکا

سوئد

سوئیس

تایوان

تادجیکستان

تایلند

تونس

Türkiyeye

اوکراین

اروپایی

امارات متحده عربی

انگلستان

ایالات متحده

ویتنام

زیمبابوه

اپراتورهای تلفن همراه که از فعال سازی ESIM با یک بسته پیش پرداخت برای مسافران بین المللی پشتیبانی می کنند

اشتراک یک بسته بین المللی از اپراتور تلفن همراه شما به شما امکان می دهد در طول سفرهای خود در ارتباط باشید. اگر می خواهید هنگام مسافرت به خارج از کشور از یک خط محلی استفاده کنید ، اپراتورهای زیر نیز بسته های پیش پرداختی را ارائه می دهند.

استرالیا

برزیل

کانادا

جمهوری دومینیکن

فرانسه

آلمان

یونان

هنگ کنگ

هندوستان

ایرلند

ایتالیا

عربستان سعودی

سنگاپور

کره جنوبی

اسپانیا

سوئیس

تایوان

تایلند

امارات متحده عربی

انگلستان

ایالات متحده

اپراتورهای تلفن همراه جهانی

ارائه دهندگان خدمات جهانی به شما امکان می دهند با بسته های داده پیش پرداختی که می توانید در خانه یا هنگام سفر به بیش از 190 کشور و مناطق در ارتباط باشید ، در ارتباط باشید. شما همچنین می توانید قبل از سفر یک بسته خریداری کنید ، بنابراین اتصال راحت تر خواهد بود.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نشده اند ، یا به وب سایت های مستقل که توسط اپل بررسی نشده و مورد آزمایش قرار نمی گیرند ، فقط به عنوان یک نشانه ارائه شده است و هیچ توصیه ای را تشکیل نمی دهد. اپل نمی تواند مسئولیت استفاده از چنین سایت ها یا محصولات شخص ثالث یا عملکرد آنها را بر عهده بگیرد. اپل به هیچ وجه قابلیت اطمینان یک وب سایت شخص سوم یا صحت اطلاعاتی را که دومی ارائه می دهد تضمین نمی کند. برای اطلاعات بیشتر با تامین کننده تماس بگیرید.

گوشی های هوشمند

سیم کارت زندگی کرده است. از این پس ، هر درخواست جدید (اشتراک ، تجدید)) ، اپراتورها به طور سیستماتیک یک سیم کارت روی تخته را به مشتریان خود ارائه می دهند.

1. ESIM چیست ?

سیم کارت تعبیه شده یا ESIM به معنای “سیم کارت” در فرانسوی است. بیشتر ، کارت هوشمند برای دسترسی به شبکه تلفن همراه وارد تلفن می شود ! ESIM در مادربرد دستگاه مانند حافظه و پردازنده ادغام شده است. مدل های بیشتر و بیشتر به ویژه در اپل ، سامسونگ ، گوگل یا هواوی سازگار هستند. نشانه بارها ، در ایالات متحده ، آیفون 14 دیگر حتی کشوی سیم کارت را نیز ارائه نمی دهد. او فقط ESIM را می پذیرد. نقشه سنتی ناپدید می شود ، اما اپراتورها آن را ارائه می دهند تا زمانی که پارک موبایل ، جدید و بازپس گیری شده ، به آن نیاز داشته باشد.

2. آیا فعال کردن خط پیچیده است ?

نه ، فقط دوربین تلفن هوشمند را باز کنید و کد QR ارائه شده توسط اپراتور را هدف قرار دهید. به هر حال یک شرط: تلفن باید به اینترنت (در WiFi یا از طریق سیم کارت دیگر) وصل شود تا بسته مربوط به بسته بارگذاری شود. سپس باید کد ESIM PIN را وارد کنید (0000 یا 1234 به طور پیش فرض ؛ به یاد داشته باشید که آن را در تنظیمات تغییر دهید).

esim

3. مزایا چیست ?

یک تلفن همراه سازگار با ESIM می تواند چندین خط را در اپراتورهای مختلف قرار دهد. بنابراین امکان داشتن دو ، پرسنل و یک حرفه ای امکان پذیر است. یا از یک اشتراک سودمند برای تماس های اول ، یک پیشنهاد داده سخاوتمندانه در یک ثانیه و تماس های بین المللی در یک سوم بهره مند شوید. هر بسته توسط یک پروفایل اداره می شود و شما به راحتی از یکی به دیگری می روید. تعداد ESIM که می تواند بر روی تلفن هوشمند نصب شود با یک تولید کننده به دیگری متفاوت است. و اگر اپراتور را تغییر دهید ، بلافاصله کد CT دریافت می کنید.

