بهترین برنامه ها برای مدیریت بودجه خود به عنوان یک برنامه حرفه ای ، پنج برنامه تلفن همراه برای مدیریت بهتر بودجه خود | Euronews

پنج برنامه تلفن همراه برای مدیریت بهتر بودجه خود

Contents

برای این مورد نیز یک برنامه وجود دارد: tricout. برنامه به شما امکان می دهد هزینه ها را وارد کنید مبتنی بر همکاری, بین ارزهای مختلف ، سپس افراد تحت تأثیر هزینه را بررسی کنید.

بهترین برنامه ها برای مدیریت بودجه خود به عنوان یک حرفه ای

مدیریت بودجه یک کار مهم است ، اما خیلی هیجان انگیز نیست. ضروری برای بسیاری از افراد ، مانند دانش آموزان ، او اغلب فراموش می شود ، هنگامی که او می تواند از خوردن ماکارونی در بیست و یکم هر ماه خودداری کند. به طور خلاصه ، در اینجا انتخاب برنامه های ما برای مدیریت بودجه آن وجود دارد.

انجام حساب های خود یک کار مخصوصاً طولانی و خسته کننده است. با این حال ، یک بودجه کنترل شده خوب ، کلید اصلی است که به شما امکان می دهد هزینه های خود را بهتر توزیع کرده و از ماه های دشوار جلوگیری کنید. بعد از بودجه در مورد اتصال فیزیکی عالی و سپس در صفحه گسترده اکسل ، ما به حساب 3 می رویم.0 با برنامه های تلفن همراه. در اینجا انتخاب برنامه های ما برای انجام حساب ها ، چه برای خودتان و چه با دوستان.

برنامه های بانکها

ابتدا به یاد داشته باشید که کاربرد بانک خود را نصب کنید و, پیشین, همه بانک ها (یا تقریباً) ارائه می دهند. در اینجا ، انتخاب شما عمدتاً توسط پیشنهادات مختلف ارائه شده تعیین می شود. بنابراین این به شما بستگی دارد که یکی از بهترین ها را ببینید.

نگران نباشید ، ما با مقایسه سازنده Banks Ultra -Complete کمی به شما کمک می کنیم !

بانكین ، ضروری است

Bankin بدون شک مشهورترین برنامه در بین خدمات مدیریت بودجه است و ناگهان ، این نیز شایستگی استفاده بسیار خوشایند را دارد. رابط کاربری بسیار آسان است در حالی که این پلتفرم تمام ویژگی های اساسی را برای حفظ آگاهانه به هزینه های خود ارائه می دهد ، تا زمانی که شما در یکی از 350 بانک سازگار ، از جمله تعداد خوبی در فرانسه ، حساب کاربری داشته باشید.

گرافیک های روشن ، اعلان هایی که به شما هشدار می دهند هزینه های استثنایی یا خطر اضافه برداشت ، طبقه بندی هزینه ها ، محاسبه پس انداز انجام شده در پایان هر ماه هنگامی که نکات مختلف همه ابزاری هستند که به شما در مدیریت بودجه کمک می کند. برنامه رایگان است ، اما شما باید نسخه حق بیمه را بپردازید که تمام گزینه های بانکداران را باز می کند “.

Bankin- بودجه و حساب های بانکی خود را مدیریت کنید

Bankin- بودجه و حساب های بانکی خود را مدیریت کنید

Linxo و کیف پول ، گزینه های جالب

وقتی به گزینه ای برای بانکداران فکر می کنید ، نام Linxo به طور مرتب برمی گردد. به طور کلی ، این برنامه گزینه های مدیریت بودجه مشابه رقیب خود را ارائه می دهد در حالی که در کل با بیش از 320 بانک سازگار است. Linxo می خواهد تفاوت خود را در دو نکته مهم نشان دهد. اولین چیزی که مطرح شد ، ایمنی برنامه است که به داشتن چنین فناوری قانع کننده ای که بانک ها و بیمه ها می خواستند در آن سرمایه گذاری کنند ، افتخار می کند.

