ESIM چیست و چگونه می توان از آن بهره مند شد? | SFR Business ، ESIM SFR: نحوه سفارش و فعال کردن کارت خود?

ESIM SFR: نحوه سفارش و فعال کردن کارت خود

Contents

در زیر پیدا کنید iPhone iOS 12.2 سازگار:

کارت

ESIM (SIM تعبیه شده) به شکل یک جزء الکترونیکی است که در ترمینال موبایل ادغام شده است.

این امکان را به شما می دهد تا در تجهیزات داده های سیم کارت فیزیکی و یک اپراتور مخابراتی را در تجهیزات پیکربندی کنید.

با تشکر از ESIM ، دیگر لازم نیست کارت هوشمند را در تلفن خود وارد کنید تا بتوانید از خط تجاری SFR خود استفاده کنید.

سیم کارت معمولاً تهیه شده به صورت دیجیتالی در تلفن همراه شما ذخیره می شود.

چه کسی می تواند سود ببرد ?

همه مشتریان جدید و در حال حاضر SFR Business Mobile اکنون می توانند خطوط جدید تلفن همراه خود را با این قالب جدید سیم کارت سفارش دهند*.

*منوط به داشتن یک دستگاه سازگار با ESIM و استفاده در هنگام سفارش یک طبیعت یا یک نمایه سازگار با فرمت تجارت ESIM SFR.

مزایای ESIM چیست ?

ESIM اجازه می دهد:
– برای بارگیری ESIM های جدید از منطقه مشتری خود در پایان پردازش سفارش خود.
– به لطف نمایش شماره خط تلفن همراه و کاربر آن در هر ESIM ، استقرار ناوگان موبایل را ساده تر کنید.
– برای استفاده از چندین خط تلفن همراه با یک تلفن هوشمند واحد: می توانید با کج کردن ساده از یک خط به خط دیگر از همان دستگاه با شماره حرفه ای یا شخصی خود تماس بگیرید.

بدون داشتن:
– حمل و نقل سهام و سیم کارت را به کارمندان خود مدیریت کنید.
– برای وارد کردن سیم کارت در تجهیزات ، دستکاری های ظریف ایجاد کنید.

در صورت از دست دادن یا سرقت سیم کارت پلاستیکی خود ، ESIM این مزیت را دارد که در چند دقیقه در منطقه مشتری تجاری SFR خود در دسترس باشد. پس از پیکربندی آن با یک تلفن سازگار و فعال سازی خط در ESIM جدید خود ، به سرعت قادر خواهید بود بدون مجازات فعالیت خود با مخاطبین حرفه ای خود تماس بگیرید.

چگونه سیم کارتهای پلاستیکی خود را با ESIM جایگزین کنم ?

اگر می خواهید کارتهای رایگان Plasts را برای خطوط تلفن همراه ناوگان خود (با پایانه های سازگار) جایگزین کنید ، می توانید آنها را مستقیماً از منطقه مشتری خود در داخل “سردتر ESIM” که از “ناوگان موبایل شما” موجود است “سفارش دهید. کارتهای سیم کارت/esim خود را مدیریت کنید “› “سفارش ESIM”.

چگونه می توانم ESIM ها را پس از پردازش سفارشات خود بازیابی کنم ?

از پایان پردازش یک دستور اضافی با ESIM ، ESIMS در انتظار همگام سازی از صفحه “خلاصه ESIM شما” قابل بارگیری است که از “ناوگان موبایل شما” موجود است ›› مدیریت کارتهای خود SIM/ESIM “› “دسترسی به خلاصه از فضای خود از فضای مشتری SFR تجارت خود.

از صفحه خرده فروشی ESIM ، می توانید کد QR را فلش کرده یا ESIM را با فرمت PDF بارگیری کنید تا آن را به کارمند خود ارسال کنید

نحوه پیکربندی ESIM در یک ترمینال ?

1. برای پیکربندی ESIM خود ، ابتدا تلفن همراه خود را به یک شبکه WiFi وصل کنید.

2. کد ESM QR را روی تجهیزات دیگر (رایانه ، سایر تلفن همراه یا رایانه لوحی) نمایش داده یا آن را چاپ کنید.

3. کد QR ESIM خود را با کاربرد “دوربین” ترمینال سازگار خود اسکن کنید.

4. دستورالعمل های نصب بسته سلول را روی دستگاه خود دنبال کنید. کد فعال سازی QR ESIM شما برای استفاده مجرد است. پس از اسکن ، دیگر نمی توان از آن در یک تلفن همراه دیگر ESIM استفاده کرد. به هیچ وجه مشخصات جدید ESIM (یا بسته همراه) خود را از تنظیمات تلفن خود حذف نکنید ، برای عملکرد مناسب خط تلفن همراه شما الزامی است.

