چگونه می توان ESIM SOSH را بدست آورد ، آن را فعال کنید و از آن استفاده کنید?, ESIM SOSH: چگونه یکی را بدست آوریم و آن را فعال کنیم? هزینه

ESIM SOSH: چگونه یکی را بدست آوریم و آن را فعال کنیم? هزینه

Contents

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

چگونه می توان ESIM SOSH را بدست آورد ، آن را فعال کنید و از آن استفاده کنید ?

ESIMS سیم کارتهای مجازی است که می تواند در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا ساعت متصل استفاده شود. آنها به طور فزاینده ای توسط اپراتورها ارائه می شوند ، آنها امکان دسترسی به کلیه خدمات شبکه تلفن همراه را می دهند. در این راهنما ، ما برای شما توضیح می دهیم که ESIM چیست ، تفاوت بین ESIM و سیم کارت فیزیکی و همچنین روش های به دست آوردن و فعال کردن کارت ESIM SOSH.

شما می خواهید یک پیشنهاد موبایل SOSH را تهیه کنید ?

 • ضروری
 • Esim یک است سیم کارت مجازی و یکپارچه مستقیماً به تلفن خود. این امکان را به شما می دهد تا از تمام خدمات تلفن همراه بهره مند شوید (تماس ، پیام کوتاه ، اتصال به اینترنت. ).
 • اگر می خواهید اشتراک SOSH را بیرون بیاورید ، می توانید مستقیماً گزینه ESIM را انتخاب کنید, سازگار با تمام بسته های اپراتور.
 • شما فقط می توانید ESIM SOSH خود را در iPhone یا Android خود با استفاده از آن فعال کنید کد QR تأیید موجود در سفارش شما.
 • هزینه های فعال سازی ESIM SOSH است 10 یورو.
 • سایر اپراتورها مانند SFR ، Bouygues یا Free نیز ESIM را در اشتراک خود ارائه می دهد.

کارت ESIM چیست ?

کارت

ESIM برای سیم کارت تعبیه شده یک سیم کارت مجازی و یکپارچه است. این امر راه اندازی تجهیزات متصل شما را تسهیل می کند ، خواه یک ساعت متصل یا شما گوشی های هوشمند. استفاده از کارت ESIM به شما امکان می دهد بدون نیاز به وارد کردن سیم کارت فیزیکی ، از کلیه خدمات موجود در شبکه تلفن همراه خود (تماس ، پیام کوتاه ، اتصال به اینترنت) بهره مند شوید.

eSim است تعبیه شده در تلفن و به شما امکان می دهد اپراتور را به سادگی تغییر دهید ، بدون اینکه کارت خود را تغییر دهید وقتی کاربر تصمیم به عضویت در یک اپراتور جدید می گیرد. برای اینکه از یک اپراتور به دیگری در پیکربندی خود بروید ، به سادگی به تنظیمات تلفن خود بروید تا بسته به مارک تلفن همراه خود ، اشتراک یا اپراتور خود را تغییر دهید.

چه تفاوتی بین سیم کارت فیزیکی و ESIM وجود دارد ?

 • اولین تفاوت از این واقعیت است که ESIM یک است کارت مجازی, برخلاف سیم کارت فیزیکی که قرار است در تلفن همراه شما قرار بگیرد کاملاً از بین رفته و نامرئی است.
 • ESIM دسترسی به همان را فراهم می کند خدمات که یک سیم کارت فیزیکی ، مانند تماس ، پیام کوتاه ، اینترنت.
 • ESIM امکان اتصال بسته موبایل خود را به کاربران خود می دهد چندین دستگاه, به عنوان مثال به تلفن هوشمند و ساعت متصل آن. در این حالت ، ESIM به شما امکان می دهد در هر کجا که باشید ، قابل دسترسی و متصل باشید ، حتی بدون اینکه تلفن هوشمند خود را بر روی خود داشته باشید. برای انجام این کار ، به سادگی در تماس های چند سیم کارت و گزینه اینترنتی ESIM که توسط اپراتور SOSH ارائه شده است ، مشترک شوید.
 • یک مزیت دیگر ESIM کاهش زمان فعال سازی, تقریباً فوری در حالی که چند روز طول می کشد تا سیم کارت خود را دریافت کنید و بتوانید از آن در تلفن همراه خود استفاده کنید.
 • برخلاف سیم کارت فیزیکی ، ESIM به شما اجازه نمی دهد که آن را ذخیره کنید لیست مخاطبین. همچنین ، شما باید کتاب آدرس خود را مستقیماً بر روی حافظه داخلی تلفن هوشمند ، روی کارت حافظه یا ابر ، به عنوان مثال با Google Contacts ضبط کنید.