دارایی دیگر تحسین شده ، عملکرد تحقیقاتی بسیار مؤثر است که به شما امکان می دهد از طریق چندین معیار تحقیقاتی (برچسب ، مقدار یا دسته عملیات) هزینه یا یک سال پشت مدرسه را پیدا کنید. در اینجا نیز باید نسخه حق بیمه را بپردازید که به ویژه دسترسی به بودجه خود را بیش از 30 روز لغزنده فراهم می کند.

خط

برنامه کیف پول را که جای خود را در این انتخاب پیدا می کند فراموش نکنیم به لطف رابط بسیار زیبا آن. در کل ویژگی های سطح ، آنها همان نیروهایی را که رقبای خود دارند ، نگه می دارند و در عین حال نسخه ممتاز را نیز ارائه می دهند تا از کل گزینه ها استفاده کنند.

کیف پول - پیگیری بودجه ، امور مالی ، پول

کیف پول – پیگیری بودجه ، امور مالی ، پول.

tricout برای حساب با دوستان

Tricout برنامه کاربردی اساسی در طول سفرهای شما با دوستان است. تصور کنید: یکی از رستوران ها ، دیگری موزه را پرداخت می کند ، در حالی که عضو سوم این گروه برای اسکان پول پیشرفته دارد … به خاطر داشته باشید که چه کسی مدیون پول است تا پایان. این جایی است که Tricout وارد می شود.

این مفهوم بسیار ساده است: به محض اینکه یکی از اعضای گروه هزینه ای را پرداخت می کند ، کافی است با مشخص کردن شخصی که پرداخت کرده است ، این مورد را در برنامه یادداشت کنید. Tricout بدین ترتیب شما را به روشی بسیار ساده نشان می دهد که مبالغی که همه باید از این یا آن شخص بازپرداخت یا بهبود یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از خواندن مقاله ای که ما یک مقاله tricout را اختصاص داده ایم دریغ نکنید.

در همین راستا ، شما همچنین می توانید از جایگزین Splitwise استفاده کنید.

ماهی قزل آلا

لیدیا ، برای بازپرداخت سریع

دانستن اینکه چه کسی را مدیون پول هستید خوب است. آن را به سرعت بازپرداخت کنید ، حتی بهتر است. با این حال ، این دقیقاً علاقه لیدیا است. مبلغ پرداخت را وارد کنید ، گیرنده را آگاه کنید و معامله را تأیید کنید. هاپ ! چند ثانیه بعد ، دومی یک اعلان دریافت می کند که نشان می دهد شما موعد خود را حل کرده اید و دوستی شما برای همیشه نجات خواهد یافت.

برخی ترجیح می دهند از برنامه پی پال برای این منظور استفاده کنند ، اما به نظر می رسد دومی کمتر از لیدیا در فرانسه استفاده می شود.

لیدیا

ارزهای رمزنگاری

ارزهای رمزپایه مدت طولانی وجود داشته اند ، اما به ویژه در سال 2017 بود که همه شروع به صحبت در مورد آن کردند. حتی اگر موضوع دیگر این روزها سوزانده نباشد ، ما یک راهنمای مقدماتی کوچک برای این دنیای خاص از ارزهای رمزنگاری شده و همچنین مجموعه ای از ابزارهای موجود در اندروید را برای همراهی با شما جلب کرده ایم.

همچنین ، برخی از سایت ها را برای تبادل ، فروش و خرید بیت کوین ، Litecoin و سایر اتریوم پیدا کنید.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

پنج برنامه تلفن همراه برای مدیریت بهتر بودجه خود

گرفتن یک امتیاز در هر چهارم در امور مالی خود به شما امکان می دهد بسته به تورم تنظیمات انجام دهید

تورم بر همه موقعیت ها ، لذت های کوچک مانند هزینه های اساسی تأثیر می گذارد. Euronews بهترین برنامه ها را برای مدیریت بودجه خود بدون سردرد انتخاب کرده است.

تورم بیش از 5 ٪ از قیمت مصرف کننده همان چیزی است که Insee در هفته گذشته اعلام کرد. در حالی که دولت فرانسه روی یک سبد “ضد تورم” کار می کند ، خانوارها به دنبال مدیریت بودجه فزاینده ای سخت هستند.

“”عادات کوچک خود را هنگامی که قیمت ها به همان اندازه افزایش می یابد ، حفظ کنید ، در بهترین حالت ساده لوحانه در بدترین “خودکشی” از نظر مالی است ، زیرا این پس انداز است که رنج می برد“به گفته ماوا ، نویسنده کتاب بودجه من در خلبان اتوماتیک و پشت حساب اینستاگرام MonbudgetBento.