برای … بیشتر

در صورت بروز مشکل در تماس های 4G در تلفن هوشمند ، می توانید از خدمات مشتری خود به شماره های معمول کمک بگیرید.

ESIM SFR: نحوه سفارش و فعال کردن کارت خود ?

ESIM SFR به شما امکان می دهد سیم کارت سنتی آن را با سیم کارت مجازی جایگزین کنید. همه مشتریان جدید و قدیمی SFR می توانند از کارت ESIM SFR بهره مند شوند به شرط اینکه یک تلفن هوشمند سازگار داشته باشید. میخواهی بیشتر بدانی ? ما در این راهنما مزایای E-SIM SFR ، هزینه آن و نحوه عضویت در آن را برای شما فاش می کنیم

 • ضروری
 • ESIM SFR برای همه قابل دسترسی است مشتریان جدید از اپراتور بلکه به مشترکین سابق چه کسی می تواند درخواست تجدید سیم کارت SFR خود را برای ESIM درخواست کند.
 • برای لذت بردن از کارت SFR ESIM ، ضروری است یک تلفن هوشمند سازگار داشته باشید با این قالب سیم کارت. لیست تلفن های هوشمند سازگار در این راهنما نشان داده شده است.
 • هزینه E-SIM SFR همانند سیم کارت کلاسیک است. او صورتحساب می شود 1 یورو به خرید بیشتر 10 یورو هزینه فعال سازی.
 • فعال سازی ESIM SFR به سادگی در انجام می شود کد QR را اسکن کنید پس از تأیید سفارش دریافت شده است. با این حال مراقب باشید ، این کد QR در است قابل عرضه و فقط می تواند برای یک تلفن هوشمند واحد کار کند.

ESIM SFR: چیست ?

مرد گیج

ESIM جدیدترین فرمت سیم کارت است که اصطلاح “سیم کارت تعبیه شده” است سیم کارت یکپارچه در فرانسوی. برخلاف سیم کارت سنتی ،ESIM SFR نیازی به ادغام سیم کارت فیزیکی ندارد. برای استفاده از کارت SFR ESIM, فقط هنگام سفارش آن یک کد QR را اسکن کنید.

با این حال مراقب باشید تا بتوانید از a استفاده کنید E-SIM SFR, همچنین ضروری است که یک تلفن هوشمند اخیر با این نوع سیم کارت سازگار باشد. علاوه بر پایان دستکاری های ظریف برای درج یا تغییر سیم کارت در تلفن هوشمند ، ESIM به شما امکان می دهد تا از طریق کد QR ، تمام داده ها را از بسته تلفن همراه SFR خود به تلفن خود اضافه کنید.

در طول سفر به خارج از کشور ، اضافه کردن یک ESIM محلی به راحتی می تواند بسته ای از کشور را برای جلوگیری از هزینه های رومینگ داشته باشد. از نوامبر 2020 ، کلیه مشتریان اپراتور در Red Carré می توانند هنگام عضویت ESIM SFR درخواست کنند. مشتریان سابق همچنین می توانند با درخواست تجدید سیم کارت از کارت ESIM SFR بهره مند شوند.

مراقب کلاهبرداری SFR ESIM SFR از نوامبر 2022 باشید ، چندین کلاهبردار به آنها مراجعه کرده اند مبادله سیم کارت با ارسال پیامک کلاهبرداری که نشان دهنده شما است “که یک ESIM در خط شما سفارش داده شده است”. این کلاهبرداری به شما امکان می دهد شماره خود را به یک سیم کارت دیگر در اختیار آنها انتقال دهید. جواب ندهید و روی هیچ پیوندی در پیام کوتاه کلیک نکنید.

نحوه اشتراک در ESIM SFR ?

برای بهره مندی از ESIM SFR ، رویه ها به وضعیت شما بستگی دارد: مشتری SFR یا مشتری جدید.

برای مشتریان جدید

برای کسانی که هنوز مشتری SFR نیستند ، می توان هنگام عضویت آنلاین در وب سایت اپراتور ، ESIM SFR را درخواست کرد. در طول اشتراک یک بسته موبایل ، در مرحله خلاصه سبد است که باید روی آن کلیک کنید “ESIM را انتخاب کنید” برای جایگزینی سیم کارت برش سه گانه SFR. پس از اعتبارسنجی ، نمایه ESIM و بسته SFR آماده استفاده هستند.

در ایمیل تأیید سفارش ، الف لینک دانلود به شما امکان می دهد کد QR را برای ESIM SFR را فعال کنید. این کد QR برای استفاده واحد است و نمی تواند باشد فقط در یک دستگاه استفاده می شود.

