Essay-Nissan X-Trail E-Power (2023): 4×4 Nissan مرده نیست ، Nissan X-Trail E-Power-First First-News-Ufc-Que Choisir

Nissan X-Trail E-Power

پایه چرخ با قدیمی (2.70 متر) یکسان است. نسبتاً کوتاه اما فضای عقب بسیار صحیح است ، به شرط اینکه صندلی کشویی به حداکثر برگردد. در آنجا ، سرنشینان فضای غول پیکر دارند. اما ردیف سوم ، همانطور که در این الگوهای SUV خانوادگی متوسط ​​، مهمتر از همه برای کمک به سفرهای کوتاه استفاده می شود. و ترجیحاً با کودکان ، علی رغم برش نسبتاً مستقیم غرفه ، جای پاها به وضوح باریک و نگهبان در سقف محدود است.

ESY-NISSAN X-Trail E-Power (2023): نیسان واقعی 4×4 مرده نیست

از زمان پایان کار گشت در مناطق ما ، تقریباً فراموش می کردیم که نیسان یکی از تولید کنندگان نادر بوده است که می تواند به یک فرهنگ واقعی همه زمینی افتخار کند. تریل X بیش از 20 سال پیش نیز به دموکراتیک سازی آن کمک کرده است. امروز ، نسل چهارم جنسیت را پرورش می دهد ، اما در یک سس هیبریدی پیچیده و عمدتاً کشته شده است. اگر مجبورید به آنجا بروید تا به آنجا بروید ، چرا نه.

از زمان نسل قبلی ، X-Trail از لحاظ فنی نسخه ای دراز از نیسان Qashqai با یک تنه بزرگ است و می تواند 7 مکان را دریافت کند. به طور خلاصه ، نسخه خانوادگی متقاطع جمع و جور ژاپنی. چهارمین تریل ایکس این نام ، که کار خود را در پایان سال 2022 آغاز کرد ، همان سکوی CMF-C را به عنوان برادر کوچک خود و پسر عموی فرانسوی خود از اتحاد ، رنو استرالیا و فضای نسل 6 به ارث می برد. به جز موتورها ، از آنجا که برخلاف نسخه قبلی ، همه اکنون برای مکانیک هیبریدی در کنار خود کار می کنند. حرکتی E-Power که در زیر کاپوت X-Trail یافت می شود ، تنها موتور ارائه شده ، بنابراین یک ایجاد کاملاً نیسان است.

اگر X-Trail بیشتر اجزای خود را با Qashqai به اشتراک بگذارد ، این خیلی نیست. حداقل از بیرون نه ، زیرا برخلاف سلف ، نقاشی به طور قابل توجهی تکامل یافته است تا دو مدل را به وضوح متمایز کند ، و X-Trail را به عنوان یک شکاف روشن در بالا در سلسله مراتب نیسان قرار دهید. کانتورها بسیار عظیم تر و زاویه ای تر شده اند ، مشبک تقریباً عمودی تحمیل می شود ، و نگاه SUV واقعی بسیار بیشتر از Qashqai بسیار اجماع است ! نگاه برای قد ، اندازه گیری ها نیز بازی می کند: 4.68 متر طول (4 سانتی متر بیشتر از مورد قبلی) ، به Qashqai از 26 سانتی متر نگاه می کند. X-Trail بدین ترتیب بین پژو 5008 و یک کیا سورنتو قرار می گیرد.

زندگی در هیئت مدیره: تقریبا حق بیمه ?