با این حال ، ترجیح می دهد پس انداز خود را حفظ کنید زیرا طبق گفته های او ، وقایع پیش بینی نشده نیز گران تر هستند.

برنامه ها به ما پیشنهاد می دهند که زندگی خود را آسانتر کنیم و از ساعت هایی که در مقابل یک نرم افزار صفحه گسترده صرف می کنیم ، خود را صرف کنیم. با این حال ، در مورد داده های حساس به عنوان امور مالی آن ، بهتر است به برنامه های تأیید شده توسط Banque de France یا CNIL مراجعه کنید.

با این حال ، نیازی به بررسی روزانه هزینه های خود نیست.

“” “من به درآمد متوسط ​​توصیه می کنم که یک بار در یک چهارم سهام را بدست آورید و برای افراد راحت تر ، این کار را دو بار در سال انجام دهید تا در صورت لزوم تعدیل شود,”ماوا توضیح می دهد.

ساده ترین: ابزاری که در برنامه بانکی شما ادغام شده است

برای اکثر مردم ، در لیست دائمی کارهایی که باید انجام شود ، یک نکته در مورد بودجه شما کم است. شما همچنین ممکن است زندگی خود را آسان تر کرده و از ساده ترین ابزار استفاده کنید ، یعنی ابزاری که قبلاً دارید.

بسیاری از بانک ها خدمات برای مشاهده هزینه های شما تقریباً در زمان واقعی دارند. این گزینه مزیت صرفه جویی در وقت و جلوگیری از نظارت را دارد زیرا مستقیماً به وسایل پرداخت متصل است.

یکی دیگر از مزیت های عملی ، برنامه بانکی همچنین به شما امکان می دهد تا به سادگی پول را در یک حساب پس انداز یا یک جزوه.

با این حال ، اگر روش های پرداخت شما بین بانک های مختلف اعزام شود ، این گزینه کافی نخواهد بود.

رسمی ترین: خلبان PilotBudget و PilotDepens

این دو برنامه با همکاری بانک فرانسه. رایگان ، بدون تبلیغات و ذخیره اطلاعات کاربر در تلفن. pilotebudget با محاسبه بقیه برای زندگی در هفته و در هر ماه ، یعنی می گویند مبلغ موجود پس از تحمل تمام هزینه ها.

PilotDepens ، که در سال 2021 به دنبال بحران بهداشتی راه اندازی شد ، در نظر گرفته شده است که هزینه های روزانه را دنبال کند.

ساده و مؤثر ، این برنامه ها همچنین این مزیت را دارند که با همکاری بازیگران انجمنی توسعه یافته اند.

محبوب ترین: Bankin ‘و Linxo

اگر به دنبال برنامه ای با گزینه های بیشتر هستید ، Bankin ‘و Linxo در بیشترین بارگیری در فرانسه آرنج هستند. آنها هزینه ها را متمرکز می کنند زیرا چند صد بانک را لیست می کنند .

آنها همچنین از ارائه رابط های دلپذیر تر این مزیت را دارند. هر دو برنامه در نسخه اصلی رایگان هستند و گزینه های پرداخت شده را ارائه می دهند.

مجموعه ای از گزینه ها ، پرداخت شده یا رایگان ، مانند پیش بینی هزینه های آینده وی یا بازپرداخت پول (یعنی تخفیف از مارک های شریک) امکان پذیر است.

برنامه های دیگر وجود دارد ، اما Bankin و Linxo این حق را دارند که توسط Banque de France تأیید شوند.

بیشترین تلفن همراه: گردان

بیش از یک برنامه نظارت بر بودجه به طور دقیق ، این یک برنامه بانکی است یا نوبان. انتقال پول ، به دست آوردن کارت بانکی رایگان و انتقال امکان پذیر است.

برنامه به شما امکان می دهد داده ها را از چندین حساب بانکی متمرکز کرده و هزینه ها را بر اساس دسته بندی مشاهده کنید.