شما می خواهید یک بسته را با ESIM SFR بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک بسته را با ESIM SFR بیرون بیاورید ? 09 87 67 96 18

شما می خواهید یک بسته را با ESIM SFR بیرون بیاورید ? لپ تاپ شما سازگار است ? مزایای ESIM SFR را فقط کشف کنید 1 یورو پیشنهادات را ببینید

برای مشترکین SFR

برای کسانی که در حال حاضر مشتری اپراتور هستند ، همچنین می توان با درخواست از ESIM SFR به ESIM SFR مراجعه کرد تجدید سیم کارت آن و با انتخاب سیم کارت مجازی. برای انجام این کار ، می توان به سه روش مختلف ادامه داد:

 1. از منطقه مشتری SFR ، فقط به بخش “پیشنهاد و موبایل” ، “موبایل” بروید و “سیم کارت” را انتخاب کنید.
 2. از برنامه خدمات مشتری SFR & ME ، درخواست ESIM در بخش “پیشنهاد” ، “موبایل” و در آخر “کارت SIM/ESIM” انجام می شود
 3. این درخواست همچنین می تواند با یک مشاور SFR در فروشگاه انجام شود.

عبور سیم کارت به E-SIM SFR دلالت دارد از دست دادن داده ها ذخیره شده روی سیم کارت. بنابراین ترجیح داده می شود قبل از تغییر ، اطلاعات خود را از طریق تلفن ذخیره کنید. برای کسانی که مطمئن نیستند تلفن سازگار دارند ، اشتراک در فروشگاه به شما امکان می دهد سازگاری دستگاه خود را بررسی کنید به فروشنده.

کارت SIM SFR: تلفن های هوشمند سازگار چیست ?

مهم است که بررسی کنید که تلفن هوشمند شما قبل از مشترک شدن با یک تراشه ESIM SFR سازگار است. جدیدترین تلفن های هوشمند با کارت سازگار خواهند بود E SIM SFR اما این مورد برای تلفن های قدیمی تر نخواهد بود.

در اینجا لیستی از تلفن های سازگار با ESIM SFR منتشر شده در وب سایت اپراتور تاریخ 31 مه 2023 ::

 • اپل: آیفون 14 ، آیفون 14 پلاس ، آیفون 14 پرو ، آیفون 14 Pro Max ، آیفون 13 ، 13 مینی ، 13 Pro ، 13 Pro Max ، iPhone 12 ، 12 Pro ، 12 Pro Max و 12 Mini ، iPhone 11 ، 11 Pro 11 Pro Max ، iPhone XS و XS Max ، iPhone XR و iPhone SE (2020).
 • سامسونگ: Galaxy S20 ، S20 5G ، S20+، S20+5G ، S20 Ultra ، S21 ، S21 5G و S21 Ultra 5G ، S22 ، S22+، S22 Ultra ، Galaxy Note 20 ، Note 20 5G و Note 20 Ultra ، Galaxy Z ، Z Flipcy (5G) ، Z برابر 2 5G ، Z flip 3 5g و همچنین گلکسی برابر ، برابر 2 و 3 5 گرم.
 • Google: پیکسل 3 ، 3xl ، 4a ، 4a 5g ، 4xl ، 5 ، 6a ، 6 Pro ، 7 و 7 Pro
 • هواوی: P40 ، P40 Pro و Mate 40 Pro و P50 Pro
 • موتورولا راز
 • oppo find n2 flip ، find x3 pro 5g ، find x5 ، find x5 pro و reno 6 pro 5g
 • Fairphone 4 5g
 • Honor Magic 4 Pro
 • سونی Xperia 1 IV ، 5 IV و 10 IV
 • Xiaomi 12 T Pro ، 13 و 13 Pro

از ساعتهای متصل مانند برخی از ساعتهای اپل و سامسونگ کهکشان نیز SFR ESIM سازگار هستند. با این حال ، شما باید حداقل یک پیشنهاد SFR موبایل با تماس ها و پیامک های نامحدود و همچنین 1 گیگابایت اینترنت موبایل داشته باشید. مشتریانی که با 2 ساعت و 100 مگابایت در بسته ارزان قیمت SFR موبایل مشترک شده اند ، بنابراین واجد شرایط ESIM SFR برای ساعت متصل خود نیستند.

ESIM چقدر است ?

خبر خوب این است که هزینه ESIM SFR همان سیم کارت کلاسیک است. در واقع ، ESIM صورتحساب است 1 یورو و هزینه های فعال سازی هستند 10 یورو برای اشتراک جدید.