4. اگر تلفن را عوض کنم ، چه خبر است ?

Esim از یک بسته فقط در یک زمان قابل فعال شدن است. اگر دستگاه را تغییر دهید ، حذف مشخصات ESIM قدیمی ضروری است. می توان آن را در تلفن هوشمند دیگر با همان کد QR فعال کرد. یک استثنا: برخی از پیشنهادات پیش پرداخت اختصاص داده شده به سفر (همچنین به کادر زیر مراجعه کنید). اگر موبایل شما بدون اینکه بتوانید E-SIM را غیرفعال کنید ، تجزیه می شود ، باید از اپراتور خود درخواست جدید کنید. توجه داشته باشید که ESIM با قابلیت حمل تلفن همراه سازگار است: شما حق دارید بدون تغییر شماره آن را برای خط اصلی خود اتخاذ کنید.

5. رفتن به ESIM ، رایگان است ?

نه ، نارنجی ، SFR و دیگران عادات خود را نگه داشته و 10 یورو هزینه فعال سازی برای یک خط جدید یا تجدید هزینه را پرداخت کرده اند.

راه حل مناسب در یک سفر

امتحان کردن ESIM آن را پذیرفته است ، به خصوص اگر سفر کنید. علاوه بر خط معمول شما ، به شما امکان می دهد تا در شماره خود قابل دسترسی باشید و از یک خط دیگر با بسته ای متناسب با نیازهای خود در کشور مقصد خود لذت ببرید. شما می توانید یک ESIM را در سایت ، در یک اپراتور محلی یا یک متخصص در سفر (Gigsky ، Upesim ، Trunion ، Ubigi و غیره) انتخاب کنید. قیمت ها اغلب بهتر از گزینه های اپراتور معمول شما هستند.

خواندن

ESIM: چیست و تلفن های هوشمند سازگار چیست ?

هم در تلفن های آیفون و هم در تلفن های اندرویدی در دسترس است ، ESIM اکنون در کلیه اپراتورها (رایگان ، Bouygues ، نارنجی و SFR) ارائه می شود. در اینجا خلاصه ای از همه چیز در مورد ESIM وجود دارد.

با آیفون 14 که در ایالات متحده به ESIM کامل تبدیل شده است ، بیشتر و بیشتر تولید کنندگان تلفن های هوشمند سازگاری با ESIM را ارائه می دهند ، ضمن اینکه فرصتی برای وارد کردن سیم سیم کارت در اختیار دارند.

اگر در مواجهه با این فناوری جدید گم شده اید ، خواه می خواهید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید یا تلفن شما سازگار است یا نه ، در اینجا یک پوشه برای درک همه چیز در سیم کارت مجازی است. موضوع ساده تر از آنچه به نظر می رسد است ، و ممکن است زندگی شما را ساده کند. رهبر را دنبال کنید.

ESIM چیست ?

ESIM به معنای سیم کارت است. این یک فناوری موجود در تلفن های نسبتاً اخیر است که به یک تلفن هوشمند اجازه می دهد بدون سیم فیزیکی برای اتصال به شبکه و برقراری تماس درج شود. به طور خلاصه ، این یک سیم کارت است ، اما به سیم کارت احتیاج ندارد.

در ژوئن سال 2019 توسط نارنجی و SFR در فرانسه راه اندازی شد ، سپس در سال 2020 به طور گسترده ای مستقر شد ، ESIM به تدریج در منظره نصب می شود. اگر از این راه حل وسوسه شده اید ، ابتدا بررسی کنید که آیا تلفن هوشمند سازگار دارید و آیا اپراتور شما بسته ESIM را ارائه می دهد. زیرا بله ، این یک بسته جداگانه یا گزینه ای است که توسط اپراتورها ارائه می شود.

تلفن های هوشمند سازگار با ESIM چیست ?

اولین چیزی که باید قبل از اینکه حتی به قیمت های مورد نظر خود به قیمت های خود توجه کنید ، در نظر بگیرید این است که آیا تلفن شما (یا کسی که قصد خرید آن را دارید) با ESIM سازگار است. برای کمک به شما ، در اینجا اصلی ترین تلفن های هوشمند سازگار که قادر به انجام این شاهکار در سال 2023 هستند (اسپویلر: اینها اغلب مدل های بالا هستند). همچنین توجه داشته باشید که تعداد کمی از تولید کنندگان این گزینه را در طیف گسترده ای از تلفن ها ادغام می کنند.