یکی از بزرگترین مزایای یک Neobank این است که بتوانید پرداخت کنید ارزهای مختلف و در کشورهای مختلف بدون هیچ هزینه ای. همچنین این امکان را به شما می دهد تا حتی در یک سفر ، وقتی که تمایل به صرف حساب کردن دارید ، به هزینه های خود توجه کنید.

برای حساب های خوب که دوستان خوبی دارند: tricout

خواه تعطیلات با دوستان باشد ، یک هدیه مشترک یا تورهایی که از نوار پیروی می کنند ، هزینه های آن با چند نفر می تواند به سرعت به معما مالی تبدیل شود.

برای این مورد نیز یک برنامه وجود دارد: tricout. برنامه به شما امکان می دهد هزینه ها را وارد کنید مبتنی بر همکاری, بین ارزهای مختلف ، سپس افراد تحت تأثیر هزینه را بررسی کنید.

هیچ محاسبه و نظارت طولانی تری ، Tricout نزدیکترین پنی را دارد که چه کسی به چه کسی مدیون است.

و بعد از ?

هنگامی که دید واضح تری نسبت به هزینه های خود داشته باشید ، می توانید سعی کنید موقعیت های غیر ضروری را کاهش دهید. “”پایین آمدن اجاره خود دشوار خواهد بود اما اگر سه یا چهار اشتراک ویدیویی در صورت تقاضا دارید ، ممکن است زمان خاتمه یک بازی باشد“ماوا را توضیح می دهد.

این مسئله نیست که خود را یک شبه به “مرواریدهای عموی” تبدیل کنید: “بهتر است بادبان را کاهش دهید تا اینکه همه چیز را از بین ببرد و در ماه بعد دوباره در قدیمی خود قرار بگیرد“”.

9 برنامه برای مدیریت بودجه خود و کنار گذاشتن پول راحت تر

صفحه تلفن با برنامه ها

برای مدیریت بهتر بودجه خود به تقویت نیاز دارید ? برنامه های بسیار عملی را برای آیفون و اندروید کشف کنید.

09 ژانویه 2023

زمان خواندن: 9 دقیقه

بسیاری از برنامه های تلفن همراه وجود دارد ، تقریباً برای هر چیزی (و گاهی اوقات هر چیزی ، ما به شما اعطا می کنیم). اما چه کسی می تواند به شما کمک کند پول را کنار بگذارید? و چگونه کار می کنند ? علاوه بر این ، معیارهای انتخاب بهترین برنامه مدیریت بودجه چیست؟ ?

برنامه های مدیریت بودجه برای تسهیل مدیریت پول شما به صورت روزانه طراحی شده اند. در این مقاله بهترین برنامه ها برای مدیریت بودجه شما در سال 2020 ارائه شده است ، همه به زبان فرانسه – حتی اگر نام آنها اغلب به زبان انگلیسی باشد. آنها باید به شما در کنترل اهداف مالی خود کمک کنند.

برنامه های مدیریت بودجه: نحوه عملکرد آن ?

برنامه هایی برای مدیریت بودجه شما می تواند به سرعت زندگی شما و نحوه ذخیره شما را ساده کند. آنها اجازه می دهند ضمن تشویق کاربران برای حفظ اهداف پس انداز خود ، به چشم انداز جهانی از درآمد و هزینه های آن دسترسی پیدا کنند.

هر برنامه مدیریت بودجه به طور کلی در اطراف یک سرویس خاص تخصص دارد تا خود را از رقابت متمایز کند. بنابراین ، آنها می توانند یک یا چند گزینه زیر را ارائه دهند:

 • یک سیستم مدیریت مالی جهانی
 • اعلان ها برای هر بودجه بیش از
 • برنامه های کمک بازپرداخت بدهی
 • نظارت دقیق از فاکتورها
 • یک داشبورد مختصر که یک نمای کلی قابل اعتماد و واقعی از امور مالی ما را ارائه می دهد
 • تمرکز بر کل مبلغ تعیین شده در هر ماه
 • بهینه سازی هر سکه ای که هر ماه می گذراند

حساب های فرعی N26

پروژه ها ? N26 به شما کمک می کند تا با فضاها راحت تر ذخیره کنید.

فضاهای مختلف N26 برای صرفه جویی در هزینه

بهترین برنامه رایگان برای مدیریت بودجه شما برای آیفون و اندروید چیست ?