برای کسانی که ESIM SFR خود را در حین تجدید بدست می آورند ، فقط هزینه های راه اندازی 10 یورو پرداخت می شود. این هزینه ها هستند در صورت سرقت یا در صورت سرویس پس از فروش ارائه شده است در فروشگاه SFR انجام شده است. توجه داشته باشید که کسانی که قبلاً ESIM SFR دارند و مایل به استفاده از آن در دستگاه دیگری هستند ، ضروری است که با تماس مستقیم با خدمات مشتری SFR ، ESIM جدید را سفارش دهید.

کدهای PIN و PUK برای ESIM SFR جدید در مورد سیم کارت قدیمی شما یکسان نیستند. کدهای پین و PUK از ESIM شما در مورد ایمیل تأیید سفارش شما مطلع شده است ، به یاد داشته باشید که آنها را با دقت نگه دارید تا در صورت نیاز آنها را به راحتی پیدا کنید.

شما می خواهید به ESIM SFR بروید ?

شما می خواهید به ESIM SFR بروید ? 09 87 67 96 18

شما می خواهید به ESIM SFR بروید ? نحوه رفتن به ESIM SFR موجود با قیمت 1 یورو پیشنهادات را ببینید

نحوه فعال کردن ESIM SFR ?

تنظیمات تلفن همراه

برای فعال کردن ESIM SFR ، اول از همه ضروری است متصل به Wi-Fi یا از داده های سیم کارت قبلی استفاده کنید. رویکرد فعال کردن کارت ESIM SFR بسیار ساده است زیرا به پایین می آید کد QR را اسکن کنید دریافت شده در ایمیل تأیید سفارش وی. برای کسانی که در یک بسته SFR جدید با ESIM مشترک شده اند ، می تواند باشد بلافاصله فعال شد (برای تجدید سیم کارت ، لازم است یک ساعت صبر کنید قبل از فعال کردن ESIM SFR).

ESM را با آیفون فعال کنید

برای ESIM SFR را از آیفون فعال کنید, شما باید با رفتن به “تنظیمات” ، “داده های تلفن همراه” شروع کنید و روی “اضافه کردن یک بسته سلولی” کلیک کنید. سپس فقط کد QR را اسکن کرده و با کلیک بر روی “اضافه کردن یک بسته سلولی” تأیید کنید. E-SIM SFR ظرف یک ساعت فعال می شود و یک پیام کوتاه برای تأیید موفقیت این عملیات ارسال می شود. پس از دریافت تأیید پیامک از فعال سازی ESIM ، فقط برای شروع مجدد تلفن هوشمند برای شروع استفاده از بسته SFR خود باقی مانده است.

ESM را با تلفن سامسونگ فعال کنید

برای ESIM SFR را از یک تلفن هوشمند سامسونگ فعال کنید, شما باید به “تنظیمات” ، “اتصالات” ، “مدیر سیم کارت” بروید و سپس روی “اضافه کردن یک بسته موبایل” کلیک کنید. سپس کد QR را با کلیک بر روی “افزودنی از طریق کد QR” اسکن کنید ، با کلیک بر روی “ذخیره نمایه ESIM” ، عملیات را تأیید کنید و موافقت کنید که بسته موبایل را فعال کنید. در مورد فعال سازی ESIM در آیفون ، پیامک فعال سازی در طی یک ساعت ارسال می شود و تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را مجدداً راه اندازی کنید تا از بسته خود از طریق کارت ESIM SFR استفاده کنید.

مشخصات ESIM خود را هرگز حذف نکنید ! همانطور که قبلاً در این راهنما ذکر کردیم ، کد QR برای فعال کردن ESIM SFR یک کد واحد استفاده است. اگر نمایه ESIM را که به شما امکان می دهد از خط تلفن همراه خود استفاده کنید ، حذف کنید ، بارگیری مجدد آن در این تلفن یا حتی در دستگاه دیگر غیرممکن خواهد بود. تنها راه حل پس از آن سفارش کارت جدید SFR ESIM خواهد بود.

SFR ESIM: در صورت بروز مشکل چه باید کرد ?

اگر پس از فعال سازی نمایه ESIM ، تماس یا اتصال به اینترنت غیرممکن باشد ، توصیه می شود با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید یا برای شناسایی مشکل به یک فروشگاه اپراتور بروید.

اگر اسکن کد QR کار نکند ، امکان پذیر است خیس کردن اطلاعات فعال سازی ESIM SFR که در زیر کد QR ذکر شده است: یا آدرس SM-DP و کد فعال سازی. اگر فعال سازی با داده های کد QR همیشه غیرممکن باشد ، بسیار محتمل است که تلفن سازگار نباشد (تلفن های سازگار در بند فوق ذکر شده است).