چگونه می توان ESIM SOSH را بدست آورد ?

اگر مشتری جدیدی از اپراتور نارنجی یا SOSH هستید ، می توانید یک بسته را مشترک کنید از طریق خدمات مشتری برند یا به سادگی در وب سایت های مربوطه. با انتخاب بسته خود ، به جای سیم کارت معمول ، گزینه ESIM را انتخاب کنید. خودشه !

اگر در حال حاضر مشتری نارنجی یا SOSH هستید ، می توانید به سادگی سیم کارت خود را به ESIM تبدیل کنید با درخواست تجدید سیم کارت خود به ESIM از منطقه مشتری خود یا از طریق Orange و Ipport.

توجه داشته باشید اگر به تازگی بسته ای از جمله سیم کارت معمولی را مشترک کرده اید و شماره لپ تاپ شما قابل حمل است ، باید منتظر بمانید تا خط شما باز و فعال باشد تا سیم کارت خود را به ESIM تجدید کنید.

ESIM SOSH را فعال کنید: روش

قوانین عمومی برای نصب گزینه ESIM SOSH:

تلفن همراه

برای نصب ESIM SOSH بر روی تلفن همراه خود ، برخی از اصول اصلی برای احترام وجود دارد. ما آنها را در زیر شرح می دهیم:

 • به بي سيم یا به شبکه تلفن همراه.
 • داشتن یک تلفن هوشمند اخیر و با کارتهای ESIM سازگار است. بعداً در مقاله موبایل های مختلف و مارک های سازگار را ارائه می دهیم.
 • ایمیل داشته باشید تایید سفارش : شما باید کد QR ایمیل را اسکن کرده و کد تأیید دریافت شده توسط پیامک را وارد کنید. به عنوان بخشی از تجدید سیم ، شما باید به کد QR موجود در منطقه مشتری دسترسی پیدا کنید یا مستقیماً از طریق برنامه های نارنجی و Moi و Mysosh در دسترس باشد.

SOSH ESIM: چگونه آن را در آیفون فعال کنیم ?

برای بارگیری ESIM در آیفون ، کافی است کد تأیید QR را که توسط SOSH ارائه شده است اسکن کنید. برای ساده کردن کاربری ، می توانید کد QR را با استفاده از دوربین موبایل اسکن کنید. در اینجا مراحل اصلی برای دنبال کردن وجود دارد:

 1. انتخاب کنید دوربین از طریق تلفن خود و هدف کد QR. به طور خودکار توسط دستگاه شناسایی می شود.
 2. روی پرچم کلیک کنید بسته سلولی که در بالای صفحه تلفن همراه شما نمایش داده می شود.
 3. میدانم کد تایید دریافت شده توسط پیام کوتاه به عنوان بخشی از اشتراک جدید برای تأمین نصب ESIM شما.
 4. روی کلیک کنید “ذیل”.
 5. دانستن رمز سنجی از Esim شما. به دلایل امنیتی ، ما به شما توصیه می کنیم کد پین پیش فرض را اصلاح کنید.
 6. پس از تغییر ، کد پین خود را با کلیک روی “OK” تأیید کنید. تلفن هوشمند شما سپس صفحه اصلی را نمایش می دهد ، ESIM شما اکنون است فعال.

راه حل دوم برای فعال کردن ESIM در آیفون خود با رفتن به “تنظیمات” تلفن شما وجود دارد. در بخش “داده های تلفن همراه” می توانید بر روی “اضافه کردن یک بسته سلولی” کلیک کنید تا کد QR را اسکن کرده و کد تأیید خود را وارد کنید ، در صورت اشتراک جدید. پس از اتمام این مرحله می توانید نمایه ESIM خود را به نام خود ارائه دهید و کد پین خود را وارد کنید تا روند کار را تأیید کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آیفون خود را مجدداً راه اندازی کنید و کد پین تعریف شده را وارد کنید تا از تمام خدمات ارائه شده توسط بسته خود بهره مند شوید.