در اندرویدی

 • Fairphone 4 ؛
 • Honor Magic 5 Pro ، Honor Magic 4 Pro ؛
 • Google Pixel 7 Pro ، Pixel 7 ، Pixel 7A ، Pixel 6 Pro ، Pixel 6 ، Pixel 6A ، Pixel 5 ، Pixel 4 ، Pixel 4A ، Pixel 4 XL ، Pixel 3 ، Pixel 3 XL ، Pixel 3A ، Pixel 3A XL ؛
 • oppo find x3 pro ، find x5 pro ، find n2 flip ؛ OnePlus 11 ؛
 • سامسونگ گلکسی z flip 4 ، z flip 3 ، z flip 5g ، z flip ، z برابر ، z برابر 2 ، z برابر 3 و z برابر 4 ؛
 • سامسونگ Galaxy A54 ، Galaxy S20 ، S20+، S20 Ultra ، S21 ، S21 Plus ، S21 Ultra ، S22 ، S22 Plus ، S22 Ultra ، S23 ، S23 Plus ، S23 Ultra ؛
 • سونی Xperia 10 III ، سونی Xperia 10 IV ، سونی Xperia 1 IV ؛
 • Vivo X90 Pro ؛
 • Xiaomi 12t Pro.

در iOS (آیفون)

 • آیفون XR ، XS ، XS Max ، 11 ، 11 Pro ، 11 Pro Max ، iPhone 12 ، iPhone 12 Mini ، iPhone 12 Pro ، iPhone 12 Pro Max ، iPhone 13 ، iPhone 13 Mini ، iPhone 13 Pro ، iPhone 13 Pro Max ، آیفون 14 ، آیفون 14 پلاس ، آیفون 14 Pro ، آیفون 14 Pro Max ؛
 • آیفون SE 2020 و آیفون SE 2022.

برخی از قرص ها نیز سازگار هستند. به یاد داشته باشید که این به طور کلی iPad یا Windows Convertibles با تراشه بازو است.

iPads ارائه یک مدل ESIM

 • iPad Pro 11 اینچ (از نسل اول)
 • iPad Pro 12.9 اینچ (از نسل 3)
 • iPad Air (از نسل 3)
 • iPad (از نسل هفتم)
 • iPad Mini (از نسل 5)

و ساعتهای متصل ?

برخی از ساعتهای متصل نیز سازگاری ESIM را ارائه می دهند. اینها به طور کلی نسخه های 4G گران تر از آن هستند که از طریق WiFi فقط اتصال به اینترنت را ارائه می دهند.

به طور کلی ، تلفن شما به عنوان یک آنتن 4G برای ساعت متصل شما خدمت می کند. بنابراین استفاده از ESIM بر روی یک Toceante برای کسانی که دوست دارند از ساعت خود در استقلال استفاده کنند بدون همراه با تلفن هوشمند ، محفوظ است.

بنابراین تقاضا برای همه اپراتورها بسیار پایین است که به آن پاسخ دهند حتی اگر بیشتر تولید کنندگان این گزینه را ارائه دهند. نتیجه ، فقط نارنجی و SFR بسته های موبایل را برای ساعتهای متصل ارائه می دهند ، در حالی که Bouygues و رایگان نوبت خود را دارند. توسعه ESIM در تلفن های هوشمند باید استقرار آن را در سایر انواع دستگاه ها در سالهای آینده تسهیل کند.

در اینجا آخرین مدل های ساعتهای متصل به 4G وجود دارد:

 • Apple Watch Series 8 ، Apple Watch Series 7 Cellular و Apple Watch SE (2022) سلولی ، Apple Watch Ultra ؛
 • سامسونگ Galaxy Watch 5 ، Galaxy Watch 5 Pro ، Samsung Galaxy Watch 4 و تماشای 4 Classic در نسخه 4G خود
 • ساعت هواوی 3 ؛
 • Gen Fossil 5 LTE ؛
 • Oppo Watch 4G ؛
 • Mobvoi Ticwatch Pro 3 Ultra.

ESIM SFR ، نارنجی ، Bouygues و رایگان: کدام اپراتورها ESIM را ارائه می دهند ?

امروز ، همه اپراتورهای تاریخی (SFR ، نارنجی ، بوویگ و رایگان) و شاخه های آنها کم هزینه (قرمز توسط SFR ، SOSH ، B & You) بسته های موبایل ESIM را ارائه دهید. این روش ساده است: وقتی در یک بسته جدید مشترک می شوید ، فقط باید گزینه ESIM را برای شروع انتقال درخواست کنید.