اگر پیدا کردن خود در بین تمام برنامه های مدیریت بودجه موجود در بازار دشوار است ، اما اگر می توانید آنچه را که لازم دارید تعریف کنید ، انتخاب شما باید آشکارتر شود. برنامه های رایگان زیر برای iPhone و Android هر یک از مجموعه ابزارهای کاملی برای مدیریت بودجه خود به شما ارائه می دهند. شما فقط باید یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما و سبک زندگی شما باشد.

هزینه و بودجه مدیر پول: مناسب برای دنبال کردن بودجه خود

هزینه و بودجه مدیر پول یک برنامه مدیریت بودجه بسیار محبوب برای آیفون و اندروید است. هنگامی که تمام درآمد و هزینه های شما در برنامه ثبت شده است ، گزارش های مختلف روزانه ، هفتگی و ماهانه را تولید می کند تا به شما امکان می دهد معاملات خود را به راحتی دنبال کنید.

همچنین می توانید برای کنترل هزینه های مربوط به بودجه خود گرافیکی ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا با یک نگاه ، هنگامی که از اهداف پس انداز خود دور می شوید و بنابراین می توانید با تغییر عادات مصرف خود ، منحنی را اصلاح کنید. این برنامه همچنین امکان طبقه بندی هزینه های خود را فراهم می کند. اگر می خواهید شماره ها را با جزئیات ببینید ، می توانید داده های خود را در یک جدول اکسل استخراج کنید.

بودجه اصلی روزانه: برای دانستن هزینه های روز خود به روز خود

یکی از نقاط قوت بودجه روزانه ، برنامه ای که به زبان فرانسه نیز موجود است ، طرف سرگرم کننده آن است که در عین حال به شما کمک می کند تا وضعیت مالی خود را بهتر بشناسید. در اینجا نیز باید اطلاعات را به صورت دستی وارد کنید. سپس برنامه به شما امکان می دهد هزینه های خود را محاسبه و طبقه بندی کنید و همچنین اهداف پس انداز خود را تعریف کنید.

برنامه هر روز به شما یادآوری می کند که با توجه به بودجه خود چه مبلغی را پس انداز می کنید. این همان چیزی است که او را از رقبای خود متمایز می کند که عموماً به شما می گویند چه مبلغی را ماهانه هزینه می کند ، نه روزانه.

Wally: یک برنامه مینیمالیستی برای مدیریت بودجه شما

Wally برای کمک به شما در مدیریت بودجه خود ، بدون بسته شدن به تمام گزینه های اضافی ارائه شده توسط سایر برنامه ها ، راضی است. Wally در سال 2013 راه اندازی شد و به 18 زبان توسعه یافت ، به شما امکان می دهد یک نمای کلی از هزینه های ماهانه خود را بدون حواس پرتی داشته باشید.

بر خلاف بسیاری از برنامه های دیگر ارائه شده در این مقاله ، ولی داده های شما را مستقیماً از حساب بانکی که با آن ارتباط برقرار می کنید ، استخراج می کند تا بودجه های زمان واقعی را به شما ارائه دهد. این بدان معنی است که شما دیگر نیازی به ورود دستی به درآمد و هزینه های خود ندارید: Wally Fact the Fourt برای شما. با استفاده از این برنامه ، می توانید عکس هایی از رسیدهای خود را نیز درج کنید ، که برای پیروی از هزینه های خود ایده آل است ، به خصوص اگر در آزاد کار کنید.

کیف پول: بودجه آن را در نمودارهای دایره ای تجزیه کنید

این برنامه عملی و هوشیار که در سال 2011 توسط بودجه های بودجه تأسیس شده است ، یک نمای کلی از هزینه های خود را به شما ارائه می دهد. بر خلاف ولی ، نسخه رایگان کیف پول مستقیماً داده ها را از حساب های بانکی شما استخراج نمی کند. شما باید هزینه و درآمد خود را به صورت دستی اضافه کنید.