با حل و فصل کردن با قاشکایی آشکارتر است: قسمت فوقانی داشبورد کاملاً با چند جزئیات یکسان است. ترتیب تونل مرکزی ، بالاتر و برخی جزئیات با این وجود نشان می دهد که درمان محفظه مسافر کمی پیشرفته تر بوده است. به عنوان مثال یک لعاب دو ضخیم و مجامع با کیفیت بهتر وجود دارد. نسخه Tekna+Test ما ، محدوده اوج گران قیمت ، ماشین را در بهترین نور خود ارائه می دهد: چرم گسترده ، صندلی های لحاف و الگوهای تزئینی ، تصور واقعی از upmarket را به وجود می آورد ، به خصوص اگر مبلمان را به یاد داشته باشید و بدون جذابیت X-Trail قبلی قبلی. همین مورد برای فناوری در صفحه ، این بار با Qashqai به اشتراک گذاشته شده است. بدون صفحه یا صفحه تهاجمی ، اما رابط رسانه ای واضح و آسان است.

ESY-NISSAN X-Trail E-Power (2023): نیسان واقعی 4x4 مرده نیست

ابزار دقیق دیجیتال استاندارد است و صفحه مرکزی بزرگ 12.3 “از سطح 2 تجهیزات ظاهر می شود. مهمتر: پایان و ارائه در مقایسه با X-Trail قبلی جهش جدی به جلو انجام داد.

خوب است بدانید: پیش بینی خرید و فروش مجدد.

به لطف رتبه خودرو توربو از نیسان X-Trail ، گزینه جایگزین برای ساحل آرگوس ، می توانید از فروش مجدد یا ارزش بازیابی وسیله نقلیه خود مطلع شوید.

پایه چرخ با قدیمی (2.70 متر) یکسان است. نسبتاً کوتاه اما فضای عقب بسیار صحیح است ، به شرط اینکه صندلی کشویی به حداکثر برگردد. در آنجا ، سرنشینان فضای غول پیکر دارند. اما ردیف سوم ، همانطور که در این الگوهای SUV خانوادگی متوسط ​​، مهمتر از همه برای کمک به سفرهای کوتاه استفاده می شود. و ترجیحاً با کودکان ، علی رغم برش نسبتاً مستقیم غرفه ، جای پاها به وضوح باریک و نگهبان در سقف محدود است.

از طرف قفسه سینه ، نسخه 7 نفره در مقایسه با یک تریل کلاسیک 5 صندلی کلاسیک ، صد لیتر ظرفیت را از بین می برد و بنابراین به دلیل اندازه صندلی هایی که به طور جدی کف را تقویت می کند ، از یک حجم نسبتاً متوسط ​​راضی است: در 485 ل ، پایین تر از حد متوسط ​​است. در 5 مکان در حال حاضر صحیح تر است ، جایی که 575 لیتر داریم. نه استثنایی ، اما حداقل ، مدولار به خوبی مورد مطالعه قرار می گیرد: صندلی اسلایدهای ردیف 2 در دو بخش ، پرونده در سه قسمت قرار می گیرد و می تواند به حسادت تعظیم کند.

ESY-NISSAN X-Trail E-Power (2023): نیسان واقعی 4x4 مرده نیست

مقام سوم ، از مکان 3 کاهش یافته برای کمک به شما استفاده می شود اما شایستگی موجود را دارد. در 7 مکان ، X-Trail درایو 4 چرخ را تحمیل می کند و 2 را درخواست می کند.مکمل 300 €.

کارخانه گاز تمام زمینی

در معرض خطر ناامید کردن غلطک های بزرگ یا پیروان گشتاور یک دیزل قدیمی خوب ، محدوده X-Trail به ساده ترین و محدود به یک موتور سازی واحد می رود: در این حالت ، سیستم هیبریدی E-Power بسیار منفرد معرفی شده قشقی و فقط در نیسان حضور دارند. به عنوان یادآوری ، قسمت حرارتی در اینجا توسط یک بنزین کوچک 3 سیلندر از 1.5 لیتر توربو (158 اسب بخار) که به عنوان ژنراتور برای تأمین یک باتری کوچک 1.7 کیلووات ساعت) یا رانندگی موتور الکتریکی که مستقیماً در محور جلوی آن قرار دارد ، تضمین می شود.