یعنی – The Little Extra: در محدوده آیفون 13 ، اپل به شما امکان می دهد همزمان از دو ESIM استفاده کنید.

SOSH ESIM: نحوه فعال کردن آن در یک موبایل اندرویدی ?

برای بارگیری ESIM در Android Mobile خود ، باید کد QR ارائه شده توسط SOSH را در ایمیل تأیید اسکن کنید. دقیقاً مانند آیفون ، ما به شما توصیه می کنیم کد QR را مستقیماً از دوربین تلفن هوشمند خود اسکن کنید. در اینجا مراحل دنبال شده است:

 1. برنامه را باز کنید دوربین در تلفن همراه شما.
 2. پس از باز شدن دوربین ، روی شیشه ذره بین فشار دهید و انگشت خود را به سمت چپ بکشید. هدف آن کد QR که به طور خودکار شناسایی می شود.
 3. با کلیک بر روی دکمه “افزودن” ، آرزوی دنبال کردن کد QR را تأیید کنید.
 4. به عنوان بخشی از اشتراک جدید ، وارد شوید کد فعال سازی برای تأمین نصب توسط پیام کوتاه دریافت شده است.
 5. وارد آن شود رمز سنجی که می خواهید ESIM خود را باز کنید.
 6. شروع دوباره تلفن همراه شما برای بهره مندی از خدمات SOSH شما.

همچنین می توانید ESIM SOSH خود را از تنظیمات تلفن های هوشمند خود با مراجعه به منوی “اتصالات” یا “شبکه داده موبایل” و سپس در بخش مدیریت سیم کارت و “اضافه کردن بسته موبایل” از طریق کد QR پیکربندی کنید. از شما دعوت می شود تا کد QR را اسکن کنید و سپس کد پین خود را برای فعال کردن ESIM خود تعریف کنید.

توجه داشته باشید برای فعال کردن ESIM در ساعت سلول متصل خود ، برای مثال باید تنظیمات پیکربندی ساعت متصل خود را انجام دهید ، به عنوان مثال: برنامه Watch در Apple Watch و برنامه پوشیدنی کهکشان برای پوشیدنی سامسونگ.

بسته های SOSH با ESIM سازگار است ?

همه بسته ها SOSH موبایل به استثنای Mobicarte و Let’s Go با ESIM سازگار است. ما تمام بسته های SOSH سازگار با ESIM SOSH را در جدول خلاصه زیر شرح می دهیم:

بسته های موبایل SOSH – 11 مه 2022

نام بسته مطالب ارائه شده قیمت پیشنهاد
بسته 100mo را مسدود کرد
 • اینترنت: 100 مگابایت از فرانسه و اروپا
 • 2 ساعت تماس مسدود شده از فرانسه و اروپا
 • پیام کوتاه و MMS نامحدود
 • اینترنت: 70 گیگابایت از فرانسه و اروپا
 • تماس های نامحدود از فرانسه و اروپا ، به ایالات متحده و کانادا
 • پیام کوتاه و MMS نامحدود

SOSH Mobile انتخابی را که براساس قیمت طبقه بندی شده است ارائه می دهد. سئو رایگان.

esim sosh prix: سیم کارت مجازی چقدر است ?

قیمت

سفارش ESIM SOSH: هزینه های فعال سازی ESIM جدید است 10 یورو. به همین ترتیب ، هزینه ها برای تجدید سیم کارت فیزیکی به ESIM نیز 10 یورو است.

با توجه به گزینه های تماس چند سیم و گزینه ESIM اینترنت ، اجازه اتصال چندین دستگاه مانند موبایل و ساعت متصل شما ، هزینه های فعال سازی 10 یورو و بسته 5 یورو در هر ماه است.

هزینه های فعال سازی ESIM به عنوان بخشی از تمدید کارت ESIM ارائه می شود.

با کدام دستگاه ها می توانیم از Esim Sosh استفاده کنیم ?