سوالات مکرر در مورد ESIM SFR

چگونه می توان از ESIM با SFR بهره مند شد ?

برای بهره مندی از ESIM SFR ، اطمینان حاصل کنید که مدل تلفن هوشمند شما با این فناوری سازگار است. سپس درخواست خود را برای ESIM از SFR انجام دهید. پس از دریافت ایمیل تأیید ، به لطف کد فعال سازی QR از تنظیمات تلفن همراه خود ، نمایه خود را فعال کنید.

نحوه سفارش ESIM در SFR ?

مستقیماً از طرف خود به اپراتور خود درخواست کنید منطقه مشتری SFR یا با تماس با خدمات مشتری به 1023. سپس یک کد QR دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد ESIM خود را ذخیره کنید. هزینه ها را می توان برای رفتن از سیم کارت کلاسیک به ESIM صورتحساب داد.

کدام اپراتور ESIM را ارائه می دهد ?

SFR ، نارنجی ، رایگان ، bouygues یا قرمز توسط SFR همه ESIM را ارائه می دهند. می توانید ESIM را بعد از اپراتور خود از منطقه مشتری خود یا با تماس با خدمات مشتری سفارش دهید. پس از سفارش خود ، ESIM خود را طوری فعال کنید که عملیاتی شود.

به روز شده در 07/07/2023

جولیان پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد خود در روزنامه نگاری ، در ماه مه 2019 به Selectra پیوست. او از اخبار مخابراتی و پرسنل سرمقاله راهنمایان Bouygues و SFR مراقبت می کند.

ESIM SFR: چگونه از آن بهره مند شویم و آن را فعال کنیم ?

SFR مشتریان و مشتریان آینده را برای اشتراک یک بسته موبایل با نسل جدید سیم کارت ارائه می دهد: ESIM SFR. ESIM مجازی و مواد مخدر را جایگزین سیم کارت فیزیکی سنتی می کند و فقط با یک تلفن هوشمند سازگار قابل استفاده است. چقدر هزینه دارد و چگونه می توانیم از آن بهره مند شویم ? برای یادگیری همه چیز در مورد کارت ESIM SFR ، راهنمای ما را دنبال کنید.

بسته بندی با کارت ESIM SFR را در:

بسته ای را با کارت ESIM SFR سفارش دهید

 • ضروری
 • آنجا ESIM SFR برای همه در دسترس است مشتریان جدید و فعلی SFR تلفن همراه سامان دادن از یک دستگاه سازگار.
 • eSim است سازگار با تعدادی تلفن های هوشمند و ساعتهای متصل از جمله Apple Watch و Galaxy Watch Series.
 • فعال سازی ESIM ساده است: فقط QR را اسکن کنید کد ارسال شده توسط SFR پس از نهایی شدن سفارش.
 • ESIM SFR هزینه دارد همان قیمت که یک سیم کارت کلاسیک ، باشد 1 یورو به علاوه 10 یورو هزینه فعال سازی.

ESIM SFR چیست ?

eSim است آخرین نسل سیم کارت و بدین ترتیب کارت فیزیکی سنتی را جایگزین می کند. اصطلاح ESIM به معنی است “سیم کارت تعبیه شده” به زبان انگلیسی برای “سیم یکپارچه”. در واقع ، ESIM یک فناوری به طور مستقیم است روی یک دستگاه سازگار نصب شده است, مانند تلفن هوشمند یا یک ساعت متصل. پس برای وارد کردن سیم کارت به صورت دستی دیگر لازم نیست در دستگاه همانطور که در مورد سیم کارت معمولی وجود دارد. ESIM با یک کار می کند کد QR که برای فعال کردن آن کافی است. با استفاده از این دستگاه ، آسان تر می شود داده های تلفن همراه خود را منتقل کنید هنگام تغییر یا تمدید سیم کارت خود.

با این حال ، همه دستگاه ها نیستند مجهز نیست از این نسل جدید سیم کارت. به همین دلیل ، قبل از انتخاب این قالب ، مهم است بررسی کنید که یک تلفن هوشمند سازگار دارید با چنین فناوری. برای کشف دستگاه های سازگار در مقاله ما کمتر ملاقات کنید.

چه کسی می تواند از ESIM SFR بهره مند شود ? واجد شرایط SFR ESIM هستند همه مشتریان جدید مشترک شدن بسته SFR. در مشترکین در حال حاضر یک بسته موبایل SFR و کسانی که مایل به تمدید سیم کارت خود هستند نیز می تواند آن را درخواست کند. ما در بقیه این مقاله مراحل انجام شده را به شما جزئیات می دهیم مشترک شدن ESIM SFR.