بنابراین 3 سیلندر برخلاف سیستم هوندا سیویک و HR-V (نزدیکترین معادل آن) که در آن دو موتور با جاده یا شتاب ترکیب شده اند ، هرگز در تماس مستقیم با انتقال نیست. قدرت کلی سیستم به این ترتیب به 204 اسب بخار ، 14 اسب بخار بیشتر از Qashai می رسد ، که موتور الکتریکی کمتری را دریافت می کند. در مدل تست E-4orce ما با یک موتور الکتریکی دوم در محور عقب ، قدرت ترکیبی به 213 اسب بخار آورده می شود ، و ما یک درایو 4 چرخ “واقعی” داریم. کمی خاص ، زیرا عاری از یک شافت انتقال است.

ESY-NISSAN X-Trail E-Power (2023): نیسان واقعی 4x4 مرده نیست

راحتی دنج ، رفتار پایدار و شگفت آور آن را به یک SUV جاده ای دلپذیر تبدیل می کند. در خارج از قیر ، درایو 4 چرخ اثربخشی جالبی ارائه می دهد. اما برای خرد کردن خیلی سنگین است ، و بیش از حد کمی حجیم است.

در حقیقت ، بنابراین ماشین نرمی پیاده روی مشابه یک ماشین برقی را نشان می دهد. بدون گیربکس ، هیچ گزارشی برای عبور. از این رو یک احساس نسبتاً خاص: مانند Qashqai ، عملکرد 3 سیلندر با مراحل رانندگی تزئین شده است. در اصل ، تغییرات صدا و رژیم غذایی آن با آنچه از شتاب دهنده خواسته می شود مطابقت ندارد. بنابراین ، با سرعت متوسط ​​، ما با متناوب بیداری تمام الکتریکی و دقیق حرارتی ، که برای چند لحظه با یک رژیم غذایی ثابت حفظ می شود ، تکامل می یابیم. در ابتدا بی ثبات کننده است ، اما ما به آن عادت می کنیم. با سرعت زیاد ، موتور بدیهی است که به طور مداوم کار می کند و در دورهای غرفه به کف بالا می رود. این سیستم به طور مبهم عملکرد یک جعبه CVT را به یاد می آورد ، با این حال کاریکاتور کمتری و بسیار باهوش تر ! در اینجا یکی از نقاط قوت X-TRAIL ، هم در سطح آکوستیک و هم در ارتعاش قرار دارد: اگرچه طرحی شبیه به Qashqai به اشتراک می گذارد ، اما کار عایق پیشرفته تر است (لعاب ضخیم تر استناد به زودتر ، بلکه فرش های اضافی نیز دارد و عایق).

در عمل ، علاقه E-4orce نسبت به یک کشش ساده X در تمام شیمیایی یا وقتی شرایط ظریف می شود ، است. حالت های رانندگی اختصاص داده شده به گل یا شن و ماسه به خوبی ارائه می شود ، و ترخیص زمین (20 سانتی متر) باعث می شود بدون مسخره بودن از قیر یا زیر رشد خارج شود. لثه های کافی در زمستان ، بنابراین ما می توانیم ایستگاه هایی را در یک بی نظیر فراهم کنیم. محدودیت های ادعاهای همه جانبه آن عمدتاً تحمیل کننده آن خواهد بود. و وزن آن ، که در 2 تن در 7 مکان و 4 چرخ حرکت می کند.

ESY-NISSAN X-Trail E-Power (2023): نیسان واقعی 4x4 مرده نیست

سیستم هیبریدی E-Power عمدتا نرمی پیاده روی و عایق صوتی قابل توجه را پیشرفت می کند. از طرف مصرف ، اگر وقت خود را در بزرگراه می گذرانید ، ترازنامه کمتر درخشان است. 8 لیتر/100 کیلومتر ذکر کرد: هیچ چیز استثنایی.