ESIM را می توان با تمام دستگاه های متصل شما ، خواه پوشیدنی های شما یا دستگاه های تلفن همراه شما استفاده کرد. در اینجا لیست دستگاه های سازگار با ESIM SOSH آورده شده است:

 • در ساعتهای متصل سلولی مانند: اپل واچ سری 3 در سری 7 ، سامسونگ Galaxy Watch ، Oppo Watch 4G ، Fossil Gen 5 LTE.
 • گوشی های هوشمند اندروید وت منزوی مانند گلکسی سامسونگ ، دامنه Google Pixel ، Mobiles Huawei و البته آیفون. تلفن همراه شما برای استفاده از ESIM SOSH باید از یک برنامه موبایل نارنجی یا SOSH استفاده کند.

آنچه اپراتورهای دیگر ESIM را ارائه می دهند ?

 • SFR : SFR یا مشترکین قرمز که دارای موبایل سازگار هستند می توانند از ESIM SFR استفاده کنند. برای اطلاعات ، هزینه E-SIM SFR همانند سیم کارت کلاسیک است. او صورتحساب می شود 1 یورو به خرید بیشتر 10 یورو هزینه فعال سازی.
 • از راه دور Bouygues : از تابستان سال 2020 ، اپراتور با احساس یا B&Y مجهز به یک تلفن هوشمند سازگار ، یک ESIM Bouygues را به مشتریان خود ارائه می دهد. هزینه آن همان سیم کارت کلاسیک است ، یعنی 10 یورو برای مشتریان جدید. برای مشتریان سابق که مایل به رفتن از سیم کارت فیزیکی به دستگاه جدید هستند ، قیمت آن 20 یورو برای راه اندازی هزینه ها است.
 • تلفن همراه رایگان : اپراتور پیشنهاد ESIM خود را در دسامبر 2020 راه اندازی کرد. این پیشنهاد برای مشترکان خود در دسترس است و مانند رقبای خود با قیمت 10 یورو در دسترس است.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

اطلاعات – اشتراک در 09 87 67 37 78 اعلامیه – Sosh Selectra Selectra Service.

ESIM SOSH: چگونه یکی را بدست آوریم و آن را فعال کنیم ? + هزینه

کارت ESIM SOSH

Mini Sim ، Micro Sim ، Nano Sim … تا Esim ! از سال 2020 ، اپراتور SOSH ، یک شرکت تابعه با قیمت پایین نارنجی ، به مشترکین خود اجازه می دهد تا از طریق کارت ESIM از خدمات خود استفاده کنند (Dematerialized). عملکرد ، سازگاری ، فعال سازی ، کنترل. در این آموزش ، ما همه چیز را در مورد به دست آوردن و ویژگی های Esim Sosh برای شما توضیح می دهیم.

 • ضروری
 • ESIM یک است سیم کارت دفع مواد, مستقیماً در تلفن هوشمند ادغام شده است.
 • eSim است سازگار با مدل های خاص از مارک اپل ، سامسونگ هواوی و گوگل فقط.
 • مشخصات ESIM شما به طور مستقیم به صورت آنلاین پس ازارسال کد QR توسط SOSH.
 • هزینه های فعال سازی ESIM SOSH است 10 یورو.

�� Esim Sosh چیست ?

سیم کارت تلفن

منسیم کارت تعبیه شده, بهتر به عنوان ESIM شناخته می شود ، یک سیم کارت به طور مستقیم است در تلفن هوشمند یا شیء متصل ادغام شده است, بدون حمایت فیزیکی. ارائه همان خدمات اتصال (تماس ، پیام کوتاه ، اینترنت …) به عنوان سیم کارت معمولی ، دیگر نیازی به درج و خارج شدن ندارد. این نسل جدید سیم کارت به گونه ای طراحی شده است که به تولید کنندگان اجازه می دهد تا ادغام اجزای بزرگتر را تسهیل کنند ، و این امکان را برای افزایش عملکرد دستگاه ها فراهم می کند.

به عنوان یک راه در SOSH ، با این وجود مفید است زیرا به شما امکان می دهد سیم کارت SOSH خود را به روشی ساده فعال کنید. بنابراین دیگر نیازی نیست که به فروشگاه بروید یا منتظر تحویل آن باشید. شما آن را انجام می دهید فعال سازی آنلاین, از طریق کد QR ارسال شده توسط اپراتور ، که راه اندازی آن را تسریع می کند.