چه تفاوتی بین کارت سیم و ESIM وجود دارد ?

سیم کارت

همانطور که در بالا گفتیم ، تفاوت اصلی بین سیم کارت کلاسیک و ESIM واقعیت این است که دومی کاملاً مجازی و دفع شده. در حال حاضر با توسعه نانو و میکرو سیم کارت, این یکی تمایل داشت که بیشتر و کوچکتر شود تا با مدل های جدید تلفن های هوشمند نازک تر سازگار شود. حالا ، او از نظر جسمی ناپدید می شود به نفع یک کد QR ساده برای فعال کردن آن. اکنون برای انجام درج دقیق کارت خود نیازی به رسیدگی به تجهیزات تلفن هوشمند خود ندارید.

عملیات توسط کد QR دارای برخی است فواید ::

 • فعال سازی ESIM است سریعتر و عملی. زمان تحویل و تأخیرهای احتمالی را از زمان دریافت کد QR مستقیماً از طریق ایمیل خارج کنید. علاوه بر این ، ESIM است کمتر از 1 ساعت, در مقابل حدود 3 روز برای سیم کارت کلاسیک.
 • نیازی به ادامه کار نیست برش سیم کارت در قالب تلفن هوشمند خود.
 • ESIM ارائه می دهد خطر کمتری از دست دادن برخلاف سیم کارت فیزیکی. اگر ایمیل را حذف کنید ، می توانید درخواست کنید مرجع کد QR با خدمات مشتری SFR.

دستگاه های سازگار با ESIM SFR چیست ?

SFR ESIM با مدلهای خاصی از تلفن های هوشمند آیفون و اندرویدی و همچنین با چند Apple Watch و Galaxy Watch ساعتهای متصل. ما لیست این مدل های مختلف را شرح می دهیم.

چه تلفن با ESIM SFR سازگار است ?

قبل از سفارش ESIM SFR ، باید اطمینان حاصل کنید که خود تلفن هوشمند سازگار است. اگر قصد دارید به زودی تلفن همراه را تغییر دهید ، این لیست به شما کمک می کند مدلی مناسب برای ESIM را انتخاب کنید.

تلفن هوشمند SFR

در زیر پیدا کنید iPhone iOS 12.2 سازگار:

 • آیفون SE (2020 و 3 نسل 2022)
 • آیفون XR
 • آیفون XS و XS MAX
 • آیفون 11 ، 11 Pro و 11 Pro Max
 • آیفون 12 ، 12 طرفدار ، 12 طرفدار حداکثر و 12 مینی
 • آیفون 13 ، 13 مینی ، 13 طرفدار ، 13 طرفدار حداکثر
 • آیفون 14 ، 14 پلاس ، 14 طرفدار ، 14 طرفدار حداکثر

لیست زیر همه را ارائه می دهد تلفن های هوشمند اندرویدی سازگار:

 • Fairphone 4 5g
 • Google Pixel 3 ، 3xl ، 4a ، 4a 5g ، 4xl ، 5 ، 6a ، 6 Pro ، 7 ، 7 Pro
 • Honor Magic 4 Pro
 • Huawei Mate40 Pro
 • Huawei P40 ، P40 Pro ، P50 Pro
 • موتورولا راز
 • سامسونگ کهکشان تاشو و تاشو 2 ، 3 5 گرم
 • سامسونگ Galaxy Note 20 ، Note 20 5G و Note 20 Ultra
 • سامسونگ Galaxy S20 ، S20 5G ، S20+ ، S20+ 5G ، S20 Ultra ، S21 ، S21 5G ، S21+ 5G ، S21 Ultra 5G ، S22 ، S22+ ، S22 Ultra
 • سامسونگ Galaxy Z ، Z Flip (5G) و Z برابر 2 5G ، Z برابر 4 ، z flip 3 5g ، z flip 4 5g
 • سونی Xperia 1 IV ، 5 IV ، 10 IV
 • oppo find x3 pro 5g ، find x5 ، find x5 pro ، reno 6 pro 5g
 • Xiaomi 12 t Pro

برنامه SFR خوب ! حداکثر 240 یورو تخفیف در تلفن هوشمند بعدی خود با بسته SFR 210GB 5G با موبایل و بسته SFR 240GB 5G با موبایل.

تلفن های هوشمند سازگار با ESIM SFR را کشف کنید !

بسته SFR با تلفن هوشمند

برنامه SFR خوب ! حداکثر 240 یورو تخفیف در تلفن هوشمند بعدی خود با بسته های 150 گیگابایتی و 220 گیگابایتی.