Chronos یا مصرف ، شما باید انتخاب کنید

در مقایسه با X-Trail قبلی ، Upmarket از اولین دور روی پوشش بد مشاهده می شود. از نظر راحتی ، جایی که قدیمی در واقع یک Qashai گسترده بود ، تازه وارد یک شکاف واضح در بالا است: X-Trail به یک مسافر طولانی مدت دلپذیر تبدیل شده است و از یک استهلاک خفه کن و ثبات اطمینان بخش استفاده می کند. از طرف دیگر پویا نیست: مدیریت بسیار سبک به نظر می رسد ، و توده قابل توجه به سرعت در یک جاده سیم پیچ احساس می شود.

X-Trail خوشبختانه چیزی از یک جگر زیر و انگیزه نیست. در صورت لزوم ، حتی بارگذاری شده ، یادآوری ها بسیار جدی هستند (330 نانومتر تقریباً فوری وجود دارد) و شتاب ها تا حد زیادی برای حرفه خانوادگی آن کافی است: 7.2 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت. از طرف دیگر ، درخواست های مکرر قوی منجر به پمپ می شوند. ditto اگر در بزرگراه بمانیم ، حتی با سرعت قانونی. ارتفاع ، برای یک SUV که قصد دارد کیلومتر را زنجیر کند ! همان مشاهده مانند Qashqai بنابراین: عدم وجود انتقال مکانیکی باعث می شود با ضررهای عملکرد مرتبط با این معماری خاص پاک شود.

ESY-NISSAN X-Trail E-Power (2023): نیسان واقعی 4x4 مرده نیست

X-Trail تنها 4 سانتی متر طولانی تر از مقدار قبلی (4.68 متر) است ، اما بسیار گسترده تر از نظر بصری: از این پس ، دیگر برای یک Qashqai گسترده عبور نمی کند. قیمت های سطح ، upmarket صدمه می زند: از بیش از 42 شروع می شود.000 یورو !

بدون داشتن پمپ روغن تشنه ، X-Trail در این مورد هیچ چیز معجزه آسای ارائه نمی دهد: 8 لیتر در 100 کیلومتر وجود دارد ، که کم و بیش آنچه که یک بنزین مدرن با میکرو هیبریداسیون در همان مورد از شکل نیاز دارد. و با سرعت تثبیت شده در یک مسیر سریع ، یک دیزل همیشه بهتر خواهد بود. خوشبختانه ، ترازنامه در مسیر پری شهری یا جاده ای ، مطمئناً مطلوب ترین زمین برای این هیبرید (و بیشتر هیبریدهای کلاسیک در جای دیگر) تمسخر است: ما به راحتی حدود 6.5 لیتر در 100 کیلومتر را حفظ می کنیم ، بدون احتیاط خاص. با کمال تعجب ، ما یک مصرف متوسط ​​معادل آن از Qashqai با همان موتور را ذکر کردیم ، هرچند سبک تر و قدرتمندتر. این نتیجه بدون شک با قدرت بالاتر بازیابی در ترمز X-Trail مرتبط است.

قیمت و رقابت: داده نشده است ، اما تجهیزات کامل

در کشش ساده و 5 مکان ، نیسان X-Trail در مقابل آن رقابت نسبتاً گسترده ای پیدا می کند: Peugeot 5008 ، Toyota RAV4 یا Skoda Kodiaq به طور خاص. با قیمت های بالا برای گروه شروع می شود: 42.700 یورو برای ورود به سطح Acenta ، کاملاً مجهز که گفته شد (تنظیم کننده تطبیقی ​​، دوربین معکوس با رادارهای AV / AR ، دسترسی به دست / شروع کار ، CarPlay / Android Auto Média رابط). تنظیمات بالا تقریباً به سطح حق بیمه می رسد ! 55 وجود دارد.100 یورو برای نسخه تست ما ، بدون رقبای مستقیم درست است. توجه داشته باشید که فقط 4 چرخ درایو در 7 مکان موجود است.