اگر یک ساعت متصل دارید ، می توانید در گزینه Multi SIM SOSH مشترک شوید. به طور مستقیم به بسته تلفن همراه خود وصل می شوید ، می توانید بدون وجود تلفن هوشمند خود به لطف شیء متصل خود ، بدون دسترسی به تلفن هوشمند خود باقی بمانید.

برخلاف سیم کارت کلاسیک, ESIM مخاطبین تلفن شما را نگه نمی دارد. اینها مستقیماً در کارت حافظه دستگاه شما ذخیره می شوند.

�� چگونه می توان کارت ESIM را در SOSH دریافت کرد ?

چندین پیش نیاز وجود دارد قبل از اینکه بتوانند از کارت ESIM در SOSH لذت ببرند ، در اینجا آنها هستند.

یک تلفن هوشمند سازگار با سیم الکترونیکی داشته باشید

به لطف یک فرمت بسیار کاهش یافته در مقایسه با مکان سیم کارت فیزیکی ، تولید کنندگان توانستند اجزای اضافی را در تجهیزات خود ادغام کنند. بنابراین ، عملکرد موبایل و اشیاء متصل بهبود می یابد. تکامل فن آوری اخیر ، ESIM فقط در برخی تلفن های هوشمند و اشیاء متصل مدرن ادغام شده است. در اینجا یک میز است که متفاوت را جمع می کند مدل های سازگار با فرمت ESIM ::

مدل های تلفن سازگار با ESIM در سال 2023

مدل ها تلفن ساعتهای متصل
سیب iPhone 14 ، iPhone 14 Plus ، iPhone 14 Pro ، iPhone 14 Pro Max ، iPhone 13 Mini ، iPhone 13 ، iPhone 13 Pro ، iPhone 13 Pro Max ، iPhone 12 ، iPhone 12 Mini ، iPhone 12 Pro ، iPhone 12 Pro Max ، iPhone SE 2020 ، iPhone SE 2022 ، iPhone 11 ، iPhone 11 Pro ، iPhone 11 Pro Max ، iPhone XR ، iPhone XS ، iPhone XS Max Apple Watch سری 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 و
سامسونگ سامسونگ Galaxy S22 ، S22+، S22 Ultra ، Galaxy Note 20 ، Galaxy Note 20 Ultra ، Galaxy S20 ، Galaxy S20 Ultra ، Galaxy S20 Ee ، Galaxy S21 ، Galaxy S21 ، Galaxy S21 ، Galaxy S21+، Galaxy S21+، Galaxy Z Flip ، z Flip ، ، z flip 3 ، z flip 4 ، z flip 5g ، galaxy z fold 2 5g ، 2 told 3 5g ، z told 4 5g سامسونگ Galaxy Watch 4G ، Samsung Galaxy Watch Active 2 4G ، Samsung Galaxy Watch 3 4G ، Samsung Galaxy Watch 4G 4G
اوپو oppo find x3 pro 5g ، 6 pro 5g ، reno 5 a ، find x5 ، find x5 pro ، a55s 5g Oppo Watch 4G
شبه Xiaomi 12t Pro
گوگل پیکسل 3 ، پیکسل 3A ، پیکسل 4 ، پیکسل 4A ، پیکسل 5 ، پیکسل 6 ، پیکسل 6 Pro ، پیکسل 7 ، پیکسل 7 Pro
موتورولا RAZR 2019 ، RAZR 5G
افتخار و احترام Magic 4 Pro
هواوی P40 ، P40 Pro ، Mate 40 Pro ، Honor Magic 4 Pro
رکوتن موبایل Rakuten Mini ، Hand 5G ، Big S ، Big ، Hand
سونی Xperia 10 IV ، Xperia 10 III Lite ، Xperia 1 IV

یک بسته SOSH را مشترک کنید

تمام بسته های تلفن همراه SOSH با ESIM سازگار هستند. بنابراین کافی است که در یکی از اشتراک های SOSH مشترک شوید یا در حال حاضر دارنده باشید و سیم کارت را تغییر دهید.