تلفن های هوشمند سازگار با ESIM SFR را کشف کنید !

ساعتهای SFR و ساعتهای متصل

استفاده از ESIM نه تنها برای تلفن های همراه محفوظ است ، بلکه می تواند با A نیز کار کند ساعت متصل. برای انجام این کار ، شما باید مشترک شوید گزینه Watch Connected Connected SFR برای استفاده از این سرویس و داشتن بسته SFR شامل بیش از 1 گیگابایت اینترنت. سپس می توانید یک ساعت متصل را از مدل ها انتخاب کنید سازگار و بازاریابی توسط SFR:

 • Apple Watch: سری 3 A1889/A1891 ، سری 4 A2007/A2008 ، سری 5 ، سری 6 یا SE ، سری 7 ، سری 8 ، Ultra ، متصل به آیفون 6 یا مدل های بعدی ارائه شده در بالا.
 • سامسونگ گلکسی تماشای 4G ، تماشای Active 2 4G ، Watch 3 4G ، Watch 5 4G و Watch 5 Pro 4G ، متصل به یک تلفن هوشمند Samsung Android 5 5.0 یا نسخه اخیر.

چگونه می توان ESIM SFR را بدست آورد ?

تو می توانی ESIM SFR دریافت کنید اگر می خواهید یک بسته را مشترک کنید با این اپراتور یا سیم کارت خود را به عنوان مشتری تلفن همراه تجدید کنید. بسته به مشخصات شما ، فرمان ESIM می تواند در وب سایت SFR, یا از شما منطقه مشتری, برنامه SFR و MOI یا در مغازه.

SFR ESIM برای مشتریان جدید

اگر شما مشتری جدید SFR موبایل, انتخاب قالب سیم کارت را می توان انجام داد:

 1. به صورت آنلاین در وب سایت SFR.خط : در پایان اشتراک بسته خود ، به شما پیشنهاد می شود “ESIM را انتخاب کنید”. با کلیک بر روی این دکمه ، ESIM را به سبد خود اضافه می کنید. پس از نهایی شدن سفارش ، خود ESIM و بسته شما به طور خودکار فعال می شوند. سپس یک ایمیل تأیید با آن دریافت خواهید کرد لینک بارگیری کد QR برای فعال نگه داشتن ESIM SFR خود.
 2. در فروشگاه : همچنین می توانید بسته خود را در آن قرار دهید فروشگاه SFR و از نماینده فروش مسئول سفارش خود بپرسید قالب ESIM را انتخاب کنید به جای سیم کارت فیزیکی.

SFR ESIM برای مشتریان SFR

از این که مشتری SFR, می توانی بپرسی تجدید سیم کارت خود اگر می خواهید به ESM مواد مخدر بروید. برای سفارش آن ، شما بین 3 روش زیر انتخابی دارید:

 1. از جانببرنامه SFR و MOI : به بخش بروید “پیشنهاد”, روی کلیک کنید “سیار” سپس “کارت SIM/ESIM” و قالب ESIM را انتخاب کنید. سپس مراحل نهایی کردن سفارش خود را دنبال کنید.
 2. از منطقه مشتری SFR خود : به بخش بروید “پیشنهاد و موبایل”, روی کلیک کنید “سیار”, “سیم کارت” سپس “کارت جدید سیم/ESIM را سفارش دهید”. شما فقط باید “سیم کارت مجازی” را انتخاب کنید و دنباله مراحل را دنبال کنید.
 3. در فروشگاه SFR : همچنین می توانید برای سفارش ESIM با یک مشاور SFR در فروشگاه تماس بگیرید.

شما هنوز در SFR مشترک نشده اید یا می خواهید بسته خود را تغییر دهید ? استفاده از یک تخفیف از 5 تا 15 € در ماه در بسته SFR خود در سال اول !

کارت SFR ESIM چقدر است ?

از طرف قیمت ، هیچ چیز یک سیم کارت فیزیکی را از ESIM متمایز نمی کند زیرا هر دو هزینه 1 یورو برای خرید که به آنها اضافه می شود 10 یورو هزینه راه اندازی. در مورد تجدید سیم کارت به ESIM یا برعکس ، فقط هزینه های راه اندازی صورتحساب می شود.

تغییر تلفن اگر قبلاً ESIM دارید و تلفن همراه را تغییر دهید ، می توانید از آن استفاده کنید حتی کد QR که Esim قدیمی شما. در انتقال ESIM شما پس از آن به تلفن همراه جدید شما است رایگان.

نحوه فعال کردن ESIM SFR ?