Hyundai Santa Fe Hybrid 7 -Seater و Kia Sorento فقط در PHEV حرکت می کنند و Kodiaq هیچ نوع هیبریداسیون ندارد. فضای گران قیمت تر Volkswagen Tiguan محدود به میکرو هیبریداسیون است. برای داشتن یک هیبرید کلاسیک که دارای 7 مکان و 4 چرخ محرک است ، تنها رقیب آن در امسال در فرانسه در دسترس است. بنابراین تویوتا هایلندر خواهد بود. بسیار بزرگتر (4.96 متر) و گرانتر (از 66.600 €). در انتظار Renault Espace 6 ، اکنون 100 ٪ SUV ، در ابتدای تابستان انتظار می رود.

ویژگی های فنی نیسان X-Trail (2023)

Nissan X-Trail E-Power Tekna+ E-4orce در چند شکل
قیمت از 42.700 یورو (مدل امتحان شده: 56.000 €)
قدرت 213 Ch
0 تا 100 کیلومتر در ساعت 7.2 ثانیه
مصرف مخلوط اعلام شده (WLTP) 6.7 لیتر در 100 کیلومتر (مطرح شده: 7.5 لیتر در 100 کیلومتر)
قفسه سینه 575 L (7 مکان: 485 L)
برگه فنی کامل – نیسان X -Trail
 • – راحتی نورد
 • – عایق صدا
 • – تعدیل
 • – درایو 4 چرخ کارآمد
 • – تأیید مکانیکی ..
 • – مصرف پیشانی
 • – قیمت های بالا ، به ویژه در 4WD
 • – 7 مکان فقط در 4WD
 • – … به جز در شتاب زیاد: اثر فراری بدون مسلح

راحت ، به طور جدی ساخته و ساکت ، X-Trail خود را به عنوان یک مسافر کاملاً بی سر و صدا خانواده معرفی می کند. اگر استفاده خود را به آن وام دهد ، هیبرید موفق به آشتی دادن تأیید سطح بالا و مصرف جالب است. اما با هندسه متغیر ! دامنه کاهش یافته به موتور E-Power در غلتک های بزرگ تردید خواهد کرد. و نرخ ها نیز که از یک دوره عبور کرده اند.

Nissan X-Trail E-Power

نیسان X-Trail ، چهارم از نام ، از نظر اتمام و لذت از یک سطح بالا می رود. این موتور با یک موتور ترکیبی خاص بسیار دلپذیر برای رانندگی نوآوری می کند. خیلی بد قیمت SUV Soar و ارگونومی آن کامل است.

تصویر

طراحی شده بر روی همان سکوی به عنوان آخرین Qashqai و با استفاده از همان مکانیک ، SUV خانوادگی جدید (یا به اصطلاح خانواده) نیسان ، X-Trail ، سبک پویا تری دارد. اما همچنین در داخل است که تغییرات با سطح تجهیزات معاصر و یک پایان بسیار خوب قابل توجه است.

کیفیت زندگی در هواپیما

کیفیت تولید

اگر با حل و فصل X-TRAIL جدید ، ما بلافاصله از پیشرفت های حاصل از تولید ، آگاه می شویم ، هنگام تماس با ما کمی سرخوردگی می کنیم. گوشی ابزار در واقع کمی بارگیری شده است ، به خصوص وقتی که مقادیر مصرف را نمایش می دهیم. به همین ترتیب ، ارگونومی عمومی کاملاً پیچیده است ، به خصوص در صفحه اصلی که در آن مدیریت کارکردهای مختلف به بسیاری از معمول نیاز دارد. و اگر می خواهید برای ساده کردن کار از دستور صوتی فراخوانی کنید ، از بین می رود زیرا همیشه بسیار مرتبط و کمبود سیالیت نیست. برای ناوبری ، شما باید چندین سفارش را قبل از اینکه بتوانید آدرس خود را دیکته کنید ، بیان کنید ، نه همیشه به خوبی درک نشده است. و اگر از کلمه مناسب استفاده نکنیم ، رسیدن به نتیجه مناسب غیرممکن است. بنابراین رسیدگی خیلی سریع نیست و به توجه زیادی نیاز دارد.