کدام بسته SOSH را انتخاب کنید ? لیست پیشنهادات – تا 04/10/2023

بسته بندی کردن داده های موبایل قیمت اطلاعات
بسته 2H 100 مگابایتی
در دسترس همه
✔ 2 ساعت تماس ، پیام کوتاه/MMS نامحدود
✔ سیم کارت به تنهایی
✔ در نسخه مسدود شده موجود است
100 مگابایت
شبکه های 3G/4G
5.99 € /ماه
سیم کشی 10 €
این بسته را انتخاب کنید
سری ویژه 1 گیگابایتی
مشتریان جدید
✔ تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود
✔ سیم کارت به تنهایی
✔ در فرانسه و اروپا
1 گیگابایت
شبکه های 3G/4G
کاهش جریان فراتر از
7.99 € /ماه
سیم کشی 10 €
این بسته را انتخاب کنید
بسته 20 گیگابایتی
مشتریان جدید
✔ تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود
✔ سیم کارت به تنهایی
✔ ESIM یا SIM فیزیکی
20 گیگابایت
شبکه های 3G/4G
از جمله 12 گیگابایت در اروپا
کاهش جریان فراتر از
11.99 € /ماه
سیم کشی 10 €
این بسته را انتخاب کنید
سری ویژه 130 گیگابایت
مشتریان جدید
✔ تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود
✔ سیم کارت به تنهایی
✔ ESIM یا SIM فیزیکی
130 گیگابایت
شبکه های 3G/4G
از جمله 20 گیگابایت در اروپا
کاهش جریان فراتر از
15.99 € /ماه
سیم کشی 10 €
این بسته را انتخاب کنید
بسته 140 گیگابایت 5G
در دسترس همه
✔ تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود
✔ سیم کارت به تنهایی
✔ ESIM یا SIM فیزیکی
140 گیگابایت
شبکه های 3G/4G/5G
از جمله 25 گیگابایت در اروپا
کاهش جریان فراتر از
20.99 € /ماه
سیم کشی 10 €
این بسته را انتخاب کنید

نرخ TTC با ارزش برای مشتری جدید در سرزمین اصلی فرانسه.

ESIM خود را با SOSH سفارش دهید

وقتی می خواهید کارت ESIM SOSH سفارش دهید ، ابتدا باید این موارد را دریافت کنید کد QR خدمت نمایه ESIM خود را بصورت آنلاین فعال کنید. چندین مورد بسته به وضعیت شما ممکن است بوجود بیاید:

 • اگر مشتری جدید SOSH هستید, هنگام عضویت در بسته خود در فروشگاه یا آنلاین ، می توانید ESIM را در تلفن همراه سازگار خود انتخاب کنید. با دریافت کد QR خود از طریق ایمیل ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مشخصات ESIM خود را مطابق روال اقتباس شده با تلفن هوشمند خود فعال کنید
 • اگر قبلاً مشتری SOSH هستید, لازم است درخواست تجدید سیم کارت فیزیکی به ESIM از منطقه مشتری SOSH خود را ارائه دهید. به بخش بروید ” مدیریت و عیب یابی “و روی برگه کلیک کنید” کارت SIM/ESIM را تغییر دهید “سپس” ادامه دهید “. پس از اعتبارسنجی درخواست خود با استفاده از یک کد محرمانه که به تلفن همراه شما ارسال شده است ، کد QR ظاهر می شود
 • اگر می خواهید نمایه ESIM خود را به یک تلفن همراه دیگر منتقل کنید, انتقال خودکار نیست. از قبل ، مهم است که قبل از انتقال آن به جدید ، مشخصات ESIM خود را در تلفن هوشمند قدیمی خود حذف نکنید. شما باید برای تجدید کارت ESIM در ESIM در منطقه مشتری خود اقدام کنید. به بخش بروید ” مدیریت و عیب یابی “و روی” کلیک کنید ” کارت SIM/ESIM را تغییر دهید “سپس” ادامه دهید “. پس از اعتبارسنجی کد محرمانه خود با استفاده از تلفن همراه ، کد QR برای شما ارسال می شود.

شما به تازگی بسته ای را با سیم کارت بیرون آورده اید و شماره قدیمی شما قابل حمل است ? شما باید صبر کنید تا شماره SOSH نهایی خود داشته باشید تا سیم کارت خود را به ESIM تمدید کنید.

�� قیمت SOSH E-SIM چقدر است ?