با این حال ، اگر وقت و صبر ندارید که تمام داده های خود را وارد کنید ، می توانید با قیمت 5 یورو در هر ماه به نسخه Premium بروید و کیف پول برای شما انجام می دهد. توجه داشته باشید که تمام ویژگی های برنامه در iPhone و نسخه وب در دسترس است ، اما برای کاربران Android ، فقط گزینه های زیر در دسترس است:

 • گزارش های مالی دقیق ، طبقه بندی شده به حساب و همراه با یک سری نمودارهای دایره ای
 • حداکثر نظارت بر 3 حساب هر دو
 • اهداف و اعلان پس انداز تعریف شده در صورت فراتر از آن

1Money: برنامه ای برای مدیریت بودجه خود برای عشایر

مانند نسخه رایگان کیف پول ، باید تمام معاملات خود را با 1Money وارد کنید. به محض اینکه هزینه های روزانه خود را اضافه کنید ، برنامه گرافیکی ایجاد می کند که دقیقاً در کجا پول شما می رود. بنابراین ، می توانید با هر هزینه یک دسته را اختصاص دهید (به عنوان مثال: اوقات فراغت ، نژادها ، ورزش. ) ، این به شما امکان می دهد تا پول خود را بهتر ردیابی کنید.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های 1Money امکان تغییر ارز است که به ویژه برای سفر یا مسافرت مفید است. همچنین می توانید اهداف پس انداز را تعریف کرده و برنامه را در دستگاه های مختلف همگام سازی کنید تا بتوانید در هر زمان به وضعیت مالی خود توجه کنید. اگر علاوه بر این ، شما می خواهید اصول اولیه زبان محلی را در طول سفر خود بیاموزید ، می توانید 1Money را با Babbel ، یک برنامه تعاملی و سرگرم کننده برای یادگیری زبان ها مرتبط کنید.

امور مالی آسان در خانه: اعداد بتونی

امور مالی آسان خانه یک کاربرد انعطاف پذیر است زیرا می تواند در هر کشوری مورد استفاده قرار گیرد. هنگام بارگیری ، ارز به طور خودکار مشخص نمی شود. با این حال ، اگر شماره های بتونی را ترجیح می دهید ، می توانید ارز مورد نظر خود را در تنظیمات انتخاب کنید. از طرف دیگر ، زبان با توجه به تنظیمات تلفن شما مستقیماً تعریف می شود.

امور مالی آسان در خانه نیز برنامه ای است که نیاز به وارد کردن داده ها به صورت دستی دارد. همچنین ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • رابط واضحی که به شما مروری بر تمام هزینه های شما می دهد
 • چندین حساب
 • امکان استخراج داده های خود در اکسل
 • جزئیاتی از هزینه های شما براساس طبقه بندی

Saymoney: برای دنبال کردن هزینه های مکرر خود

Saymoney یک برنامه مدیریت بودجه ساده است که خاصیت آن ارائه ابزاری بسیار بصری برای پیروی از بودجه شما است. این تمام هزینه های شما ، فیلترهای آنها ، انواع و دسته بندی ها را تجزیه و تحلیل می کند تا بتواند هزینه های ماهانه شما را بهتر کند.

یک مزیت دیگر: Saymoney تمام هزینه های مکرر شما را کنترل و مدیریت می کند. بنابراین می توانید ابزار هر یک از هزینه های خود را زیر سوال ببرید. برخی از نمونه های هزینه های مکرر:

 • 10.99 یورو اشتراک Netflix
 • 25.00 یورو اشتراک تلفنی
 • 18.99 یورو اشتراک سه ماهه به یک مجله
 • 45.00 یورو اشتراک در سالن بدنسازی شما

بودجه خود را مدیریت کنید

هزینه ها و پس انداز روزانه خود را تجسم کنید تا بودجه خود را بهتر مدیریت کنید.

فضاهای موجود در برنامه N26

بهترین برنامه ها برای مدیریت بودجه شما برای MacBook و Windows چیست ?

گاهی اوقات ، برای سازماندهی زندگی خود ، گسترش دید کلی شما آسان تر است. و بودجه شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. وقتی شروع به مدیریت بودجه خود می کنید ، گاهی اوقات می توانید کمی منسوخ شوید. بنابراین ، داشتن یک نمای کلی از MacBook یا رایانه شخصی شما می تواند راهی عالی برای شروع کار باشد. برخی از بهترین برنامه ها را برای رایانه خود کشف کرده و همچنین از طریق تلفن هوشمند خود در دسترس است.