فعال سازی ESIM SFR بسیار ساده است: فقط کد QR را اسکن کنید دریافت شده در ایمیل تأیید برای سفارش شما نمایه ESIM خود را بارگیری کنید. توصیه می شود ایمیل را از دستگاه دیگری باز کنید یا کد QR را چاپ کنید تا بتوانید آن را با تلفن همراه خود اسکن کنید. اسکن همچنین به اتصال خوب اینترنت در شبکه WiFi یا 4G/5G.

ما در زیر مراحل دنبال کردن برای فعال کردن ESIM شما جزئیات داریم بسته به مدل تلفن همراه شما.

فعال سازی کارت ESIM با آیفون

در اینجا روش بارگیری صحیح ESIM SFR جدید خود در صورت داشتن آیفون ::

 1. در منو “تنظیمات”, روی کلیک کنید “اطلاعات تلفن همراه”.
 2. روی کلیک کنید “یک بسته سلولی اضافه کنید” سپس کد QR را اسکن کنید پست الکترونیک.
 3. یک صفحه به طور خودکار ظاهر می شود ، سپس بر روی کلیک کنید “یک بسته سلولی اضافه کنید” برای تأیید بارگیری.

در مورد a انتقال سیم کارت به ESIM, باید صبر کرد 1 ساعت به طوری که فعال باشد پس از بارگیری نمایه ESIM شما. اگر مشتری جدیدی هستید ، ESIM از بارگیری کامل فعال است.

کدهای PIN و PUK ESIM جدید نمی پوشند نه همان کدهای پین و PUK از کارتهای سیم کارت قدیمی شما. این دو کد در ایمیل تأیید سفارش با لینک بارگیری کد QR برای شما ارسال می شود. آنها را با ارزش نگه دارید برای جلوگیری از مسدود کردن تلفن.

فعال سازی کارت ESIM با سامسونگ

در اینجا مراحل فعال کردن ESIM SFR از a آورده شده است تلفن هوشمند سامسونگ ::

 1. در منو “تنظیمات”, روی کلیک کنید “اتصالات”.
 2. روی کلیک کنید “مدیر سیم کارت” سپس “اضافه کردن یک برنامه تلفن همراه”.
 3. چند ثانیه صبر کنید و سپس فشار دهید “افزودنی از طریق کد QR”.
 4. کد QR را اسکن کنید وت “نمایه ESIM را ذخیره کنید”.
 5. تایید اعتبار آخرین بار با کلیک بر روی برنامه موبایل جدید “خوب”.

مطمئن شوید که نمایه ESIM خود را حذف نکنید, در این حالت ، شما مجبور خواهید بود درخواست دادن تجدید سیم کارت در ESIM به SFR.

آیا می توانیم ESIM را به تلفن دیگری منتقل کنیم ?

تو می توانی ESIM فعلی خود را طی کنید به یک تلفن جدید سازگار در با استفاده از همان کد QR که در تلفن همراه قدیمی شما. برای انجام این کار ، فکر کنید ابتدا ESIM خود را حذف کنید در موبایل قدیمی قبل از اسکن کد QR با جدید. سپس می توانید مراحل تصویب شده را برای نهایی کردن نصب ESIM دنبال کنید.

اگر کد QR خود را از دست داده اید ، بدانید که این است 1 سال را در منطقه مشتری SFR خود نگه دارید. هنگامی که این مهلت غرق شد و اگر کد QR را در جای دیگر نگه نداشته باشید ، مجبور خواهید شد با SFR تماس بگیرید برای درخواست تجدید.

اگر شما تلفن هوشمند خود را بدهید یا بفروشید به شخص دیگری ، در اینجا چند اقدام برای احترام به از حساب خود صعود کنید وت نمایه خود را نگه دارید در تلفن جدید:

 1. مطمئن شوید که خط خوب کار می کند در تلفن جدید.
 2. تو باید اعتبار یک کد پس از آن نمایه ESIM را بارگیری کنید در جدید.
 3. فقط از این پس می توانید نمایه ESIM خود را حذف کنید در تلفن قدیمی خود و این یکی را به شخصی که می خواهید بدهید.

در صورت بروز مشکل با کارت ESIM چه کاری باید انجام شود ?

کد QR ESIM SFR

اگر با مشکل برای اسکن کد QR, جایگزینی وجود دارد که می توانید نمایه ESIM خود را فعال کنید: می توانید داده های کد QR را وارد کنید (آدرس SM-DP و کد فعال سازی) خود را از منوی تلفن خود.

اگر مشکلات همچنان ادامه دارد یا اگر خط تلفن شما به درستی کار نمی کند ، دریغ نکنید کمک یک مشاور SFR از طریق تلفن یا در فروشگاه SFR.

شما می خواهید با ESIM SFR به یک بسته بروید ?