مانند سیم کارت کلاسیک ، هنگامی که می خواهید خط ESIM خود را فعال کنید ، هزینه هایی پیش بینی می شود. برای اولین اشتراک یا انتقال سیم کارت فیزیکی به ESIM, فاکتور 10 یورو هزینه فعال سازی. از طرف دیگر ، اگر می خواهید این کار را انجام دهید تجدید ESIM خود به Esim جدید, سرویس است رایگان.

گزینه های چند سیم کارت و گزینه اینترنت ESIM برای ساعت مچی متصل به 5 یورو در هر ماه. همچنین لازم است حساب شود 10 یورو برای هزینه های فعال سازی. کلیه خدمات (تماس ، پیام کوتاه ، اینترنت و غیره.) از برنامه اصلی تلفن همراه شما در شیء متصل شما در دسترس است.

در تمدید سیم کارت فیزیکی به ESIM رایگان است به مدت 3 ماه در متن شکست ، شکستگی یا از دست دادن ESIM موبایل.

✅ چگونه می توان کارت ESIM SOSH خود را فعال کرد ?

پس از به دست آوردن کد QR شما ، روش نصب نمایه ESIM شما با توجه به مدل تلفن هوشمند شما متفاوت است. در اینجا روش دو غول دیجیتال ، اپل و سامسونگ است.

قبل از شروع روش فعال سازی برای ESIM خود ، اطمینان حاصل کنید که تلفن هوشمند شما به یک شبکه اینترنتی در WiFi وصل شده است.

پروفایل ESIM را در آیفون فعال کنید

3 راه حل برای فعال کردن خط ESIM شما با آیفون وجود دارد. مورد اول به نصب دستی نیاز دارد و دوم از طریق تنظیمات شما انجام می شود. ساده ترین روش این است که ESIM خود را با اسکن کد QR از دوربین تلفن همراه خود فعال کنید:

 1. برگه تنظیم آیفون خود را انتخاب کرده و بر روی “داده های تلفن همراه” کلیک کرده و سپس “یک بسته سلولی را اضافه کنید” ؛
 2. کد QR خود را اسکن کنید (شما باید آن را در صفحه دیگری بارگیری و نمایش دهید) ؛
 3. کد امنیتی را وارد کنید دریافت شده از تلفن همراه شما
 4. افزودن یک بسته سلولی را تأیید کنید ؛
 5. برچسب را انتخاب کنید ، یعنی نام نمایه خود را بگویید (اگر همزمان از دو کارت ESIM استفاده کنید) این مرحله می تواند مفید باشد) ؛
 6. خط استفاده را انتخاب کنید (خط اصلی در اکثر موارد) ؛
 7. کد پین ESIM خود را وارد کنید (پیش فرض 0000) ؛
 8. آیفون را مجدداً راه اندازی کنید برای نهایی کردن فعال سازی و استفاده از خدمات خود.

پروفایل ESIM را در سامسونگ فعال کنید

مانند آیفون ، 3 راه حل برای فعال کردن خط ESIM شما با موبایل سامسونگ وجود دارد. ساده ترین روش این است که ESIM خود را با اسکن کد QR از دوربین تلفن همراه خود فعال کنید:

 1. برگه تنظیمات تلفن هوشمند خود را انتخاب کرده و روی “اتصال” کلیک کنید و سپس “Sim Card Manager را انتخاب کنید” ؛
 2. روی “اضافه کردن یک بسته موبایل” کلیک کنید ؛
 3. گزینه “افزودن از طریق کد QR” را انتخاب کرده و آن را اسکن کنید (شما باید آن را بارگیری کنید و آن را در صفحه دیگری نمایش دهید) ؛
 4. با “افزودن” تأیید کنید و در هنگام بارگیری صبر کنید
 5. با انتخاب “OK” فعال سازی آن را تأیید کنید ؛
 6. کد پین ESIM خود را وارد کنید (پیش فرض 0000) ؛
 7. صبر کنید تا ببینید پیام “سیم کارت تغییر کرده” ظاهر می شود ؛
 8. تلفن هوشمند خود را مجدداً راه اندازی کنید برای نهایی کردن فعال سازی و استفاده از خدمات خود.

شما می خواهید یک پیشنهاد موبایل SOSH را با ESIM تهیه کنید ? با توجه به صلاحیت و نیازهای خود ، تمام پیشنهادات اپراتور را کشف کنید:
برو به SOSH

⚠ Esim من شکسته است ، چه کاری باید انجام دهم ?