شما به بودجه یا ynab نیاز دارید: برای طبقه بندی هر پنی

بر اساس یک سیستم بودجه پایه صفر ، این برنامه و نتایج دقیق روی کاربر متمرکز شده است تا “یک عملکرد را به هر یورو اختصاص دهد”. YNAB از این ایده پشتیبانی می کند که در پایان ماه ، شما باید با یک تعادل بانکی صفر به پایان برسید زیرا شما هر پنی یک کار خاص را به هر پنی اختصاص داده اید.

مسلماً ، این برنامه رایگان نیست (11 یورو در هر ماه) ، اما طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد ، از جمله دسترسی به منابع زیادی از جمله مشاوره پس انداز و کارگاه های آموزشی. طبق گفته YNAB ، یک کاربر جدید پس از دو ماه و بیش از 5،360 یورو پس از یک سال موفق به صرفه جویی در 535 یورو و بیش از 5360 یورو است. به اندازه کافی برای تعطیلات یا چندین آخر هفته کوتاه با رزرو در محل اقامت با قیمت های کاهش یافته مانند هتل ها در هتل ها کافی است.کم.

MoneyDance: برای پس اندازهای تأیید شده

برای کسانی که به دنبال نرم افزار دقیق تر هستند ، MoneyDance یک برنامه برای مدیریت بودجه سازگار شما در Mac ، Windows و Linux و همچنین در iPhone و Android است. با قیمت 54.99 یورو ، MoneyDance ابزاری قدردانی است که به شما امکان می دهد بودجه خود را با دقت مدیریت کنید ، به نزدیکترین پنی.

پس از بارگیری ، MoneyDance نسخه آزمایشی را ارائه می دهد که هر ویژگی و هر ابزار موجود را در حالی که توضیح می دهد نحوه استفاده از آنها قبل از خرید برنامه را توضیح می دهد ، ارائه می دهد. MoneyDance یک رابط کاربری روشن دارد که به لطف بسیاری از گرافیک های چند رنگ ، دقیقاً جریان نقدی شما را دنبال می کند. این گزینه ایده آل برای کسانی است که مایل به تعریف بودجه بسیار مفصلی هستند و نمی ترسند از داده های مالی غافل شوند.

چگونه می توان پول مایع خود را در این برنامه ها مدیریت کرد ?

اگر گونه دریافت می کنید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه در برنامه های مدیریت بودجه با پول نقد رفتار کنید ? در این حالت ، شما می توانید درخواست مانند هزینه و بودجه مدیر پول ، بودجه روزانه یا کیف پول را انتخاب کنید ، زیرا آنها به شما امکان می دهند به صورت دستی وارد درآمد و هزینه های خود شوید.

حساب بانکی N26

دیگر صبر نکنید تا در زمان واقعی کنترل پول خود را به دست آورید

یک دست بلند که دارای یک کارت استاندارد شفاف N26 است

انتخاب یک بانک آنلاین که روزانه شما را در مدیریت پول خود پشتیبانی می کند

N26 بانک آنلاین است ، که به شما امکان می دهد حساب خود را از طریق تلفن و در زمان واقعی مدیریت کنید. این همه ویژگی های مشابه برنامه های مدیریت بودجه را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد پول خود را مدیریت کنید و تمام معاملات خود را از یک برنامه واحد انجام دهید.

با تشکر از مدیریت ، درآمد و هزینه های روزانه شما به طور خودکار طبقه بندی می شود. علاوه بر این ، شما برای هر معامله اعلان هایی دریافت می کنید. اگر یک حساب جاری Metal N26 Premium N26 Smart ، N26 را باز کنید ، می توانید با فضاهایی برای سازماندهی بودجه خود ، دارای حساب های فرعی ایجاد شده و برای پروژه های خود پول را کنار بگذارید. شما همچنین به عملکرد فضایی مشترک دسترسی دارید. حداکثر ده شرکت کننده می توانند یک فضا به اشتراک بگذارند و پس انداز خود را به یک بچه گربه جمعی اضافه کنند.

شما حساب N26 ندارید ? مشکلی نیست ! حساب بانکی رایگان خود را هم اکنون باز کنید یا یکی از حساب های حق بیمه ما را طی چند دقیقه انتخاب کنید. N26 را در فروشگاه برنامه خود پیدا کنید ، و بیایید برویم !