سعادت

جو موجود در هواپیما بسیار دلپذیر است و سرنشینان تمام فضای لازم را خواهند داشت. با 7 مکان و نیمکت کشویی آن ، X-Trail که ما LED داریم مدولار بسیار خوبی را ارائه می دهد. این قابل توجه تر است زیرا دستکاری های مختلف برای اصلاح پیکربندی محفظه مسافر بسیار آسان ، بدون زحمت است.

سعادت

در عقب ، مسافران مکان نسبتاً سخاوتمندانه ای دارند و ما از باز شدن بزرگ درها ، تقریباً 90 درجه قدردانی کردیم ، که باعث می شود بدون حادثه سوار شدن در هیئت مدیره. حتی سرنشینان ردیف سوم نیز کاملاً خوب خواهند بود زیرا حتی اگر دسترسی کمی ظریف تر باشد ، مکان اختصاص یافته صادقانه است که دو نفر را زیر 1.70 متر جای دهد. از نظر منطقی ، در این پیکربندی 7 -Seater (فقط در نسخه 4 چرخ درایو موجود و 900 یورو موجود است) ، حجم تنه به عنوان یک غم و اندوه کاهش می یابد. دیگر سوال در مورد برنده شدن چمدان نیست. در غیر این صورت ، X-Seater X-Trail 575 لیتر و نسخه 7 نفره نسخه 485 لیتر را ارائه می دهد. سپس ، تمام صندلی های تاشو ، حجم به 1،298 لیتر می رود.

در پیکربندی 7 -Seater ، حجم تنه بسیار کاهش می یابد

رانندگی

تنها موتور پیشنهادی در X-Trail یک هیبرید بنزین برقی است. با نام E-Power ، این مکانیسم در مسیری خاص است که موتور گرما ، یک بلوک 3 سیلندر برای آموزش چرخ ها استفاده نمی شود بلکه فقط برای تولید جریان در نظر گرفته شده برای تأمین موتور الکتریکی یا موتورهای برقی برای 4 چرخ است. نسخه Drive E-4orce. در پایان راننده برای نسخه دوم که در دست گرفتیم 204 اسب بخار یا 213 اسب بخار است.

نتیجه کاملاً تعجب آور است ، در جهت درست کلمه. موتور الکتریکی که باعث ایجاد چرخ ها می شود ، موتور گرما بدون در نظر گرفتن سرعت خودرو با سرعت تقریباً ثابت حرکت می کند. در نتیجه ، سکوت در هیئت مدیره تقریباً با یک مدل الکتریکی 100 ٪ یکسان است. فقط سرما شروع به خیانت به حضور یک بلوک حرارتی می کند که در آن زمان کمی پر سر و صدا است. ditto در طی شتاب صریح ، به عنوان مثال در بزرگراه ، جایی که سر و صدا نیز بسیار موجود است. اما در شهر یا جاده ای در رانندگی آرام ، رانندگی واقعی است. کل شتاب قابل قبول را ارائه می دهد ، بدون اینکه یک صاعقه جنگ باشد. بنابراین مشکلی نیست که در تمام تنظیمات ممکن با خانواده خود سوار شوید.

موتور گرما به عنوان ژنراتور فعلی عمل می کند

با توجه به راندمان انرژی آن ، ما کمی شکاکتر خواهیم شد ، زیرا در یک سفر 150 کیلومتری با ترکیب انواع جاده ها (مسیر شهر ، شهری سریع و بزرگراه) ، مصرف متوسط ​​در 7.8 لیتر در 100 کیلومتر نمایش داده می شود ، که به طور متوسط ​​است وسایل نقلیه فعلی در این بخش ، حتی بدون هیبریداسیون.