بهترین بسته ها بدون تعهد

بسته Prixtel 4G
اکسیژن 30 تا 70 گیگابایت

30 گیگابایت – 70 گیگابایت در فرانسه

15 گیگابایت در اروپا

از راه دور Bouygues

بسته موبایل B و شما
40 گیگابایت

40 گیگابایت در فرانسه

14 گیگابایت در اروپا

قرمز توسط SFR

بسته قرمز 4G
80 گیگابایت

80 گیگابایت در فرانسه

16 گیگابایت در اروپا

توجه داشته باشید که اگر می خواهید بسته فعلی خود را نگه دارید ، می توانید درخواست تجدید سیم کارت را به ESIM نیز درخواست کنید. بیشتر اپراتورها چنین انتقال را ارائه می دهند.

نحوه فعال کردن کارت ESIM در Android یا iPhone ?

این همان است ، شما به تازگی اشتراک در یک اپراتور برای بسته بندی با ESIM یا درخواست انتقال از سیم کارت را درخواست کرده اید. برای فعال کردن آن ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد. اپراتور شما از طریق منوی “Sim Card Manager” یک کد QR اسکن را با دوربین خود در اختیار شما قرار می دهد و سپس “اضافه کردن یک بسته موبایل” (در سامسونگ).

بگذارید اضافه کنیم که اگر شما کاربر آیفون هستید ، مانور به طور قابل توجهی یکسان است ، اما شما باید از طریق تنظیمات – داده های تلفن همراه – یک بسته سلولی اضافه کنید.

Screenshot_20220428-125144_settings

Screenshot_20220428-125138_Settings

Screenshot_20220428-125118_Call تنظیمات

Screenshot_20220428-125123_Call تنظیمات

اگر کد QR کار نکند ، اپراتور شما دو کد را نیز برای وارد کردن تلفن خود به شما ارائه می دهد.

پس از پیکربندی ESM ، باید کد پین را به طور پیش فرض 0000 تایپ کنید. و در آنجا هستید ، فقط باید تلفن را مجدداً راه اندازی کنید و ESIM کار خواهد کرد.

توجه داشته باشید که بیشتر اوقات ، اپراتورها از شما می خواهند که فعال سازی را در منطقه مشتری خود تأیید کنید.

نحوه حذف یا انتقال ESIM ?

اگر می خواهید تلفن خود را تغییر دهید یا فقط یک اشتراک جدید را بیرون بیاورید ، مطمئناً می توانید نحوه غیرفعال کردن نمایه ESIM خود را پیدا کنید. در واقع ، دیگر کافی نیست که یک ابزار استخراج کننده را بیاورید و سیم کارت فیزیکی را حذف کنید.

برخی از اپراتورها مانند نارنجی از شما می خواهند که ابتدا ESIM را به ESIM از منطقه مشتری خود بپردازید و به خصوص برای حذف نمایه در تلفن قدیمی حذف نکنید. در واقع ، هنوز هم باید بتواند پیامک تأیید را برای تأمین معامله دریافت کند.

در میان سایر اپراتورها (رایگان ، SFR یا Bouygues) ، این روش ساده تر است. شما باید ESIM را از موبایل قدیمی حذف کرده و سپس کد QR را دوباره با موبایل جدید از منطقه مشتری اسکن کنید.

برای حذف ESIM از موبایل قدیمی ، فقط باید دوباره به منوها بروید که در آن ESIM خود را پیکربندی کرده اید: “مدیر سیم کارت” در سامسونگ و “داده های تلفن همراه” در اپل اپل. در آنجا ، وقتی بسته را برای حذف انتخاب می کنید ، گزینه به شما ارائه می شود.

Esim ، چگونه کار می کند ? چه تفاوتی بین سیم و ESIM ?

ایده پشت ESIM (که با ISIM اشتباه گرفته نمی شود) بسیار ساده است: به جای ادغام سیم کارت فیزیکی ، کاربر می تواند یک سیم کارت را که قبلاً در دستگاه موجود است فعال کند. به همین دلیل اضافه کردن این گزینه به دستگاهی که قبلاً آن را نداشته باشد غیرممکن است ، زیرا این یک قابلیت سخت افزار است.

بگذارید اضافه کنیم که ESIM فضای بسیار کمتری نسبت به یک نانو کلاسیک دارد. ما از قالب 12.3 8.8 میلی متر در نانو به چیزی در حدود 6 5 5 میلی متر می رویم.

تفاوت اصلی بین ESIM و SIM کلاسیک مهمتر از همه یک سوال در مورد فضای اشغال شده در تلفن ، بلکه از روش نصب است. در عمل ، یک سیم کارت فیزیکی با یک ابزار استخراج کننده تغییر می کند در حالی که می توانید بسته ESIM را بدون مداخله فیزیکی روی تلفن تغییر دهید ، به سادگی با نصب نمایه ESIM. این تفاوت اصلی است.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).