بنزین پورشه ماکان به زودی از بین نمی رود – راهنمای ماشین ، تصاویر جدید تقریباً بدون استتار پورشه مکان EV را نشان می دهد

عکس های جدید تقریباً بدون استتار پورشه ماکان EV را نشان می دهد

نسخه EV قسمت جلوی متفاوتی را از Macan فعلی ، با چراغهای دو قسمت و یک مشبک دو طبقه ارائه می دهد.

پورشه ماکان به زودی به زودی از بین نمی رود

بنابراین ، چه زمانی دقیقاً شاهد نسل بعدی ، فقط EV Porsche Macan خواهیم بود? به نظر می رسد که خودروساز آلمانی لباس های نهایی را به وسیله نقلیه و آماده شدن برای اولین بار در اختیار دارد.

همانطور که چند بار گزارش می کنیم ، با نام تجاری جدید Plate Platform Platform (PPE) که توسط آئودی و پورشه تهیه شده است ، زیربنای اصلی را ارائه می دهد. با این حال ، مسائل مختلف نرم افزاری چیزهای پیچیده ای دارند ، و اکنون به نظر می رسد که پورشه دارای افکار دوم است ، به اندازه کافی برای نگه داشتن MACAN با بنزین فعلی ، بیش از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود.

  • همچنین: پادکست راهنمای اتومبیل: درایوهای تست و Volvo C40 Porsche Macan T و 2023 Volvo C40
  • همچنین: پورشه نمونه اولیه ماکان برقی را نشان می دهد

مطابق با اخبار خودرو اروپا, از این رو ، پورشه می خواهد تا زمانی که جانشین برقی خود به یک فروشنده قدرتمند تبدیل شود ، می خواهد آن را در ترکیب تیم نگه دارد.

مطمئناً ، Macan در حال حاضر دومین محصول پرفروش پورشه در سطح جهان است ، اما موفقیت یک تغییر EV تا حد زیادی به مسئولیت بستگی دارد.حرف. بازار. گفته می شود که این شرکت از ترس از یک بازپرداخت کوشول “در مورد زیرساخت های شارژ توسعه نیافته می تواند بر فروش مدل EV تأثیر منفی بگذارد.

ماكان برقی ظاهراً در دیدار اخیر با فروشندگان كه در جزایر قناری برگزار شد ، حدود هفت ماه پس از آن نشان داده شد راهنمای ماشین دسترسی منحصر به فرد به یک نمونه اولیه استتار در نزدیکی میلان. اگر داستان ما را از دست دادید ، پیش بروید و اکنون آن را بخوانید.

Macan جدید و باتری که به سدان Taycan موجود می پیوندد و در سال 2025 یا 2026 و همچنین یک Suiv برقی پرچمدار آینده با سه ردیف صندلی ، توسط یک Cayenne Electric Cayenne دنبال می شود. بعداً بر اساس معماری مختلف به نام SSP Sport ، و ارائه “عملکرد قوی ، عملکرد خودکار رانندگی و یک تجربه جدید در داخل ، برای آمریکای شمالی و چین طراحی خواهد شد.””

هدف پورشه فروش بیش از 80 Drive EV تا سال 2030 است. فکر کنید موفق خواهد شد?

عکس های جدید تقریباً بدون استتار پورشه ماکان EV را نشان می دهد

Porsche Macan EV یک SUV برقی است که همتای برقی Q6 E-Tron از Audi خواهد بود. او هنوز در وضعیت نمونه اولیه است ، اما او بیشتر استتار خود را خلاص کرد ، که به ما امکان می دهد طرح او را به وضوح ببینیم.

عکس های جدید تقریباً بدون استتار پورشه ماکان EV را نشان می دهد

نسخه EV قسمت جلوی متفاوتی را از Macan فعلی ، با چراغهای دو قسمت و یک مشبک دو طبقه ارائه می دهد.

درها – همیشه مجهز به دستگیره های معمولی – وقتی به سمت آستانه می پیچند ، شکل متفاوتی دارند ، که به ماکان اندازه بیشتری می بخشد. به طور کلی ، تعجب آور است که ببینیم مدل های EV و ICE (موتور احتراق داخلی) چگونه مشابه هستند ، زیرا آنها بر روی سیستم عامل های کاملاً متفاوت ساخته شده اند و طراحی اصلی Macan در حال نزدیک شدن به پسر 10 سالگرد است.

عکسهای جاسوسی نمونه اولیه پورشه Macan EV