کلاه ایمنی خدمات مشتری

هنگامی که نگرانی خود را با ESIM خود برآورده می کنید ، مفید است که از قبل با بخش سؤالات متداول و همچنین مشورت کنید انجمن پشتیبانی در وب سایت SOSH. بنابراین می توان سؤالات متداول را با راه حل های پیشنهادی پیدا کرد. به عنوان مثال در صورت از دست دادن شبکه ، توصیه می شود موبایل خود را جمع کنید و سپس حالت هواپیما را فعال و غیرفعال کنید.

اگر 3 بار کد پین SOSH را وارد کرده اید ، کد PUK شما 2 ساعت پس از اعتبار سنجی ESIM از منطقه مشتری خود در دسترس است. سرانجام ، به دنبال عبور از ESIM به یک تلفن همراه Apple Watch ، این اتفاق می افتد که تماس های چند سیم و خدمات اینترنتی به طور موقت غیرفعال می شوند. فعال سازی مجدد به طور خودکار طی 24 ساعت انجام می شود.

با این وجود ، دقیقاً مانند سیم کارت فیزیکی ، ESIM شما می تواند تجزیه شود. برای رسیدن به خدمات مشتری SOSH ، می توانید آن را تهیه کنید 3976 (خدمات رایگان + قیمت تماس) یا 740 از یک موبایل SOSH یا نارنجی. مشاوران SOSH همچنین از طریق گربه ارائه شده از زمان “به صورت آنلاین در دسترس هستند” کمک و تماس ” سپس ” با SOSH تماس بگیرید “در وب سایت اپراتور.

اگر ESIM شما معیوب باشد ، خدمات مشتری خواهد بود تجدید موقت آن به سیم کارت فیزیکی ارائه همان خصوصیات. این دستگاه به منظور امکان دریافت پیامک های ایمنی ارسال شده در هنگام درخواست برای تجدید ESIM خود از منطقه مشتری یا برنامه Myosh ساخته شده است. در طول زمان تعمیر ، در صورت تمایل می توانید از تلفن وام بهره مند شوید.

به منظور حفظ داده های شخصی خود ، به یاد داشته باشید که مشخصات ESIM نصب شده بر روی تلفن همراه خود را قبل از ارسال به سرویس پس از فروش حذف کنید.

❌ چگونه اشتراک ESIM خود را در SOSH خاتمه دهیم ?

مراحل خاتمه بسته خود با SOSH ESIM همانند سیم کارت فیزیکی باقی می ماند. از منطقه مشتری آنلاین خود یا از طریق برنامه Mysosh ، فقط به “بروید” قراردادها و گزینه ها “،” پیشنهاد و گزینه های خود را مدیریت کنید ” سپس ” خاتمه دادن »برای پایان دادن به اشتراک SOSH.

برای گزینه تماس چند سیم کارت و اینترنت در شیء متصل ، دستکاری یکسان است ، شما در همان بخش گزینه ای را با جزئیات پیدا خواهید کرد. به منظور اعتبارسنجی روند خاتمه ، پس از آن پیامکی تأیید از SOSH دریافت می کنید. توجه داشته باشید که این کار را انجام می دهد 10 روز پس از اعتبارسنجی آنلاین آن.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ? Selectra بهترین پیشنهادات را برای شما مقایسه می کند و روش های تغییر اپراتور خود را در چند دقیقه انجام می دهد. فقط آن را صدا کنید:
☎ 09 87 67 93 84 اعلامیه – سرویس Selectra

به روز شده در 08/31/2023

آلین فعالیت حرفه ای خود را به عنوان آغاز کرد مشاور تجاری در فروشگاه Orange از 2012 تا 2014 سپس ادامه داد از راه دور Bouygues در سال 2014-2015. وی با کار در آستلیا به عنوان یک افسر ارتباطات در بخش ارتباطات ادامه داد و سپس قبل از اینکه این بازار را برای چند سال رها کرد مسئول سایت LiveBox-News در Selectra در سال 2022. او اکنون می نویسد راهنماهای اختصاص داده شده به نارنجی و SOSH, مارک هایی که او به لطف تجربه خود در شرکت نارنجی می داند.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.