دلپذیر برای رانندگی ، X-Trail نیز به لطف تعلیق های بسیار انعطاف پذیر خود که کاملاً مدیریت همه بی نظمی جاده را مدیریت می کند ، زندگی می کند. اما در جاده های بسیار پر پیچ و خم ، متقاطع تمایل به رونق زیادی دارد ، در معرض خطر مزاحمت حساس ترین مسافران. پس از آن لازم است به حالت ورزشی بروید تا کمی استحکام بیشتری داشته باشید. همان انتقاد از مدیریتی که بیش از حد کمک می شود و تقریباً با تمام وجود. حتی اگر او در جاده کمی گاز گرفته بود ، هنوز پاناسه نیست و احساس خوبی به راننده نمی دهد. با تشکر از آن ، با وجود الگوی تحمیل شده ، X-Trail در شهر کاملاً مفید است.

توجه داشته باشید که نیسان برای اولین بار با یک دستگاه جدید به نام E-Pedal Steck ، X-TRAIL خود را در اختیار دارد. پس از فعال شدن از طریق یک دکمه اختصاصی ، این سیستم بدون نیاز به لمس پدال ترمز اما به سادگی با بلند کردن پای پدال شتاب دهنده ، وسیله نقلیه را کند می کند. یک سیستم جالب و کاربردی در حال استفاده ، به خصوص در شهر.

امنیت

X-Trail به طور خودکار حتی به سمت

با استفاده از آخرین سکوی که توسط نیسان ساخته شده است ، X-Trail از همه فن آوری ها و تجهیزات جدید از نظر امنیت فعال و غیرفعال بهره می برد. به عنوان مثال می توانیم کنترل کروز تطبیقی ​​را با سیستم پشتیبانی در صف ، خواندن پانل های سیگنال یا ترمز اضطراری اتوماتیک ، که قبل از آن نیز موثر است ، استناد کنیم.

علاوه بر این ، X-Trail جدید مجهز به یک سیستم نظارت بر نقطه کور هوشمند است که قادر به عمل در جهت برای جلوگیری از تغییر غیر منتظره مسیر در صورت وجود وسیله نقلیه در منطقه گوشه ای است. همچنین با یک کیسه هوای مرکزی ، بین دو مسافر جلو ، نیسان X-Trail حداکثر نت را در تست های تصادف EuronCap با 5 ستاره بدست آورد.

نیسان X-Trail به طور خلاصه

X-Trail جدید صریح داده نمی شود. نیسان با قیمتی که از 42،700 یورو در نسخه 204 اسب بخار E-Power خود شروع می شود ، در مقایسه با نسخه قدیمی موجود در کمتر از 30،000 یورو در سال 2017 شیوه خوبی را ارائه می دهد ! و برای نسخه 4 چرخ E-4orce 213 اسب بخار ، شما باید حداقل 45،000 یورو بپردازید. دو مکان اضافی ، بسیار کاربردی ، به 900 یورو دیگر نیاز دارد. از طرف رقابت ، قرار دادن یک وسیله نقلیه چهره بسیار دشوار است. اگر Peugeot 5008 با 7 مکان خود بهترین هدف را به نظر برساند ، دومی موتور هیبریدی معادل ندارد. ما می توانیم سعی کنیم یک کیا سورنتو یا هیوندای سانتا-فی را که در نسخه های هیبریدی موجود است ، تهیه کنیم ، اما اینها بزرگتر هستند ، بنابراین دقیقاً قابل مقایسه نیست. اما ، در هر کجا ، Nissan X-Trail به طور کلی گرانترین است و از نظر قیمت در مقایسه با سایر مدل ها جالب نیست تا نسخه های سطح بالا.

 • تأیید رانندگی “نوع برقی”
 • پایان
 • قابلیت سکنی
 • تعدیل
 • دسترسی به هیئت مدیره
 • 7 مکان ممکن
 • مصرف
 • ارگونومی جهانی کامل
 • تعلیق های خیلی نرم
 • جهت آموزنده کمی
 • قیمت